Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Żaki > Grupa IB (Kraków) Ż
Borek pojedzie do Dudki i Wasilewskiego2012-06-20 00:25:00

Po Finale Finałów Deichmann Minimistrzostw Europy 2012 w Trzebnicy najbardziej zadowoleni mogą być piłkarze Włoch Kraków i Grecji Kraków!


Najmłodsza uczestniczka Finału Finałów - grająca w drużynie Włoch Nowy Sącz przyniosła szczęście krakowskim drużynom. To ona wyciągnęła szczęśliwe losy - obie nagrody specjalne trafią do drużyn z Krakowa. Spośród ok. siedmiuset zespołów zgłoszonych do turnieju w całej Polsce szczęście w końcu uśmiechnęło się w losowaniu na zakończenie Finału Finałów do drużyn z Krakowa!

Włochy Kraków (starsi, podopieczni Mirosława Mycy) wylosowali wyjazd na mecz AJ Auxerre i spotkanie z Dariuszem Dudką! Grecja Kraków (młodsi, podopieczni Wojciecha Makowskiego)  wylosowali wyjazd na mecz Anderlechtu Bruksela i spotkanie z Marcinem Wasilewskim! Fenomenem jest fakt, że obie drużyny pochodzą z jednego klubu – Szkółki Piłkarskiej Borek. Można to traktować jako zasłużoną nagrodę. Szkółka w ciągu czterech lat wystawiła w turnieju ponad 40 zespołów! Szczęście uśmiechnęło się zatem do drużyny zasilającej najmocniej krakowski turniej.

ZAKOŃCZENIE ROZGRYWEK DEICHMANN MINIMISTRZOSTW EUROPY 2012 – FINAŁ FINAŁÓW WE WROCŁAWIU

Holandia Kraków zakończyła rozgrywki na VII miejscu.
Mecz o VII miejsce: Holandia Kraków - Hiszpania Lublin 2-1 po dogr.

Austria Kraków zajęła XVII miejsce.
Mecz o XVII miejsce: Austria Kraków - Francja Częstochowa 3-0

W rozgrywkach grupowych ogólnopolskiego finału Deichmann Minimistrzostw Europy 2012 w Trzebnicy Holandia zajęła drugie miejsce w grupie. W decydującym meczu o pierwsze miejsce w grupie Holendrzy prowadzili 2-0, w dramatycznych okolicznościach stracili w drugiej połowie trzy bramki. Chłopcy wspaniale walczyli niesieni dopingiem rodziców.

Mniej szczęścia miała Austria w grupie młodszej. Najbardziej pechowy był pierwszy mecz przegrany 1-2. Austriacy prowadzili grę, przeważali, ale tracąc na początku dwie bramki zdołali odrobić tylko jedną mimo iż mieli mnóstwo (!) sytuacji i rzut karny przy stanie 1-2.

Obu drużyny znalazły się wśród 20 najlepszych w Polsce po zwycięstwie w krakowskich eliminacjach turnieju. Oba zespoły reprezentują Akademię Piłkarską 21 Kraków.
 
MECZE AUSTRII:
Polska Wałbrzych 1-2
Polska Wrocław 1-3
Hiszpania Gorzów Wlkp. 3-1
Holandia Bydgoszcz  0-3
 
MECZE HOLANDII:
Irlandia Gorzów Wielkopolski 2-0
Francja Dąbrowa Górnicza 2-1
Dania Warszawa 2-2
Rosja Szczecin 2-3


Wyniki Finału Finałów, I dzień - grupa młodsza

Wyniki Finału Finałów, I dzień - grupa starsza

GALERIA ZDJĘĆ Z FINAŁU FINAŁÓW (PAWEŁ KOT)


wlochy_s.jpg
grecja_m.jpg
losowanie.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty