Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2016/2017 > Klasa Okręgowa Kraków III
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Czarni Staniątki 19 39 51-26 12 3 4 9 20 34-11 6 2 1 10 19 17-15 6 1 3
2 Górnik Wieliczka 18 35 43-22 11 2 5 10 22 25-11 7 1 2 8 13 18-11 4 1 3
3 Orzeł Myślenice 19 34 43-27 9 7 3 9 22 22-9 7 1 1 10 12 21-18 2 6 2
4 Raba Dobczyce 18 33 42-33 10 3 5 8 10 16-17 3 1 4 10 23 26-16 7 2 1
5 LKS Mogilany 17 31 41-18 8 7 2 9 15 25-11 4 3 2 8 16 16-7 4 4 0
6 Karpaty Siepraw 19 30 44-34 8 6 5 9 19 23-12 6 1 2 10 11 21-22 2 5 3
7 Tempo Rzeszotary 18 27 35-37 8 3 7 10 14 24-26 4 2 4 8 13 11-11 4 1 3
8 Gościbia Sułkowice 19 26 41-42 8 2 9 9 4 11-19 1 1 7 10 22 30-23 7 1 2
9 Pasternik Ochojno 18 23 36-37 6 5 7 8 11 15-11 2 5 1 10 12 21-26 4 0 6
10 Wolni Kłaj 18 20 47-54 6 2 10 9 7 20-25 2 1 6 9 13 27-29 4 1 4
11 Targowianka Targowisko 17 19 29-37 5 4 8 9 13 20-22 4 1 4 8 6 9-15 1 3 4
12 Gdovia Gdów 18 19 27-45 5 4 9 9 9 16-20 2 3 4 9 10 11-25 3 1 5
13 Wieliczanka Wieliczka 18 11 23-53 3 2 13 10 5 13-30 1 2 7 8 6 10-23 2 0 6
14 LKS Rudnik 18 8 22-59 2 2 14 9 5 9-27 1 2 6 9 3 13-32 1 0 8
Rozgrywki prowadzi Podokręg Piłki Nożnej Myślenice. Wieliczanka rozgrywa mecze w roli gospodarza na boisku Górnika Wieliczka.
kolejka 1 (13-08-2016/14-08-2016):
1 Wolni Kłaj 2-3 Czarni Staniątki 2016-08-14 17:00
2 Gdovia Gdów 2-3 Wieliczanka Wieliczka 2016-08-13 18:00
3 Gościbia Sułkowice 2-3 Tempo Rzeszotary 2016-08-13 11:00
4 Karpaty Siepraw 2-2 Targowianka Targowisko 2016-08-13 17:00
5 Pasternik Ochojno 3-3 Górnik Wieliczka 2016-08-13 16:00
6 Orzeł Myślenice 7-1 LKS Rudnik 2016-08-13 13:00
7 Raba Dobczyce 2-3 LKS Mogilany 2016-08-13 16:00
kolejka 2 (20-08-2016/21-08-2016):
8 LKS Mogilany 6-1 Wolni Kłaj 2016-08-21 17:00
9 LKS Rudnik 2-4 Raba Dobczyce 2016-08-21 17:00
10 Górnik Wieliczka 1-0 Orzeł Myślenice 2016-08-20 17:00
11 Targowianka Targowisko 2-1 Pasternik Ochojno 2016-08-20 17:00
12 Tempo Rzeszotary 3-3 Karpaty Siepraw 2016-08-20 17:00
13 Wieliczanka Wieliczka 0-6 Gościbia Sułkowice 2016-08-21 17:00
14 Czarni Staniątki 7-1 Gdovia Gdów 2016-08-20 17:00
kolejka 3 (27-08-2016/28-08-2016):
15 Wolni Kłaj 0-1 Gdovia Gdów 2016-08-27 17:00
16 Gościbia Sułkowice 1-2 Czarni Staniątki 2016-08-27 17:00
17 Karpaty Siepraw 3-0 Wieliczanka Wieliczka 2016-08-27 17:00
18 Pasternik Ochojno 1-3 Tempo Rzeszotary 2016-08-28 17:00
19 Orzeł Myślenice 2-2 Targowianka Targowisko 2016-08-28 17:00
20 Raba Dobczyce 2-1 Górnik Wieliczka 2016-08-26 18:00
21 LKS Mogilany 3-0 LKS Rudnik 2016-08-27 17:00
kolejka 4 (03-09-2016/04-09-2016):
22 LKS Rudnik 1-8 Wolni Kłaj 2016-09-04 16:30
23 Górnik Wieliczka 0-1 LKS Mogilany 2016-09-03 17:00
24 Targowianka Targowisko 0-3 Raba Dobczyce 2016-09-03 11:00
25 Tempo Rzeszotary 2-4 Orzeł Myślenice 2016-09-03 17:00
26 Wieliczanka Wieliczka 3-2 Pasternik Ochojno 2016-09-04 17:00
27 Czarni Staniątki 0-0 Karpaty Siepraw 2016-09-03 17:00
28 Gdovia Gdów 2-4 Gościbia Sułkowice 2016-09-03 17:00
kolejka 5 (10-09-2016/11-09-2016):
29 Wolni Kłaj 2-3 Gościbia Sułkowice 2016-09-11 16:00
30 Karpaty Siepraw 5-1 Gdovia Gdów 2016-09-10 11:00
31 Pasternik Ochojno 2-0 Czarni Staniątki 2016-09-10 16:30
32 Orzeł Myślenice 2-1 Wieliczanka Wieliczka 2016-09-10 16:30
33 Raba Dobczyce 1-1 Tempo Rzeszotary 2016-09-10 15:00
34 LKS Mogilany 2-0 Targowianka Targowisko 2016-09-11 17:00
35 LKS Rudnik 1-5 Górnik Wieliczka 2016-09-10 17:00
kolejka 6 (17-09-2016/18-09-2016):
36 Górnik Wieliczka 6-3 Wolni Kłaj 2016-09-17 16:00
37 Targowianka Targowisko 4-3 LKS Rudnik 2016-09-18 16:00
38 Tempo Rzeszotary 2-2 LKS Mogilany 2016-09-17 16:00
39 Wieliczanka Wieliczka 1-1 Raba Dobczyce 2016-09-18 16:00
40 Czarni Staniątki 3-2 Orzeł Myślenice 2016-09-17 16:00
41 Gdovia Gdów 1-3 Pasternik Ochojno 2016-09-17 16:00
42 Gościbia Sułkowice 1-3 Karpaty Siepraw 2016-09-17 11:00
kolejka 7 (24-09-2016/25-09-2016):
43 Wolni Kłaj 3-2 Karpaty Siepraw 2016-09-25 15:30
44 Pasternik Ochojno 2-2 Gościbia Sułkowice 2016-09-25 15:30
45 Orzeł Myślenice 2-0 Gdovia Gdów 2016-09-24 15:00
46 Raba Dobczyce 1-2 Czarni Staniątki 2016-09-24 16:00
47 LKS Mogilany 7-1 Wieliczanka Wieliczka 2016-09-25 16:00
48 LKS Rudnik 0-2 Tempo Rzeszotary 2016-09-24 16:00
49 Górnik Wieliczka 4-1 Targowianka Targowisko 2016-09-24 16:00
kolejka 8 (01-10-2016/02-10-2016):
50 Targowianka Targowisko 1-2 Wolni Kłaj 2016-10-02 16:00
51 Tempo Rzeszotary 2-1 Górnik Wieliczka 2016-10-01 16:00
52 Wieliczanka Wieliczka 2-3 LKS Rudnik 2016-10-01 16:00
53 Czarni Staniątki 1-1 LKS Mogilany 2016-10-01 16:00
54 Gdovia Gdów 1-3 Raba Dobczyce 2016-10-05 16:00
zmiana z 1.10 na 5.10.2016
55 Gościbia Sułkowice 1-1 Orzeł Myślenice 2016-10-01 15:00
56 Karpaty Siepraw 4-2 Pasternik Ochojno 2016-10-01 13:00
zmiana godziny z 15:00 na 13:00
kolejka 9 (08-10-2016/09-10-2016):
57 Wolni Kłaj 1-2 Pasternik Ochojno 2016-10-09 15:00
58 Orzeł Myślenice 3-2 Karpaty Siepraw 2016-10-08 15:00
59 Raba Dobczyce 2-3 Gościbia Sułkowice 2016-10-08 15:00
60 LKS Mogilany 1-1 Gdovia Gdów 2016-10-09 15:00
61 LKS Rudnik 2-1 Czarni Staniątki 2016-10-09 15:00
62 Górnik Wieliczka 2-1 Wieliczanka Wieliczka 2016-10-08 15:00
63 Targowianka Targowisko 0-2 Tempo Rzeszotary 2016-10-08 15:00
kolejka 10 (15-10-2016/16-10-2016):
64 Tempo Rzeszotary 1-5 Wolni Kłaj 2016-10-15 15:00
65 Wieliczanka Wieliczka 0-2 Targowianka Targowisko 2016-10-15 15:00
66 Czarni Staniątki 0-4 Górnik Wieliczka 2016-10-15 15:00
67 Gdovia Gdów 2-1 LKS Rudnik 2016-10-16 15:00
68 Gościbia Sułkowice 1-4 LKS Mogilany 2016-10-15 15:00
69 Karpaty Siepraw 3-1 Raba Dobczyce 2016-10-15 15:00
70 Pasternik Ochojno 1-1 Orzeł Myślenice 2016-10-16 15:30
kolejka 11 (22-10-2016/23-10-2016):
71 Wolni Kłaj 3-3 Orzeł Myślenice 2016-10-23 15:00
72 Raba Dobczyce 2-4 Pasternik Ochojno 2016-10-22 15:00
73 LKS Mogilany 2-3 Karpaty Siepraw 2016-11-11 14:00
23.10 mecz odwołany, nowu termin: 11.11.2016
74 LKS Rudnik 0-2 Gościbia Sułkowice 2016-11-11 14:30
zmiana z 23.10 na 22.10; mecz odwołany, nowy termin: 11.11.2016
75 Górnik Wieliczka 3-1 Gdovia Gdów 2016-11-11 14:00
22.10 mecz odwołany; nowy termin: 11.11.2016
76 Targowianka Targowisko 2-4 Czarni Staniątki 2016-10-22 15:00
77 Tempo Rzeszotary 2-1 Wieliczanka Wieliczka 2016-10-22 15:00
kolejka 12 (29-10-2016/30-10-2016):
78 Wieliczanka Wieliczka 1-5 Wolni Kłaj 2016-10-29 15:00
79 Czarni Staniątki 3-0 Tempo Rzeszotary 2016-10-29 15:00
80 Gdovia Gdów 2-0 Targowianka Targowisko 2016-10-30 14:00
81 Gościbia Sułkowice 1-2 Górnik Wieliczka 2016-10-29 15:00
82 Karpaty Siepraw 2-1 LKS Rudnik 2016-10-29 15:00
83 Pasternik Ochojno 0-0 LKS Mogilany 2016-10-30 14:00
84 Orzeł Myślenice 1-2 Raba Dobczyce 2016-10-29 15:00
kolejka 13 (05-11-2016/06-11-2016):
85 Wolni Kłaj 4-6 Raba Dobczyce 2016-11-06 13:30
86 LKS Mogilany 3-3 Orzeł Myślenice 2016-11-06 14:00
87 LKS Rudnik 1-3 Pasternik Ochojno 2016-11-05 14:00
88 Górnik Wieliczka 1-1 Karpaty Siepraw 2016-11-05 14:00
89 Targowianka Targowisko 5-3 Gościbia Sułkowice 2016-11-05 14:00
90 Tempo Rzeszotary 5-2 Gdovia Gdów 2016-11-05 14:00
91 Wieliczanka Wieliczka 2-3 Czarni Staniątki 2016-11-06 14:00
kolejka 14 (25-03-2017/26-03-2017):
92 Czarni Staniątki 8-1 Wolni Kłaj 2017-04-12 17:00
Mecz w pierwotnym terminie odwołany ze względu na zły stan murawy
93 Wieliczanka Wieliczka 1-2 Gdovia Gdów 2017-03-26 13:00
Na sztucznej trawie Małopolskiej Areny Lekkoatletycznej w Wieliczce.
94 Tempo Rzeszotary 1-2 Gościbia Sułkowice 2017-03-25 15:00
95 Targowianka Targowisko 4-2 Karpaty Siepraw 2017-03-26 16:00
96 Górnik Wieliczka 4-0 Pasternik Ochojno 2017-03-25 16:00
Na sztucznej trawie Małopolskiej Areny Lekkoatletycznej w Wieliczce.
97 LKS Rudnik 1-1 Orzeł Myślenice 2017-03-26 15:00
98 LKS Mogilany 1-1 Raba Dobczyce 2017-03-26 16:00
Na boisku J&J Sport Center, ul. Winnicka 40, Kraków.
kolejka 15 (01-04-2017):
99 Wolni Kłaj 0-4 LKS Mogilany 2017-04-02 15:00
100 Raba Dobczyce 4-2 LKS Rudnik 2017-04-01 16:00
101 Orzeł Myślenice 2-1 Górnik Wieliczka 2017-04-01 17:00
102 Pasternik Ochojno 1-1 Targowianka Targowisko 2017-04-02 16:00
103 Karpaty Siepraw 3-0 Tempo Rzeszotary 2017-04-01 17:00
104 Gościbia Sułkowice 0-2 Wieliczanka Wieliczka 2017-04-01 16:00
105 Gdovia Gdów 1-1 Czarni Staniątki 2017-04-01 16:00
kolejka 16 (08-04-2017/09-04-2017):
106 Gdovia Gdów 2-2 Wolni Kłaj 2017-04-09 17:00
107 Czarni Staniątki 8-1 Gościbia Sułkowice 2017-04-09 16:00
108 Wieliczanka Wieliczka 2-2 Karpaty Siepraw 2017-04-09 17:00
109 Tempo Rzeszotary 4-3 Pasternik Ochojno 2017-04-08 17:00
110 Targowianka Targowisko 2-2 Orzeł Myślenice 2017-04-09 17:00
111 Górnik Wieliczka 1-2 Raba Dobczyce 2017-04-08 17:00
112 LKS Rudnik 1-1 LKS Mogilany 2017-04-08 17:00
kolejka 17 (15-04-2017/16-04-2017):
113 Wolni Kłaj 5-1 LKS Rudnik 2017-04-15 14:00
114 LKS Mogilany 0-1 Górnik Wieliczka 2017-04-15 15:00
115 Raba Dobczyce 2-1 Targowianka Targowisko 2017-04-15 13:30
116 Orzeł Myślenice 1-0 Tempo Rzeszotary 2017-04-15 15:00
117 Pasternik Ochojno 5-1 Wieliczanka Wieliczka 2017-04-15 15:00
118 Karpaty Siepraw 0-1 Czarni Staniątki 2017-04-15 15:00
119 Gościbia Sułkowice 1-2 Gdovia Gdów 2017-04-15 11:00
kolejka 18 (22-04-2017/23-04-2017):
120 Gościbia Sułkowice 3-0 Wolni Kłaj 2017-04-22 11:00
121 Gdovia Gdów 3-3 Karpaty Siepraw 2017-04-22 18:00
122 Czarni Staniątki 4-1 Pasternik Ochojno 2017-04-22 17:00
123 Wieliczanka Wieliczka 1-4 Orzeł Myślenice 2017-04-23 18:00
124 Tempo Rzeszotary 2-3 Raba Dobczyce 2017-04-22 16:00
125 Targowianka Targowisko LKS Mogilany 2017-05-10 18:00
Zmiana z 19.04 na 10.05.2017
126 Górnik Wieliczka 3-1 LKS Rudnik 2017-04-22 18:00
kolejka 19 (29-04-2017/30-04-2017):
127 Wolni Kłaj Górnik Wieliczka 17:00
mecz z 29.04.2017 przełożony na inny termin
128 LKS Rudnik Targowianka Targowisko 2017-04-29 18:00
129 LKS Mogilany Tempo Rzeszotary 17:00
mecz z 29.04.2017 przełożony na inny termin
130 Raba Dobczyce Wieliczanka Wieliczka 17:00
mecz z 29.04.2017 przełożony na inny termin
131 Orzeł Myślenice 2-0 Czarni Staniątki 2017-04-29 15:00
na sztucznej nawierzchni w Myślenicach, ul. Zdrojowa
132 Pasternik Ochojno Gdovia Gdów
mecz z 30.04.2017 przełożony na inny termin
133 Karpaty Siepraw 1-4 Gościbia Sułkowice 2017-04-29 11:30
na sztucznej nawierzchni w Myślenicach, ul. Zdrojowa
kolejka 20 (06-05-2017/07-05-2017):
134 Karpaty Siepraw Wolni Kłaj 2017-05-06 17:00
135 Gościbia Sułkowice Pasternik Ochojno 2017-05-06 17:00
136 Gdovia Gdów Orzeł Myślenice 2017-05-06 18:00
137 Czarni Staniątki Raba Dobczyce 2017-05-06 17:00
138 Wieliczanka Wieliczka LKS Mogilany 2017-05-06 18:00
139 Tempo Rzeszotary LKS Rudnik 2017-05-06 17:00
140 Targowianka Targowisko Górnik Wieliczka 2017-05-06 12:00
kolejka 21 (13-05-2017/14-05-2017):
141 Wolni Kłaj Targowianka Targowisko 2017-05-14 17:00
142 Górnik Wieliczka Tempo Rzeszotary 2017-05-13 17:00
143 LKS Rudnik Wieliczanka Wieliczka 2017-05-13 18:00
144 LKS Mogilany Czarni Staniątki 2017-05-14 17:00
145 Raba Dobczyce Gdovia Gdów 2017-05-13 17:30
146 Orzeł Myślenice Gościbia Sułkowice 2017-05-13 17:00
147 Pasternik Ochojno Karpaty Siepraw 2017-05-14 16:00
kolejka 22 (20-05-2017/21-05-2017):
148 Pasternik Ochojno Wolni Kłaj 2017-05-21 17:00
149 Karpaty Siepraw Orzeł Myślenice 2017-05-20 17:00
150 Gościbia Sułkowice Raba Dobczyce 2017-05-20 11:00
151 Gdovia Gdów LKS Mogilany 2017-05-21 18:00
152 Czarni Staniątki LKS Rudnik 2017-05-20 17:00
153 Wieliczanka Wieliczka Górnik Wieliczka 2017-05-20 18:00
154 Tempo Rzeszotary Targowianka Targowisko 2017-05-20 17:00
kolejka 23 (27-05-2017/28-05-2017):
155 Wolni Kłaj Tempo Rzeszotary
156 Targowianka Targowisko Wieliczanka Wieliczka
157 Górnik Wieliczka Czarni Staniątki
158 LKS Rudnik Gdovia Gdów
159 LKS Mogilany Gościbia Sułkowice
160 Raba Dobczyce Karpaty Siepraw
161 Orzeł Myślenice Pasternik Ochojno
kolejka 24 (03-06-2017/04-06-2017):
162 Orzeł Myślenice Wolni Kłaj
163 Pasternik Ochojno Raba Dobczyce
164 Karpaty Siepraw LKS Mogilany
165 Gościbia Sułkowice LKS Rudnik
166 Gdovia Gdów Górnik Wieliczka
167 Czarni Staniątki Targowianka Targowisko
168 Wieliczanka Wieliczka Tempo Rzeszotary
kolejka 25 (10-06-2017/11-06-2017):
169 Wolni Kłaj Wieliczanka Wieliczka
170 Tempo Rzeszotary Czarni Staniątki
171 Targowianka Targowisko Gdovia Gdów
172 Górnik Wieliczka Gościbia Sułkowice
173 LKS Rudnik Karpaty Siepraw
174 LKS Mogilany Pasternik Ochojno
175 Raba Dobczyce Orzeł Myślenice
kolejka 26 (17-06-2017/18-06-2017):
176 Raba Dobczyce Wolni Kłaj 2017-06-14 17:30
177 Orzeł Myślenice LKS Mogilany 2017-06-17 17:00
178 Pasternik Ochojno LKS Rudnik 2017-06-17 17:00
179 Karpaty Siepraw Górnik Wieliczka 2017-06-17 17:00
180 Gościbia Sułkowice Targowianka Targowisko 2017-06-17 17:00
181 Gdovia Gdów Tempo Rzeszotary 2017-06-17 17:00
182 Czarni Staniątki Wieliczanka Wieliczka 2017-06-17 17:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty