Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków II)
PP Kraków: Oldboje Wisły zagrają z Wawelem2012-07-10 18:08:00

Podokręg PN Kraków rozlosował pary I i II rundy Pucharu Polski. W tej fazie rozgrywek biorą udział zespoły A, B i C klasy, a także dwa, które nie uczestniczą w rozgrywkach ligowych - oldboje Wisły i Palloti Nowa Huta.


Biała Gwiazda, która znakomicie spisywała się w poprzedniej edycji PP, zmierzy się na początek z Wawelem Kraków, który uratował się od spadku z A klasy.

Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Kraków

I runda (11/12.08.2012)
1. Spartak Wielkanoc-Gołcza - Skała (n. 17)
2. Spartak Charsznica - Słomniczanka II Słomniki (n. 17)
3. Cedronka Wola Radziszowska - Libertów (s. 17)
4. Topór Aleksandrowice - Lot Balice (s. 17)
5. Płomień Kościelec - Pogoń Wronin (n. 17)
6. Szreniawa Koszyce - Tytan Polekarcice (n. 17)
7. Wanda Kraków - Victoria Kraków (s. 17)
8. Wawel Kraków - Wisła oldboje (n. 17)
9. Bratniak II Kraków - Płomień Jerzmanowice (s. 17)
10. Palloti Nowa Huta - Maszycanka Maszyce (s. 17)
11. Orzeł Iwanowice - Polonia Kraków (s. 17)
12. Bronowicki Kraków - Bratniak Kraków (s. 17)

II runda (15.08.2012, środa, godz. 17)
1. Orzeł Iwanowice/Polonia Kraków - Nadwiślan Kraków
2. Bieżanowianka Kraków - Iskra Krzęcin
3. Bronowicki Kraków/Bratniak Kraków - Cedronka Wola Radziszowska/Libertów
4. Węgrzce - Niedźwiedź
5. Płomień Kościelec/Pogoń Wronin - Bibiczanka Bibice
6. Czarni Grzegorzowice - Armatura Kraków
7. Palloti Nowa Huta/Maszycanka Maszyce - Gajowianka Gaj
8. Błękitni Modlnica - Michałowianka Michałowice
9. Jastrzębiec Książ Wielki - Strażak Goszcza
10. Tęcza Piekary - Sokół Kocmyrzów
11. Spartak Wielkanoc-Gołcza/Skała - Radziszowianka Radziszów
12. Bratniak II Kraków/Płomień Jerzmanowice - Niegoszowianka Niegoszowice
13. Partyzant Dojazdów - Płomień Kostrze
14. Wisła Jeziorzany - Liszczanka Liszki
15. Sportowiec Modlniczka - Zwierzyniecki Kraków
16. Dąbski Kraków - Iskra Radwanowice
17. Wanda Kraków/Victoria Kraków - Kaszowianka Kaszów
18. Spartak Charsznica/Słomniczanka II Słomniki - Topór Aleksandrowice/Lot Balice
19. Szreniawa Koszyce/Tytan Polekarcice - Juvenia Prandocin
20. Dragon Szczyglice - Wawel Kraków/Wisła oldboje
21. Borkowianka Borek Szlachecki - Rybitwy Kraków


st, ppnk


Aktualizacja 13.07.2012 22:00


wegrzynclebera.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty