Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Orliki > Grupa I (Kraków) O
28 drużyn orlików gra w Skotnikach2011-05-03 07:59:00

Ostatecznie 28 drużyn orlików stanęło na starcie międzynarodowego turnieju piłkarskiego Errea Cup jaki w poniedziałek zaczął się w Krakowie-Skotnikach.


Zawody odbywają się w dwóch kategoriach wiekowych - dla rocznika 2000 i 2001. Wczoraj zostały rozegrane eliminacje, dziś - finały. Z Małopolski, w czołowej ósemce drużyn znaleźli się 11-latkowie Wisły, Cracovii i Sandecji oraz 10-latkowie Wisły i Cracovii.

Wyniki rozgrywek rocznika 2000 (poniedziałek, 2.05.2011)

Grupa A

1. Sprint Katowice 3 5 3-2
2. Cracovia 3 3 2-2
3. Motor Lublin 3 3 2-2
4. MFK Kosice (Słowacja) 3 2 0-1

O 2. miejscu rozstrzygnęły karne.

MFK Kosice - Cracovia 0-0
Motor Lublin - Sprint Katowice 1-1
MFK Kosice - Motor Lublin 0-0
Cracovia - Sprint Katowice 1-1
Sprint Katowice - MFK Kosice 1-0
Cracovia - Motor Lublin 1-1

Grupa B

1. Sandecja Nowy Sącz 3 9 8-1
2. Ruch Chorzów 3 6 5-2
3. Wisła Kraków (czerwoni) 3 3 3-6
4. Borek Kraków 3 0 1-8


Wisła Kraków (czerwoni) - Ruch Chorzów 0-2
Sandecja Nowy Sącz - Borek Kraków 3-0
Wisła Kraków (czerwoni) - Sandecja Nowy Sącz 1-3
Ruch Chorzów - Borek Kraków 3-0
Borek Kraków - Wisła Kraków (czerwoni) 1-1
Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz 0-2

Grupa C

1. Raków Częstochowa 3 6 2-3
2. Wisła Kraków (niebiescy) 3 5 3-0
3. MFK Zemplin Michalovce (Słowacja) 3 4 1-1
4. Team Brzesko 3 1 0-2


MFK Zemplin Michalovce - Wisła Kraków (niebiescy) 0-0
Raków Częstochowa - Team Brzesko 1-0
Wisła Kraków (niebiescy) - Team Brzesko 0-0
MFK Zemplin Michalovce - Raków Częstochowa 0-1
Wisła Kraków (niebiescy) - Raków Częstochowa 4-0
Team Brzesko - MFK Zemplin Michalovce 0-1

Wyniki rozgrywek rocznika 2001 (poniedziałek, 2.05.2011)

Grupa D

1. Motor Lublin 3 9 6-1
2. Cracovia 3 6 4-4
3. OBFZ Roznava (Słowacja) 3 3 4-3
4. Chojnik Jelenia Góra 3 0 0-6


OBFZ Roznava - Cracovia 1-2
Motor Lublin - Chojnik Jelenia Góra 2-0
OBFZ Roznava - Motor Lublin 0-1
Cracovia Chojnik Jelenia Góra 1-0
Chojnik Jelenia Góra - OBFZ Roznava 0-3
Cracovia - Motor Lublin 1-3

Grupa E

1. Lechia Gdańsk 3 7 2-0
2. MFK Kosice (Słowacja) 3 5 2-1
3. Unia Swarzędz 3 4 4-3
4. Ursus Warszawa 3 0 1-5


MFK Kosice - Lechia Gdańsk 0-0
Unia Swarzędz - Ursus Warszawa 3-1
MFK Kosice - Unia Swarzędz 1-1
Lechia Gdańsk - Ursus Warszawa 1-0
Ursus Warszawa - MFK Kosice 0-1
Lechia Gdańsk - Unia Swarzędz 1-0

Grupa F

1. CAFC Zidenice Brno (Czechy) 3 7 5-2
2. Korona Kielce 3 6 4-3
3. Lechia Dzierżoniów 3 4 8-5
4. Hutnik Kraków 3 0 2-9


CAFC Zidenice Brno - Korona Kielce 1-0
Lechia Dzierżoniów - Hutnik Kraków 5-1
CAFC Zidenice Brno - Lechia Dzierżoniów 1-1
Korona Kielce - Hutnik Kraków 1-0
Hutnik Kraków - CAFC Zidenice Brno 1-3
Korona Kielce - Lechia Dzierżoniów 3-2

Grupa G

1. MFK Zemplin Michalovce (Słowacja) 3 7 8-1
2. Wisła Kraków 3 7 7-1
3. KKP Korona Kielce 3 3 6-8
4. Raków Częstochowa 3 0 2-13


MFK Zemplin Michalovce - Wisła Kraków 0-0
KKP Korona Kielce - Raków Częstochowa 4-2
MFK Zemplin Michalovce - KKP Korona Kielce 3-1
Wisła Kraków - Raków Częstochowa 4-0
Raków Częstochowa - MFK Zemplin Michalovce 0-5
Wisła Kraków - KKP Korona Kielce 3-1

Terminarz finałów - wtorek, 3.05.2011

ROCZNIK 2000
Finał B, o miejsca 9-12

8:00-8:20 Borek Kraków - Team Brzesko
8:00-8:20 Wisła Kraków (czerwoni) - MFK Kosice
9:15-9:35 MFK Kosice - Team Brzesko
9:15-9:35 Wisła Kraków (czerwoni) - Borek Kraków
10:30-10:50 MFK Kosice - Borek Kraków
10:30-10:50 Team Brzesko - Wisła Kraków (czerwoni)

Finał A, o miejsca 1-8, ćwierćfinały

11:45-12:05 Wisła Kraków (niebiescy) - Ruch Chorzów
11:45-12:05 Sprint Katowice - Motor Lublin
12:35-12:55 Sandecja Nowy Sącz - MFK Zemplin Michalovce (Słowacja)
12:35-12:55 Raków Częstochowa - Cracovia

ROCZNIK 2001
Finał B, o miejsca 9-16, ćwierćfinały

8:25-8:45 Unia Swarzędz - Raków Częstochowa
8:25-8:45 OBFZ Roznava - Hutnik Kraków
8:50-9:10 KKP Korona Kielce - Ursus Warszawa
8:50-9:10 Lechia Dzierżoniów - Chojnik Jelenia Góra

Finał A, o miejsca 1-8, ćwierćfinały

12:10-12:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
12:10-12:30 Motor Lublin - Korona Kielce
13:00-13:20 MFK Zemplin Michalovce (Słowacja) - MFK Kosice (Słowacja)
13:00-13:20 CAFC Zidenice Brno (Czechy) - Cracovia

 

MARIO




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty