Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków II)
Dobitka Katry2012-05-07 23:19:00

Niegoszowianka Niegoszowice - Bieżanowianka Kraków 1-0 (0-0)

1-0 Katra 25
NIEGOSZOWIANKA: Bożek - Kurek (75 R. Bergel), Stala, Wójcik, Machlowski (80 Hamza Ganhouba) - Petrasz, Jaros, Szkamruk (60 Dębowski), Piwowoński (46 Szajnowski) - Katra, K. Bergel.

Mecz był zacięty od początku do końca. W pierwszej połowie gra była wyrównana, a obie drużyny szukały okazji do zdobycia bramki. Groźniejsze sytuacje stwarzali gospodarze. Dobre okazje mieli Katra i Szkamruk. Ten pierwszy zdobył gola - po strzale na bramkę, który sparował bramkarz popisał się celną dobitką pod poprzeczkę. Goście próbowali groźnie atakować, lecz bardzo dobrze dysponowana była defensywa Niegoszowianki.

Po przerwie krakowianie zaatakowali śmielej, nie mając nic do stracenia. Ale cały czas nie mogli skutecznie zakończyć swoich ataków, coraz groźniejszych i liczniejszych. Gdy po okresie dominacji Bieżanowianki do głosu doszli gospodarze, ponownie przed szansą stanął Katra, a ponadto K. Bergel. Ten ostatni miał najlepszą okazję. Został powalony przez obrońcę w polu karnym, po czym podszedł do piłki ustawionej na 11. metrze, ale nie udało mu się pokonać bramkarza gości. Końcówka meczu, choć nerwowa, nie przyniosła bramek.

niegoszowianka.futbolowo.pl (B)
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty