Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków II)
Zadyszka Kolejarzy z Prokocimia2012-04-15 11:28:00

Prokocim w doliczonym czasie gry dał sobie wydrzeć zwycięstwo. W dodatku Kolejarze stracili gola po strzale samobójczym. Może ich to kosztować utratę pozycji lidera krakowskiej A klasy (gr. II).


Armatura Kraków - Prokocim Kraków 1-1 (0-0)

0-1 Małecki 80
1-1 Łozynyk 90+3 (samob.)
Sędziowali: Rafał Klimek oraz Janusz Kwoka i Klaudiusz Wolański. Żółta kartka: Kowalczyk. Widzów 50.
ARMATURA: Betleja - Baliga, Janiszyn, Janas, Kosiorek - Marek, Martynus, Synowski, Kowalczyk - Skwara (68 Dobrzyński), Włodarczyk.
PROKOCIM: Michalski - Dolczak, Stankiewicz, Łozynyk, Kafel (71 Tupta) - Ziółkowski (84 Kuklewicz), Wojdyła (39 Małecki), Zagata, Sierant - Kucabiński, Wójcik (63 Furtak).

Pierwszą groźną akcję przeprowadzili goście. Po dośrodkowaniu Kucabińskiego z wolnego piłka minęła wszystkich zawodników będących w polu karnym i trafiła w słupek. Kolejarze wykonywali jeszcze kilka rzutów wolnych z okolicy narożnika boiska, ale bez efektu. Gospodarze zrewanżowali się niecelnymi uderzeniami Janasa i Janiszyna. W 28. minucie po dośrodkowaniu Sieranta Stankiewicz główkował z 8 metrów, ale Betleja nie dał się zaskoczyć. W 34. minucie Janiszyn z 16 metrów trafił w Michalskiego, a w odpowiedzi Kucabiński przegrał pojedynek z bramkarzem Armatury.

Po przerwie dwukrotnie Ziółkowski wykonywał rzutuy wolne. Z 30 metrów nieznacznie chybił, a z 20 metrów sprawił trochę kłopotu bramkarzowi miejscowych. W odpowiedzi Janas wpadł w pole karne i strzałem w "krótki" róg próbował zaskoczyć Michalskiego, jednak bramkarz Prokocimia zdołał wybić piłkę na róg. Chwilę później Martynus sprawdził czujność Michalskiego.

10 minut przed końcem meczu Kucabiński uderzył z rzutu wolnego. Po rykoszecie od muru piłka trafiła do Ziółkowskiego, który odegrał do Małeckiego i Betleja musiał wyjmować futbolówkę z siatki. W 90. minucie po strzale Kucabińskiego Betleja odbił piłkę na poprzeczkę. Gdy wydawało się, że lider "dowiezie" zwycięstwo do końca meczu, po dośrodkowaniu w pole karne gości futbolówka odbiła się od Łozynka i kompletnie myląc Michalskiego wtoczyła się do bramki.

kolejarzprokocim.futbolowo.pl
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty