Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2016/2017 > III liga grupa 4
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 19 44 33-19 14 2 3 9 24 17-4 8 0 1 10 20 16-15 6 2 2
2 Garbarnia Kraków 19 37 29-19 11 4 4 9 18 16-14 6 0 3 10 19 13-5 5 4 1
3 Resovia 19 35 33-22 10 5 4 9 18 12-7 5 3 1 10 17 21-15 5 2 3
4 Stal Rzeszów 18 33 35-22 10 3 5 8 17 22-9 5 2 1 10 16 13-13 5 1 4
5 Unia Tarnów 19 29 25-23 8 5 6 10 21 14-7 6 3 1 9 8 11-16 2 2 5
6 Motor Lublin 18 28 26-15 8 4 6 10 17 15-7 5 2 3 8 11 11-8 3 2 3
7 Avia Świdnik 19 28 25-26 8 4 7 9 14 13-13 4 2 3 10 14 12-13 4 2 4
8 JKS 1909 Jarosław 19 27 27-22 7 6 6 9 9 11-12 2 3 4 10 18 16-10 5 3 2
9 NKP Podhale Nowy Targ 19 27 27-26 8 3 8 10 16 15-12 5 1 4 9 11 12-14 3 2 4
10 Soła Oświęcim 18 26 36-30 7 5 6 8 14 23-14 4 2 2 10 12 13-16 3 3 4
11 Karpaty Krosno 19 26 20-25 7 5 7 10 16 10-10 4 4 2 9 10 10-15 3 1 5
12 Podlasie Biała Podlaska 18 20 18-18 5 5 8 9 3 4-11 0 3 6 9 17 14-7 5 2 2
13 Cosmos Nowotaniec 19 20 20-27 5 5 9 11 12 11-12 3 3 5 8 8 9-15 2 2 4
14 MKS Trzebinia-Siersza 18 17 30-35 5 2 11 9 9 18-19 3 0 6 9 8 12-16 2 2 5
15 Orlęta Radzyń Podlaski 19 17 25-39 4 5 10 9 13 14-15 4 1 4 10 4 11-24 0 4 6
16 Spartakus Daleszyce 19 17 18-37 4 5 10 10 10 11-20 2 4 4 9 7 7-17 2 1 6
17 Wierna Małogoszcz 19 11 20-42 3 2 14 10 8 14-21 2 2 6 9 3 6-21 1 0 8
Rozgrywki prowadzi Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Po 5 kolejkach Wisła II Kraków się wycofała, a jej wyniki zostały anulowane.
kolejka 1 (06-08-2016/07-08-2016):
1 Cosmos Nowotaniec 1-1 JKS 1909 Jarosław 2016-08-07 14:00
2 Motor Lublin 0-1 Soła Oświęcim 2016-08-06 19:00
3 Spartakus Daleszyce 2-4 Resovia 2016-08-07 17:00
4 Garbarnia Kraków 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 2016-08-06 11:00
5 Wierna Małogoszcz 3-2 Unia Tarnów 2016-08-05 18:00
6 Podlasie Biała Podlaska Wisła II
Na boisku Podlasie - Wisła II 1-0; później wynik anulowany
7 Stal Rzeszów 4-1 Karpaty Krosno 2016-08-07 17:00
8 MKS Trzebinia-Siersza 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-08-06 16:00
9 NKP Podhale Nowy Targ 1-2 Avia Świdnik 2016-08-06 17:00
kolejka 2 (13-08-2016/14-08-2016):
10 JKS 1909 Jarosław 1-2 Avia Świdnik 2016-08-13 17:00
11 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2-0 NKP Podhale Nowy Targ 2016-08-13 15:00
12 Karpaty Krosno 0-0 MKS Trzebinia-Siersza 2016-08-13 17:00
13 Wisła II Stal Rzeszów
Na boisku Wisła II - Stal Rzeszów 0-6; później wynik anulowany
14 Unia Tarnów 0-0 Podlasie Biała Podlaska 2016-08-13 17:00
15 Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Wierna Małogoszcz 2016-08-14 17:00
16 Resovia 0-2 Garbarnia Kraków 2016-08-13 13:00
17 Soła Oświęcim 1-2 Spartakus Daleszyce 2016-08-13 17:00
18 Cosmos Nowotaniec 2-1 Motor Lublin 2016-08-14 14:00
kolejka 3 (17-08-2016):
19 Motor Lublin 2-0 JKS 1909 Jarosław 2016-08-17 19:00
20 Spartakus Daleszyce 0-0 Cosmos Nowotaniec 2016-08-17 17:30
21 Garbarnia Kraków 3-2 Soła Oświęcim 2016-08-17 17:00
22 Wierna Małogoszcz 1-2 Resovia 2016-08-17 17:30
23 Podlasie Biała Podlaska 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 2016-08-17 17:30
24 Stal Rzeszów 1-2 Unia Tarnów 2016-08-17 17:00
25 MKS Trzebinia-Siersza Wisła II
Na boisku MKS Trzebinia-Siersza - Wisła II 4-1; póżniej wynik anulowany
26 NKP Podhale Nowy Targ 2-1 Karpaty Krosno 2016-08-17 17:00
27 Avia Świdnik 3-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-08-17 17:30
kolejka 4 (20-08-2016/21-08-2016):
28 JKS 1909 Jarosław 2-3 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-08-20 17:00
29 Karpaty Krosno 0-2 Avia Świdnik 2016-08-20 17:00
30 Wisła II NKP Podhale Nowy Targ
Na boisku Wisła II - Podhale 4-2; później wynik anulowany
31 Unia Tarnów 3-0 MKS Trzebinia-Siersza 2016-08-20 17:00
32 Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Stal Rzeszów 2016-08-21 17:00
33 Resovia 1-1 Podlasie Biała Podlaska 2016-08-20 17:00
34 Soła Oświęcim 4-0 Wierna Małogoszcz 2016-08-20 17:00
35 Cosmos Nowotaniec 0-1 Garbarnia Kraków 2016-08-21 14:00
36 Motor Lublin 3-0 Spartakus Daleszyce 2016-08-20 19:00
kolejka 5 (27-08-2016/28-08-2016):
37 Spartakus Daleszyce 0-3 JKS 1909 Jarosław 2016-08-28 17:00
38 Garbarnia Kraków 0-3 Motor Lublin 2016-08-27 17:00
39 Wierna Małogoszcz 0-2 Cosmos Nowotaniec 2016-08-28 17:00
40 Podlasie Biała Podlaska 1-2 Soła Oświęcim 2016-08-27 17:00
41 Stal Rzeszów 2-2 Resovia 2016-10-12 14:00
42 MKS Trzebinia-Siersza 6-2 Orlęta Radzyń Podlaski 2016-08-27 11:00
43 NKP Podhale Nowy Targ 3-2 Unia Tarnów 2016-08-27 17:00
44 Avia Świdnik Wisła II
Na boisku Avia - Wisła II 2-0; później wynik anulowany
45 Karpaty Krosno 1-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-08-27 17:00
kolejka 6 (31-08-2016):
46 JKS 1909 Jarosław 3-0 Karpaty Krosno 2016-08-31 17:00
47 Wisła II KSZO 1929 Ostrowiec Św.
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
48 Unia Tarnów 2-1 Avia Świdnik 2016-08-31 17:00
49 Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 NKP Podhale Nowy Targ 2016-08-31 17:00
50 Resovia 3-2 MKS Trzebinia-Siersza 2016-08-31 17:00
51 Soła Oświęcim 4-5 Stal Rzeszów 2016-08-31 17:00
52 Cosmos Nowotaniec 0-1 Podlasie Biała Podlaska 2016-08-31 17:00
53 Motor Lublin 2-1 Wierna Małogoszcz 2016-08-31 19:00
54 Spartakus Daleszyce 2-2 Garbarnia Kraków 2016-08-31 17:00
kolejka 7 (03-09-2016/04-09-2016):
55 Garbarnia Kraków 1-2 JKS 1909 Jarosław 2016-09-03 13:00
56 Wierna Małogoszcz 1-1 Spartakus Daleszyce 2016-09-04 15:00
57 Podlasie Biała Podlaska 0-0 Motor Lublin 2016-09-03 16:00
58 Cosmos Nowotaniec 3-1 Stal Rzeszów 2016-09-04 14:00
59 MKS Trzebinia-Siersza 5-1 Soła Oświęcim 2016-09-03 16:00
60 NKP Podhale Nowy Targ 2-4 Resovia 2016-09-03 17:00
61 Avia Świdnik 2-2 Orlęta Radzyń Podlaski 2016-09-03 17:00
62 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 4-2 Unia Tarnów 2016-09-03 19:30
63 Karpaty Krosno Wisła II
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
kolejka 8 (10-09-2016/11-09-2016):
64 JKS 1909 Jarosław Wisła II
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
65 Unia Tarnów 1-1 Karpaty Krosno 2016-09-11 16:30
66 Orlęta Radzyń Podlaski 2-2 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-09-11 16:00
67 Resovia 3-0 Avia Świdnik 2016-09-10 16:00
68 Soła Oświęcim 2-2 NKP Podhale Nowy Targ 2016-09-10 16:00
69 Cosmos Nowotaniec 0-2 MKS Trzebinia-Siersza 2016-09-11 14:00
70 Motor Lublin 0-1 Stal Rzeszów 2016-09-10 19:00
71 Spartakus Daleszyce 1-4 Podlasie Biała Podlaska 2016-09-11 16:00
72 Garbarnia Kraków 2-1 Wierna Małogoszcz 2016-09-10 11:00
kolejka 9 (17-09-2016/18-09-2016):
73 Wierna Małogoszcz 2-4 JKS 1909 Jarosław 2016-09-18 16:00
74 Podlasie Biała Podlaska 0-0 Garbarnia Kraków 2016-09-17 16:00
75 Stal Rzeszów 3-2 Spartakus Daleszyce 2016-09-17 16:00
76 MKS Trzebinia-Siersza 3-1 Motor Lublin 2016-09-17 11:00
77 NKP Podhale Nowy Targ 3-0 Cosmos Nowotaniec 2016-09-17 16:00
78 Avia Świdnik 3-2 Soła Oświęcim 2016-09-17 16:00
79 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-0 Resovia 2016-09-17 19:00
80 Karpaty Krosno 2-2 Orlęta Radzyń Podlaski 2016-09-17 16:00
81 Wisła II Unia Tarnów
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
kolejka 10 (24-09-2016/25-09-2016):
82 JKS 1909 Jarosław 1-0 Unia Tarnów 2016-09-24 16:00
83 Orlęta Radzyń Podlaski Wisła II
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
84 Resovia 2-1 Karpaty Krosno 2016-09-24 16:00
85 Soła Oświęcim 4-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-09-25 16:00
Zmiana z 24.09 na 25.09.2015
86 Cosmos Nowotaniec 1-1 Avia Świdnik 2016-09-25 14:00
87 Motor Lublin 2-2 NKP Podhale Nowy Targ 2016-09-28 17:30
88 Spartakus Daleszyce 1-5 MKS Trzebinia-Siersza 2016-09-25 15:00
89 Garbarnia Kraków 1-0 Stal Rzeszów 2016-09-24 13:00
90 Wierna Małogoszcz 0-2 Podlasie Biała Podlaska 2016-09-24 16:00
kolejka 11 (01-10-2016/02-10-2016):
91 Podlasie Biała Podlaska 0-2 JKS 1909 Jarosław 2016-10-01 15:00
92 Stal Rzeszów 6-1 Wierna Małogoszcz 2016-10-01 15:00
93 MKS Trzebinia-Siersza 0-3 Garbarnia Kraków 2016-10-01 11:00
94 NKP Podhale Nowy Targ 1-0 Spartakus Daleszyce 2016-10-01 16:00
95 Avia Świdnik 0-3 Motor Lublin 2016-10-01 15:00
96 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-0 Cosmos Nowotaniec 2016-10-01 16:00
97 Karpaty Krosno 2-1 Soła Oświęcim 2016-10-01 15:00
98 Wisła II Resovia
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
99 Unia Tarnów 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 2016-10-01 16:00
kolejka 12 (08-10-2016/09-10-2016):
100 JKS 1909 Jarosław 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 2016-10-08 15:00
101 Resovia 0-0 Unia Tarnów 2016-10-08 15:00
102 Soła Oświęcim Wisła II
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
103 Cosmos Nowotaniec 0-1 Karpaty Krosno 2016-10-09 14:00
104 Motor Lublin 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-10-12 20:00
105 Spartakus Daleszyce 1-1 Avia Świdnik 2016-10-09 14:00
106 Garbarnia Kraków 3-1 NKP Podhale Nowy Targ 2016-10-08 11:00
107 Wierna Małogoszcz 1-1 MKS Trzebinia-Siersza 2016-10-09 15:00
108 Podlasie Biała Podlaska 1-2 Stal Rzeszów 2016-10-08 15:00
kolejka 13 (15-10-2016/16-10-2016):
109 Stal Rzeszów 0-0 JKS 1909 Jarosław 2016-10-15 14:00
110 MKS Trzebinia-Siersza 0-1 Podlasie Biała Podlaska 2016-10-15 11:00
111 NKP Podhale Nowy Targ 1-2 Wierna Małogoszcz 2016-10-15 15:00
112 Avia Świdnik 0-1 Garbarnia Kraków 2016-10-15 13:00
113 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 3-0 Spartakus Daleszyce 2016-10-15 15:30
114 Karpaty Krosno 1-0 Motor Lublin 2016-10-15 15:00
115 Wisła II Cosmos Nowotaniec
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
116 Unia Tarnów 0-2 Soła Oświęcim 2016-10-15 15:00
117 Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Resovia 2016-10-16 14:00
kolejka 14 (22-10-2016/23-10-2016):
118 JKS 1909 Jarosław 1-3 Resovia 2016-10-22 15:00
119 Soła Oświęcim 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 2016-10-22 15:00
120 Cosmos Nowotaniec 1-1 Unia Tarnów 2016-10-23 14:00
121 Motor Lublin Wisła II
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
122 Spartakus Daleszyce 1-0 Karpaty Krosno 2016-10-23 14:00
123 Garbarnia Kraków 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-11-09 13:00
Mecz odwołany i przełożony na 9.11
124 Wierna Małogoszcz 1-3 Avia Świdnik 2016-10-23 13:00
Mecz z powodu opadów deszczu przełożony z soboty na niedzielę
125 Podlasie Biała Podlaska 0-1 NKP Podhale Nowy Targ 2016-10-22 14:00
126 Stal Rzeszów 4-1 MKS Trzebinia-Siersza 2016-11-19 13:00
Mecz odwołany i przełożony na 9.11, a następnie na 19.11.2016
kolejka 15 (29-10-2016/30-10-2016):
127 MKS Trzebinia-Siersza 1-3 JKS 1909 Jarosław 2016-10-29 14:00
128 NKP Podhale Nowy Targ 0-0 Stal Rzeszów 2016-10-29 14:00
129 Avia Świdnik 1-0 Podlasie Biała Podlaska 2016-10-29 13:00
130 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2-0 Wierna Małogoszcz 2016-10-29 14:30
131 Karpaty Krosno 1-1 Garbarnia Kraków 2016-10-29 14:00
132 Wisła II Spartakus Daleszyce
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
133 Unia Tarnów 1-1 Motor Lublin 2016-10-30 13:00
134 Orlęta Radzyń Podlaski 3-4 Cosmos Nowotaniec 2016-10-30 13:00
135 Resovia 1-1 Soła Oświęcim 2016-10-29 14:00
kolejka 16 (05-11-2016/06-11-2016):
136 JKS 1909 Jarosław 0-0 Soła Oświęcim 2016-11-05 13:00
137 Cosmos Nowotaniec 0-2 Resovia 2016-11-06 13:00
138 Motor Lublin 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 2016-11-05 19:00
139 Spartakus Daleszyce 2-0 Unia Tarnów 2016-11-06 13:00
140 Garbarnia Kraków Wisła II
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
141 Wierna Małogoszcz 1-3 Karpaty Krosno 2016-11-06 13:00
142 Podlasie Biała Podlaska 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-11-05 13:00
143 Stal Rzeszów 2-0 Avia Świdnik 2016-11-05 13:00
144 MKS Trzebinia-Siersza 1-4 NKP Podhale Nowy Targ 2016-11-05 13:00
kolejka 17 (12-11-2016/13-11-2016):
145 NKP Podhale Nowy Targ 2-0 JKS 1909 Jarosław 2016-11-12 13:00
146 Avia Świdnik 2-1 MKS Trzebinia-Siersza 2016-11-12 11:00
147 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-2 Stal Rzeszów 2016-11-12 18:00
148 Karpaty Krosno 1-3 Podlasie Biała Podlaska 2016-11-12 13:00
149 Wisła II Wierna Małogoszcz
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
150 Unia Tarnów 1-0 Garbarnia Kraków 2017-03-01 15:00
Mecz odwołany ze względu na fatalny stan płyty boiska po opadach śniegu, a następnie po raz kolejny przełożony na 26.11.2016 r. Ostatecznie przełożony na wiosnę 2017.
151 Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Spartakus Daleszyce 2016-11-12 13:00
152 Motor Lublin 1-1 Resovia 2016-11-12 19:00
153 Soła Oświęcim 5-2 Cosmos Nowotaniec 2016-11-12 13:00
kolejka 18 (04-03-2017/05-03-2017):
154 JKS 1909 Jarosław 1-1 Cosmos Nowotaniec 2017-03-04 15:00
155 Soła Oświęcim Motor Lublin 2017-03-29 16:00
156 Resovia 1-0 Spartakus Daleszyce 2017-03-04 14:00
157 Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Garbarnia Kraków 2017-03-05 14:00
158 Unia Tarnów 2-1 Wierna Małogoszcz 2017-03-04 14:00
159 Podlasie Biała Podlaska pauza
160 Karpaty Krosno 1-0 Stal Rzeszów 2017-03-05 12:00
161 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2-0 MKS Trzebinia-Siersza 2017-03-04 14:00
162 Avia Świdnik 1-2 NKP Podhale Nowy Targ 2017-03-04 13:00
kolejka 19 (11-03-2017/12-03-2017):
163 Avia Świdnik 1-1 JKS 1909 Jarosław 2017-03-11 13:00
164 NKP Podhale Nowy Targ 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-03-11 15:00
165 MKS Trzebinia-Siersza 1-2 Karpaty Krosno 2017-03-11 14:00
166 Stal Rzeszów pauza
167 Podlasie Biała Podlaska 1-2 Unia Tarnów 2017-03-11 14:00
168 Wierna Małogoszcz 4-1 Orlęta Radzyń Podlaski 2017-03-11 15:00
169 Garbarnia Kraków 3-2 Resovia 2017-03-11 15:00
170 Spartakus Daleszyce 1-1 Soła Oświęcim 2017-03-12 13:00
171 Motor Lublin 2-0 Cosmos Nowotaniec 2017-03-10 17:00
kolejka 20 (18-03-2017/19-03-2017):
172 JKS 1909 Jarosław 1-2 Motor Lublin 2017-03-18 15:00
173 Cosmos Nowotaniec 3-0 Spartakus Daleszyce 2017-03-19 14:00
174 Soła Oświęcim 1-1 Garbarnia Kraków 2017-03-18 15:00
175 Resovia 1-0 Wierna Małogoszcz 2017-03-18 15:00
176 Orlęta Radzyń Podlaski 3-2 Podlasie Biała Podlaska 2017-03-19 14:00
177 Unia Tarnów 2-0 Stal Rzeszów 2017-03-19 15:00
178 MKS Trzebinia-Siersza pauza
179 Karpaty Krosno 1-0 NKP Podhale Nowy Targ 2017-03-18 13:00
180 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-0 Avia Świdnik 2017-03-18 15:00
kolejka 21 (25-03-2017/26-03-2017):
181 KSZO 1929 Ostrowiec Św. JKS 1909 Jarosław 2017-03-25 15:00
182 Avia Świdnik Karpaty Krosno 2017-03-25 14:00
183 NKP Podhale Nowy Targ pauza
184 MKS Trzebinia-Siersza Unia Tarnów 2017-03-25 15:00
185 Stal Rzeszów Orlęta Radzyń Podlaski 2017-03-25 14:00
186 Podlasie Biała Podlaska Resovia 2017-03-25 14:00
187 Wierna Małogoszcz Soła Oświęcim 2017-03-25 15:00
188 Garbarnia Kraków Cosmos Nowotaniec 2017-03-25 15:00
189 Spartakus Daleszyce Motor Lublin 2017-03-26 13:00
kolejka 22 (01-04-2017/02-04-2017):
190 JKS 1909 Jarosław Spartakus Daleszyce
191 Motor Lublin Garbarnia Kraków
192 Cosmos Nowotaniec Wierna Małogoszcz
193 Soła Oświęcim Podlasie Biała Podlaska
194 Resovia Stal Rzeszów
195 Orlęta Radzyń Podlaski MKS Trzebinia-Siersza
196 Unia Tarnów NKP Podhale Nowy Targ
197 Avia Świdnik pauza
198 KSZO 1929 Ostrowiec Św. Karpaty Krosno
kolejka 23 (08-04-2017/09-04-2017):
199 Karpaty Krosno JKS 1909 Jarosław
200 KSZO 1929 Ostrowiec Św. pauza
201 Avia Świdnik Unia Tarnów
202 NKP Podhale Nowy Targ Orlęta Radzyń Podlaski
203 MKS Trzebinia-Siersza Resovia
204 Stal Rzeszów Soła Oświęcim
205 Podlasie Biała Podlaska Cosmos Nowotaniec
206 Wierna Małogoszcz Motor Lublin
207 Garbarnia Kraków Spartakus Daleszyce
kolejka 24 (15-04-2017):
208 JKS 1909 Jarosław Garbarnia Kraków
209 Spartakus Daleszyce Wierna Małogoszcz
210 Motor Lublin Podlasie Biała Podlaska
211 Stal Rzeszów Cosmos Nowotaniec
212 Soła Oświęcim MKS Trzebinia-Siersza
213 Resovia NKP Podhale Nowy Targ
214 Orlęta Radzyń Podlaski Avia Świdnik
215 Unia Tarnów KSZO 1929 Ostrowiec Św.
216 Karpaty Krosno pauza
kolejka 25 (22-04-2017/23-04-2017):
217 JKS 1909 Jarosław pauza
218 Karpaty Krosno Unia Tarnów
219 KSZO 1929 Ostrowiec Św. Orlęta Radzyń Podlaski
220 Avia Świdnik Resovia
221 NKP Podhale Nowy Targ Soła Oświęcim
222 MKS Trzebinia-Siersza Cosmos Nowotaniec
223 Stal Rzeszów Motor Lublin
224 Podlasie Biała Podlaska Spartakus Daleszyce
225 Wierna Małogoszcz Garbarnia Kraków
kolejka 26 (29-04-2017/30-04-2017):
226 JKS 1909 Jarosław Wierna Małogoszcz
227 Garbarnia Kraków Podlasie Biała Podlaska
228 Spartakus Daleszyce Stal Rzeszów
229 Motor Lublin MKS Trzebinia-Siersza
230 Cosmos Nowotaniec NKP Podhale Nowy Targ
231 Soła Oświęcim Avia Świdnik
232 Resovia KSZO 1929 Ostrowiec Św.
233 Orlęta Radzyń Podlaski Karpaty Krosno
234 Unia Tarnów pauza
kolejka 27 (03-05-2017):
235 Unia Tarnów JKS 1909 Jarosław
236 Orlęta Radzyń Podlaski pauza
237 Karpaty Krosno Resovia
238 KSZO 1929 Ostrowiec Św. Soła Oświęcim
239 Avia Świdnik Cosmos Nowotaniec
240 NKP Podhale Nowy Targ Motor Lublin
241 MKS Trzebinia-Siersza Spartakus Daleszyce
242 Stal Rzeszów Garbarnia Kraków
243 Podlasie Biała Podlaska Wierna Małogoszcz
kolejka 28 (06-05-2017/07-05-2017):
244 JKS 1909 Jarosław Podlasie Biała Podlaska
245 Wierna Małogoszcz Stal Rzeszów
246 Garbarnia Kraków MKS Trzebinia-Siersza
247 Spartakus Daleszyce NKP Podhale Nowy Targ
248 Motor Lublin Avia Świdnik
249 Cosmos Nowotaniec KSZO 1929 Ostrowiec Św.
250 Soła Oświęcim Karpaty Krosno
251 Resovia pauza
252 Orlęta Radzyń Podlaski Unia Tarnów
kolejka 29 (13-05-2017/14-05-2017):
253 Orlęta Radzyń Podlaski JKS 1909 Jarosław
254 Unia Tarnów Resovia
255 Soła Oświęcim pauza
256 Karpaty Krosno Cosmos Nowotaniec
257 KSZO 1929 Ostrowiec Św. Motor Lublin
258 Avia Świdnik Spartakus Daleszyce
259 NKP Podhale Nowy Targ Garbarnia Kraków
260 MKS Trzebinia-Siersza Wierna Małogoszcz
261 Stal Rzeszów Podlasie Biała Podlaska
kolejka 30 (20-05-2017/21-05-2017):
262 JKS 1909 Jarosław Stal Rzeszów
263 Podlasie Biała Podlaska MKS Trzebinia-Siersza
264 Wierna Małogoszcz NKP Podhale Nowy Targ
265 Garbarnia Kraków Avia Świdnik
266 Spartakus Daleszyce KSZO 1929 Ostrowiec Św.
267 Motor Lublin Karpaty Krosno
268 Cosmos Nowotaniec pauza
269 Soła Oświęcim Unia Tarnów
270 Resovia Orlęta Radzyń Podlaski
kolejka 31 (27-05-2017/28-05-2017):
271 Resovia JKS 1909 Jarosław
272 Orlęta Radzyń Podlaski Soła Oświęcim
273 Unia Tarnów Cosmos Nowotaniec
274 Motor Lublin pauza
275 Karpaty Krosno Spartakus Daleszyce
276 KSZO 1929 Ostrowiec Św. Garbarnia Kraków
277 Avia Świdnik Wierna Małogoszcz
278 NKP Podhale Nowy Targ Podlasie Biała Podlaska
279 MKS Trzebinia-Siersza Stal Rzeszów
kolejka 32 (03-06-2017/04-06-2017):
280 JKS 1909 Jarosław MKS Trzebinia-Siersza
281 Stal Rzeszów NKP Podhale Nowy Targ
282 Podlasie Biała Podlaska Avia Świdnik
283 Wierna Małogoszcz KSZO 1929 Ostrowiec Św.
284 Garbarnia Kraków Karpaty Krosno
285 Spartakus Daleszyce pauza
286 Motor Lublin Unia Tarnów
287 Cosmos Nowotaniec Orlęta Radzyń Podlaski
288 Soła Oświęcim Resovia
kolejka 33 (11-06-2017):
289 Soła Oświęcim JKS 1909 Jarosław 2017-06-11 17:00
290 Resovia Cosmos Nowotaniec 2017-06-11 17:00
291 Orlęta Radzyń Podlaski Motor Lublin 2017-06-11 17:00
292 Unia Tarnów Spartakus Daleszyce 2017-06-11 17:00
293 Garbarnia Kraków pauza
294 Karpaty Krosno Wierna Małogoszcz 2017-06-11 17:00
295 KSZO 1929 Ostrowiec Św. Podlasie Biała Podlaska 2017-06-11 17:00
296 Avia Świdnik Stal Rzeszów 2017-06-11 17:00
297 NKP Podhale Nowy Targ MKS Trzebinia-Siersza 2017-06-11 17:00
kolejka 34 (17-06-2017):
298 JKS 1909 Jarosław NKP Podhale Nowy Targ 2017-06-17 17:00
299 MKS Trzebinia-Siersza Avia Świdnik 2017-06-17 17:00
300 Stal Rzeszów KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-06-17 17:00
301 Podlasie Biała Podlaska Karpaty Krosno 2017-06-17 17:00
302 Wierna Małogoszcz pauza
303 Garbarnia Kraków Unia Tarnów 2017-06-17 17:00
304 Spartakus Daleszyce Orlęta Radzyń Podlaski 2017-06-17 17:00
305 Resovia Motor Lublin 2017-06-17 17:00
306 Cosmos Nowotaniec Soła Oświęcim 2017-06-17 17:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty