Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2016/2017 > ML Trampkarzy (2002)
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Sandecja Nowy Sącz 13 35 34-5 11 2 0 7 17 18-4 5 2 0 6 18 16-1 6 0 0
2 TS Wisła Kraków 13 34 80-8 11 1 1 7 18 43-6 6 0 1 6 16 37-2 5 1 0
3 Cracovia 13 33 43-8 11 0 2 6 12 24-4 4 0 2 7 21 19-4 7 0 0
4 AS Progres Kraków 13 28 45-18 9 1 3 6 15 26-2 5 0 1 7 13 19-16 4 1 2
5 Tarnovia Tarnów 13 26 25-11 8 2 3 7 10 14-8 3 1 3 6 16 11-3 5 1 0
6 UKS Górnik Libiąż 13 18 31-36 6 0 7 5 9 16-11 3 0 2 8 9 15-25 3 0 5
7 Akademia Piłkarska 21 Kraków 13 16 22-29 5 1 7 7 6 8-19 2 0 5 6 10 14-10 3 1 2
8 Limanovia Limanowa 13 16 24-33 5 1 7 6 9 14-13 3 0 3 7 7 10-20 2 1 4
9 Orzeł Myślenice 13 14 17-24 3 5 5 7 12 13-10 3 3 1 6 2 4-14 0 2 4
10 MOSiR Bochnia 13 13 29-35 4 1 8 7 9 21-19 3 0 4 6 4 8-16 1 1 4
11 Krakus Nowa Huta 13 13 19-32 4 1 8 6 3 4-19 1 0 5 7 10 15-13 3 1 3
12 Unia Tarnów 13 11 20-32 3 2 8 7 8 15-10 2 2 3 6 3 5-22 1 0 5
13 PUKS Karol Wadowice 13 6 18-67 2 0 11 7 3 8-39 1 0 6 6 3 10-28 1 0 5
14 Dalin Myślenice 13 1 6-75 0 1 12 6 1 5-20 0 1 5 7 0 1-55 0 0 7
Limanovia rozgrywa mecze na boisku Olimpii w Pisarzowej. Karol Wadowice rozgrywa mecze na boisku Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Skawcach. AP 21 Kraków rozgrywa mecze w roli gospodarza na sztucznym boisku J&J Sport Center (Kraków, ul. Winnicka 40).
kolejka 1 (20-08-2016/21-08-2016):
1 Unia Tarnów 1-2 UKS Górnik Libiąż 2016-09-07 18:00
2 PUKS Karol Wadowice 2-5 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-09-14 17:00
3 TS Wisła Kraków 6-1 AS Progres Kraków 2016-09-14 17:00
4 Tarnovia Tarnów 1-1 Krakus Nowa Huta 2016-09-21 16:00
5 Sandecja Nowy Sącz 8-0 Dalin Myślenice 2016-08-20 17:00
Zmiana z godziny 10:00 na 15:00, a następnie z 15:00 na 17:00
6 Orzeł Myślenice 0-4 Cracovia 2016-08-20 10:00
7 MOSiR Bochnia 2-3 Limanovia Limanowa 2016-08-20 10:00
kolejka 2 (27-08-2016/28-08-2016):
8 UKS Górnik Libiąż 4-3 Limanovia Limanowa 2016-08-27 12:00
9 Cracovia 7-1 MOSiR Bochnia 2016-08-27 15:00
10 Dalin Myślenice 1-1 Orzeł Myślenice 2016-08-28 10:00
11 Krakus Nowa Huta 1-5 Sandecja Nowy Sącz 2016-08-27 10:00
12 AS Progres Kraków 0-1 Tarnovia Tarnów 2016-09-07 18:00
13 Akademia Piłkarska 21 Kraków 0-8 TS Wisła Kraków 2016-08-27 10:00
14 Unia Tarnów 3-0 PUKS Karol Wadowice 2016-08-26 12:00
kolejka 3 (31-08-2016):
15 PUKS Karol Wadowice 2-5 UKS Górnik Libiąż 2016-08-31 17:00
16 TS Wisła Kraków 8-0 Unia Tarnów 2016-08-30 12:00
Zmiana z 31.08 na 30.08.2016
17 Tarnovia Tarnów 2-1 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-11-12 11:00
18 Sandecja Nowy Sącz 1-1 AS Progres Kraków 2016-09-01 16:00
19 Orzeł Myślenice 2-1 Krakus Nowa Huta 2016-08-31 10:00
20 MOSiR Bochnia 6-1 Dalin Myślenice 2016-08-31 10:00
21 Limanovia Limanowa 3-4 Cracovia 2016-08-30 17:00
Zmiana z 31.08 na 30.08.2016
kolejka 4 (03-09-2016/04-09-2016):
22 UKS Górnik Libiąż 0-1 Cracovia 2016-09-03 12:00
23 Dalin Myślenice 0-1 Limanovia Limanowa 2016-09-04 12:00
24 Krakus Nowa Huta 1-3 MOSiR Bochnia 2016-09-03 10:00
25 AS Progres Kraków 4-0 Orzeł Myślenice 2016-09-03 13:30
26 Akademia Piłkarska 21 Kraków 0-1 Sandecja Nowy Sącz 2016-09-03 10:00
27 Unia Tarnów 0-1 Tarnovia Tarnów 2016-09-04 13:00
28 PUKS Karol Wadowice 0-17 TS Wisła Kraków 2016-09-04 11:00
kolejka 5 (10-09-2016/11-09-2016):
29 TS Wisła Kraków 7-2 UKS Górnik Libiąż 2016-11-12 10:00
Zaplanowany na 10.09.2016 mecz został przełożony na inny termin z powodu powołania do reprezentacji Polski 8 zawodników Wisły; ustalony nowy termin to 12.11.2016, godz. 10:00, stadion KS Nadwiślan, ul. Koletek 20
30 Tarnovia Tarnów 8-1 PUKS Karol Wadowice 2016-09-10 10:30
Zmiana godziny z 13:00 na 10:30
31 Sandecja Nowy Sącz 2-1 Unia Tarnów 2016-09-10 10:00
32 Orzeł Myślenice 0-0 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-09-10 11:00
33 MOSiR Bochnia 3-5 AS Progres Kraków 2016-09-11 10:00
34 Limanovia Limanowa 5-4 Krakus Nowa Huta 2016-09-10 10:30
35 Cracovia 10-0 Dalin Myślenice 2016-09-11 15:00
kolejka 6 (17-09-2016/18-09-2016):
36 UKS Górnik Libiąż 7-0 Dalin Myślenice 2016-09-18 12:00
Zmiana z 17.09 na 18.09.2016
37 Krakus Nowa Huta 0-2 Cracovia 2016-09-17 13:30
38 AS Progres Kraków 4-0 Limanovia Limanowa 2016-09-17 10:00
39 Akademia Piłkarska 21 Kraków 1-0 MOSiR Bochnia 2016-09-17 14:30
Zmiana godziny z 10:00 na 14:30 i boiska z J&J w Skotnikach na SMS przy ul. Szablowskiego 1
40 Unia Tarnów 1-1 Orzeł Myślenice 2016-09-17 12:00
41 PUKS Karol Wadowice 0-5 Sandecja Nowy Sącz 2016-09-19 17:00
Zmiana z 18.09 na 19.09.2016
42 TS Wisła Kraków 1-2 Tarnovia Tarnów 2016-09-17 11:00
kolejka 7 (24-09-2016/25-09-2016):
43 Tarnovia Tarnów 0-1 UKS Górnik Libiąż 2016-09-25 10:30
44 Sandecja Nowy Sącz 1-1 TS Wisła Kraków 2016-09-24 11:00
Zmiana godziny z 10:00 na 11:00
45 Orzeł Myślenice 6-1 PUKS Karol Wadowice 2016-09-24 11:00
46 MOSiR Bochnia 5-2 Unia Tarnów 2016-09-22 17:00
Zmiana z 25.09 na 22.09.2016
47 Limanovia Limanowa 1-2 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-09-24 10:30
48 Cracovia 2-0 AS Progres Kraków 2016-09-24 11:00
49 Dalin Myślenice 1-2 Krakus Nowa Huta 2016-09-25 15:00
kolejka 8 (01-10-2016/02-10-2016):
50 UKS Górnik Libiąż 3-2 Krakus Nowa Huta 2016-10-01 12:00
51 AS Progres Kraków 8-0 Dalin Myślenice 2016-10-01 10:00
52 Akademia Piłkarska 21 Kraków 1-3 Cracovia 2016-10-01 10:00
53 Unia Tarnów 3-3 Limanovia Limanowa 2016-10-02 12:30
zmiana z 1.10 na 2.10.2016
54 PUKS Karol Wadowice 3-2 MOSiR Bochnia 2016-10-01 13:00
55 TS Wisła Kraków 5-1 Orzeł Myślenice 2016-10-01 10:00
56 Tarnovia Tarnów 0-1 Sandecja Nowy Sącz 2016-10-02 10:30
kolejka 9 (08-10-2016/09-10-2016):
57 Sandecja Nowy Sącz 2-0 UKS Górnik Libiąż 2016-10-08 10:00
na boisku w Zawadzie
58 Orzeł Myślenice 1-1 Tarnovia Tarnów 2016-10-08 11:00
Mecz na sztucznej trawie w Myślenicach
59 MOSiR Bochnia 0-4 TS Wisła Kraków 2016-10-09 10:00
60 Limanovia Limanowa 4-2 PUKS Karol Wadowice 2016-10-08 10:30
61 Cracovia 5-0 Unia Tarnów 2016-10-07 15:00
zmiana z 8.10 na 7.10.2016
62 Dalin Myślenice 0-5 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-10-09 15:00
63 Krakus Nowa Huta 0-4 AS Progres Kraków 2016-10-09 16:30
zmiana godziny z 15:30 na 16:30
kolejka 10 (15-10-2016/16-10-2016):
64 UKS Górnik Libiąż 2-5 AS Progres Kraków 2016-10-15 16:00
zmiana godziny z 12:00 na 16:00
65 Akademia Piłkarska 21 Kraków 0-3 Krakus Nowa Huta 2016-10-15 10:00
66 Unia Tarnów 5-0 Dalin Myślenice 2016-10-20 15:00
zmiana z 15.10 na 20.10.2016 r.
67 PUKS Karol Wadowice 0-3 Cracovia 2016-10-14 16:00
zmiana z 15.10 na 16.10.2016, a następnie z 16.10 na 14.10.2016 - boisko w Skawcach
68 TS Wisła Kraków 5-0 Limanovia Limanowa 2016-10-15 12:30
mecz na sztucznej trawie Nadwiślanu Kraków
69 Tarnovia Tarnów 3-1 MOSiR Bochnia 2016-10-15 10:00
70 Sandecja Nowy Sącz 2-1 Orzeł Myślenice 2016-10-17 16:00
zmiana z 15.10 na 17.10.2016
kolejka 11 (22-10-2016/23-10-2016):
71 Orzeł Myślenice 3-2 UKS Górnik Libiąż 2016-10-23 11:00
72 MOSiR Bochnia 0-3 Sandecja Nowy Sącz 2016-10-23 10:00
73 Limanovia Limanowa 0-1 Tarnovia Tarnów 2016-10-22 10:30
74 Cracovia 0-2 TS Wisła Kraków 2016-10-22 15:00
zmiana z 23.10 na 22.10.201
75 Dalin Myślenice 2-6 PUKS Karol Wadowice 2016-10-23 10:00
76 Krakus Nowa Huta 1-0 Unia Tarnów 2016-10-25 15:30
zmiana z 22.10 na 25.10.2016
77 AS Progres Kraków 5-1 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-10-22 10:00
kolejka 12 (29-10-2016/30-10-2016):
78 Akademia Piłkarska 21 Kraków 5-2 UKS Górnik Libiąż 2016-11-09 17:30
zmiana z 29.10 na 27.10.2016, a następnie zmiana gospodarza i terminu z 27.10 na 9.11.2016; mecz przeniesiony ze Skotnik na boisko SMS przy ul. Szablowskiego 1.
79 Unia Tarnów 2-3 AS Progres Kraków 2016-10-31 11:00
zmiana z 29.10 na 31.10.2016
80 PUKS Karol Wadowice 1-2 Krakus Nowa Huta 2016-10-29 11:00
zmiana z dnia 30.10 na 29.10.2016
81 TS Wisła Kraków 11-0 Dalin Myślenice 2016-10-30 12:00
zmiana z 29.10 na 30.10.2016; mecz na boisku Nadwiślanu
82 Tarnovia Tarnów 0-2 Cracovia 2016-10-30 10:00
zmiana z 29.10 na 30.10.2016
83 Sandecja Nowy Sącz 2-0 Limanovia Limanowa 2016-10-29 10:00
84 Orzeł Myślenice 1-1 MOSiR Bochnia 2016-10-29 11:00
kolejka 13 (05-11-2016/06-11-2016):
85 MOSiR Bochnia 5-1 UKS Górnik Libiąż 2016-11-05 10:00
86 Limanovia Limanowa 1-0 Orzeł Myślenice 2016-11-05 10:30
87 Cracovia 0-1 Sandecja Nowy Sącz 2016-11-07 15:00
zmiana z 5.11 na 7.11.2016
88 Dalin Myślenice 1-5 Tarnovia Tarnów 2016-11-06 10:00
89 Krakus Nowa Huta 1-5 TS Wisła Kraków 2016-11-06 12:30
Zmiana godziny z 10:00 na 12:00
90 AS Progres Kraków 5-0 PUKS Karol Wadowice 2016-11-05 10:00
91 Akademia Piłkarska 21 Kraków 1-2 Unia Tarnów 2016-11-04 17:30
zmiana z 5.11 na 4.11.2016 (boisko SMS Kraków, ul. Szablowskiego 1)
kolejka 14 (25-03-2017/26-03-2017):
92 UKS Górnik Libiąż Unia Tarnów
93 Akademia Piłkarska 21 Kraków PUKS Karol Wadowice
94 AS Progres Kraków TS Wisła Kraków
95 Krakus Nowa Huta Tarnovia Tarnów
96 Dalin Myślenice Sandecja Nowy Sącz 2017-03-25 10:00
97 Cracovia Orzeł Myślenice 2017-03-25 15:00
98 Limanovia Limanowa MOSiR Bochnia 2017-03-25 10:00
kolejka 15 (01-04-2017/02-04-2017):
99 Limanovia Limanowa UKS Górnik Libiąż 2017-04-01 10:00
100 MOSiR Bochnia Cracovia 2017-04-01 10:00
101 Orzeł Myślenice Dalin Myślenice
102 Sandecja Nowy Sącz Krakus Nowa Huta 2017-04-01 11:00
103 Tarnovia Tarnów AS Progres Kraków 2017-04-04 12:30
104 TS Wisła Kraków Akademia Piłkarska 21 Kraków
105 PUKS Karol Wadowice Unia Tarnów 2017-04-01 11:00
kolejka 16 (08-04-2017/09-04-2017):
106 UKS Górnik Libiąż PUKS Karol Wadowice
107 Unia Tarnów TS Wisła Kraków 2017-04-06 16:00
108 Akademia Piłkarska 21 Kraków Tarnovia Tarnów
109 AS Progres Kraków Sandecja Nowy Sącz
110 Krakus Nowa Huta Orzeł Myślenice
111 Dalin Myślenice MOSiR Bochnia 2017-04-08 10:00
112 Cracovia Limanovia Limanowa 2017-04-08 15:00
kolejka 17 (13-04-2017):
113 Cracovia UKS Górnik Libiąż 2017-04-13 17:00
114 Limanovia Limanowa Dalin Myślenice 2017-04-13 10:00
115 MOSiR Bochnia Krakus Nowa Huta 2017-04-13 12:00
116 Orzeł Myślenice AS Progres Kraków
117 Sandecja Nowy Sącz Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-04-13 16:00
118 Tarnovia Tarnów Unia Tarnów 2017-04-13 12:30
119 TS Wisła Kraków PUKS Karol Wadowice
kolejka 18 (22-04-2017/23-04-2017):
120 UKS Górnik Libiąż TS Wisła Kraków
121 PUKS Karol Wadowice Tarnovia Tarnów 2017-04-22 11:00
122 Unia Tarnów Sandecja Nowy Sącz 2017-04-22 10:00
123 Akademia Piłkarska 21 Kraków Orzeł Myślenice
124 AS Progres Kraków MOSiR Bochnia
125 Krakus Nowa Huta Limanovia Limanowa
126 Dalin Myślenice Cracovia 2017-04-22 10:00
kolejka 19 (29-04-2017/30-04-2017):
127 Dalin Myślenice UKS Górnik Libiąż 2017-04-30 10:00
128 Cracovia Krakus Nowa Huta 2017-04-29 15:00
129 Limanovia Limanowa AS Progres Kraków 2017-04-29 10:00
130 MOSiR Bochnia Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-04-30 10:00
131 Orzeł Myślenice Unia Tarnów
132 Sandecja Nowy Sącz PUKS Karol Wadowice 2017-04-29 11:00
133 Tarnovia Tarnów TS Wisła Kraków 2017-04-29 12:30
kolejka 20 (06-05-2017/07-05-2017):
134 UKS Górnik Libiąż Tarnovia Tarnów
135 TS Wisła Kraków Sandecja Nowy Sącz
136 PUKS Karol Wadowice Orzeł Myślenice 2017-05-06 14:00
137 Unia Tarnów MOSiR Bochnia 2017-05-06 12:00
138 Akademia Piłkarska 21 Kraków Limanovia Limanowa
139 AS Progres Kraków Cracovia
140 Krakus Nowa Huta Dalin Myślenice
kolejka 21 (13-05-2017/14-05-2017):
141 Krakus Nowa Huta UKS Górnik Libiąż
142 Dalin Myślenice AS Progres Kraków 2017-05-13 10:00
143 Cracovia Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-05-13 15:00
144 Limanovia Limanowa Unia Tarnów 2017-05-13 10:00
145 MOSiR Bochnia PUKS Karol Wadowice 2017-05-14 10:00
146 Orzeł Myślenice TS Wisła Kraków
147 Sandecja Nowy Sącz Tarnovia Tarnów 2017-05-13 11:00
kolejka 22 (20-05-2017/21-05-2017):
148 UKS Górnik Libiąż Sandecja Nowy Sącz
149 Tarnovia Tarnów Orzeł Myślenice 2017-05-20 13:30
150 TS Wisła Kraków MOSiR Bochnia
151 PUKS Karol Wadowice Limanovia Limanowa 2017-05-20 11:00
152 Unia Tarnów Cracovia 2017-05-20 10:00
153 Akademia Piłkarska 21 Kraków Dalin Myślenice
154 AS Progres Kraków Krakus Nowa Huta
kolejka 23 (27-05-2017/28-05-2017):
155 AS Progres Kraków UKS Górnik Libiąż
156 Krakus Nowa Huta Akademia Piłkarska 21 Kraków
157 Dalin Myślenice Unia Tarnów 2017-05-28 10:00
158 Cracovia PUKS Karol Wadowice 2017-05-27 15:00
159 Limanovia Limanowa TS Wisła Kraków 2017-04-05 16:00
160 MOSiR Bochnia Tarnovia Tarnów 2017-05-27 10:00
161 Orzeł Myślenice Sandecja Nowy Sącz
kolejka 24 (03-06-2017/04-06-2017):
162 UKS Górnik Libiąż Orzeł Myślenice
163 Sandecja Nowy Sącz MOSiR Bochnia 2017-06-03 11:00
164 Tarnovia Tarnów Limanovia Limanowa 2017-06-03 10:00
165 TS Wisła Kraków Cracovia
166 PUKS Karol Wadowice Dalin Myślenice 2017-06-03 16:00
167 Unia Tarnów Krakus Nowa Huta 2017-06-04 10:00
168 Akademia Piłkarska 21 Kraków AS Progres Kraków
kolejka 25 (10-06-2017/11-06-2017):
169 UKS Górnik Libiąż Akademia Piłkarska 21 Kraków
170 AS Progres Kraków Unia Tarnów 2017-06-08 16:30
171 Krakus Nowa Huta PUKS Karol Wadowice
172 Dalin Myślenice TS Wisła Kraków 2017-06-11 10:00
173 Cracovia Tarnovia Tarnów 2017-06-10 15:00
174 Limanovia Limanowa Sandecja Nowy Sącz 2017-06-10 10:00
175 MOSiR Bochnia Orzeł Myślenice 2017-06-10 10:00
kolejka 26 (17-06-2017/18-06-2017):
176 UKS Górnik Libiąż MOSiR Bochnia 2017-06-18 11:00
177 Orzeł Myślenice Limanovia Limanowa 2017-06-18 11:00
178 Sandecja Nowy Sącz Cracovia 2017-06-18 11:00
179 Tarnovia Tarnów Dalin Myślenice 2017-06-18 11:00
180 TS Wisła Kraków Krakus Nowa Huta 2017-06-18 11:00
181 PUKS Karol Wadowice AS Progres Kraków 2017-06-18 11:00
182 Unia Tarnów Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-06-18 11:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty