Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków II)
O tytuł mistrza gminy Zabierzów2012-07-11 23:18:00

W najbliższą sobotę odbędą się nieoficjalne mistrzostwa gminy Zabierzów w piłce nożnej. Turniej zostanie zorganizowany przy okazji 12. Pikniku Samorządowego w Bolechowicach, na miejscowym boisku piłkarskim przy ul. Spokojnej od godz. 13.30.


W zawodach wezmą udział niemal wszystkie z gminy Zabierzów występujące w rozgrywkach piłkarskich pod egidą MZPN. Z gry zrezygnowała jedynie Iskra Radwanowice. Grupy podzielono według kolejności w ligowych tabeli na zakończenie sezonu 2011/12.

Grupa 1
AP1 Zabierzów
Niegoszowianka
Wisła Rząska
Orlęta Rudawa
Potok Więckowice

Grupa 2
Zelków
Dragon Szczyglice
Lot Balice
Topór Aleksandrowice
AP2 Zabierzów

Drużyny grają na połówkach boiska systemem każdy z każdym w swojej grupie. Każdy mecz trwa 15 minut bez zmiany stron. Obowiązują zasady gry w piłkę nożną halową. Mogą grać zawodnicy testowani. O kolejności decydują punkty, międzymecze, stosunek bramek, ilość bramek strzelonych, ilość bramek straconych. Jeżeli wszystkie warunki zostaną wyczerpane zarządzana będzie seria rzutów karnych według obowiązujących przepisów.

Po zakończeniu eliminacji drużyny z miejsc drugich zagrają o trzecie miejsce, a zwycięzcy grup o "Tytuł Mistrza Gminy Zabierzów".

Gośćmi honorowymi podczas uroczystości wręczenia dyplomów i pucharów będą Jerzy Dudek i Tomasz Rząsa. Warto podkreślić, że z Bolechowic pochodzi obecny bramkarz Wisły Kraków Michał Miśkiewicz.

mk
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty