Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2016/2017 > ML Młodzików
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 TS Wisła Kraków 15 41 56-7 13 2 0 8 22 38-5 7 1 0 7 19 18-2 6 1 0
2 Bronowianka Kraków 15 37 41-6 11 4 0 6 14 14-2 4 2 0 9 23 27-4 7 2 0
3 Akademia Piłkarska 21 Kraków 15 36 47-5 11 3 1 8 20 29-2 6 2 0 7 16 18-3 5 1 1
4 Dunajec Nowy Sącz 15 36 38-6 11 3 1 9 20 17-5 6 2 1 6 16 21-1 5 1 0
5 AS Progres Kraków 15 27 31-12 8 3 4 6 16 19-1 5 1 0 9 11 12-11 3 2 4
6 Sandecja Nowy Sącz 15 24 22-10 7 3 5 9 17 13-4 5 2 2 6 7 9-6 2 1 3
7 PUKS Karol Wadowice 15 22 27-34 7 1 7 7 13 16-16 4 1 2 8 9 11-18 3 0 5
8 Krakus Nowa Huta 15 22 23-32 7 1 7 8 12 11-17 4 0 4 7 10 12-15 3 1 3
9 Pcimianka Pcim 15 19 18-22 6 1 8 7 15 13-7 5 0 2 8 4 5-15 1 1 6
10 ZKS Unia Tarnów 14 18 14-16 5 3 6 6 7 4-8 2 1 3 8 11 10-8 3 2 3
11 Tarnovia 15 15 16-19 4 3 8 8 4 8-14 1 1 6 7 11 8-5 3 2 2
12 Cracovia 15 14 25-30 4 2 9 6 9 15-5 3 0 3 9 5 10-25 1 2 6
13 ZSS Unia Tarnów 14 13 10-29 4 1 9 7 7 8-18 2 1 4 7 6 2-11 2 0 5
14 AP Wisła Czarny Dunajec 15 9 14-49 3 0 12 8 6 7-28 2 0 6 7 3 7-21 1 0 6
15 MUKS TAP Tarnów 15 6 10-40 1 3 11 8 5 6-15 1 2 5 7 1 4-25 0 1 6
16 Górnik Libiąż 15 1 8-83 0 1 14 8 1 4-31 0 1 7 7 0 4-52 0 0 7
AP 21 Kraków rozgrywa mecze w roli gospodarza na sztucznym boisku J&J Sport Center (Kraków, ul. Winnicka 40); Karol Wadowice rozgrywa mecze na boisku LKS Dąb Tomice.
kolejka 1 (20-08-2016/21-08-2016):
1 ZKS Unia Tarnów ZSS Unia Tarnów
Mecz zaplanowany na 5.10.2016 przełożony na inny termin; ostatecznie przełożony na wiosnę 2017
2 TS Wisła Kraków 5-1 PUKS Karol Wadowice 2016-08-22 15:00
3 Sandecja Nowy Sącz 0-0 Tarnovia 2016-08-20 10:00
4 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2-0 Pcimianka Pcim 2016-11-17 17:00
zmiana z 20.09 na 13.11.2016; zmiana z 13.11. na 17.11.2016, godz. 17:00; boisko J&J w Skotnikach, ul. Winnicka 40 (zmiana gospodarza)
5 MUKS TAP Tarnów 2-1 AP Wisła Czarny Dunajec 2016-11-11 14:00
zmiana godziny z 12:00 na 14:00
6 Krakus Nowa Huta 1-0 AS Progres Kraków 2016-09-20 16:30
Zmiana z 13.09 na 20.09; na boisku AS Progres
7 Górnik Libiąż 0-4 Bronowianka Kraków 2016-08-20 10:00
8 Dunajec Nowy Sącz 2-2 Cracovia 2016-11-12 13:30
kolejka 2 (24-08-2016):
9 ZSS Unia Tarnów 0-2 Cracovia 2016-10-19 15:30
10 Dunajec Nowy Sącz 0-0 Bronowianka Kraków 2016-11-19 12:00
Zmiana gospodarza, a następnie mecz wyznaczony na 7.09.2016 przełożony na termin 19.11.2016 - boisko PWSZ Nowy Sącz, ul. Kościuszki 1
11 AS Progres Kraków 8-0 Górnik Libiąż 2016-08-24 16:00
12 AP Wisła Czarny Dunajec 1-6 Krakus Nowa Huta 2016-08-24 17:00
13 Akademia Piłkarska 21 Kraków 4-0 MUKS TAP Tarnów 2016-10-12 17:30
Zmiana z 24.08 na 5.10.2016, a następnie z powodu złego stanu boiska mecz odwołany i przełożony z 5.10 na 12.10.2016
14 Tarnovia 1-1 Pcimianka Pcim 2016-08-24 12:30
15 PUKS Karol Wadowice 2-0 Sandecja Nowy Sącz 2016-08-25 17:30
Boisko LKS Dąb Tomice
16 ZKS Unia Tarnów 1-3 TS Wisła Kraków 2016-08-24 17:00
kolejka 3 (27-08-2016/28-08-2016):
17 TS Wisła Kraków 3-0 ZSS Unia Tarnów 2016-10-11 15:30
zmiana z 12.10 na 11.10.2016
18 Sandecja Nowy Sącz 2-0 ZKS Unia Tarnów 2016-08-27 10:00
19 Pcimianka Pcim 2-0 PUKS Karol Wadowice 2016-08-28 11:00
20 MUKS TAP Tarnów 1-2 Tarnovia 2016-09-21 16:00
21 Krakus Nowa Huta 0-4 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-11-24 17:30
28.08.2016 mecz odwołany; ustalony nowy termin to 24.11.2016, sztuczne boisko w Skotnikach
22 Górnik Libiąż 2-3 AP Wisła Czarny Dunajec 2016-08-27 10:00
23 Dunajec Nowy Sącz 2-0 AS Progres Kraków 2016-08-27 13:00
24 Bronowianka Kraków 4-0 Cracovia 2016-09-20 17:00
Zmiana gospodarza; kolejna zmiana z 21.09 na 20.09
kolejka 4 (31-08-2016):
25 ZSS Unia Tarnów 0-6 Bronowianka Kraków 2016-08-31 16:00
26 AS Progres Kraków 1-0 Cracovia 2016-09-01 14:00
Zmiana z 31.08 na 1.09.2016
27 AP Wisła Czarny Dunajec 0-7 Dunajec Nowy Sącz 2016-08-31 17:00
28 Akademia Piłkarska 21 Kraków 11-0 Górnik Libiąż 2016-08-31 17:00
29 Tarnovia 0-1 Krakus Nowa Huta 2016-08-31 15:00
30 PUKS Karol Wadowice 4-2 MUKS TAP Tarnów 2016-08-31 17:30
Boisko LKS Dąb Tomice
31 ZKS Unia Tarnów 1-0 Pcimianka Pcim 2016-08-31 10:00
Zmiana godziny z 17:00 na 10:00
32 TS Wisła Kraków 2-1 Sandecja Nowy Sącz 2016-08-30 18:00
kolejka 5 (03-09-2016/04-09-2016):
33 Sandecja Nowy Sącz 1-0 ZSS Unia Tarnów 2016-09-03 10:00
34 Pcimianka Pcim 0-4 TS Wisła Kraków 2016-09-03 09:30
Zmiana godziny z 10:00 na 9:30
35 MUKS TAP Tarnów 1-4 ZKS Unia Tarnów 2016-09-03 09:30
Zmiana godziny z 10:00 na 9:30
36 Krakus Nowa Huta 0-4 PUKS Karol Wadowice 2016-09-04 10:00
37 Górnik Libiąż 0-4 Tarnovia 2016-09-03 10:00
38 Dunajec Nowy Sącz 1-0 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-09-03 13:30
39 Cracovia 2-1 AP Wisła Czarny Dunajec 2016-09-03 10:00
40 Bronowianka Kraków 0-0 AS Progres Kraków 2016-09-04 13:00
kolejka 6 (10-09-2016/11-09-2016):
41 ZSS Unia Tarnów 0-3 AS Progres Kraków 2016-09-10 14:00
42 AP Wisła Czarny Dunajec 1-6 Bronowianka Kraków 2016-09-10 16:00
43 Akademia Piłkarska 21 Kraków 6-0 Cracovia 2016-09-10 10:00
44 Tarnovia 0-1 Dunajec Nowy Sącz 2016-09-10 12:30
45 PUKS Karol Wadowice 4-1 Górnik Libiąż 2016-09-10 11:00
Boisko LKS Dąb Tomice
46 ZKS Unia Tarnów 1-1 Krakus Nowa Huta 2016-09-11 11:00
47 TS Wisła Kraków 7-0 MUKS TAP Tarnów 2016-09-07 18:00
48 Sandecja Nowy Sącz 3-1 Pcimianka Pcim 2016-09-10 10:00
kolejka 7 (14-09-2016):
49 Pcimianka Pcim 1-0 ZSS Unia Tarnów 2016-09-14 16:00
50 MUKS TAP Tarnów 1-1 Sandecja Nowy Sącz 2016-09-14 16:30
Zmiana godziny z 16:00 na 16:30
51 Krakus Nowa Huta 0-4 TS Wisła Kraków 2016-09-14 16:00
52 Górnik Libiąż 0-3 ZKS Unia Tarnów 2016-09-14 17:00
53 Dunajec Nowy Sącz 3-0 PUKS Karol Wadowice 2016-09-13 16:00
Zmiana z 14.09 na 13.09.2016
54 Cracovia 0-1 Tarnovia 2016-09-13 18:30
55 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2-2 Bronowianka Kraków 2016-11-10 17:00
Zmiana gospodarza i terminu z 14.09 na 10.11.2016
56 AS Progres Kraków 5-0 AP Wisła Czarny Dunajec 2016-09-27 16:30
Zmiana z 13.09 na 27.09.2016
kolejka 8 (17-09-2016/18-09-2016):
57 ZSS Unia Tarnów 2-1 AP Wisła Czarny Dunajec 2016-09-18 11:00
58 Akademia Piłkarska 21 Kraków 3-0 AS Progres Kraków 2016-09-18 12:00
Zmiana godziny z 13:00 na 12:00; mecz na Com-Com Zone w Nowej Hucie
59 Tarnovia 1-5 Bronowianka Kraków 2016-09-17 09:30
60 PUKS Karol Wadowice 3-3 Cracovia 2016-09-17 11:00
Boisko LKS Dąb Tomice
61 ZKS Unia Tarnów 0-3 Dunajec Nowy Sącz 2016-09-17 11:00
62 TS Wisła Kraków 11-0 Górnik Libiąż 2016-09-17 13:30
63 Sandecja Nowy Sącz 4-0 Krakus Nowa Huta 2016-09-17 10:00
64 Pcimianka Pcim 1-0 MUKS TAP Tarnów 2016-09-17 10:00
kolejka 9 (24-09-2016/25-09-2016):
65 MUKS TAP Tarnów 0-1 ZSS Unia Tarnów 2016-09-24 09:15
66 Krakus Nowa Huta 1-2 Pcimianka Pcim 2016-09-25 10:00
67 Górnik Libiąż 0-6 Sandecja Nowy Sącz 2016-09-24 10:00
68 Dunajec Nowy Sącz 1-3 TS Wisła Kraków 2016-09-24 11:00
69 Cracovia 1-2 ZKS Unia Tarnów 2016-09-24 13:30
70 Bronowianka Kraków 2-1 PUKS Karol Wadowice 2016-09-24 10:00
71 AS Progres Kraków 2-0 Tarnovia 2016-09-24 09:00
72 AP Wisła Czarny Dunajec 0-4 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-09-24 16:00
kolejka 10 (01-10-2016/02-10-2016):
73 ZSS Unia Tarnów 1-4 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-10-02 11:00
74 Tarnovia 5-0 AP Wisła Czarny Dunajec 2016-10-02 14:00
75 PUKS Karol Wadowice 0-6 AS Progres Kraków 2016-10-01 11:00
