Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2016/2017 > Klasa Okręgowa Kraków III
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 LKS Mogilany 13 26 35-15 7 5 1 7 14 24-9 4 2 1 6 12 11-6 3 3 0
2 Górnik Wieliczka 13 26 33-17 8 2 3 7 16 17-8 5 1 1 6 10 16-9 3 1 2
3 Czarni Staniątki 13 26 29-20 8 2 3 6 11 14-8 3 2 1 7 15 15-12 5 0 2
4 Karpaty Siepraw 13 25 33-20 7 4 2 6 16 19-7 5 1 0 7 9 14-13 2 3 2
5 Tempo Rzeszotary 13 24 28-25 7 3 3 7 11 17-18 3 2 2 6 13 11-7 4 1 1
6 Orzeł Myślenice 13 20 31-22 5 5 3 6 13 17-8 4 1 1 7 7 14-14 1 4 2
7 Raba Dobczyce 13 20 30-26 6 2 5 6 4 10-14 1 1 4 7 16 20-12 5 1 1
8 Pasternik Ochojno 13 19 26-23 5 4 4 6 7 9-9 1 4 1 7 12 17-14 4 0 3
9 Gościbia Sułkowice 13 17 30-28 5 2 6 6 1 7-15 0 1 5 7 16 23-13 5 1 1
10 Wolni Kłaj 13 16 39-36 5 1 7 7 4 15-20 1 1 5 6 12 24-16 4 0 2
11 Targowianka Targowisko 13 14 21-30 4 2 7 7 9 14-18 3 0 4 6 5 7-12 1 2 3
12 Gdovia Gdów 13 10 17-37 3 1 9 6 6 10-14 2 0 4 7 4 7-23 1 1 5
13 Wieliczanka Wieliczka 13 7 16-40 2 1 10 7 4 9-22 1 1 5 6 3 7-18 1 0 5
14 LKS Rudnik 13 6 16-45 2 0 11 7 3 7-25 1 0 6 6 3 9-20 1 0 5
Rozgrywki prowadzi Podokręg Piłki Nożnej Myślenice. Wieliczanka rozgrywa mecze w roli gospodarza na boisku Górnika Wieliczka.
kolejka 1 (13-08-2016/14-08-2016):
1 Wolni Kłaj 2-3 Czarni Staniątki 2016-08-14 17:00
2 Gdovia Gdów 2-3 Wieliczanka Wieliczka 2016-08-13 18:00
3 Gościbia Sułkowice 2-3 Tempo Rzeszotary 2016-08-13 11:00
4 Karpaty Siepraw 2-2 Targowianka Targowisko 2016-08-13 17:00
5 Pasternik Ochojno 3-3 Górnik Wieliczka 2016-08-13 16:00
6 Orzeł Myślenice 7-1 LKS Rudnik 2016-08-13 13:00
7 Raba Dobczyce 2-3 LKS Mogilany 2016-08-13 16:00
kolejka 2 (20-08-2016/21-08-2016):
8 LKS Mogilany 6-1 Wolni Kłaj 2016-08-21 17:00
9 LKS Rudnik 2-4 Raba Dobczyce 2016-08-21 17:00
10 Górnik Wieliczka 1-0 Orzeł Myślenice 2016-08-20 17:00
11 Targowianka Targowisko 2-1 Pasternik Ochojno 2016-08-20 17:00
12 Tempo Rzeszotary 3-3 Karpaty Siepraw 2016-08-20 17:00
13 Wieliczanka Wieliczka 0-6 Gościbia Sułkowice 2016-08-21 17:00
14 Czarni Staniątki 7-1 Gdovia Gdów 2016-08-20 17:00
kolejka 3 (27-08-2016/28-08-2016):
15 Wolni Kłaj 0-1 Gdovia Gdów 2016-08-27 17:00
16 Gościbia Sułkowice 1-2 Czarni Staniątki 2016-08-27 17:00
17 Karpaty Siepraw 3-0 Wieliczanka Wieliczka 2016-08-27 17:00
18 Pasternik Ochojno 1-3 Tempo Rzeszotary 2016-08-28 17:00
19 Orzeł Myślenice 2-2 Targowianka Targowisko 2016-08-28 17:00
20 Raba Dobczyce 2-1 Górnik Wieliczka 2016-08-26 18:00
21 LKS Mogilany 3-0 LKS Rudnik 2016-08-27 17:00
kolejka 4 (03-09-2016/04-09-2016):
22 LKS Rudnik 1-8 Wolni Kłaj 2016-09-04 16:30
23 Górnik Wieliczka 0-1 LKS Mogilany 2016-09-03 17:00
24 Targowianka Targowisko 0-3 Raba Dobczyce 2016-09-03 11:00
25 Tempo Rzeszotary 2-4 Orzeł Myślenice 2016-09-03 17:00
26 Wieliczanka Wieliczka 3-2 Pasternik Ochojno 2016-09-04 17:00
27 Czarni Staniątki 0-0 Karpaty Siepraw 2016-09-03 17:00
28 Gdovia Gdów 2-4 Gościbia Sułkowice 2016-09-03 17:00
kolejka 5 (10-09-2016/11-09-2016):
29 Wolni Kłaj 2-3 Gościbia Sułkowice 2016-09-11 16:00
30 Karpaty Siepraw 5-1 Gdovia Gdów 2016-09-10 11:00
31 Pasternik Ochojno 2-0 Czarni Staniątki 2016-09-10 16:30
32 Orzeł Myślenice 2-1 Wieliczanka Wieliczka 2016-09-10 16:30
33 Raba Dobczyce 1-1 Tempo Rzeszotary 2016-09-10 15:00
34 LKS Mogilany 2-0 Targowianka Targowisko 2016-09-11 17:00
35 LKS Rudnik 1-5 Górnik Wieliczka 2016-09-10 17:00
kolejka 6 (17-09-2016/18-09-2016):
36 Górnik Wieliczka 6-3 Wolni Kłaj 2016-09-17 16:00
37 Targowianka Targowisko 4-3 LKS Rudnik 2016-09-18 16:00
38 Tempo Rzeszotary 2-2 LKS Mogilany 2016-09-17 16:00
39 Wieliczanka Wieliczka 1-1 Raba Dobczyce 2016-09-18 16:00
40 Czarni Staniątki 3-2 Orzeł Myślenice 2016-09-17 16:00
41 Gdovia Gdów 1-3 Pasternik Ochojno 2016-09-17 16:00
42 Gościbia Sułkowice 1-3 Karpaty Siepraw 2016-09-17 11:00
kolejka 7 (24-09-2016/25-09-2016):
43 Wolni Kłaj 3-2 Karpaty Siepraw 2016-09-25 15:30
44 Pasternik Ochojno 2-2 Gościbia Sułkowice 2016-09-25 15:30
45 Orzeł Myślenice 2-0 Gdovia Gdów 2016-09-24 15:00
46 Raba Dobczyce 1-2 Czarni Staniątki 2016-09-24 16:00
47 LKS Mogilany 7-1 Wieliczanka Wieliczka 2016-09-25 16:00
48 LKS Rudnik 0-2 Tempo Rzeszotary 2016-09-24 16:00
49 Górnik Wieliczka 4-1 Targowianka Targowisko 2016-09-24 16:00
kolejka 8 (01-10-2016/02-10-2016):
50 Targowianka Targowisko 1-2 Wolni Kłaj 2016-10-02 16:00
51 Tempo Rzeszotary 2-1 Górnik Wieliczka 2016-10-01 16:00
52 Wieliczanka Wieliczka 2-3 LKS Rudnik 2016-10-01 16:00
53 Czarni Staniątki 1-1 LKS Mogilany 2016-10-01 16:00
54 Gdovia Gdów 1-3 Raba Dobczyce 2016-10-05 16:00
zmiana z 1.10 na 5.10.2016
55 Gościbia Sułkowice 1-1 Orzeł Myślenice 2016-10-01 15:00
56 Karpaty Siepraw 4-2 Pasternik Ochojno 2016-10-01 13:00
zmiana godziny z 15:00 na 13:00
kolejka 9 (08-10-2016/09-10-2016):
57 Wolni Kłaj 1-2 Pasternik Ochojno 2016-10-09 15:00
58 Orzeł Myślenice 3-2 Karpaty Siepraw 2016-10-08 15:00
59 Raba Dobczyce 2-3 Gościbia Sułkowice 2016-10-08 15:00
60 LKS Mogilany 1-1 Gdovia Gdów 2016-10-09 15:00
61 LKS Rudnik 2-1 Czarni Staniątki 2016-10-09 15:00
62 Górnik Wieliczka 2-1 Wieliczanka Wieliczka 2016-10-08 15:00
63 Targowianka Targowisko 0-2 Tempo Rzeszotary 2016-10-08 15:00
kolejka 10 (15-10-2016/16-10-2016):
64 Tempo Rzeszotary 1-5 Wolni Kłaj 2016-10-15 15:00
65 Wieliczanka Wieliczka 0-2 Targowianka Targowisko 2016-10-15 15:00
66 Czarni Staniątki 0-4 Górnik Wieliczka 2016-10-15 15:00
67 Gdovia Gdów 2-1 LKS Rudnik 2016-10-16 15:00
68 Gościbia Sułkowice 1-4 LKS Mogilany 2016-10-15 15:00
69 Karpaty Siepraw 3-1 Raba Dobczyce 2016-10-15 15:00
70 Pasternik Ochojno 1-1 Orzeł Myślenice 2016-10-16 15:30
kolejka 11 (22-10-2016/23-10-2016):
71 Wolni Kłaj 3-3 Orzeł Myślenice 2016-10-23 15:00
72 Raba Dobczyce 2-4 Pasternik Ochojno 2016-10-22 15:00
73 LKS Mogilany 2-3 Karpaty Siepraw 2016-11-11 14:00
23.10 mecz odwołany, nowu termin: 11.11.2016
74 LKS Rudnik 0-2 Gościbia Sułkowice 2016-11-11 14:30
zmiana z 23.10 na 22.10; mecz odwołany, nowy termin: 11.11.2016
75 Górnik Wieliczka 3-1 Gdovia Gdów 2016-11-11 14:00
22.10 mecz odwołany; nowy termin: 11.11.2016
76 Targowianka Targowisko 2-4 Czarni Staniątki 2016-10-22 15:00
77 Tempo Rzeszotary 2-1 Wieliczanka Wieliczka 2016-10-22 15:00
kolejka 12 (29-10-2016/30-10-2016):
78 Wieliczanka Wieliczka 1-5 Wolni Kłaj 2016-10-29 15:00
79 Czarni Staniątki 3-0 Tempo Rzeszotary 2016-10-29 15:00
80 Gdovia Gdów 2-0 Targowianka Targowisko 2016-10-30 14:00
81 Gościbia Sułkowice 1-2 Górnik Wieliczka 2016-10-29 15:00
82 Karpaty Siepraw 2-1 LKS Rudnik 2016-10-29 15:00
83 Pasternik Ochojno 0-0 LKS Mogilany 2016-10-30 14:00
84 Orzeł Myślenice 1-2 Raba Dobczyce 2016-10-29 15:00
kolejka 13 (05-11-2016/06-11-2016):
85 Wolni Kłaj 4-6 Raba Dobczyce 2016-11-06 13:30
86 LKS Mogilany 3-3 Orzeł Myślenice 2016-11-06 14:00
87 LKS Rudnik 1-3 Pasternik Ochojno 2016-11-05 14:00
88 Górnik Wieliczka 1-1 Karpaty Siepraw 2016-11-05 14:00
89 Targowianka Targowisko 5-3 Gościbia Sułkowice 2016-11-05 14:00
90 Tempo Rzeszotary 5-2 Gdovia Gdów 2016-11-05 14:00
91 Wieliczanka Wieliczka 2-3 Czarni Staniątki 2016-11-06 14:00
kolejka 14 (25-03-2017/26-03-2017):
92 Czarni Staniątki Wolni Kłaj
93 Wieliczanka Wieliczka Gdovia Gdów
94 Tempo Rzeszotary Gościbia Sułkowice
95 Targowianka Targowisko Karpaty Siepraw
96 Górnik Wieliczka Pasternik Ochojno
97 LKS Rudnik Orzeł Myślenice
98 LKS Mogilany Raba Dobczyce
kolejka 15 (01-04-2017):
99 Wolni Kłaj LKS Mogilany
100 Raba Dobczyce LKS Rudnik
101 Orzeł Myślenice Górnik Wieliczka
102 Pasternik Ochojno Targowianka Targowisko
103 Karpaty Siepraw Tempo Rzeszotary
104 Gościbia Sułkowice Wieliczanka Wieliczka
105 Gdovia Gdów Czarni Staniątki
kolejka 16 (08-04-2017/09-04-2017):
106 Gdovia Gdów Wolni Kłaj
107 Czarni Staniątki Gościbia Sułkowice
108 Wieliczanka Wieliczka Karpaty Siepraw
109 Tempo Rzeszotary Pasternik Ochojno
110 Targowianka Targowisko Orzeł Myślenice
111 Górnik Wieliczka Raba Dobczyce
112 LKS Rudnik LKS Mogilany
kolejka 17 (15-04-2017/16-04-2017):
113 Wolni Kłaj LKS Rudnik
114 LKS Mogilany Górnik Wieliczka
115 Raba Dobczyce Targowianka Targowisko
116 Orzeł Myślenice Tempo Rzeszotary
117 Pasternik Ochojno Wieliczanka Wieliczka
118 Karpaty Siepraw Czarni Staniątki
119 Gościbia Sułkowice Gdovia Gdów
kolejka 18 (22-04-2017/23-04-2017):
120 Gościbia Sułkowice Wolni Kłaj
121 Gdovia Gdów Karpaty Siepraw
122 Czarni Staniątki Pasternik Ochojno
123 Wieliczanka Wieliczka Orzeł Myślenice
124 Tempo Rzeszotary Raba Dobczyce
125 Targowianka Targowisko LKS Mogilany
126 Górnik Wieliczka LKS Rudnik
kolejka 19 (29-04-2017/30-04-2017):
127 Wolni Kłaj Górnik Wieliczka
128 LKS Rudnik Targowianka Targowisko
129 LKS Mogilany Tempo Rzeszotary
130 Raba Dobczyce Wieliczanka Wieliczka
131 Orzeł Myślenice Czarni Staniątki
132 Pasternik Ochojno Gdovia Gdów
133 Karpaty Siepraw Gościbia Sułkowice
kolejka 20 (06-05-2017/07-05-2017):
134 Karpaty Siepraw Wolni Kłaj
135 Gościbia Sułkowice Pasternik Ochojno
136 Gdovia Gdów Orzeł Myślenice
137 Czarni Staniątki Raba Dobczyce
138 Wieliczanka Wieliczka LKS Mogilany
139 Tempo Rzeszotary LKS Rudnik
140 Targowianka Targowisko Górnik Wieliczka
kolejka 21 (13-05-2017/14-05-2017):
141 Wolni Kłaj Targowianka Targowisko
142 Górnik Wieliczka Tempo Rzeszotary
143 LKS Rudnik Wieliczanka Wieliczka
144 LKS Mogilany Czarni Staniątki
145 Raba Dobczyce Gdovia Gdów
146 Orzeł Myślenice Gościbia Sułkowice
147 Pasternik Ochojno Karpaty Siepraw
kolejka 22 (20-05-2017/21-05-2017):
148 Pasternik Ochojno Wolni Kłaj
149 Karpaty Siepraw Orzeł Myślenice
150 Gościbia Sułkowice Raba Dobczyce
151 Gdovia Gdów LKS Mogilany
152 Czarni Staniątki LKS Rudnik
153 Wieliczanka Wieliczka Górnik Wieliczka
154 Tempo Rzeszotary Targowianka Targowisko
kolejka 23 (27-05-2017/28-05-2017):
155 Wolni Kłaj Tempo Rzeszotary
156 Targowianka Targowisko Wieliczanka Wieliczka
157 Górnik Wieliczka Czarni Staniątki
158 LKS Rudnik Gdovia Gdów
159 LKS Mogilany Gościbia Sułkowice
160 Raba Dobczyce Karpaty Siepraw
161 Orzeł Myślenice Pasternik Ochojno
kolejka 24 (03-06-2017/04-06-2017):
162 Orzeł Myślenice Wolni Kłaj
163 Pasternik Ochojno Raba Dobczyce
164 Karpaty Siepraw LKS Mogilany
165 Gościbia Sułkowice LKS Rudnik
166 Gdovia Gdów Górnik Wieliczka
167 Czarni Staniątki Targowianka Targowisko
168 Wieliczanka Wieliczka Tempo Rzeszotary
kolejka 25 (10-06-2017/11-06-2017):
169 Wolni Kłaj Wieliczanka Wieliczka
170 Tempo Rzeszotary Czarni Staniątki
171 Targowianka Targowisko Gdovia Gdów
172 Górnik Wieliczka Gościbia Sułkowice
173 LKS Rudnik Karpaty Siepraw
174 LKS Mogilany Pasternik Ochojno
175 Raba Dobczyce Orzeł Myślenice
kolejka 26 (17-06-2017/18-06-2017):
176 Raba Dobczyce Wolni Kłaj
177 Orzeł Myślenice LKS Mogilany
178 Pasternik Ochojno LKS Rudnik
179 Karpaty Siepraw Górnik Wieliczka
180 Gościbia Sułkowice Targowianka Targowisko
181 Gdovia Gdów Tempo Rzeszotary
182 Czarni Staniątki Wieliczanka Wieliczka

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty