Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2016/2017 > IV liga Małopolska grupa zachodnia
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Cracovia II 15 38 48-11 12 2 1 7 16 26-6 5 1 1 8 22 22-5 7 1 0
2 Wiślanie Jaśkowice 15 33 39-9 10 3 2 7 19 18-0 6 1 0 8 14 21-9 4 2 2
3 Hutnik Nowa Huta 15 28 31-26 9 1 5 6 9 13-13 3 0 3 9 19 18-13 6 1 2
4 Sosnowianka Stanisław D. 15 26 25-21 8 2 5 8 13 15-14 4 1 3 7 13 10-7 4 1 2
5 Jutrzenka Giebułtów 15 25 27-17 7 4 4 7 10 9-6 3 1 3 8 15 18-11 4 3 1
6 MKP Unia Oświęcim 15 23 21-21 7 2 6 8 17 13-3 5 2 1 7 6 8-18 2 0 5
7 Michałowianka 15 22 32-29 6 4 5 7 7 15-14 1 4 2 8 15 17-15 5 0 3
8 Iskra Klecza 15 22 25-30 6 4 5 8 14 16-14 4 2 2 7 8 9-16 2 2 3
9 Beskid Andrychów 15 21 15-14 6 3 6 7 10 8-7 3 1 3 8 11 7-7 3 2 3
10 Dalin Myślenice 15 20 23-31 6 2 7 7 7 8-10 2 1 4 8 13 15-21 4 1 3
11 Wiślanka Grabie 15 18 26-26 4 6 5 8 9 12-13 2 3 3 7 9 14-13 2 3 2
12 Pcimianka Pcim 15 17 20-36 5 2 8 9 7 9-26 2 1 6 6 10 11-10 3 1 2
13 KS TS Węgrzce 15 14 19-26 4 2 9 8 9 12-10 3 0 5 7 5 7-16 1 2 4
14 MKS Nowa Proszowianka 15 12 20-30 4 0 11 8 9 14-16 3 0 5 7 3 6-14 1 0 6
15 Orzeł Piaski Wielkie 15 11 12-31 3 2 10 8 8 8-14 2 2 4 7 3 4-17 1 0 6
16 Skawinka Skawina 15 10 18-43 3 1 11 7 6 12-27 2 0 5 8 4 6-16 1 1 6
KS TS Węgrzce poinformował 2 września 2016 r., że pozostałe mecze na własnym boisku rozegra bez udziału kibiców gości. Dalin w przypadku niepogody i zalanego boiska może rozegrać mecz na sąsiednim boisku ze sztuczną nawierzchnią.
kolejka 1 (06-08-2016/07-08-2016):
1 MKP Unia Oświęcim 2-0 Skawinka Skawina 2016-08-06 17:00
2 Pcimianka Pcim 1-6 Cracovia II 2016-08-07 17:30
3 KS TS Węgrzce 0-1 Dalin Myślenice 2016-08-06 11:00
4 Orzeł Piaski Wielkie 3-0 Michałowianka 2016-08-06 17:30
Na boisku 2-4, po weryfikacji walkower 3-0
5 Sosnowianka Stanisław D. 1-3 Beskid Andrychów 2016-08-06 16:00
6 Wiślanka Grabie 1-1 Jutrzenka Giebułtów 2016-08-07 17:00
Zmiana z soboty na niedzielę
7 Iskra Klecza 1-1 Hutnik Nowa Huta 2016-08-06 17:00
8 MKS Nowa Proszowianka 3-2 Wiślanie Jaśkowice 2016-08-07 17:00
kolejka 2 (13-08-2016/14-08-2016):
9 Skawinka Skawina 0-4 Wiślanie Jaśkowice 2016-08-13 17:30
10 Hutnik Nowa Huta 4-1 MKS Nowa Proszowianka 2016-08-13 17:00
11 Jutrzenka Giebułtów 1-2 Iskra Klecza 2016-08-13 11:00
12 Beskid Andrychów 2-1 Wiślanka Grabie 2016-08-13 17:00
13 Michałowianka 2-2 Sosnowianka Stanisław D. 2016-08-13 17:30
14 Dalin Myślenice 2-1 Orzeł Piaski Wielkie 2016-08-13 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
15 Cracovia II 7-0 KS TS Węgrzce 2016-08-14 11:00
16 MKP Unia Oświęcim 4-1 Pcimianka Pcim 2016-08-13 17:00
kolejka 3 (20-08-2016/21-08-2016):
17 Pcimianka Pcim 2-2 Skawinka Skawina 2016-08-21 17:00
18 KS TS Węgrzce 0-1 MKP Unia Oświęcim 2016-08-21 16:30
19 Orzeł Piaski Wielkie 0-1 Cracovia II 2016-08-20 11:00
Zmiana godziny z 16:30 na 11:00
20 Sosnowianka Stanisław D. 3-5 Dalin Myślenice 2016-08-21 17:00
21 Wiślanka Grabie 0-2 Michałowianka 2016-08-20 17:00
22 Iskra Klecza 2-0 Beskid Andrychów 2016-08-20 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
23 MKS Nowa Proszowianka 3-4 Jutrzenka Giebułtów 2016-08-21 17:00
24 Wiślanie Jaśkowice 5-0 Hutnik Nowa Huta 2016-08-20 16:00
kolejka 4 (27-08-2016/28-08-2016):
25 Skawinka Skawina 2-6 Hutnik Nowa Huta 2016-08-27 17:00
26 Jutrzenka Giebułtów 0-1 Wiślanie Jaśkowice 2016-08-27 11:00
27 Beskid Andrychów 2-0 MKS Nowa Proszowianka 2016-08-27 17:00
28 Michałowianka 2-2 Iskra Klecza 2016-08-27 17:00
29 Dalin Myślenice 2-2 Wiślanka Grabie 2016-08-27 17:00
30 Cracovia II 1-0 Sosnowianka Stanisław D. 2016-08-28 11:00
31 MKP Unia Oświęcim 2-0 Orzeł Piaski Wielkie 2016-08-27 17:00
32 Pcimianka Pcim 1-3 KS TS Węgrzce 2016-08-28 17:00
kolejka 5 (03-09-2016/04-09-2016):
33 KS TS Węgrzce 4-1 Skawinka Skawina 2016-09-04 15:00
Zmiana godziny z 16:30 na 15:00
34 Orzeł Piaski Wielkie 1-1 Pcimianka Pcim 2016-09-03 16:30
35 Sosnowianka Stanisław D. 1-0 MKP Unia Oświęcim 2016-09-03 16:30
36 Wiślanka Grabie 2-4 Cracovia II 2016-09-03 17:00
37 Iskra Klecza 3-3 Dalin Myślenice 2016-09-03 17:00
38 MKS Nowa Proszowianka 2-1 Michałowianka 2016-08-31 17:00
Zmiana z 4.09 na 31.08.2016
39 Wiślanie Jaśkowice 0-0 Beskid Andrychów 2016-09-03 16:00
40 Hutnik Nowa Huta 2-4 Jutrzenka Giebułtów 2016-09-03 16:00
kolejka 6 (10-09-2016/11-09-2016):
41 Skawinka Skawina 1-4 Jutrzenka Giebułtów 2016-09-10 16:30
42 Beskid Andrychów 0-1 Hutnik Nowa Huta 2016-09-10 16:30
43 Michałowianka 2-2 Wiślanie Jaśkowice 2016-09-10 16:30
44 Dalin Myślenice 4-0 MKS Nowa Proszowianka 2016-09-10 16:30
45 Cracovia II 7-1 Iskra Klecza 2016-09-10 11:00
Zmiana z 11.09 na 10.09.2016
46 MKP Unia Oświęcim 0-0 Wiślanka Grabie 2016-09-10 16:30
47 Pcimianka Pcim 1-2 Sosnowianka Stanisław D. 2016-09-11 16:30
48 KS TS Węgrzce 5-0 Orzeł Piaski Wielkie 2016-09-11 11:00
Zmiana godziny z 16:00 na 11:00
kolejka 7 (17-09-2016/18-09-2016):
49 Orzeł Piaski Wielkie 2-0 Skawinka Skawina 2016-09-17 16:00
50 Sosnowianka Stanisław D. 3-1 KS TS Węgrzce 2016-09-18 16:00
51 Wiślanka Grabie 1-2 Pcimianka Pcim 2016-09-17 16:00
52 Iskra Klecza 4-1 MKP Unia Oświęcim 2016-09-17 16:00
53 MKS Nowa Proszowianka 0-1 Cracovia II 2016-09-18 16:00
54 Wiślanie Jaśkowice 6-0 Dalin Myślenice 2016-09-17 15:00
55 Hutnik Nowa Huta 0-2 Michałowianka 2016-09-17 16:00
56 Jutrzenka Giebułtów 1-0 Beskid Andrychów 2016-09-17 11:00
kolejka 8 (24-09-2016/25-09-2016):
57 Skawinka Skawina 3-1 Beskid Andrychów 2016-09-24 16:00
58 Michałowianka 0-2 Jutrzenka Giebułtów 2016-09-25 16:00
Zmiana z 24.09 na 25.09.2016
59 Dalin Myślenice 0-1 Hutnik Nowa Huta 2016-09-24 16:00
60 Cracovia II 2-1 Wiślanie Jaśkowice 2016-09-25 16:00
Zmiana godziny z 11:00 na 16:00
61 MKP Unia Oświęcim 1-0 MKS Nowa Proszowianka 2016-09-24 16:00
62 Pcimianka Pcim 2-0 Iskra Klecza 2016-09-25 16:00
63 KS TS Węgrzce 2-4 Wiślanka Grabie 2016-09-25 16:00
Zmiana z 24.09 na 25.09.2016
64 Orzeł Piaski Wielkie 1-3 Sosnowianka Stanisław D. 2016-09-24 16:00
kolejka 9 (01-10-2016/02-10-2016):
65 Sosnowianka Stanisław D. 2-0 Skawinka Skawina 2016-10-02 15:30
66 Wiślanka Grabie 3-0 Orzeł Piaski Wielkie 2016-10-02 15:00
67 Iskra Klecza 3-2 KS TS Węgrzce 2016-10-01 15:30
68 MKS Nowa Proszowianka 4-2 Pcimianka Pcim 2016-10-02 15:00
69 Wiślanie Jaśkowice 2-0 MKP Unia Oświęcim 2016-10-01 15:00
70 Hutnik Nowa Huta 1-3 Cracovia II 2016-10-01 15:00
71 Jutrzenka Giebułtów 3-0 Dalin Myślenice 2016-10-01 11:00
72 Beskid Andrychów 1-2 Michałowianka 2016-10-02 15:00
zmiana z 1.10 na 2.10.2016
kolejka 10 (08-10-2016/09-10-2016):
73 Skawinka Skawina 3-6 Michałowianka 2016-10-08 15:30
74 Dalin Myślenice 0-2 Beskid Andrychów 2016-10-08 15:30
75 Cracovia II 1-1 Jutrzenka Giebułtów 2016-10-09 11:00
76 MKP Unia Oświęcim 3-0 Hutnik Nowa Huta 2016-10-08 15:30
77 Pcimianka Pcim 0-4 Wiślanie Jaśkowice 2016-10-09 15:30
78 KS TS Węgrzce 1-0 MKS Nowa Proszowianka 2016-10-08 15:30
79 Orzeł Piaski Wielkie 0-3 Iskra Klecza 2016-10-26 15:00
zmiana z 8.10 na 26.10.2016
80 Sosnowianka Stanisław D. 2-2 Wiślanka Grabie 2016-10-09 15:30
kolejka 11 (15-10-2016/16-10-2016):
81 Wiślanka Grabie 2-1 Skawinka Skawina 2016-10-16 15:00
82 Iskra Klecza 0-1 Sosnowianka Stanisław D. 2016-10-15 11:00
Zmiana godziny z 15:00 na 11:00
83 MKS Nowa Proszowianka 1-2 Orzeł Piaski Wielkie 2016-10-16 15:00
84 Wiślanie Jaśkowice 1-0 KS TS Węgrzce 2016-10-15 14:30
85 Pcimianka Pcim 0-4 Hutnik Nowa Huta 2016-10-16 15:00
zmiana gospodarza i przełożenie z 15.10 na 16.10.2016
86 Jutrzenka Giebułtów 3-1 MKP Unia Oświęcim 2016-10-15 12:00
87 Beskid Andrychów 1-1 Cracovia II 2016-10-15 15:00
88 Michałowianka 2-3 Dalin Myślenice 2016-10-15 15:00
kolejka 12 (22-10-2016/23-10-2016):
89 Skawinka Skawina 3-1 Dalin Myślenice 2016-10-22 15:00
90 Cracovia II 6-0 Michałowianka 2016-11-19 11:00
zmiana z 23.10 na 19.11.2016
91 MKP Unia Oświęcim 0-0 Beskid Andrychów 2016-10-22 15:00
92 Pcimianka Pcim 2-1 Jutrzenka Giebułtów 2016-10-23 15:00
93 KS TS Węgrzce 0-2 Hutnik Nowa Huta 2016-10-22 15:00
mecz na sztucznej trawie Com-Com Zone, ul. Ptaszyckiego 6
94 Orzeł Piaski Wielkie 0-5 Wiślanie Jaśkowice 2016-11-09 13:30
mecz przełożony; ustalony termin odwołanego meczu na 9.11.2016, sztuczna trawa na Nadwiślanie, ul. Koletek
95 Sosnowianka Stanisław D. 1-0 MKS Nowa Proszowianka 2016-10-23 11:00
z uwagi na trudne warunki mecz na sztucznej trawie w Myślenicach, ul. Zdrojowa 9 (bez udziału publiczności)
96 Wiślanka Grabie 1-1 Iskra Klecza 2016-10-23 15:00
kolejka 13 (29-10-2016/30-10-2016):
97 Iskra Klecza 2-1 Skawinka Skawina 2016-10-29 15:00
98 MKS Nowa Proszowianka 1-3 Wiślanka Grabie 2016-10-30 14:00
99 Wiślanie Jaśkowice 1-0 Sosnowianka Stanisław D. 2016-10-29 14:30
100 Hutnik Nowa Huta 2-1 Orzeł Piaski Wielkie 2016-10-29 11:00
zmiana godziny z 15:00 na 11:00
101 Jutrzenka Giebułtów 0-0 KS TS Węgrzce 2016-10-29 12:00
102 Beskid Andrychów 0-2 Pcimianka Pcim 2016-10-29 15:00
103 Michałowianka 6-2 MKP Unia Oświęcim 2016-10-29 15:00
104 Dalin Myślenice 0-1 Cracovia II 2016-10-29 15:00
kolejka 14 (05-11-2016/06-11-2016):
105 Skawinka Skawina 0-5 Cracovia II 2016-11-05 13:30
106 MKP Unia Oświęcim 1-2 Dalin Myślenice 2016-11-05 13:30
107 Pcimianka Pcim 0-4 Michałowianka 2016-11-06 13:30
108 KS TS Węgrzce 0-1 Beskid Andrychów 2016-11-05 11:00
Zmiana z 5.11 na 6.11.2016, a następnie ponownie z 6.11 na 5.11.2016
109 Orzeł Piaski Wielkie 1-1 Jutrzenka Giebułtów 2016-11-17 13:45
Mecz odwołany z powodu zalania murawy; nowa data 17.11.2016, godz. 13:45, boisko ze sztuczną trawą Garbarni, ul. Rydlowka 23
110 Sosnowianka Stanisław D. 2-3 Hutnik Nowa Huta 2016-11-06 13:30
111 Wiślanka Grabie 2-2 Wiślanie Jaśkowice 2016-11-06 13:00
112 Iskra Klecza 1-5 MKS Nowa Proszowianka 2016-11-05 13:30
kolejka 15 (11-11-2016/13-11-2016):
113 MKS Nowa Proszowianka 0-1 Skawinka Skawina 2016-11-11 12:00
zmiana z 13.11 na 11.11.2016
114 Wiślanie Jaśkowice 3-0 Iskra Klecza 2016-11-11 13:00
zmiana z 12.11 na 11.11.2016
115 Hutnik Nowa Huta 4-2 Wiślanka Grabie 2016-11-11 18:00
zmiana z 12.11 na 11.11.2016, a następnie zmiana godziny z 19:00 na 18:00
116 Jutrzenka Giebułtów 1-2 Sosnowianka Stanisław D. 2016-11-11 12:00
zmiana z 12.11 na 11.11.2016 r.
117 Beskid Andrychów 2-0 Orzeł Piaski Wielkie 2016-11-12 13:30
118 Michałowianka 1-1 KS TS Węgrzce 2016-11-11 13:00
zmiana z 12.11 na 11.11.2016
119 Dalin Myślenice 0-3 Pcimianka Pcim 2016-11-23 18:00
mecz się nie odbył z uwagi na rozmokłą murawę; nowy termin to 23.11.2016, boisko ze sztuczną trawą Sport Myślenice. Po weryfikacji wynik z boiska 2-0 zmieniony na walkower 0-3 za grę nieuprawnionego gracza.
120 Cracovia II 2-3 MKP Unia Oświęcim 2016-11-11 13:00
zmiana z 13.11 na 11.11.2016, a następnie zmiana godziny z 11:00 na 13:00
kolejka 16 (18-03-2017/19-03-2017):
121 Skawinka Skawina MKP Unia Oświęcim 2017-03-19 15:00
122 Cracovia II Pcimianka Pcim 2017-03-19 11:00
123 Dalin Myślenice KS TS Węgrzce 2017-03-18 15:00
124 Michałowianka Orzeł Piaski Wielkie
125 Beskid Andrychów Sosnowianka Stanisław D.
126 Jutrzenka Giebułtów Wiślanka Grabie 2017-03-18 12:00
127 Hutnik Nowa Huta Iskra Klecza 2017-03-18 16:00
128 Wiślanie Jaśkowice MKS Nowa Proszowianka 2017-03-18 11:00
kolejka 17 (25-03-2017/26-03-2017):
129 Wiślanie Jaśkowice Skawinka Skawina 2017-03-25 15:00
130 MKS Nowa Proszowianka Hutnik Nowa Huta 2017-03-26 16:00
131 Iskra Klecza Jutrzenka Giebułtów 2017-03-25 16:00
132 Wiślanka Grabie Beskid Andrychów 2017-03-26 15:00
133 Sosnowianka Stanisław D. Michałowianka 2017-03-25 15:00
134 Orzeł Piaski Wielkie Dalin Myślenice
135 KS TS Węgrzce Cracovia II
136 Pcimianka Pcim MKP Unia Oświęcim 2017-03-26 16:00
kolejka 18 (01-04-2017/02-04-2017):
137 Skawinka Skawina Pcimianka Pcim 2017-04-01 16:00
138 MKP Unia Oświęcim KS TS Węgrzce
139 Cracovia II Orzeł Piaski Wielkie 2017-04-02 11:00
140 Dalin Myślenice Sosnowianka Stanisław D. 2017-04-01 16:30
141 Michałowianka Wiślanka Grabie
142 Beskid Andrychów Iskra Klecza
143 Jutrzenka Giebułtów MKS Nowa Proszowianka 2017-04-01 11:00
144 Hutnik Nowa Huta Wiślanie Jaśkowice 2017-04-01 17:00
kolejka 19 (08-04-2017/09-04-2017):
145 Hutnik Nowa Huta Skawinka Skawina 2017-04-08 17:00
146 Wiślanie Jaśkowice Jutrzenka Giebułtów 2017-04-08 16:00
147 MKS Nowa Proszowianka Beskid Andrychów 2017-04-09 17:00
148 Iskra Klecza Michałowianka 2017-04-08 17:00
149 Wiślanka Grabie Dalin Myślenice 2017-04-09 16:00
150 Sosnowianka Stanisław D. Cracovia II 2017-04-09 17:00
151 Orzeł Piaski Wielkie MKP Unia Oświęcim
152 KS TS Węgrzce Pcimianka Pcim 2017-04-08 16:00
kolejka 20 (15-04-2017/16-04-2017):
153 Skawinka Skawina KS TS Węgrzce 2017-04-15 17:00
154 Pcimianka Pcim Orzeł Piaski Wielkie
155 MKP Unia Oświęcim Sosnowianka Stanisław D.
156 Cracovia II Wiślanka Grabie 2017-04-15 11:00
157 Dalin Myślenice Iskra Klecza 2017-04-15 17:00
158 Michałowianka MKS Nowa Proszowianka
159 Beskid Andrychów Wiślanie Jaśkowice
160 Jutrzenka Giebułtów Hutnik Nowa Huta 2017-04-15 11:00
kolejka 21 (22-04-2017/23-04-2017):
161 Jutrzenka Giebułtów Skawinka Skawina 2017-04-22 11:00
162 Hutnik Nowa Huta Beskid Andrychów 2017-04-22 17:00
163 Wiślanie Jaśkowice Michałowianka 2017-04-22 16:00
164 MKS Nowa Proszowianka Dalin Myślenice 2017-04-23 17:00
165 Iskra Klecza Cracovia II 2017-04-22 17:00
166 Wiślanka Grabie MKP Unia Oświęcim 2017-04-23 17:00
167 Sosnowianka Stanisław D. Pcimianka Pcim 2017-04-23 17:00
168 Orzeł Piaski Wielkie KS TS Węgrzce
kolejka 22 (29-04-2017/30-04-2017):
169 Skawinka Skawina Orzeł Piaski Wielkie 2017-04-29 17:00
170 KS TS Węgrzce Sosnowianka Stanisław D. 2017-04-29 11:00
171 Pcimianka Pcim Wiślanka Grabie 2017-04-30 16:30
172 MKP Unia Oświęcim Iskra Klecza
173 Cracovia II MKS Nowa Proszowianka 2017-04-29 17:00
174 Dalin Myślenice Wiślanie Jaśkowice 2017-04-29 17:00
175 Michałowianka Hutnik Nowa Huta
176 Beskid Andrychów Jutrzenka Giebułtów
kolejka 23 (03-05-2017):
177 Beskid Andrychów Skawinka Skawina
178 Jutrzenka Giebułtów Michałowianka 2017-05-03 11:00
179 Hutnik Nowa Huta Dalin Myślenice 2017-05-03 17:00
180 Wiślanie Jaśkowice Cracovia II 2017-05-03 17:30
181 MKS Nowa Proszowianka MKP Unia Oświęcim 2017-05-03 17:30
182 Iskra Klecza Pcimianka Pcim 2017-05-03 17:00
183 Wiślanka Grabie KS TS Węgrzce 2017-05-03 17:30
184 Sosnowianka Stanisław D. Orzeł Piaski Wielkie 2017-05-03 17:00
kolejka 24 (06-05-2017/07-05-2017):
185 Skawinka Skawina Sosnowianka Stanisław D. 2017-05-06 17:00
186 Orzeł Piaski Wielkie Wiślanka Grabie
187 KS TS Węgrzce Iskra Klecza 2017-05-06 16:00
188 Pcimianka Pcim MKS Nowa Proszowianka 2017-05-07 17:00
189 MKP Unia Oświęcim Wiślanie Jaśkowice
190 Cracovia II Hutnik Nowa Huta 2017-05-07 11:00
191 Dalin Myślenice Jutrzenka Giebułtów 2017-05-06 17:00
192 Michałowianka Beskid Andrychów
kolejka 25 (13-05-2017/14-05-2017):
193 Michałowianka Skawinka Skawina
194 Beskid Andrychów Dalin Myślenice
195 Jutrzenka Giebułtów Cracovia II 2017-05-13 11:00
196 Hutnik Nowa Huta MKP Unia Oświęcim 2017-05-13 17:00
197 Wiślanie Jaśkowice Pcimianka Pcim 2017-05-13 17:00
198 MKS Nowa Proszowianka KS TS Węgrzce 2017-05-14 18:00
199 Iskra Klecza Orzeł Piaski Wielkie 2017-05-13 17:00
200 Wiślanka Grabie Sosnowianka Stanisław D. 2017-05-13 18:00
kolejka 26 (20-05-2017/21-05-2017):
201 Skawinka Skawina Wiślanka Grabie 2017-05-20 17:00
202 Sosnowianka Stanisław D. Iskra Klecza 2017-05-21 17:00
203 Orzeł Piaski Wielkie MKS Nowa Proszowianka
204 KS TS Węgrzce Wiślanie Jaśkowice 2017-05-20 16:00
205 Hutnik Nowa Huta Pcimianka Pcim 2017-05-20 11:00
206 MKP Unia Oświęcim Jutrzenka Giebułtów
207 Cracovia II Beskid Andrychów 2017-05-21 11:00
208 Dalin Myślenice Michałowianka 2017-05-20 17:00
kolejka 27 (27-05-2017/28-05-2017):
209 Dalin Myślenice Skawinka Skawina 2017-05-27 17:00
210 Michałowianka Cracovia II
211 Beskid Andrychów MKP Unia Oświęcim
212 Jutrzenka Giebułtów Pcimianka Pcim 2017-05-27 11:00
213 Hutnik Nowa Huta KS TS Węgrzce 2017-05-27 17:00
214 Wiślanie Jaśkowice Orzeł Piaski Wielkie 2017-05-27 17:00
215 MKS Nowa Proszowianka Sosnowianka Stanisław D. 2017-05-28 18:00
216 Iskra Klecza Wiślanka Grabie 2017-05-27 17:00
kolejka 28 (03-06-2017/04-06-2017):
217 Skawinka Skawina Iskra Klecza 2017-06-03 17:00
218 Wiślanka Grabie MKS Nowa Proszowianka 2017-06-03 18:00
219 Sosnowianka Stanisław D. Wiślanie Jaśkowice 2017-06-04 17:00
220 Orzeł Piaski Wielkie Hutnik Nowa Huta
221 KS TS Węgrzce Jutrzenka Giebułtów 2017-06-03 13:00
222 Pcimianka Pcim Beskid Andrychów 2017-06-04 17:00
223 MKP Unia Oświęcim Michałowianka
224 Cracovia II Dalin Myślenice 2017-06-04 11:00
kolejka 29 (10-06-2017/11-06-2017):
225 Cracovia II Skawinka Skawina 2017-06-10 11:00
226 Dalin Myślenice MKP Unia Oświęcim 2017-06-10 17:00
227 Michałowianka Pcimianka Pcim
228 Beskid Andrychów KS TS Węgrzce
229 Jutrzenka Giebułtów Orzeł Piaski Wielkie 2017-06-10 11:00
230 Hutnik Nowa Huta Sosnowianka Stanisław D. 2017-06-11 17:00
Mecz na stadionie Grębałowianki, bowiem Stadion Miejski Hutnika będzie bazą treningową Euro U-21
231 Wiślanie Jaśkowice Wiślanka Grabie 2017-06-10 17:00
232 MKS Nowa Proszowianka Iskra Klecza 2017-06-10 11:00
kolejka 30 (17-06-2017/18-06-2017):
233 Skawinka Skawina MKS Nowa Proszowianka 2017-06-17 17:00
234 Iskra Klecza Wiślanie Jaśkowice 2017-06-17 17:00
235 Wiślanka Grabie Hutnik Nowa Huta 2017-06-17 17:00
236 Sosnowianka Stanisław D. Jutrzenka Giebułtów 2017-06-17 17:00
237 Orzeł Piaski Wielkie Beskid Andrychów 2017-06-17 17:00
238 KS TS Węgrzce Michałowianka 2017-06-17 17:00
239 Pcimianka Pcim Dalin Myślenice 2017-06-17 17:00
240 MKP Unia Oświęcim Cracovia II 2017-06-17 17:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty