Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2016/2017 > Klasa Okręgowa Kraków II
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Clepardia Kraków 22 50 64-31 16 2 4 12 31 40-16 10 1 1 10 19 24-15 6 1 3
2 Prokocim Kraków 22 47 48-21 15 2 5 11 27 30-8 9 0 2 11 20 18-13 6 2 3
3 Kaszowianka Kaszów 22 46 50-27 14 4 4 11 21 24-15 6 3 2 11 25 26-12 8 1 2
4 Nadwiślan Kraków 22 36 49-41 10 6 6 11 20 29-19 6 2 3 11 16 20-22 4 4 3
5 Bronowianka Kraków 22 35 38-31 10 5 7 11 13 16-18 3 4 4 11 22 22-13 7 1 3
6 Garbarnia II Kraków 22 33 44-41 9 6 7 11 16 28-22 4 4 3 11 17 16-19 5 2 4
7 Iskra Radwanowice 22 31 41-47 9 4 9 11 15 17-17 4 3 4 11 16 24-30 5 1 5
8 Borek Kraków 22 27 24-28 8 3 11 11 18 16-11 6 0 5 11 9 8-17 2 3 6
9 AP Kmita Zabierzów 22 25 36-46 7 4 11 11 10 17-28 3 1 7 11 15 19-18 4 3 4
10 Piast Wołowice 22 24 31-42 7 3 12 11 10 14-21 3 1 7 11 14 17-21 4 2 5
11 Wisła Jeziorzany 22 24 27-38 6 6 10 12 19 17-13 5 4 3 10 5 10-25 1 2 7
12 Świt Krzeszowice 22 20 37-46 5 5 12 11 14 24-22 4 2 5 11 6 13-24 1 3 7
13 Podgórze Kraków 22 18 29-52 6 0 16 9 6 7-15 2 0 7 13 12 22-37 4 0 9
14 Tęcza Piekary 22 18 26-53 4 6 12 11 9 16-24 2 3 6 11 9 10-29 2 3 6
Garbarnia II Kraków rozgrywa mecze w roli gospodarza na boisku sztucznym lub trawiastym. Nadwiślan i Podgórze rozgrywają mecze na boiskach sztucznych, na których obowiązuje specjalne obuwie.
kolejka 1 (13-08-2016/14-08-2016):
1 Bronowianka Kraków 4-3 Nadwiślan Kraków 2016-10-05 16:00
Zmiana godziny z 11:00 na 13:00, a następnie zmiana z 12.11 na 5.10.2016
2 Tęcza Piekary 0-3 Prokocim Kraków 2016-08-13 17:30
Zmiana godziny z 17 na 17:30
3 Świt Krzeszowice 2-2 Borek Kraków 2016-08-13 17:30
4 Kaszowianka Kaszów 5-0 Podgórze Kraków 2016-08-14 14:00
5 Piast Wołowice 2-4 Garbarnia II Kraków 2016-08-24 17:30
6 Iskra Radwanowice 1-3 Clepardia Kraków 2016-08-13 17:00
7 Wisła Jeziorzany 1-0 AP Kmita Zabierzów 2016-08-14 17:30
kolejka 2 (20-08-2016/21-08-2016):
8 Nadwiślan Kraków 0-0 AP Kmita Zabierzów 2016-08-20 17:00
9 Wisła Jeziorzany 2-3 Clepardia Kraków 2016-08-20 17:00
Zmiana gospodarza
10 Garbarnia II Kraków 2-5 Iskra Radwanowice 2016-08-20 11:00
11 Kaszowianka Kaszów 3-3 Piast Wołowice 2016-08-21 14:00
12 Borek Kraków 0-1 Podgórze Kraków 2016-08-20 11:00
Zmiana godziny z 17:30 na 11:00
13 Prokocim Kraków 1-0 Świt Krzeszowice 2016-08-20 17:30
14 Bronowianka Kraków 2-2 Tęcza Piekary 2016-08-21 10:00
Zmiana godziny z 11:00 na 10:00
kolejka 3 (27-08-2016/28-08-2016):
15 Tęcza Piekary 1-1 Nadwiślan Kraków 2016-08-27 17:00
16 Świt Krzeszowice 1-2 Bronowianka Kraków 2016-08-27 14:00
Zmiana godziny z 17:00 na 14:00
17 Prokocim Kraków 3-1 Podgórze Kraków 2016-08-27 17:00
18 Piast Wołowice 0-1 Borek Kraków 2016-08-28 16:00
19 Iskra Radwanowice 0-2 Kaszowianka Kaszów 2016-08-27 17:00
20 Wisła Jeziorzany 1-1 Garbarnia II Kraków 2016-08-28 17:00
21 AP Kmita Zabierzów 0-6 Clepardia Kraków 2016-08-27 10:30
kolejka 4 (03-09-2016/04-09-2016):
22 Nadwiślan Kraków 4-1 Clepardia Kraków 2016-09-03 17:00
23 Garbarnia II Kraków 2-4 AP Kmita Zabierzów 2016-09-03 17:00
24 Kaszowianka Kaszów 2-0 Wisła Jeziorzany 2016-09-04 14:00
25 Borek Kraków 3-0 Iskra Radwanowice 2016-09-03 16:30
26 Prokocim Kraków 0-1 Piast Wołowice 2016-09-03 17:00
27 Bronowianka Kraków 2-3 Podgórze Kraków 2016-09-03 16:00
Zmiana godziny z 11:00 na 16:00
28 Tęcza Piekary 2-0 Świt Krzeszowice 2016-09-03 17:00
Zmiana godziny z 16:00 na 17:00
kolejka 5 (10-09-2016/11-09-2016):
29 Świt Krzeszowice 1-2 Nadwiślan Kraków 2016-09-10 16:30
30 Tęcza Piekary 5-2 Podgórze Kraków 2016-09-10 16:30
31 Piast Wołowice 0-1 Bronowianka Kraków 2016-09-11 16:00
32 Iskra Radwanowice 1-2 Prokocim Kraków 2016-09-10 16:30
33 Wisła Jeziorzany 0-1 Borek Kraków 2016-09-11 16:30
34 AP Kmita Zabierzów 2-5 Kaszowianka Kaszów 2016-09-10 10:30
35 Clepardia Kraków 3-0 Garbarnia II Kraków 2016-09-10 11:00
kolejka 6 (17-09-2016/18-09-2016):
36 Nadwiślan Kraków 2-3 Garbarnia II Kraków 2016-09-17 16:30
37 Kaszowianka Kaszów 1-1 Clepardia Kraków 2016-09-18 14:00
38 Borek Kraków 3-0 AP Kmita Zabierzów 2016-09-17 16:30
39 Prokocim Kraków 3-1 Wisła Jeziorzany 2016-09-17 16:30
40 Bronowianka Kraków 1-4 Iskra Radwanowice 2016-09-17 16:00
Zmiana godziny z 11:00 na 16:00
41 Tęcza Piekary 2-3 Piast Wołowice 2016-09-17 16:30
Zmiana godziny z 16:00 na 16:30
42 Świt Krzeszowice 0-4 Podgórze Kraków 2016-09-17 16:30
Zmiana z 17.09 na 18.09.2016, po czym powrót na 17.09.2016
kolejka 7 (24-09-2016/25-09-2016):
43 Nadwiślan Kraków 2-1 Podgórze Kraków 2016-09-24 16:00
44 Piast Wołowice 2-3 Świt Krzeszowice 2016-09-25 16:00
45 Iskra Radwanowice 1-1 Tęcza Piekary 2016-09-24 16:00
46 Wisła Jeziorzany 2-1 Bronowianka Kraków 2016-09-25 16:00
47 AP Kmita Zabierzów 1-3 Prokocim Kraków 2016-09-24 16:00
48 Clepardia Kraków 3-0 Borek Kraków 2016-09-24 11:00
49 Garbarnia II Kraków 2-2 Kaszowianka Kaszów 2016-09-25 11:00
kolejka 8 (01-10-2016/02-10-2016):
50 Nadwiślan Kraków 0-3 Kaszowianka Kaszów 2016-10-01 16:00
51 Borek Kraków 0-2 Garbarnia II Kraków 2016-10-01 16:00
52 Prokocim Kraków 3-1 Clepardia Kraków 2016-10-01 16:00
53 Bronowianka Kraków 2-2 AP Kmita Zabierzów 2016-10-01 16:00
Zmiana godziny z 11:00 na 16:00
54 Tęcza Piekary 2-2 Wisła Jeziorzany 2016-10-02 15:00
55 Świt Krzeszowice 2-1 Iskra Radwanowice 2016-10-01 16:00
56 Piast Wołowice 1-5 Podgórze Kraków 2016-10-02 16:00
kolejka 9 (08-10-2016/09-10-2016):
57 Piast Wołowice 0-1 Nadwiślan Kraków 2016-10-09 15:30
58 Iskra Radwanowice 6-0 Podgórze Kraków 2016-10-08 15:30
59 Wisła Jeziorzany 3-0 Świt Krzeszowice 2016-10-09 15:30
60 AP Kmita Zabierzów 1-4 Tęcza Piekary 2016-10-08 15:30
61 Clepardia Kraków 4-2 Bronowianka Kraków 2016-10-08 11:00
62 Garbarnia II Kraków 1-1 Prokocim Kraków 2016-10-09 11:00
63 Kaszowianka Kaszów 1-0 Borek Kraków 2016-11-11 13:00
zmiana z 9.10 na 11.11.2016; zmiana godziny z 13:30 na 13:00; mecz na boisku Nadwiślanu, ul. Koletek 20
kolejka 10 (15-10-2016/16-10-2016):
64 Nadwiślan Kraków 4-2 Borek Kraków 2016-10-15 15:30
65 Prokocim Kraków 4-2 Kaszowianka Kaszów 2016-10-15 15:30
66 Bronowianka Kraków 0-1 Garbarnia II Kraków 2016-10-15 15:30
Zmiana godziny z 11:00 na 15:30
67 Tęcza Piekary 0-4 Clepardia Kraków 2016-10-15 15:30
Zmiana godziny z 15:00 na 15:30
68 Świt Krzeszowice 2-4 AP Kmita Zabierzów 2016-10-15 15:30
69 Wisła Jeziorzany 2-1 Podgórze Kraków 2016-10-16 15:30
70 Piast Wołowice 2-1 Iskra Radwanowice 2016-10-16 15:30
kolejka 11 (22-10-2016/23-10-2016):
71 Iskra Radwanowice 0-0 Nadwiślan Kraków 2016-10-22 15:00
72 Wisła Jeziorzany 2-2 Piast Wołowice 2016-10-23 15:00
73 AP Kmita Zabierzów 2-1 Podgórze Kraków 2016-11-08 19:30
zmiana z 22.10 na 8.11.2016; boisko SMS Krakow, ul. Szablowskiego 1
74 Clepardia Kraków 3-2 Świt Krzeszowice 2016-11-11 11:00
z uwagi na zły stan boiska mecz przełożony; ustalona nowa data na 11.11.2016
75 Garbarnia II Kraków 3-0 Tęcza Piekary 2016-10-23 14:00
76 Kaszowianka Kaszów 0-3 Bronowianka Kraków 2016-10-23 13:00
mecz na Nadwiślanie Kraków
77 Borek Kraków 0-1 Prokocim Kraków 2016-11-19 13:00
zmiana z 22.10 na 2.11.2016, a następnie na 19.11.2016, godz. 13:00; termin rezerwowy 20.11, godz. 11:00
kolejka 12 (29-10-2016/30-10-2016):
78 Nadwiślan Kraków 3-2 Prokocim Kraków 2016-10-29 15:00
79 Bronowianka Kraków 0-0 Borek Kraków 2016-10-29 15:00
Zmiana godziny z 11:00 na 15:00
80 Tęcza Piekary 0-1 Kaszowianka Kaszów 2016-10-30 14:00
81 Świt Krzeszowice 2-2 Garbarnia II Kraków 2016-10-29 15:00
82 Clepardia Kraków 3-2 Podgórze Kraków 2016-10-29 11:00
83 Piast Wołowice 4-2 AP Kmita Zabierzów 2016-10-30 14:00
84 Iskra Radwanowice 2-0 Wisła Jeziorzany 2016-10-29 15:00
kolejka 13 (05-11-2016/06-11-2016):
85 Wisła Jeziorzany 1-1 Nadwiślan Kraków 2016-11-06 13:30
86 AP Kmita Zabierzów 1-2 Iskra Radwanowice 2016-11-05 11:00
zmiana godziny z 13:30 na 11:00
87 Clepardia Kraków 4-1 Piast Wołowice 2016-11-05 11:00
88 Garbarnia II Kraków 6-1 Podgórze Kraków 2016-11-11 12:30
zmiana z 6.11 na 11.11.2016
89 Kaszowianka Kaszów 1-1 Świt Krzeszowice 2016-11-06 16:00
zmiana godziny i boiska z powodu zalania; mecz na sztucznej trawie Com-Com Zone, ul. Ptaszyckiego 6 godz. 16:00
90 Borek Kraków 4-1 Tęcza Piekary 2016-11-05 13:30
91 Prokocim Kraków 2-0 Bronowianka Kraków 2016-11-05 13:30
kolejka 14 (25-03-2017/26-03-2017):
92 Nadwiślan Kraków 3-4 Bronowianka Kraków 2017-03-25 15:00
93 Prokocim Kraków 4-0 Tęcza Piekary 2017-03-25 15:00
94 Borek Kraków 4-1 Świt Krzeszowice 2017-03-25 15:00
95 Podgórze Kraków 1-3 Kaszowianka Kaszów 2017-03-25 11:00
Boisko Bronowianki, ul. Zarzecze
96 Garbarnia II Kraków 2-1 Piast Wołowice 2017-03-26 11:00
97 Clepardia Kraków 6-1 Iskra Radwanowice 2017-03-25 11:00
98 AP Kmita Zabierzów 5-1 Wisła Jeziorzany 2017-03-25 16:00
kolejka 15 (01-04-2017/02-04-2017):
99 AP Kmita Zabierzów 1-3 Nadwiślan Kraków 2017-04-01 16:00
100 Clepardia Kraków 4-2 Wisła Jeziorzany 2017-04-01 11:00
101 Iskra Radwanowice 1-0 Garbarnia II Kraków 2017-04-01 16:00
102 Piast Wołowice 0-2 Kaszowianka Kaszów 2017-04-02 16:00
103 Podgórze Kraków 1-0 Borek Kraków 2017-04-01 16:00
Boisko Borku, ul. Żywiecka; następnie zmiana godziny z 11:00 na 16:00
104 Świt Krzeszowice 3-1 Prokocim Kraków 2017-04-01 16:30
105 Tęcza Piekary 1-2 Bronowianka Kraków 2017-04-01 16:00
kolejka 16 (08-04-2017/09-04-2017):
106 Nadwiślan Kraków 7-0 Tęcza Piekary 2017-04-08 17:00
107 Bronowianka Kraków 2-1 Świt Krzeszowice 2017-04-08 16:30
108 Podgórze Kraków 0-2 Prokocim Kraków 2017-04-08 12:00
Mecz na boisku KS Prokocim, ul. Na Wrzosach 4
109 Borek Kraków 1-0 Piast Wołowice 2017-04-08 16:30
110 Kaszowianka Kaszów 3-4 Iskra Radwanowice 2017-04-09 14:00
Mecz na boisku Iskry w Radwanowicach
111 Garbarnia II Kraków 1-3 Wisła Jeziorzany 2017-04-09 15:00
112 Clepardia Kraków 2-2 AP Kmita Zabierzów 2017-04-08 11:00
kolejka 17 (15-04-2017/16-04-2017):
113 Clepardia Kraków 5-1 Nadwiślan Kraków 2017-04-15 11:00
114 AP Kmita Zabierzów 2-3 Garbarnia II Kraków 2017-04-15 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
115 Wisła Jeziorzany 1-3 Kaszowianka Kaszów 2017-04-15 14:00
116 Iskra Radwanowice 3-1 Borek Kraków 2017-04-15 11:00
117 Piast Wołowice 1-1 Prokocim Kraków 2017-04-15 15:00
Zmiana z 16.4 na 15.04.2017
118 Podgórze Kraków 0-1 Bronowianka Kraków 2017-04-15 11:00
Zmiana godziny z 12:00 na 11:00; mecz na boisku Bronowianki, ul. Zarzecze 124a
119 Świt Krzeszowice 4-0 Tęcza Piekary 2017-04-15 14:00
kolejka 18 (22-04-2017/23-04-2017):
120 Nadwiślan Kraków 2-2 Świt Krzeszowice 2017-04-22 15:30
Zmiana godziny z 17:00 na 15:30
121 Podgórze Kraków 1-2 Tęcza Piekary 2017-04-22 11:00
Zmiana godziny z 12:00 na 11:00 i boiska; mecz na sztucznej trawie Garbarni, ul. Rydlówka
122 Bronowianka Kraków 3-0 Piast Wołowice 2017-04-22 17:00
123 Prokocim Kraków 5-0 Iskra Radwanowice 2017-04-22 17:00
124 Borek Kraków 1-0 Wisła Jeziorzany 2017-04-22 17:00
125 Kaszowianka Kaszów 1-0 AP Kmita Zabierzów 2017-04-23 14:00
Mecz na boisku Kmity, a w przypadku trudnych warunków rozegrane zostanie na boisku Wisły Jeziorzany
126 Garbarnia II Kraków 4-0 Clepardia Kraków 2017-04-23 11:00
kolejka 19 (29-04-2017/30-04-2017):
127 Garbarnia II Kraków 4-4 Nadwiślan Kraków 2017-04-30 13:00
Zmiana godziny z 11:00 na 13:00
128 Clepardia Kraków 2-1 Kaszowianka Kaszów 2017-05-09 18:00
Mecz przełożony z 29.04 na 9.05.2017
129 AP Kmita Zabierzów 2-0 Borek Kraków 2017-05-16 18:00
Za zgodą klubów zmiana z 29.04 na 16.05.2017
130 Wisła Jeziorzany 2-0 Prokocim Kraków 2017-04-29 17:00
Zmiana z 30.04 na 29.04.2017
131 Iskra Radwanowice 0-6 Bronowianka Kraków 2017-04-29 17:00
132 Piast Wołowice 2-0 Tęcza Piekary 2017-05-17 18:00
Mecz przełożony na inny termin; ustalony termin to 17.05.2017
133 Podgórze Kraków 2-1 Świt Krzeszowice 2017-04-29 12:00
Mecz na sztucznej trawie boiska przy ul. Dekerta 21
kolejka 20 (06-05-2017/07-05-2017):
134 Podgórze Kraków 0-1 Nadwiślan Kraków 2017-05-06 12:00
135 Świt Krzeszowice 2-3 Piast Wołowice 2017-05-07 17:00
136 Tęcza Piekary 3-3 Iskra Radwanowice 2017-05-06 17:00
137 Bronowianka Kraków 0-0 Wisła Jeziorzany 2017-05-06 17:00
138 Prokocim Kraków 1-2 AP Kmita Zabierzów 2017-05-06 17:30
139 Borek Kraków 0-3 Clepardia Kraków 2017-05-06 17:00
140 Kaszowianka Kaszów 2-0 Garbarnia II Kraków 2017-05-06 16:00
Mecz na boisku Wisły Jeziorzany
kolejka 21 (13-05-2017/14-05-2017):
141 Kaszowianka Kaszów 5-3 Nadwiślan Kraków 2017-05-14 14:00
Mecz na boisku Tęczy Piekary
142 Garbarnia II Kraków 1-1 Borek Kraków 2017-05-14 11:00
143 Clepardia Kraków 1-2 Prokocim Kraków 2017-05-13 11:00
144 AP Kmita Zabierzów 0-0 Bronowianka Kraków 2017-05-13 17:00
145 Wisła Jeziorzany 0-0 Tęcza Piekary 2017-05-13 18:00
Zmiana z 14.05 na 13.05.2017
146 Iskra Radwanowice 2-2 Świt Krzeszowice 2017-05-13 17:30
147 Podgórze Kraków 0-2 Piast Wołowice 2017-05-13 18:00
kolejka 22 (20-05-2017/21-05-2017):
148 Nadwiślan Kraków 2-1 Piast Wołowice 2017-05-20 17:00
149 Podgórze Kraków 2-3 Iskra Radwanowice 2017-05-20 12:00
150 Świt Krzeszowice 5-1 Wisła Jeziorzany 2017-05-03 17:00
151 Tęcza Piekary 0-3 AP Kmita Zabierzów 2017-05-20 17:00
152 Bronowianka Kraków 0-2 Clepardia Kraków 2017-05-20 18:00
153 Prokocim Kraków 4-0 Garbarnia II Kraków 2017-05-20 15:00
154 Borek Kraków 0-2 Kaszowianka Kaszów 2017-05-20 17:00
kolejka 23 (27-05-2017/28-05-2017):
155 Borek Kraków Nadwiślan Kraków 2017-05-27 18:00
156 Kaszowianka Kaszów Prokocim Kraków 2017-05-28 14:00
157 Garbarnia II Kraków Bronowianka Kraków 2017-05-27 11:00
158 Clepardia Kraków Tęcza Piekary 2017-05-27 11:00
159 AP Kmita Zabierzów Świt Krzeszowice 2017-05-27 17:00
160 Podgórze Kraków Wisła Jeziorzany 2017-05-27 12:00
161 Iskra Radwanowice Piast Wołowice 2017-05-27 18:00
kolejka 24 (03-06-2017/04-06-2017):
162 Nadwiślan Kraków Iskra Radwanowice 2017-06-03 17:00
163 Piast Wołowice Wisła Jeziorzany 2017-06-04 16:00
164 Podgórze Kraków AP Kmita Zabierzów 2017-06-03 12:00
165 Świt Krzeszowice Clepardia Kraków 2017-06-03 18:00
166 Tęcza Piekary Garbarnia II Kraków 2017-06-03 15:00
zmiana godziny z 18:00 na 15:00
167 Bronowianka Kraków Kaszowianka Kaszów
168 Prokocim Kraków Borek Kraków 2017-06-03 18:00
kolejka 25 (10-06-2017/11-06-2017):
169 Prokocim Kraków Nadwiślan Kraków 2017-06-10 18:00
170 Borek Kraków Bronowianka Kraków 2017-06-10 17:00
171 Kaszowianka Kaszów Tęcza Piekary 2017-06-11 14:00
172 Garbarnia II Kraków Świt Krzeszowice 2017-06-10 11:00
173 Podgórze Kraków Clepardia Kraków 2017-06-11 18:00
174 AP Kmita Zabierzów Piast Wołowice 2017-06-10 17:00
Mecz na boisku Świtu Krzeszowice, ul. Kulczyckiego 2
175 Wisła Jeziorzany Iskra Radwanowice 2017-06-11 18:00
kolejka 26 (17-06-2017/18-06-2017):
176 Nadwiślan Kraków Wisła Jeziorzany 2017-06-17 14:00
177 Iskra Radwanowice AP Kmita Zabierzów 2017-06-17 14:00
178 Piast Wołowice Clepardia Kraków 2017-06-17 14:00
179 Podgórze Kraków Garbarnia II Kraków 2017-06-17 14:00
180 Świt Krzeszowice Kaszowianka Kaszów 2017-06-17 14:00
181 Tęcza Piekary Borek Kraków 2017-06-17 14:00
182 Bronowianka Kraków Prokocim Kraków 2017-06-17 14:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty