Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2016/2017 > Małopolska Liga Juniorów Młodszych, gr. II spadkowa
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Soła Oświęcim 10 23 19-10 7 2 1 5 8 7-4 2 2 1 5 15 12-6 5 0 0
2 Tarnovia Tarnów 10 22 24-13 7 1 2 5 12 15-8 4 0 1 5 10 9-5 3 1 1
3 Fablok Chrzanów 10 14 15-19 4 2 4 5 7 5-6 2 1 2 5 7 10-13 2 1 2
4 AS Progres 2001 Kraków 10 11 12-13 3 2 5 5 6 8-9 2 0 3 5 5 4-4 1 2 2
5 AP Profi Zielonki 10 10 15-18 3 1 6 5 1 5-11 0 1 4 5 9 10-7 3 0 2
6 Dalin Myślenice 10 6 11-23 2 0 8 5 3 7-11 1 0 4 5 3 4-12 1 0 4
kolejka 1 (18-03-2017):
1 Tarnovia Tarnów 5-2 Fablok Chrzanów 2017-03-18 10:00
2 Soła Oświęcim 4-0 Dalin Myślenice 2017-03-22 15:00
Zmiana z 18.03 na środę 22.03.2017 za zgodą Dalinu; na boisku LKS Zaborzanka, ul. Grojecka 5
3 AP Profi Zielonki 1-1 AS Progres 2001 Kraków 2017-05-10 17:00
Boisko Com-Com Zone, ul. Ptaszyckiego 6
kolejka 2 (25-03-2017/26-03-2017):
4 Fablok Chrzanów 0-0 AS Progres 2001 Kraków 2017-03-25 10:00
Na boisku Orła Balin, ul. Spółdzielców
5 Dalin Myślenice 0-1 AP Profi Zielonki 2017-03-26 12:30
Na boisku ze sztuczną trawą przy stadionie Dalinu
6 Tarnovia Tarnów 1-2 Soła Oświęcim 2017-03-25 10:00
kolejka 3 (01-04-2017/02-04-2017):
7 Soła Oświęcim 1-1 Fablok Chrzanów 2017-04-05 16:30
Zmiana z 2.04 na 5.04.2017; boisko w Zaborzu, ul. Grojecka 5
8 AP Profi Zielonki 1-3 Tarnovia Tarnów 2017-05-18 10:00
Boisko ze sztuczną trawą w Wieliczce, ul. Bogucka 6; mecz odwołany z uwagi na kontuzje i choroby w drużynie Profi; nowy termin to 18.05.2017
9 AS Progres 2001 Kraków 2-1 Dalin Myślenice 2017-04-01 12:00
Zmiana godziny z 13:00 na 12:00
kolejka 4 (08-04-2017/09-04-2017):
10 Fablok Chrzanów 2-1 Dalin Myślenice 2017-04-08 10:00
11 Tarnovia Tarnów 2-1 AS Progres 2001 Kraków 2017-04-08 12:00
12 Soła Oświęcim 0-2 AP Profi Zielonki 2017-04-08 10:30
Boisko w Rajsku, ul. Szeroka 13
kolejka 5 (13-04-2017):
13 AP Profi Zielonki 0-2 Fablok Chrzanów 2017-04-13 11:00
Boisko ze sztuczną trawą w Wieliczce, ul. Bogucka 6
14 AS Progres 2001 Kraków 2-3 Soła Oświęcim 2017-04-13 10:00
Zmiana godziny z 11:00 na 10:00
15 Dalin Myślenice 1-3 Tarnovia Tarnów 2017-04-13 10:00
Zmiana godziny z 13:00 na 11:00, a następnie z godziny 11:00 na 10:00
kolejka 6 (22-04-2017/23-04-2017):
16 Fablok Chrzanów 2-1 Tarnovia Tarnów 2017-04-22 10:00
17 Dalin Myślenice 0-2 Soła Oświęcim 2017-04-23 12:30
18 AS Progres 2001 Kraków 3-2 AP Profi Zielonki 2017-04-22 13:00
kolejka 7 (29-04-2017/30-04-2017):
19 AS Progres 2001 Kraków 1-2 Fablok Chrzanów 2017-04-30 11:00
20 AP Profi Zielonki 1-2 Dalin Myślenice 2017-04-29 11:00
Boisko ze sztuczną trawą w Wieliczce, ul. Bogucka 6
21 Soła Oświęcim 1-1 Tarnovia Tarnów 2017-05-10 17:00
Zmiana z 29.04 na 10.05.2017; Boisko w Rajsku, ul. Szeroka 13
kolejka 8 (06-05-2017/07-05-2017):
22 Fablok Chrzanów 1-2 Soła Oświęcim 2017-05-06 10:00
23 Tarnovia Tarnów 4-3 AP Profi Zielonki 2017-05-06 10:00
24 Dalin Myślenice 0-2 AS Progres 2001 Kraków 2017-05-07 12:30
kolejka 9 (13-05-2017/14-05-2017):
25 Dalin Myślenice 6-3 Fablok Chrzanów 2017-05-14 12:30
26 AS Progres 2001 Kraków 0-1 Tarnovia Tarnów 2017-05-13 11:00
27 AP Profi Zielonki 2-3 Soła Oświęcim 2017-05-13 11:00
Boisko ze sztuczną trawą w Wieliczce, ul. Bogucka 6
kolejka 10 (20-05-2017/21-05-2017):
28 Fablok Chrzanów 0-2 AP Profi Zielonki 2017-05-20 11:00
29 Soła Oświęcim 1-0 AS Progres 2001 Kraków 2017-05-20 11:00
Boisko w Rajsku, ul. Szeroka 13
30 Tarnovia Tarnów 3-0 Dalin Myślenice 2017-05-20 11:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty