Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Żaki > Grupa IB (Kraków) Ż
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Akademia Piłkarska 21123077-39100271837-2560151240-14401
2Hutnik I Kraków112871-2391161532-1850151339-5410
3Wisła I Kraków112472-3780351236-1840161236-19402
4Jadwiga I Kraków131538-555086317-3510571221-20403
5Krakus Nowa Huta121540-635075617-332037923-30304
6Cracovia11735-66218519-240146626-42204
7Borek Kraków10727-60217539-321045418-28113
8Orzeł Piaski Wielkie6111-28015418-21013203-7002
Od rundy wiosennej do rozgrywek został dokooptowany Orzeł Piaski Wielkie
1. kolejka 10 września 2011
Cracovia2-5Krakus Nowa Huta10 września, 11:00
Hutnik I Kraków3-0Jadwiga I Kraków10 września, 12:00
Akademia Piłkarska 213-2Wisła I Kraków10 września, 15:00
2. kolejka 17-18 września 2011
Akademia Piłkarska 218-1Borek Kraków17 września, 17:00
Krakus Nowa Huta1-9Hutnik I Kraków18 września, 10:30
Wisła I Kraków2-3Jadwiga I Kraków18 września, 15:30
3. kolejka 24 września 2011
Cracovia1-9Wisła I Kraków21 września, 16:30
Akademia Piłkarska 219-3Jadwiga I Kraków3 września, 16:00
Mecz przełożony z 24.09 na 3.09.2011
Hutnik I Kraków6-4Borek Kraków24 września, 11:00
4. kolejka 1-2 października 2011
Borek Kraków4-3Krakus Nowa Huta1 października, 13:00
Akademia Piłkarska 218-6Cracovia2 października, 11:00
Wisła I Kraków Hutnik I Kraków2 października, 13:00
Mecz przełożony na inny termin
5. kolejka 8-9 października 2011
Cracovia2-5Jadwiga I Kraków8 października, 11:00
Krakus Nowa Huta2-9Akademia Piłkarska 219 października, 13:00
Borek Kraków1-8Wisła I Kraków9 października, 13:30
6. kolejka 15-16 października 2011
Jadwiga I Kraków7-5Borek Kraków15 października, 12:00
Hutnik I Kraków11-4Cracovia15 października, 12:00
Krakus Nowa Huta4-10Wisła I Kraków19 października, 19:00
Mecz przełożony z 16.10 na 19.10.2011 (+zmiana gospodarza)
7. kolejka 22-23 października 2011
Borek Kraków2-4Cracovia22 października, 11:30
Krakus Nowa Huta4-2Jadwiga I Kraków23 października, 11:00
Akademia Piłkarska 212-10Hutnik I Kraków23 października, 11:00
8. kolejka 10-11 kwietnia 2012
Krakus Nowa Huta6-3Cracovia10 kwietnia, 14:00
Jadwiga I Kraków0-10Hutnik I Kraków11 kwietnia, 19:00
Wisła I Kraków8-5Akademia Piłkarska 2111 kwietnia, 17:30
Orzeł Piaski Wielkie5-5Borek Kraków11 kwietnia, 16:30
9. kolejka 14-15 kwietnia 2012
Borek Kraków2-13Akademia Piłkarska 2115 kwietnia, 16:00
Hutnik I Kraków4-0Krakus Nowa Huta14 kwietnia, 13:00
Jadwiga I Kraków2-3Wisła I Kraków14 kwietnia, 12:30
Cracovia Orzeł Piaski Wielkie14 kwietnia, 15:00
10. kolejka 18-19 kwietnia 2012
Wisła I Kraków13-4Cracovia18 kwietnia, 17:30
Jadwiga I Kraków2-7Akademia Piłkarska 2119 kwietnia, 18:30
Borek Kraków Hutnik I Kraków18 kwietnia, 18:00
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony na inny termin
Orzeł Piaski Wielkie3-4Krakus Nowa Huta19 kwietnia, 17:30
11. kolejka 21-22 kwietnia 2012
Krakus Nowa Huta Borek Kraków21 kwietnia, 17:00
Cracovia Akademia Piłkarska 215 maja, 17:00
Mecz przełożony na inny termin
Hutnik I Kraków8-4Wisła I Kraków21 kwietnia, 13:00
Orzeł Piaski Wielkie0-4Jadwiga I Kraków22 kwietnia, 10:00
12. kolejka 25-26 kwietnia 2012
Jadwiga I Kraków2-5Cracovia17 czerwca
Mecz przełożony z 25.04 na 17.06.2012
Akademia Piłkarska 214-3Krakus Nowa Huta26 kwietnia, 18:00
Wisła I Kraków Borek Kraków25 kwietnia, 18:30
Orzeł Piaski Wielkie0-8Hutnik I Kraków24 kwietnia, 17:30
13. kolejka 28-29 kwietnia 2012
Borek Kraków0-4Jadwiga I Kraków29 kwietnia, 11:00
Cracovia2-2Hutnik I Kraków28 kwietnia, 17:00
Wisła I Kraków9-3Krakus Nowa Huta29 kwietnia, 17:00
Akademia Piłkarska 213-0Orzeł Piaski Wielkie28 kwietnia, 10:30
14. kolejka 2-3 czerwca 2012
Cracovia2-3Borek Kraków20 czerwca
Mecz przełożony z 3.06 na 20.06.2012
Jadwiga I Kraków4-5Krakus Nowa Huta2 czerwca, 10:00
Hutnik I Kraków0-6Akademia Piłkarska 212 czerwca, 13:00
Wisła I Kraków4-3Orzeł Piaski Wielkie3 czerwca, 11:00

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty