Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Żaki > Grupa IB (Kraków) Ż
Prawie tysiąc dzieci zagra w VIII Turnieju Żaków MZPN2012-06-22 15:23:00

VIII Turniej Żaków MZPN, który odbędzie się w niedzielę 24 czerwca na obiektach sportowych w Krakowie przy ul. Ptaszyckiego, zapowiada się rekordowo!


W ciągu 4 godzin (między 9 a 13) na kilkunastu boiskach równocześnie rozgrywać będą mecze mali piłkarze z roczników 2003/2004/2005. W sumie zgłosiło się aż 112 drużyn, w tym 10 dziewczęcych. W zawodach organizowanych z okazji Dnia Dziecka przewiduje się udział ponad 850 dzieci.

Turniej Żaków organizuje Wydział Szkolenia Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, a największym animatorem tej dziecięcej imprezy piłkarskiej jest trener Aleksander Hradecki, zarazem szef organizacyjny.

Nie byłoby turnieju, gdyby nie pomoc finansowa instytucji, organizacji i przedsiębiorców. Największy wkład finansowy wniósł Małopolski Związek Piłki Nożnej. Imprezę ponadto współfinansują Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Urząd Miasta Krakowa, Polski Związek Piłki Nożnej, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Krakowie, Kraksport (Zenon Piętak), Cravtico - Siepraw (Adam Krawczyk) i Grupa Aktywna I.Zapart & M.Zapart - Sp.J. z Krakowa.
 
mzpnkrakow.pl, st
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty