Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy starsi > I liga (Wadowice) JS
WADOWICE (JS): Szóstka finalistów2010-12-06 23:42:00

Znana jest już szóstka finalistów wśród juniorów starszych, która zagra o mistrzostwo w wadowickim podokręgu. Eliminacje przeprowadzono w Wieprzu (awans Beskidu Andrychów i Orła Wieprz), Kalwarii Zebrzydowskiej (awans Astry Spytkowice i Iskry Klecza Dolna) oraz Świnnej Porębie (awans Halniaka Maków Podhalański i Lachów Lachowice).

Wyniki turnieju w Kalwarii Zebrzydowskiej

Grupa I:
Skawa Wadowice - Żarek Barwałd 3-0, Astra Spytkowice - Chełm Stryszów 4-3, Skawa Wadowice - Astra Spytkowice 1-2, Żarek Barwałd - Chełm Stryszów 1-2, Skawa Wadowice - Chełm Stryszów 3-2, Żarek Barwałd - Astra Spytkowice 2-4.

1.  Astra Spytkowice     3    9    10-6
2. Skawa Wadowice    3    6      7-4
3. Chełm Stryszów       3    3      7-8
4. Żarek Barwałd          3    0      3-9

Grupa II:
Iskra Klecza Dolna - Żarek Stronie 2-2, Olimpia Chocznia - Borowik Bachowice 2-2, Iskra Klecza Dolna - Kalwarianka 3-0, Żarek Stronie - Olimpia Chocznia 2-1, Borowik Bachowice - Kalwarianka 2-4, Iskra Klecza Dolna - Olimpia Chocznia 4-0, Żarek Stronie - Borowik Bachowice 1-1, Olimpia Chocznia - Kalwarianka 1-4, Iskra Klecza Dolna - Borowik Bachowice 3-0, Żarek Stronie - Kalwarianka 3-2.

1. Iskra Klecza Dolna                                   4    10   12-2
2. Żarek Stronie                                             4    8    8-6
3. Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska  4    6    10-9
4. Borowik Bachowice                                 4    2    5-10
5. Olimpia Chocznia                                    4    1    4-12

Wyniki turnieju w Świnnej Porębie

Grupa I:
Halniak Maków Podhalański - Bieńkówka 4-2, Dąb Sidzina - Jałowiec Stryszawa 2-1, Halniak Maków Podhalański - Strzelec Budzów 3-0, Bieńkówka - Dąb Sidzina 0-1, Jałowiec Stryszawa - Strzelec Budzów - 1-2, Halniak Maków Podhalański - Dąb Sidzina 4-2, Bieńkówka - Jałowiec Stryszawa 2-0, Dąb Sidzina - Strzelec Budzów 4-2, Halniak Maków Podhalański - Jałowiec Stryszawa 3-1, Bieńkówka - Strzelec Budzów 0-0.

1.  Halniak Maków Podhalański    4    12   14-5
2. Dąb Sidzina                                   4      9    9-7
3. Bieńkówka                                     4      4    4-5
4. Strzelec Budzów                           4      4    4-8
5. Jałowiec Stryszawa                     4       0    3-9

Grupa II:
Tempo Białka - Babia Góra Sucha Beskidzka 1-1, Lachy Lachowice - Naroże Juszczyn 1-1, Tempo Białka - Błyskawica Marcówka 4-2, Babia Góra Sucha Beskidzka - Lachy Lachowice 1-4, Naroże Juszczyn - Błyskawica Marcówka 4-2, Tempo Białka - Lachy Lachowice 1-1, Babia Góra Sucha Beskidzka - Naroże Juszczyn 5-0, Lachy Lachowice - Błyskawica Marcówka 6-0, Tempo Białka - Naroże Juszczyn 5-0, Babia Góra Sucha Beskidzka - Błyskawica Marcówka 1-1.

1.  Lachy Lachowice                         4    8    12-3
2. Tempo Białka                                4    8    11-4
3. Babia Góra Sucha Beskidzka    4    5      8-6
4. Naroże Juszczyn                           4    4    5-13
5. Błyskawica Marcówka                 4    1    5-15

Kamil




REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty