Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2016/2017 > Małopolska Liga Juniorów Starszych gr. 2
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 AS Progres 99 Kraków 15 35 50-12 11 2 2 7 18 31-7 6 0 1 8 17 19-5 5 2 1
2 Garbarnia Kraków 15 34 59-15 11 1 3 8 21 42-5 7 0 1 7 13 17-10 4 1 2
3 Unia Tarnów 15 33 35-15 10 3 2 7 15 16-3 4 3 0 8 18 19-12 6 0 2
4 Sandecja Nowy Sącz 14 31 46-32 10 1 3 7 16 29-12 5 1 1 7 15 17-20 5 0 2
5 Dalin Myślenice 15 20 23-38 6 2 7 8 10 12-17 3 1 4 7 10 11-21 3 1 3
6 Soła Oświęcim 14 16 20-22 4 4 6 7 5 8-12 1 2 4 7 11 12-10 3 2 2
7 Krakus Nowa Huta 15 14 23-28 4 2 9 8 10 14-13 3 1 4 7 4 9-15 1 1 5
8 Wolania Wola Rzędzińska 15 13 21-48 4 1 10 7 3 9-21 1 0 6 8 10 12-27 3 1 4
9 MKS Nowa Proszowianka 15 12 20-48 4 0 11 8 9 13-15 3 0 5 7 3 7-33 1 0 6
10 Zatorzanka Zator 15 6 18-57 2 0 13 7 0 9-27 0 0 7 8 6 9-30 2 0 6
Garbarnia Kraków rozgrywa mecze w roli gospodarza na boisku sztucznym.
kolejka 1 (20-08-2016/21-08-2016):
1 Zatorzanka Zator 2-4 Unia Tarnów 2016-08-20 11:00
2 Wolania Wola Rzędzińska 0-4 AS Progres 99 Kraków 2016-08-20 11:00
3 Soła Oświęcim 0-0 Dalin Myślenice 2016-08-17 17:00
Mecz na boisku w Rajsku
4 Sandecja Nowy Sącz 1-1 Krakus Nowa Huta 2016-08-19 15:00
Zmiana z 21.08 na 19.08.2016
5 MKS Nowa Proszowianka 0-3 Garbarnia Kraków 2016-08-20 11:00
kolejka 2 (24-08-2016):
6 Unia Tarnów 3-2 Garbarnia Kraków 2016-08-24 17:00
7 MKS Nowa Proszowianka 5-2 Krakus Nowa Huta 2016-08-24 12:00
Zmiana gospodarza.
8 Dalin Myślenice 4-1 Sandecja Nowy Sącz 2016-08-24 17:00
9 AS Progres 99 Kraków 4-0 Soła Oświęcim 2016-08-24 16:00
10 Zatorzanka Zator 1-3 Wolania Wola Rzędzińska 2016-08-24 17:00
kolejka 3 (27-08-2016/28-08-2016):
11 Wolania Wola Rzędzińska 2-3 Unia Tarnów 2016-08-27 10:00
12 Soła Oświęcim 3-0 Zatorzanka Zator 2016-08-28 11:00
Zmiana z 27.08 na 28.08.2016; na boisku Soły
13 AS Progres 99 Kraków 1-2 Sandecja Nowy Sącz 2016-08-27 16:00
Zmiana gospodarza
14 MKS Nowa Proszowianka 0-2 Dalin Myślenice 2016-08-27 16:00
15 Garbarnia Kraków 2-1 Krakus Nowa Huta 2016-08-27 10:00
kolejka 4 (03-09-2016/04-09-2016):
16 Unia Tarnów 2-0 Krakus Nowa Huta 2016-09-04 11:00
17 Dalin Myślenice 1-1 Garbarnia Kraków 2016-09-04 10:00
18 AS Progres 99 Kraków 8-0 MKS Nowa Proszowianka 2016-09-04 17:00
19 Zatorzanka Zator 0-4 Sandecja Nowy Sącz 2016-09-03 11:00
20 Wolania Wola Rzędzińska 0-2 Soła Oświęcim 2016-09-03 11:00
kolejka 5 (07-09-2016):
21 Soła Oświęcim 2-3 Unia Tarnów 2016-09-07 17:00
Na boisku w Rajsku
22 Sandecja Nowy Sącz 6-1 Wolania Wola Rzędzińska 2016-09-07 17:00
23 MKS Nowa Proszowianka 1-2 Zatorzanka Zator 2016-09-07 16:30
24 Garbarnia Kraków 0-1 AS Progres 99 Kraków 2016-09-07 17:00
25 Krakus Nowa Huta 3-4 Dalin Myślenice 2016-09-07 17:00
kolejka 6 (10-09-2016/11-09-2016):
26 Dalin Myślenice 0-3 Unia Tarnów 2016-09-10 10:00
Zmiana gospodarza, mecz w Myślenicach
27 AS Progres 99 Kraków 2-1 Krakus Nowa Huta 2016-09-11 16:00
28 Zatorzanka Zator 1-3 Garbarnia Kraków 2016-09-11 13:00
Zmiana z 10.09 na 11.09.2016
29 Wolania Wola Rzędzińska 2-1 MKS Nowa Proszowianka 2016-09-10 11:00
30 Soła Oświęcim 1-4 Sandecja Nowy Sącz 2016-09-11 11:00
Zmiana z 10.09 na 11.09.2016; na boisku Soły
kolejka 7 (17-09-2016/18-09-2016):
31 Sandecja Nowy Sącz 3-2 Unia Tarnów 2016-09-17 10:00
32 MKS Nowa Proszowianka 3-0 Soła Oświęcim 2016-09-17 16:00
33 Garbarnia Kraków 7-1 Wolania Wola Rzędzińska 2016-09-17 10:00
34 Krakus Nowa Huta 4-2 Zatorzanka Zator 2016-09-17 10:00
35 Dalin Myślenice 0-6 AS Progres 99 Kraków 2016-09-18 15:00
kolejka 8 (24-09-2016/25-09-2016):
36 Unia Tarnów 0-0 AS Progres 99 Kraków 2016-09-25 11:00
37 Zatorzanka Zator 2-3 Dalin Myślenice 2016-09-24 15:00
Zmiana godziny z 11:00 na 15:00
38 Wolania Wola Rzędzińska 1-3 Krakus Nowa Huta 2016-09-24 11:00
39 Soła Oświęcim 1-3 Garbarnia Kraków 2016-09-14 16:00
Zmiana z 24.09 na 25.09.2016; na boisku Soły, a następnie z 25.09 na 14.09.2016
40 Sandecja Nowy Sącz 7-2 MKS Nowa Proszowianka 2016-09-24 10:00
kolejka 9 (01-10-2016/02-10-2016):
41 MKS Nowa Proszowianka 0-3 Unia Tarnów 2016-10-01 14:00
42 Garbarnia Kraków 10-0 Sandecja Nowy Sącz 2016-10-01 11:00
43 Krakus Nowa Huta 1-1 Soła Oświęcim 2016-10-01 10:00
44 Dalin Myślenice 1-2 Wolania Wola Rzędzińska 2016-10-02 14:30
45 AS Progres 99 Kraków 6-0 Zatorzanka Zator 2016-10-02 16:00
kolejka 10 (08-10-2016/09-10-2016):
46 Unia Tarnów 6-0 Zatorzanka Zator 2016-10-09 11:00
47 AS Progres 99 Kraków 6-2 Wolania Wola Rzędzińska 2016-10-09 15:00
48 Dalin Myślenice 2-3 Soła Oświęcim 2016-10-09 10:00
49 Krakus Nowa Huta 1-2 Sandecja Nowy Sącz 2016-10-08 10:00
50 Garbarnia Kraków 9-0 MKS Nowa Proszowianka 2016-10-07 15:00
kolejka 11 (15-10-2016/16-10-2016):
51 Garbarnia Kraków 3-0 Unia Tarnów 2016-10-15 10:00
52 Krakus Nowa Huta 2-0 MKS Nowa Proszowianka 2016-10-15 13:00
53 Sandecja Nowy Sącz 7-1 Dalin Myślenice 2016-10-16 10:00
54 Soła Oświęcim 0-0 AS Progres 99 Kraków 2016-10-16 15:00
Na boisku Soły; zmiana z 15.10 na 16.10.2016
55 Wolania Wola Rzędzińska 1-4 Zatorzanka Zator 2016-10-15 11:00
kolejka 12 (22-10-2016/23-10-2016):
56 Unia Tarnów 1-1 Wolania Wola Rzędzińska 2016-10-22 11:00
57 Zatorzanka Zator 0-6 Soła Oświęcim 2016-10-18 15:30
zmiana z 22.10 na 18.10.2016
58 Sandecja Nowy Sącz 2-5 AS Progres 99 Kraków 2016-11-09 13:00
zmiana gospodarza i godziny z 15:00 na 10:00, a następnie zmiana z 23.10 na na 9.11.2016
59 Dalin Myślenice 2-0 MKS Nowa Proszowianka 2016-10-23 13:00
zmiana godziny z 12:30 na 13:00; mecz na boisku ze sztuczną trawą w Myślenicach, ul. Zdrojowa 9
60 Krakus Nowa Huta 0-3 Garbarnia Kraków 2016-11-19 11:00
zmiana z 22.10 na 19.11.2016, godz. 11:00; sztuczna trawa Com-Com Zone w Nowej Hucie, ul. Ptaszyckiego 6
kolejka 13 (29-10-2016/30-10-2016):
61 Krakus Nowa Huta 0-1 Unia Tarnów 2016-10-29 10:00
62 Garbarnia Kraków 5-1 Dalin Myślenice 2016-10-29 10:00
63 MKS Nowa Proszowianka 0-3 AS Progres 99 Kraków 2016-10-29 11:00
64 Sandecja Nowy Sącz 3-0 Zatorzanka Zator 2016-10-30 10:00
Walkower 3-0; Zatorzanka zrezygnowała z wyjazdu do Nowego Sącza (kontuzje i choroby).
65 Soła Oświęcim 1-2 Wolania Wola Rzędzińska 2016-10-30 11:00
Na boisku Soły; zmiana z 29.10 na 30.10.2016
kolejka 14 (05-11-2016/06-11-2016):
66 Unia Tarnów 0-0 Soła Oświęcim 2016-11-05 11:00
67 Wolania Wola Rzędzińska 3-4 Sandecja Nowy Sącz 2016-11-05 11:00
Mecz na stadionie Dunajca Zbylitowska Góra, ul. Sportowa 1
68 Zatorzanka Zator 3-4 MKS Nowa Proszowianka 2016-11-06 12:00
zmiana z 5.11 na 6.11.2016
69 AS Progres 99 Kraków 4-2 Garbarnia Kraków 2016-11-06 14:00
70 Dalin Myślenice 2-1 Krakus Nowa Huta 2016-11-06 12:30
kolejka 15 (12-11-2016/13-11-2016):
71 Unia Tarnów 4-0 Dalin Myślenice 2016-11-16 14:00
zmiana gospodarza i zmiana z 13.11 na 16.11.2016
72 Krakus Nowa Huta 3-0 AS Progres 99 Kraków 2016-11-12 11:00
na boisku 3-2, po weryfikacji walkower 3-0 (gra nieuprawnionego zawodnika)
73 Garbarnia Kraków 6-1 Zatorzanka Zator 2016-11-12 13:00
74 MKS Nowa Proszowianka 4-0 Wolania Wola Rzędzińska 2016-11-12 11:00
75 Sandecja Nowy Sącz Soła Oświęcim
zmiana z 13.11 na 12.11.2016, a następnie z 12.11 na 13.11.2016; mecz się nie odbył z uwagi na stan murawy.
kolejka 16 (18-03-2017/19-03-2017):
76 Unia Tarnów Sandecja Nowy Sącz
77 Soła Oświęcim MKS Nowa Proszowianka 2017-03-19 11:00
78 Wolania Wola Rzędzińska Garbarnia Kraków
79 Zatorzanka Zator Krakus Nowa Huta 2017-03-18 11:00
80 AS Progres 99 Kraków Dalin Myślenice
kolejka 17 (25-03-2017/26-03-2017):
81 AS Progres 99 Kraków Unia Tarnów
82 Dalin Myślenice Zatorzanka Zator 2017-03-26 10:00
83 Krakus Nowa Huta Wolania Wola Rzędzińska
84 Garbarnia Kraków Soła Oświęcim 2017-03-25 10:00
85 MKS Nowa Proszowianka Sandecja Nowy Sącz
kolejka 18 (01-04-2017/02-04-2017):
86 Unia Tarnów MKS Nowa Proszowianka 2017-04-02 11:00
87 Sandecja Nowy Sącz Garbarnia Kraków 2017-04-02 11:00
88 Soła Oświęcim Krakus Nowa Huta 2017-04-01 10:00
Zmiana za zgodą Krakusa; boisko do ustalenia
89 Wolania Wola Rzędzińska Dalin Myślenice 2017-04-02 11:00
90 Zatorzanka Zator AS Progres 99 Kraków 2017-04-02 11:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty