Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2016/2017 > Małopolska Liga Juniorów Młodszych gr. 2
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Akademia Piłkarska 21 Kraków 9 25 29-5 8 1 0 4 12 15-2 4 0 0 5 13 14-3 4 1 0
2 TS Wisła Kraków 9 23 43-7 7 2 0 5 13 24-4 4 1 0 4 10 19-3 3 1 0
3 Tarnovia Tarnów 9 16 18-16 5 1 3 4 7 7-7 2 1 1 5 9 11-9 3 0 2
4 Hutnik Nowa Huta 9 13 18-17 3 4 2 5 8 7-8 2 2 1 4 5 11-9 1 2 1
5 Unia Tarnów 9 13 10-16 4 1 4 4 7 4-10 2 1 1 5 6 6-6 2 0 3
6 Fablok Chrzanów 9 10 12-27 3 1 5 4 6 6-13 2 0 2 5 4 6-14 1 1 3
7 AP Profi Zielonki 9 9 18-30 3 0 6 5 6 9-14 2 0 3 4 3 9-16 1 0 3
8 AS Progres 2001 Kraków 9 8 10-22 2 2 5 5 7 9-5 2 1 2 4 1 1-17 0 1 3
9 Soła Oświęcim 9 5 11-20 1 2 6 4 3 8-9 1 0 3 5 2 3-11 0 2 3
10 Dunajec Nowy Sącz 9 4 9-18 0 4 5 5 3 7-10 0 3 2 4 1 2-8 0 1 3
AP Profi Zielonki rozgrywa mecze na boisku Piasta w Wołowicach; AP 21 Kraków rozgrywa mecze w roli gospodarza na sztucznym boisku J&J Sport Center (Kraków, ul. Winnicka 40)
kolejka 1 (20-08-2016/21-08-2016):
1 Fablok Chrzanów 0-4 Tarnovia Tarnów 2016-08-31 10:00
2 TS Wisła Kraków 5-0 Soła Oświęcim 2016-08-20 11:00
3 AP Profi Zielonki 0-3 Unia Tarnów 2016-08-20 14:30
Mecz na boisku Piasta Wołowice; 0-3 walkower
4 Hutnik Nowa Huta 0-4 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-08-21 10:30
5 AS Progres 2001 Kraków 0-0 Dunajec Nowy Sącz 2016-08-19 11:00
kolejka 2 (24-08-2016):
6 Tarnovia Tarnów 4-2 Dunajec Nowy Sącz 2016-08-24 10:00
7 Akademia Piłkarska 21 Kraków 5-0 AS Progres 2001 Kraków 2016-08-24 11:00
8 Unia Tarnów 2-2 Hutnik Nowa Huta 2016-08-24 10:00
9 Soła Oświęcim 2-3 AP Profi Zielonki 2016-08-24 10:00
Na boisku Soły
10 Fablok Chrzanów 1-7 TS Wisła Kraków 2016-08-24 17:00
kolejka 3 (27-08-2016/28-08-2016):
11 TS Wisła Kraków 6-0 Tarnovia Tarnów 2016-08-27 14:30
Zmiana godziny z 18:00 na 14:30
12 AP Profi Zielonki 3-1 Fablok Chrzanów 2016-08-27 11:00
13 Hutnik Nowa Huta 3-1 Soła Oświęcim 2016-08-27 13:00
14 AS Progres 2001 Kraków 0-2 Unia Tarnów 2016-08-27 11:00
15 Dunajec Nowy Sącz 1-2 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-08-27 10:00
kolejka 4 (03-09-2016/04-09-2016):
16 Tarnovia Tarnów 0-4 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-09-03 12:30
17 Unia Tarnów 1-0 Dunajec Nowy Sącz 2016-09-03 10:00
18 Soła Oświęcim 5-1 AS Progres 2001 Kraków 2016-08-31 11:00
Zmiana z 3.09 na 31.08.2016; na boisku w Rajsku
19 Fablok Chrzanów 2-1 Hutnik Nowa Huta 2016-09-03 11:00
20 TS Wisła Kraków 4-2 AP Profi Zielonki 2016-09-03 11:00
kolejka 5 (07-09-2016):
21 AP Profi Zielonki 1-5 Tarnovia Tarnów 2016-09-07 17:00
22 Hutnik Nowa Huta 2-2 TS Wisła Kraków 2016-09-07 13:00
23 AS Progres 2001 Kraków 5-0 Fablok Chrzanów 2016-09-06 17:00
24 Dunajec Nowy Sącz 1-1 Soła Oświęcim 2016-09-07 17:00
25 Akademia Piłkarska 21 Kraków 1-0 Unia Tarnów 2016-09-07 17:30
kolejka 6 (10-09-2016/11-09-2016):
26 Tarnovia Tarnów 2-0 Unia Tarnów 2016-09-11 14:00
27 Soła Oświęcim 0-2 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-09-10 10:00
Na boisku w Rajsku
28 Dunajec Nowy Sącz 2-2 Fablok Chrzanów 2016-09-10 10:00
29 TS Wisła Kraków 7-0 AS Progres 2001 Kraków 2016-09-10 17:00
30 AP Profi Zielonki 2-5 Hutnik Nowa Huta 2016-09-10 10:00
kolejka 7 (17-09-2016/18-09-2016):
31 Hutnik Nowa Huta 2-1 Tarnovia Tarnów 2016-09-17 13:00
32 AS Progres 2001 Kraków 4-2 AP Profi Zielonki 2016-09-21 17:00
Zmiana z 18.09 na 17.09.2016; ostatecznie mecz przełożony na 21.09.
33 Dunajec Nowy Sącz 0-2 TS Wisła Kraków 2016-09-17 10:00
34 Akademia Piłkarska 21 Kraków 3-0 Fablok Chrzanów 2016-09-18 17:00
Zmiana godziny z 10:30 na 17:00
35 Unia Tarnów 1-0 Soła Oświęcim 2016-09-17 10:00
kolejka 8 (24-09-2016/25-09-2016):
36 Tarnovia Tarnów 1-1 Soła Oświęcim 2016-09-25 14:00
37 Fablok Chrzanów 3-1 Unia Tarnów 2016-09-24 10:00
Zmiana godziny z 11:00 na 10:00
38 TS Wisła Kraków 2-2 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-09-24 11:00
39 AP Profi Zielonki 3-0 Dunajec Nowy Sącz 2016-09-25 11:00
40 Hutnik Nowa Huta 0-0 AS Progres 2001 Kraków 2016-09-25 15:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00, a następnie z 11:00 na 15:00 (boisko Progresu)
kolejka 9 (01-10-2016/02-10-2016):
41 AS Progres 2001 Kraków 0-1 Tarnovia Tarnów 2016-10-01 12:00
Zmiana z 2.10 na 1.10.2016
42 Dunajec Nowy Sącz 3-3 Hutnik Nowa Huta 2016-10-01 13:00
43 Akademia Piłkarska 21 Kraków 6-2 AP Profi Zielonki 2016-10-02 10:30
44 Unia Tarnów 0-8 TS Wisła Kraków 2016-10-01 10:00
45 Soła Oświęcim 1-3 Fablok Chrzanów 2016-10-01 10:00
Na boisku Soły

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty