Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Żaki > Grupa IB (Kraków) Ż
Już 86 drużyn na starcie, ostatnie dni zapisów do DMME 20122012-04-09 22:10:00

Niespełna dwa tygodnie pozostało do Deichmann Mini Mistrzostw Europy – turnieju dla 7-11-latków, który pod patronatem portalu sportowetempo.pl wystartuje 22 kwietnia w krakowskich Skotnikach.


Do krakowskiego turnieju Deichmann Mini Mistrzostw Europy zgłosiło się już 86 drużyn. To największy i najdłuższy turniej dla dzieci w Małopolsce. Wielkie święto piłkarskie zbliża się wielkimi krokami. Start w zawodach zapowiedziało większość krakowskich drużyn żaków i orlików!

Wybierz państwa zagraj w Minimistrzostwach!

W całej Polsce co roku w turnieju bierze udział kilka tysięcy dzieci; w tym roku w turnieju uczestniczy 20 miast – wśród nich Kraków nie ma konkurencji pod względem liczby zgłaszanych dzieci. Zabawa trwa aż osiem tygodni, podczas których żadna z drużyn nie jest eliminowana. Zgłaszane drużyny klubowe, szkolne, osiedlowe czy też ekipy utworzone ze zgłoszeń indywidualnych podczas turnieju występują pod szyldem państw europejskich – przede wszystkim tych, które wystąpią podczas EURO 2012. Dzieci otrzymują stroje w barwach państwa, które będą reprezentować, a podczas inauguracji i zakończenia trzymają w rękach flagę swojego państwa.

Minimistrzostwa odbywają się w dwóch kategoriach wiekowych: młodsza (rocznik 2003 i młodsi) i starsza (rocznik 2001-2002). Zwycięzcy obu kategorii awansują do finału ogólnopolskiego, w którym na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody w postaci wyjazdu na mecz Barcelony (grupa starsza) i Borussii Dortmund (grupa młodsza). Dodatkowo wśród wszystkich zgłoszonych drużyn w całej Polsce rozlosowane zostaną wyjazdy na mecze AJ Auxerre i Anderlechtu Bruksela.

Zapisy do 13 kwietnia!

W tym roku po raz pierwszy w turnieju wystartują m.in. takie kluby jak Albertus, Akademia Piłkarska BS11 "Budujemy Sukces”, SL SALOS RP Kraków, Zwierzyniecki Kraków, Szkółka Piłkarska Tyniec Kraków, Beskid Andrychów, Piast Skawina, Akademia piłkarska „Mam talent” Krzeszowice, MOSiR Bochnia. Tradycyjnie najwięcej klubów zgłaszają do turnieju zespoły Akademii Piłkarskiej 21 Kraków, Szkółki Piłkarskiej Borek Kraków, Jadwigi Kraków. W tym roku największą frekwencję w historii startów w turnieju DMME zanotują drużyny Cracovii i Hutnika.

Zapisywać można się do 13 kwietnia (lub do wyczerpania limitu miejsc). Zapisy w Krakowie mogą zakończyć się wcześniej – w grupie starszej (rocznik 2001-2002) organizatorzy przewidzieli 2 dodatkowe miejsca, kilka miejsc pozostało w grupie młodszej. Do zawodów zgłaszać mogą zarówno trenerzy, jak i nauczyciele wychowania fizycznego, animatorzy sportowi, rodzice, zgłoszenia przyjmowane są również indywidualnie. Zapraszamy – ostatnie kilka dni zapisów!

Zapraszamy na: www.kochamsport.pl (dział Kraków).
Kontakt z koordynatorem:
Paweł Piwowarczyk, tel. 665248856 – najlepiej w godzinach wieczornych;
e-mail: koordynator.krakow@gmail.com


logodmme2012abc.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty