Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Żaki > Grupa IB (Kraków) Ż
Żaki Hutnika zdobyły Warszawę!2011-12-05 14:55:00

Drużyna Hutnika Kraków z rocznika 2003, prowadzona przez trener Joannę Kubisiak, wygrała XIII Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezesa SKOK-u Wołomin, organizowany przez GKP Targówek Warszawa.


W niedzielnych meczach finałowych grano systemem każdy z każdym. Rywalami Hutnika były kolejno drużyny: Dolcan Ząbki, Białe Orły, GKP Targówek I, Hutnik Warszawa, Legionovia Legionowo, Widzew Łódź i SMS Łódź. To ostatnie spotkanie, z SMS-em (w eliminacjach był remis 1-1), zadecydowało o końcowym triumfie nowohucian.

Turniej był wspaniałą okazją dla zawodników do podniesienia umiejętności i rywalizacji z drużynami z czołówki krajowej. Do finałów nie przeszły między innymi takie marki jak Polonia Warszawa, Jagiellonia Białystok czy Legia Warszawa!

Wszyscy szkoleniowcy zgodnie podkreślili wspaniałą grę i umiejętności zawodników Hutnika.

Turniej w Warszawie był trzecim kolejnym wygranym przez żaków Hutnika w ciągu miesiąca - wcześniej zostali triumfatorami Akademia 2011 Cup w Zabierzowie i Tychy Cup.

Najlepszym zawodnikiem turnieju w stolicy wybrano Mateusza Szadkowskiego z Hutnika Kraków.
Konkurs prowadzenia piłki wygrał Nikodem Jakubowski z Hutnika, a w konkursie żonglerki Albert Baliga zajął 2. miejsce.

HUTNIK 2003: Szymon Czaplak, Kamil Klimczak, Albert Baliga, Mateusz Szadkowski, Jakub Belski, Maciej Łabuz, Nikodem Jakubowski, Patryk Małota, Filip Gródecki, Mateusz Kalczyński, Michał Mróz.
Trener: Joanna Kubisiak.

wj


h1.jpg
h2.jpg
h3.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty