Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2016/2017 > Klasa Okręgowa Kraków I
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 KS Olkusz 18 43 45-26 14 1 3 9 22 25-12 7 1 1 9 21 20-14 7 0 2
2 Grębałowianka Kraków 19 38 30-18 12 2 5 9 19 17-8 6 1 2 10 19 13-10 6 1 3
3 Sokół Kocmyrzów 19 37 53-32 12 1 6 10 19 29-17 6 1 3 9 18 24-15 6 0 3
4 Prądniczanka Kraków 18 34 41-18 10 4 4 9 21 22-6 7 0 2 9 13 19-12 3 4 2
5 Orzeł Iwanowice 19 34 39-29 10 4 5 10 25 23-11 8 1 1 9 9 16-18 2 3 4
6 Błękitni Modlnica 18 28 49-44 9 1 8 9 15 34-27 5 0 4 9 13 15-17 4 1 4
7 Przemsza Klucze 18 27 36-30 8 3 7 9 19 19-10 6 1 2 9 8 17-20 2 2 5
8 Piliczanka Pilica 18 26 26-27 7 5 6 9 10 13-13 2 4 3 9 16 13-14 5 1 3
9 WKS Przebój Wolbrom 18 25 37-40 8 1 9 9 15 18-15 5 0 4 9 10 19-25 3 1 5
10 Spójnia Osiek-Zimnodół 19 20 30-43 6 2 11 9 12 16-17 4 0 5 10 8 14-26 2 2 6
11 Zieleńczanka Zielonki 18 18 30-37 5 3 10 9 14 19-14 4 2 3 9 4 11-23 1 1 7
12 Leśnik Gorenice 19 16 13-43 5 1 13 9 10 8-16 3 1 5 10 6 5-27 2 0 8
13 Bolesław Bukowno 19 13 21-45 4 1 14 10 10 11-20 3 1 6 9 3 10-25 1 0 8
14 Pogoń Miechów 18 11 18-36 2 5 11 9 7 11-17 1 4 4 9 4 7-19 1 1 7
kolejka 1 (13-08-2016/14-08-2016):
1 Pogoń Miechów 4-0 Leśnik Gorenice 2016-08-14 17:00
2 Przemsza Klucze 4-0 Grębałowianka Kraków 2016-08-13 17:00
3 Piliczanka Pilica 3-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 2016-08-13 17:00
4 WKS Przebój Wolbrom 1-2 KS Olkusz 2016-08-14 17:00
5 Prądniczanka Kraków 4-2 Orzeł Iwanowice 2016-08-13 10:00
6 Błękitni Modlnica 4-1 Zieleńczanka Zielonki 2016-08-13 17:30
7 Bolesław Bukowno 0-2 Sokół Kocmyrzów 2016-08-13 17:00
kolejka 2 (20-08-2016/21-08-2016):
8 Leśnik Gorenice 1-4 Sokół Kocmyrzów 2016-08-20 17:00
9 Zieleńczanka Zielonki 5-0 Bolesław Bukowno 2016-08-20 17:00
10 Orzeł Iwanowice 4-1 Błękitni Modlnica 2016-08-21 17:00
11 KS Olkusz 3-3 Prądniczanka Kraków 2016-08-20 17:00
12 Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 WKS Przebój Wolbrom 2016-08-20 17:00
13 Grębałowianka Kraków 4-0 Piliczanka Pilica 2016-08-20 11:00
Zmiana z godz.17:00 na 11:00
14 Pogoń Miechów 0-4 Przemsza Klucze 2016-08-20 17:00
kolejka 3 (27-08-2016/28-08-2016):
15 Przemsza Klucze 3-0 Leśnik Gorenice 2016-08-27 17:00
Na boisku 1-1, po weryfikacji 3-0 w.o.
16 Piliczanka Pilica 1-1 Pogoń Miechów 2016-08-27 17:00
17 WKS Przebój Wolbrom 1-3 Grębałowianka Kraków 2016-08-27 17:00
18 Prądniczanka Kraków 4-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 2016-08-27 17:00
19 Błękitni Modlnica 3-4 KS Olkusz 2016-08-27 17:00
20 Bolesław Bukowno 2-4 Orzeł Iwanowice 2016-08-27 17:00
21 Sokół Kocmyrzów 5-1 Zieleńczanka Zielonki 2016-08-27 17:00
kolejka 4 (03-09-2016/04-09-2016):
22 Leśnik Gorenice 0-3 Zieleńczanka Zielonki 2016-09-03 17:00
23 Orzeł Iwanowice 4-3 Sokół Kocmyrzów 2016-11-11 13:30
zmiana z 13.11 na 11.11.2016
24 KS Olkusz 2-1 Bolesław Bukowno 2016-09-03 17:00
25 Spójnia Osiek-Zimnodół 2-3 Błękitni Modlnica 2016-09-03 11:00
26 Grębałowianka Kraków 0-2 Prądniczanka Kraków 2016-09-03 16:30
27 Pogoń Miechów 1-2 WKS Przebój Wolbrom 2016-09-04 17:00
28 Przemsza Klucze 0-2 Piliczanka Pilica 2016-09-03 14:30
zmiana godziny z 16:00 na 14:30
kolejka 5 (10-09-2016/11-09-2016):
29 Piliczanka Pilica 2-0 Leśnik Gorenice 2016-09-10 16:00
30 WKS Przebój Wolbrom 3-0 Przemsza Klucze 2016-09-11 16:30
zmiana z dnia 10.09 na 11.09.2016
31 Prądniczanka Kraków 1-0 Pogoń Miechów 2016-09-10 16:00
32 Błękitni Modlnica 0-4 Grębałowianka Kraków 2016-09-10 16:30
33 Bolesław Bukowno 2-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 2016-09-10 16:30
34 Sokół Kocmyrzów 2-3 KS Olkusz 2016-09-10 11:00
35 Zieleńczanka Zielonki 0-2 Orzeł Iwanowice 2016-09-10 16:30
kolejka 6 (17-09-2016/18-09-2016):
36 Leśnik Gorenice 2-1 Orzeł Iwanowice 2016-09-17 16:30
37 KS Olkusz 4-1 Zieleńczanka Zielonki 2016-09-17 16:30
38 Spójnia Osiek-Zimnodół 4-1 Sokół Kocmyrzów 2016-09-17 11:00
39 Grębałowianka Kraków 3-1 Bolesław Bukowno 2016-09-17 11:00
zmiana godziny z 16:00 na 11:00
40 Pogoń Miechów 0-3 Błękitni Modlnica 2016-09-18 16:00
41 Przemsza Klucze 1-1 Prądniczanka Kraków 2016-09-17 16:00
42 Piliczanka Pilica 2-3 WKS Przebój Wolbrom 2016-09-17 16:00
kolejka 7 (24-09-2016/25-09-2016):
43 WKS Przebój Wolbrom 4-1 Leśnik Gorenice 2016-09-24 16:00
44 Prądniczanka Kraków 5-0 Piliczanka Pilica 2016-09-24 16:00
45 Błękitni Modlnica 3-7 Przemsza Klucze 2016-09-24 16:00
46 Bolesław Bukowno 3-2 Pogoń Miechów 2016-09-24 16:00
47 Sokół Kocmyrzów 1-2 Grębałowianka Kraków 2016-09-24 16:00
48 Zieleńczanka Zielonki 2-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 2016-09-24 16:00
49 Orzeł Iwanowice 4-2 KS Olkusz 2016-09-25 16:00
kolejka 8 (01-10-2016/02-10-2016):
50 Leśnik Gorenice 1-2 KS Olkusz 2016-10-01 16:00
51 Spójnia Osiek-Zimnodół 2-1 Orzeł Iwanowice 2016-10-01 11:00
52 Grębałowianka Kraków 1-0 Zieleńczanka Zielonki 2016-10-01 15:30
53 Pogoń Miechów 1-3 Sokół Kocmyrzów 2016-10-01 16:00
54 Przemsza Klucze 2-1 Bolesław Bukowno 2016-10-01 16:00
55 Piliczanka Pilica 1-2 Błękitni Modlnica 2016-10-01 15:00
56 WKS Przebój Wolbrom 3-1 Prądniczanka Kraków 2016-10-02 16:00
zmiana z 1.10 na 2.10.2016
kolejka 9 (08-10-2016/09-10-2016):
57 Prądniczanka Kraków 3-0 Leśnik Gorenice 2016-10-08 14:30
58 Błękitni Modlnica 2-7 WKS Przebój Wolbrom 2016-10-08 11:00
zmiana godziny z 15:30 na 11:00
59 Bolesław Bukowno 1-3 Piliczanka Pilica 2016-10-08 15:30
60 Sokół Kocmyrzów 4-1 Przemsza Klucze 2016-10-08 15:00
61 Zieleńczanka Zielonki 5-1 Pogoń Miechów 2016-10-08 15:30
62 Orzeł Iwanowice 0-1 Grębałowianka Kraków 2016-10-09 15:30
63 KS Olkusz 5-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 2016-10-08 15:30
kolejka 10 (15-10-2016/16-10-2016):
64 Leśnik Gorenice 1-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 2016-10-15 15:30
65 Grębałowianka Kraków 0-2 KS Olkusz 2016-10-15 15:00
66 Pogoń Miechów 2-2 Orzeł Iwanowice 2016-10-16 15:00
zmiana z 16.10 na 15.10.2016, a następnie powrót do 16.10.2016
67 Przemsza Klucze 4-2 Zieleńczanka Zielonki 2016-10-15 15:30
68 Piliczanka Pilica 1-4 Sokół Kocmyrzów 2016-10-15 15:00
69 WKS Przebój Wolbrom 2-1 Bolesław Bukowno 2016-10-15 15:30
70 Prądniczanka Kraków 2-1 Błękitni Modlnica 2016-10-16 15:00
zmiana z 15.10 na 16.10.2016
kolejka 11 (22-10-2016/23-10-2016):
71 Błękitni Modlnica 8-2 Leśnik Gorenice 2016-11-12 11:00
zmiana z 22.10 na 12.11.2016, a następnie zmiana godziny z 13:30 na 11:00
72 Bolesław Bukowno 0-5 Prądniczanka Kraków 2016-10-22 15:00
walkower 0-5; Bolesław wystawił nieuprawnionego zawodnika
73 Sokół Kocmyrzów 6-3 WKS Przebój Wolbrom 2016-10-22 15:00
74 Zieleńczanka Zielonki 1-0 Piliczanka Pilica 2016-11-11 11:00
mecz w dn. 22.10.2016 odwołany; ustalony termin odwołanego meczu na 11.11.2016
75 Orzeł Iwanowice 2-1 Przemsza Klucze 2016-10-22 11:00
76 KS Olkusz 3-0 Pogoń Miechów 2016-10-22 15:00
77 Spójnia Osiek-Zimnodół 1-2 Grębałowianka Kraków 2016-10-22 11:00
zmiana godziny z 15:00 na 11:00
kolejka 12 (29-10-2016/30-10-2016):
78 Leśnik Gorenice 1-0 Grębałowianka Kraków 2016-10-29 15:00
79 Pogoń Miechów 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 2016-10-29 15:00
zmiana z 30.10 na 29.10.2016
80 Przemsza Klucze 0-3 KS Olkusz 2016-10-29 15:00
81 Piliczanka Pilica 2-2 Orzeł Iwanowice 2016-10-29 15:00
82 WKS Przebój Wolbrom 3-2 Zieleńczanka Zielonki 2016-10-29 15:00
83 Prądniczanka Kraków 0-1 Sokół Kocmyrzów 2016-10-29 15:00
84 Błękitni Modlnica 6-0 Bolesław Bukowno 2016-10-29 15:00
kolejka 13 (05-11-2016/06-11-2016):
85 Bolesław Bukowno 0-1 Leśnik Gorenice 2016-11-05 13:00
86 Sokół Kocmyrzów 2-3 Błękitni Modlnica 2016-11-05 13:00
87 Zieleńczanka Zielonki 2-2 Prądniczanka Kraków 2016-11-05 13:30
88 Orzeł Iwanowice 3-3 WKS Przebój Wolbrom 2016-11-05 13:00
zmiana z 6.11 na 5.11.2016
89 KS Olkusz 1-3 Piliczanka Pilica 2016-11-05 13:00
90 Spójnia Osiek-Zimnodół 4-1 Przemsza Klucze 2016-11-05 13:00
91 Grębałowianka Kraków 2-0 Pogoń Miechów 2016-11-05 13:00
kolejka 14 (25-03-2017/26-03-2017):
92 Leśnik Gorenice 1-0 Pogoń Miechów 2017-03-25 15:00
93 Grębałowianka Kraków 2-1 Przemsza Klucze 2017-04-05 17:00
Zmiana z 25.3 na 5.4.2017
94 Spójnia Osiek-Zimnodół 1-2 Piliczanka Pilica 2017-03-25 15:00
95 KS Olkusz 2-0 WKS Przebój Wolbrom 2017-03-25 15:00
96 Orzeł Iwanowice 1-0 Prądniczanka Kraków 2017-03-26 11:00
97 Zieleńczanka Zielonki 2-1 Błękitni Modlnica 2017-03-25 15:00
98 Sokół Kocmyrzów 3-2 Bolesław Bukowno 2017-03-25 15:00
kolejka 15 (01-04-2017/02-04-2017):
99 Sokół Kocmyrzów 1-0 Leśnik Gorenice 2017-04-01 16:30
100 Bolesław Bukowno 1-1 Zieleńczanka Zielonki 2017-04-01 16:30
101 Błękitni Modlnica 3-1 Orzeł Iwanowice 2017-04-01 16:30
102 Prądniczanka Kraków 3-1 KS Olkusz 2017-04-01 13:00
103 WKS Przebój Wolbrom 0-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 2017-04-01 16:00
104 Piliczanka Pilica 0-0 Grębałowianka Kraków 2017-04-01 16:00
105 Przemsza Klucze 2-1 Pogoń Miechów 2017-04-01 16:00
kolejka 16 (08-04-2017/09-04-2017):
106 Leśnik Gorenice 1-1 Przemsza Klucze 2017-04-08 15:00
Zmiana godziny z 16:00 na 15:00
107 Pogoń Miechów 1-1 Piliczanka Pilica 2017-04-08 16:00
108 Grębałowianka Kraków 4-1 WKS Przebój Wolbrom 2017-04-08 16:00
109 Spójnia Osiek-Zimnodół 0-3 Prądniczanka Kraków 2017-04-08 16:00
110 KS Olkusz 3-0 Błękitni Modlnica 2017-04-08 17:00
111 Orzeł Iwanowice 2-0 Bolesław Bukowno 2017-04-09 11:00
112 Zieleńczanka Zielonki 2-5 Sokół Kocmyrzów 2017-04-08 17:00
kolejka 17 (15-04-2017/16-04-2017):
113 Zieleńczanka Zielonki 0-1 Leśnik Gorenice 2017-04-15 11:00
114 Sokół Kocmyrzów 1-1 Orzeł Iwanowice 2017-04-15 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
115 Bolesław Bukowno 0-1 KS Olkusz 2017-04-15 15:00
116 Błękitni Modlnica 5-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 2017-04-15 14:00
Zmiana godziny z 17:00 na 14:00
117 Prądniczanka Kraków 0-1 Grębałowianka Kraków 2017-04-15 11:00
Zmiana godziny z 13:00 na 11:00
118 WKS Przebój Wolbrom 1-2 Pogoń Miechów 2017-04-15 16:00
119 Piliczanka Pilica 1-1 Przemsza Klucze 2017-04-15 12:00
Zmiana godziny z 17:00 na 12:00
kolejka 18 (22-04-2017/23-04-2017):
120 Leśnik Gorenice 0-2 Piliczanka Pilica 2017-04-22 16:00
121 Przemsza Klucze 3-0 WKS Przebój Wolbrom 2017-04-22 14:30
Zmiana godziny z 15:00 na 14:30
122 Pogoń Miechów 2-2 Prądniczanka Kraków 2017-04-22 17:00
123 Grębałowianka Kraków 1-1 Błękitni Modlnica 2017-04-22 12:00
124 Spójnia Osiek-Zimnodół 0-4 Bolesław Bukowno 2017-04-22 11:00
Zmiana godziny z 16:00 na 11:00
125 KS Olkusz 2-1 Sokół Kocmyrzów 2017-04-22 17:00
126 Orzeł Iwanowice 1-0 Zieleńczanka Zielonki 2017-04-23 14:00
kolejka 19 (29-04-2017/30-04-2017):
127 Orzeł Iwanowice 2-0 Leśnik Gorenice 2017-04-30 11:00
Zmiana godziny z 14:00 na 11:00
128 Zieleńczanka Zielonki KS Olkusz 2017-04-29 17:00
Mecz z 29.04 przełożony na inny termin
129 Sokół Kocmyrzów 4-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 2017-04-29 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
130 Bolesław Bukowno 2-0 Grębałowianka Kraków 2017-04-29 15:00
Zmiana godziny z 17:00 na 15:00
131 Błękitni Modlnica Pogoń Miechów
Zmiana z 29.04 na inny termin
132 Prądniczanka Kraków Przemsza Klucze 2017-05-24 18:00
Mecz z 29.04, godz. 16:30 przełożony na 24.05.2017
133 WKS Przebój Wolbrom Piliczanka Pilica
Mecz z 29.04 przełożony na inny termin
kolejka 20 (06-05-2017/07-05-2017):
134 Leśnik Gorenice WKS Przebój Wolbrom 2017-05-06 15:00
Zmiana godziny z 17:00 na 15:00
135 Piliczanka Pilica Prądniczanka Kraków 2017-05-06 17:00
136 Przemsza Klucze Błękitni Modlnica 2017-05-07 17:00
137 Pogoń Miechów Bolesław Bukowno 2017-05-06 17:00
138 Grębałowianka Kraków Sokół Kocmyrzów 2017-05-06 17:00
139 Spójnia Osiek-Zimnodół Zieleńczanka Zielonki 2017-05-06 17:00
140 KS Olkusz Orzeł Iwanowice 2017-05-06 17:30
kolejka 21 (13-05-2017/14-05-2017):
141 KS Olkusz Leśnik Gorenice 2017-05-13 18:00
142 Orzeł Iwanowice Spójnia Osiek-Zimnodół 2017-05-14 14:00
143 Zieleńczanka Zielonki Grębałowianka Kraków 2017-05-13 17:30
144 Sokół Kocmyrzów Pogoń Miechów 2017-05-13 18:00
145 Bolesław Bukowno Przemsza Klucze 2017-05-13 15:30
Zmiana godziny z 17:30 na 15:30
146 Błękitni Modlnica Piliczanka Pilica 2017-05-13 18:00
Zmiana godziny z 17:30 na 18:00
147 Prądniczanka Kraków WKS Przebój Wolbrom 2017-05-13 17:00
kolejka 22 (20-05-2017/21-05-2017):
148 Leśnik Gorenice Prądniczanka Kraków 2017-05-20 17:00
149 WKS Przebój Wolbrom Błękitni Modlnica 2017-05-21 17:00
150 Piliczanka Pilica Bolesław Bukowno 2017-05-20 17:00
151 Przemsza Klucze Sokół Kocmyrzów 2017-05-20 17:30
152 Pogoń Miechów Zieleńczanka Zielonki 2017-05-20 17:00
153 Grębałowianka Kraków Orzeł Iwanowice 2017-05-20 17:00
154 Spójnia Osiek-Zimnodół KS Olkusz 2017-05-20 17:00
kolejka 23 (27-05-2017/28-05-2017):
155 Spójnia Osiek-Zimnodół Leśnik Gorenice 2017-05-27 18:00
156 KS Olkusz Grębałowianka Kraków 2017-05-27 18:00
157 Orzeł Iwanowice Pogoń Miechów 2017-05-28 14:00
158 Zieleńczanka Zielonki Przemsza Klucze 2017-05-27 18:00
159 Sokół Kocmyrzów Piliczanka Pilica 2017-05-27 18:00
160 Bolesław Bukowno WKS Przebój Wolbrom 2017-05-27 18:00
161 Błękitni Modlnica Prądniczanka Kraków 2017-05-27 18:00
kolejka 24 (03-06-2017/04-06-2017):
162 Leśnik Gorenice Błękitni Modlnica 2017-06-03 18:00
163 Prądniczanka Kraków Bolesław Bukowno 2017-06-04 17:00
Zmiana z 3.06 na 4.06.2017
164 WKS Przebój Wolbrom Sokół Kocmyrzów 2017-06-03 17:00
165 Piliczanka Pilica Zieleńczanka Zielonki 2017-06-03 18:00
166 Przemsza Klucze Orzeł Iwanowice 2017-06-04 17:00
167 Pogoń Miechów KS Olkusz 2017-06-03 18:00
168 Grębałowianka Kraków Spójnia Osiek-Zimnodół 2017-06-03 18:00
kolejka 25 (10-06-2017/11-06-2017):
169 Grębałowianka Kraków Leśnik Gorenice 2017-06-10 18:00
170 Spójnia Osiek-Zimnodół Pogoń Miechów 2017-06-10 11:00
Zmiana godziny z 18:00 na 11:00
171 KS Olkusz Przemsza Klucze 2017-06-10 18:30
172 Orzeł Iwanowice Piliczanka Pilica 2017-06-11 12:00
173 Zieleńczanka Zielonki WKS Przebój Wolbrom 2017-06-10 18:00
174 Sokół Kocmyrzów Prądniczanka Kraków 2017-06-10 18:00
175 Bolesław Bukowno Błękitni Modlnica 2017-06-10 18:00
kolejka 26 (17-06-2017/18-06-2017):
176 Leśnik Gorenice Bolesław Bukowno 2017-06-18 11:00
177 Błękitni Modlnica Sokół Kocmyrzów 2017-06-18 11:00
178 Prądniczanka Kraków Zieleńczanka Zielonki 2017-06-18 11:00
179 WKS Przebój Wolbrom Orzeł Iwanowice 2017-06-18 11:00
180 Piliczanka Pilica KS Olkusz 2017-06-18 11:00
181 Przemsza Klucze Spójnia Osiek-Zimnodół 2017-06-18 11:00
182 Pogoń Miechów Grębałowianka Kraków 2017-06-18 11:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty