Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > II liga (Kraków C) JM
10 goli w Książu Wielkim

Jastrzębiec Książ Wielki - Grębałowianka Kraków 5-5 (3-4)

Gole dla Jastrzębca: Adrian Bróg 3, Patryk Kaźmierczyk 2

Po kwadransie Jastrzębiec przegrywał już 1-4, jedynego gola dla gospodarzy strzelił w 10. minucie Adrian Bróg z podania Romana Portki. Później zespół z Książa Wielkiego zaczął gonić rywali. Znów podawał Portka, a akcję zakończył silnym strzałem ponad rękami bramkarza Patryk Kaźmierczyk (32. minuta). Kontaktową bramkę 4 minuty później również zdobył Patryk Kaźmierczyk, przy asyście Adriana Broga.

W 68. minucie pościg Jastrzębca został zakończony powodzeniem. Po wrzutce Wojciecha Markowicza z narożnika boiska piękną główką wyrównał Adrian Bróg. Po 4 minutach było 5-4 dla gospodarzy! Bróg skompletował hat-trick uderzając z wolnego z ok. 20 m - po drodze obrońca rywali odbił piłkę głową myląc własnego bramkarza.

W 75. minucie sędzia podyktował karnego dla Grębałowianki (zdaniem miejscowych - wątpliwego), wykorzystanego przed gości. Na 2 minuty przed końcem zawodnik przyjezdnych dostał czerwoną kartkę, ale juniorom Jastrzębca brakło czasu, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Wynik końcowy 5-5 nie uległ już zmianie.