Boisko LKS Dąb Tomice
76 ZKS Unia Tarnów 0-1 Bronowianka Kraków 2016-10-02 09:15
zmiana z 1.10 na 2.10.2016
77 TS Wisła Kraków 5-1 Cracovia 2016-10-01 12:30
78 Sandecja Nowy Sącz 0-1 Dunajec Nowy Sącz 2016-10-02 10:00
zmiana z 1.10 na 2.10.2016
79 Pcimianka Pcim 7-1 Górnik Libiąż 2016-10-01 10:00
80 MUKS TAP Tarnów 0-3 Krakus Nowa Huta 2016-09-28 17:00
kolejka 11 (08-10-2016/09-10-2016):
81 Krakus Nowa Huta 3-0 ZSS Unia Tarnów 2016-10-07 14:30
82 Górnik Libiąż 2-2 MUKS TAP Tarnów 2016-10-08 10:00
83 Dunajec Nowy Sącz 2-0 Pcimianka Pcim 2016-10-08 13:30
84 Cracovia 0-1 Sandecja Nowy Sącz 2016-10-09 13:30
85 Bronowianka Kraków 0-0 TS Wisła Kraków 2016-10-08 10:00
86 AS Progres Kraków 1-1 ZKS Unia Tarnów 2016-10-08 09:00
87 AP Wisła Czarny Dunajec 1-2 PUKS Karol Wadowice 2016-10-08 14:00
88 Tarnovia 0-2 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-10-08 12:00
zmiana gospodarza i godziny z 10:00 na 12:00
kolejka 12 (15-10-2016/16-10-2016):
89 ZSS Unia Tarnów 1-1 Tarnovia 2016-10-16 11:00
90 PUKS Karol Wadowice 1-4 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-10-15 11:00
Boisko LKS Dąb Tomice
91 AP Wisła Czarny Dunajec 1-0 ZKS Unia Tarnów 2016-10-15 11:00
zmiana gospodarza (mecz w Czarnym Dunajcu)
92 TS Wisła Kraków 5-2 AS Progres Kraków 2016-10-20 14:30
zmiana z 15.10 na 20.10.2016
93 Sandecja Nowy Sącz 0-1 Bronowianka Kraków 2016-10-15 10:00
94 Pcimianka Pcim 2-1 Cracovia 2016-10-15 10:00
95 MUKS TAP Tarnów 1-1 Dunajec Nowy Sącz 2016-10-15 14:00
Zmiana godziny z 10:00 na 14:00
96 Krakus Nowa Huta 4-2 Górnik Libiąż 2016-10-16 10:00
kolejka 13 (22-10-2016/23-10-2016):
97 Górnik Libiąż 0-1 ZSS Unia Tarnów 2016-10-22 10:30
98 Dunajec Nowy Sącz 3-0 Krakus Nowa Huta 2016-10-22 15:00
zmiana godziny z 13:00 na 15:00
99 Cracovia 5-0 MUKS TAP Tarnów 2016-10-23 12:45
100 Bronowianka Kraków 2-0 Pcimianka Pcim 2016-10-22 15:00
z uwagi na stan boiska zmiana z 23.10 na 22.10.2016, godz. 15:00, boisko ze sztuczną trawą SMS przy ul. Szablowskiego 1
101 Sandecja Nowy Sącz 0-0 AS Progres Kraków 2016-11-11 10:00
zmiana gospodarza, a następnie zmiana terminu z 22.10 na 11.11.2016; zmiana godziny z 13:00 na 10:00
102 AP Wisła Czarny Dunajec 0-2 TS Wisła Kraków 2016-10-23 14:00
zmiana z 22.10 na 23.10.201
103 Akademia Piłkarska 21 Kraków 0-0 ZKS Unia Tarnów 2016-10-22 13:00
zmiana godziny z 10:00 na 13:00
104 Tarnovia 1-2 PUKS Karol Wadowice 2016-10-23 11:00
kolejka 14 (29-10-2016/30-10-2016):
105 ZSS Unia Tarnów 4-1 PUKS Karol Wadowice 2016-11-09 14:00
zmiana z 30.10 na 9.11.2016
106 ZKS Unia Tarnów 1-0 Tarnovia 2016-10-29 12:00
zmiana godziny z 11:00 na 12:00
107 TS Wisła Kraków 0-0 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-10-29 12:30
108 Sandecja Nowy Sącz 3-1 AP Wisła Czarny Dunajec 2016-10-29 10:00
109 Pcimianka Pcim 0-1 AS Progres Kraków 2016-10-29 10:00
110 MUKS TAP Tarnów 0-2 Bronowianka Kraków 2016-10-29 14:00
zmiana godziny z 10:00 na 14:00
111 Krakus Nowa Huta 2-1 Cracovia 2016-10-29 14:00
112 Górnik Libiąż 0-8 Dunajec Nowy Sącz 2016-10-29 10:00
kolejka 15 (05-11-2016/06-11-2016):
113 Dunajec Nowy Sącz 3-0 ZSS Unia Tarnów 2016-11-03 15:00
114 Cracovia 7-0 Górnik Libiąż 2016-11-06 13:00
115 Bronowianka Kraków 6-1 Krakus Nowa Huta 2016-11-15 17:30
zmiana z 6.11 na 15.11.2016 (boisko KS Nadwiślan, ul. Koletek 20)
116 AS Progres Kraków 2-0 MUKS TAP Tarnów 2016-11-05 09:00
117 AP Wisła Czarny Dunajec 3-1 Pcimianka Pcim 2016-11-05 14:00
118 Akademia Piłkarska 21 Kraków 1-0 Sandecja Nowy Sącz 2016-11-06 13:00
zmiana godziny z 10:00 na 13:00
119 Tarnovia 0-2 TS Wisła Kraków 2016-11-05 10:00
120 PUKS Karol Wadowice 2-0 ZKS Unia Tarnów 2016-11-05 12:00
Boisko LKS Dąb Tomice
kolejka 16 (18-03-2017/19-03-2017):
121 ZSS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów
122 PUKS Karol Wadowice TS Wisła Kraków 2017-03-18 11:00
123 Tarnovia Sandecja Nowy Sącz 2017-03-18 12:30
124 Pcimianka Pcim Akademia Piłkarska 21 Kraków
125 AP Wisła Czarny Dunajec MUKS TAP Tarnów 2017-03-18 10:00
Mecz na Stadionie Miejskim im. J. Piłsudskiego w Nowym Targu (ze sztuczną murawą)
126 AS Progres Kraków Krakus Nowa Huta
127 Bronowianka Kraków Górnik Libiąż 2017-03-18 10:00
128 Cracovia Dunajec Nowy Sącz
kolejka 17 (25-03-2017/26-03-2017):
129 Cracovia ZSS Unia Tarnów
130 Bronowianka Kraków Dunajec Nowy Sącz
131 Górnik Libiąż AS Progres Kraków
132 Krakus Nowa Huta AP Wisła Czarny Dunajec
133 MUKS TAP Tarnów Akademia Piłkarska 21 Kraków
134 Pcimianka Pcim Tarnovia
135 Sandecja Nowy Sącz PUKS Karol Wadowice 2017-03-25 10:00
136 TS Wisła Kraków ZKS Unia Tarnów 2017-03-25 10:00
kolejka 18 (01-04-2017/02-04-2017):
137 ZSS Unia Tarnów TS Wisła Kraków
138 ZKS Unia Tarnów Sandecja Nowy Sącz
139 PUKS Karol Wadowice Pcimianka Pcim 2017-04-01 11:00
140 Tarnovia MUKS TAP Tarnów 2017-04-01 10:00
141 Akademia Piłkarska 21 Kraków Krakus Nowa Huta
142 AP Wisła Czarny Dunajec Górnik Libiąż
143 AS Progres Kraków Dunajec Nowy Sącz
144 Cracovia Bronowianka Kraków
kolejka 19 (08-04-2017/09-04-2017):
145 Bronowianka Kraków ZSS Unia Tarnów 2017-04-08 10:00
146 Cracovia AS Progres Kraków
147 Dunajec Nowy Sącz AP Wisła Czarny Dunajec
148 Górnik Libiąż Akademia Piłkarska 21 Kraków
149 Krakus Nowa Huta Tarnovia
150 MUKS TAP Tarnów PUKS Karol Wadowice
151 Pcimianka Pcim ZKS Unia Tarnów
152 Sandecja Nowy Sącz TS Wisła Kraków 2017-04-08 10:00
kolejka 20 (13-04-2017):
153 ZSS Unia Tarnów Sandecja Nowy Sącz
154 TS Wisła Kraków Pcimianka Pcim 2017-04-12 14:00
155 ZKS Unia Tarnów MUKS TAP Tarnów
156 PUKS Karol Wadowice Krakus Nowa Huta 2017-04-13 11:00
157 Tarnovia Górnik Libiąż 2017-04-13 10:00
158 Akademia Piłkarska 21 Kraków Dunajec Nowy Sącz
159 AP Wisła Czarny Dunajec Cracovia 2017-04-08 10:00
160 AS Progres Kraków Bronowianka Kraków
kolejka 21 (22-04-2017/23-04-2017):
161 AS Progres Kraków ZSS Unia Tarnów
162 Bronowianka Kraków AP Wisła Czarny Dunajec 2017-04-22 10:00
163 Cracovia Akademia Piłkarska 21 Kraków
164 Dunajec Nowy Sącz Tarnovia
165 Górnik Libiąż PUKS Karol Wadowice
166 Krakus Nowa Huta ZKS Unia Tarnów
167 MUKS TAP Tarnów TS Wisła Kraków
168 Pcimianka Pcim Sandecja Nowy Sącz
kolejka 22 (29-04-2017/30-04-2017):
169 ZSS Unia Tarnów Pcimianka Pcim
170 Sandecja Nowy Sącz MUKS TAP Tarnów 2017-04-29 10:00
171 TS Wisła Kraków Krakus Nowa Huta 2017-04-29 12:00
172 ZKS Unia Tarnów Górnik Libiąż
173 PUKS Karol Wadowice Dunajec Nowy Sącz 2017-04-29 11:00
174 Tarnovia Cracovia 2017-04-29 10:00
175 Bronowianka Kraków Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-04-29 10:00
176 AP Wisła Czarny Dunajec AS Progres Kraków 2017-04-29 10:00
kolejka 23 (03-05-2017):
177 AP Wisła Czarny Dunajec ZSS Unia Tarnów 2017-05-03 10:00
178 AS Progres Kraków Akademia Piłkarska 21 Kraków
179 Bronowianka Kraków Tarnovia 2017-05-03 10:00
180 Cracovia PUKS Karol Wadowice
181 Dunajec Nowy Sącz ZKS Unia Tarnów
182 Górnik Libiąż TS Wisła Kraków
183 Krakus Nowa Huta Sandecja Nowy Sącz
184 MUKS TAP Tarnów Pcimianka Pcim
kolejka 24 (06-05-2017/07-05-2017):
185 ZSS Unia Tarnów MUKS TAP Tarnów
186 Pcimianka Pcim Krakus Nowa Huta
187 Sandecja Nowy Sącz Górnik Libiąż 2017-05-06 10:00
188 TS Wisła Kraków Dunajec Nowy Sącz 2017-04-18 14:00
189 ZKS Unia Tarnów Cracovia
190 PUKS Karol Wadowice Bronowianka Kraków 2017-05-06 11:00
191 Tarnovia AS Progres Kraków 2017-05-06 12:30
192 Akademia Piłkarska 21 Kraków AP Wisła Czarny Dunajec
kolejka 25 (13-05-2017/14-05-2017):
193 Akademia Piłkarska 21 Kraków ZSS Unia Tarnów
194 AP Wisła Czarny Dunajec Tarnovia 2017-05-13 10:00
195 AS Progres Kraków PUKS Karol Wadowice
196 Bronowianka Kraków ZKS Unia Tarnów 2017-05-13 10:00
197 Cracovia TS Wisła Kraków
198 Dunajec Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
199 Górnik Libiąż Pcimianka Pcim
200 Krakus Nowa Huta MUKS TAP Tarnów
kolejka 26 (20-05-2017/21-05-2017):
201 ZSS Unia Tarnów Krakus Nowa Huta
202 MUKS TAP Tarnów Górnik Libiąż
203 Pcimianka Pcim Dunajec Nowy Sącz
204 Sandecja Nowy Sącz Cracovia 2017-05-20 10:00
205 TS Wisła Kraków Bronowianka Kraków 2017-05-20 12:30
206 ZKS Unia Tarnów AS Progres Kraków
207 PUKS Karol Wadowice AP Wisła Czarny Dunajec 2017-05-20 15:00
208 Akademia Piłkarska 21 Kraków Tarnovia
kolejka 27 (27-05-2017/28-05-2017):
209 Tarnovia ZSS Unia Tarnów 2017-05-27 12:30
210 Akademia Piłkarska 21 Kraków PUKS Karol Wadowice
211 ZKS Unia Tarnów AP Wisła Czarny Dunajec
212 AS Progres Kraków TS Wisła Kraków
213 Bronowianka Kraków Sandecja Nowy Sącz 2017-05-27 10:00
214 Cracovia Pcimianka Pcim
215 Dunajec Nowy Sącz MUKS TAP Tarnów
216 Górnik Libiąż Krakus Nowa Huta
kolejka 28 (03-06-2017/04-06-2017):
217 ZSS Unia Tarnów Górnik Libiąż
218 Krakus Nowa Huta Dunajec Nowy Sącz
219 MUKS TAP Tarnów Cracovia
220 Pcimianka Pcim Bronowianka Kraków
221 AS Progres Kraków Sandecja Nowy Sącz
222 TS Wisła Kraków AP Wisła Czarny Dunajec 2017-06-03 12:30
223 ZKS Unia Tarnów Akademia Piłkarska 21 Kraków
224 PUKS Karol Wadowice Tarnovia 2017-06-03 15:00
kolejka 29 (10-06-2017/11-06-2017):
225 PUKS Karol Wadowice ZSS Unia Tarnów 2017-06-10 11:00
226 Tarnovia ZKS Unia Tarnów 2017-06-10 13:30
227 Akademia Piłkarska 21 Kraków TS Wisła Kraków
228 AP Wisła Czarny Dunajec Sandecja Nowy Sącz 2017-06-10 10:00
229 AS Progres Kraków Pcimianka Pcim
230 Bronowianka Kraków MUKS TAP Tarnów 2017-06-10 10:00
231 Cracovia Krakus Nowa Huta
232 Dunajec Nowy Sącz Górnik Libiąż
kolejka 30 (17-06-2017/18-06-2017):
233 ZSS Unia Tarnów Dunajec Nowy Sącz 2017-06-17 11:00
234 Górnik Libiąż Cracovia 2017-06-17 11:00
235 Krakus Nowa Huta Bronowianka Kraków 2017-06-17 11:00
236 MUKS TAP Tarnów AS Progres Kraków 2017-06-17 11:00
237 Pcimianka Pcim AP Wisła Czarny Dunajec 2017-06-17 11:00
238 Sandecja Nowy Sącz Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-06-17 11:00
239 TS Wisła Kraków Tarnovia 2017-06-17 11:00
240 ZKS Unia Tarnów PUKS Karol Wadowice 2017-06-17 11:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty