Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków II)
Trener Kaleta kończy pracę w Bratniaku2012-06-06 23:57:00

A2 Kraków: Wisła Rząska - Bratniak Kraków 0-2 (0-0)

0-1 Mazur 60 (karny)
0-2 Vieira 70
BRATNIAK: Kumpel, Mosiołek (Gdowski), R. Kupka, Wira, Stasiński (Kułaj), Vieira, Dudka, Łukacz, Kutrzyk, Kromka (Środoń), Mazur.

Mecz rozpoczął się od kilku dobrych okazji przyjezdnych, lecz Wisła przetrwała napór i gra się wyrównała. Bratniak próbował grać krótkimi podaniami, budując akcje od tyłu, natomiast gospodarze skupili się na wrzucaniu długich piłek.

Po przerwie działo się dużo więcej. Po kilku minutach gry brutalnie faulowany Wira ze złości odrzucił piłkę, za co zobaczył czerwoną kartkę. Bratniak grając w 10 wyczekiwał na przeciwników mając w ataku Faustina Vieirę. Jak groźny jest to zawodnik przekonali się miejscowi w 60. i 70. minucie. Najpierw miał duży udział w akcji Mazura, po której padła bramka z rzutu karnego, a później samodzielnie mijając jak tyczki rywali ustalił wynik.

Tomasz Kaleta, trener Bratniaka, powiedział:
- Serdecznie chciałbym podziękować zawodnikom i całemu zarządowi za zaufanie oraz wsparcie w mojej półtorarocznej pracy w Bratniaku. Miałem przyjemność pracy z chłopakami, którzy na treningach dawali z siebie wszystko i często mimo przeciwności losu (pierwsza runda sezonu i ogromne problemy z obsadą bramki) potrafili swoje zaangażowanie, wolę walki i duże umiejętności pokazać w meczu. Bardzo szybko udało nam się nawiązać dobry kontakt, przez co praca z takimi ludźmi była dużą przyjemnością. Inni trenerzy w swoich klubach narzekali na frekwencję, a w Bratniaku na trening przychodziło po 30 zawodników. Trzymam kciuki za chłopaków i życzę im najlepiej. Mimo zakończenia pracy w Bratniaku nadal będę blisko z AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego, który obok Fundacji Bratniak mocno wspiera studentów.


k
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty