Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Żaki > Grupa IB (Kraków) Ż
Krakowska Liga Jesienna Deichmann 2011 zaprasza!2011-08-29 07:16:00

Trwają zapisy do Krakowskiej Ligi Jesiennej Deichmann 2011, nad którą patronat objęło sportowetempo.pl. Jak informuje nas koordynator Ligi Paweł Piwowarczyk, do turnieju zgłosiły się już między innymi takie zespoły jak: Akademia Piłkarska 21, Garbarnia, Górnik Libiąż, Szkółka Piłkarska Borek, PKS Jadwiga, Skawina oraz dwie drużyny szkolne.


- Stawiamy na sport i zabawę, a można powiedzieć, że na sport przez zabawę. Możliwość gry w małych zespołach, profesjonalna organizacja, spiker zapowiadający mecze i wspaniałe boiska to wszystko sprawia, że dzieci czują się jak zawodowi piłkarze, zresztą oni nimi są. Każda strzelona bramka przysparza najmłodszym radości, której starcza na cały tydzień i nieważne nawet gdy była to jedna bramka, a przeciwnik zdobył cztery, czy pięć. Nasz turniej daje dzieciom możliwość spędzenia na boisku wielu minut. Czterotygodniowa rywalizacja na samym początku roku szkolnego wyzwoli w młodych zawodnikach wiele energii na cały rok pracy – mówi koordynator Ligi.

Koordynator turnieju udziela codziennie informacji na temat turnieju pod nr. tel.: 665-248-856 i 601-276-697 w godz. od 8 do 21.

 

Więcej informacji o Krakowskiej Lidze Jesiennej Deichmann 2011 - kliknij tutaj


deichmannlogo_liga_jesiennaaa.jpg
deichmannliga jesienna plakata.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty