Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > II liga (Kraków C) JM

Płomień Jerzmanowice - Tonianka Tonie 6-0 (1-0)

5-0 Kamil Kołodziej
6-0 Krystian Krzystanek
PŁOMIEŃ:
Dawid Hrabia - Kamil Skotniczny (65 Arkadiusz Szarota), Michał Piwowarczyk, Wojciech Frosik, Dawid Baran - Damian Tomala, Kamil Kołodziej, Krystian Krzystanek, Dominik Zachariasz (41 Tomasz Adamczyk) - Maciej Pogan, Szczepan Tucharz.

Pierwsza połowa dla gospodarzy i gości była niezmiernie trudna, warunki atmosferyczne nie pozwalały na swobodną grę piłkarzom. Pierwsza bramka dla Płomienia padła dopiero w 30. minucie, po przeprowadzeniu ataku lewą stroną boiska nastąpiło podanie do Pogana, który spokojnie umieścił piłkę w bramce.

Druga połowa to już popis umiejętności strzeleckich graczy Płomienia. Wysoki pressing i szybkie kontry,doprowadziły do aż 6-bramkowej przewagi.

Na 2-0 podwyższył Tucharz; wyprzedził zawodnika gości i wyszedłszy sam na sam z bramkarzem umieścił piłkę w siatce. Trzy minuty poźniej ten sam zawodnik zmienił wynik na 3-0, znów znalazł się sam na sam, zmylił bramkarza i spokojnie strzelił gola.

W następnych 10 minutach niewiele się działo na boisku. Końcówka meczu była popisem duetu pomocników Krzystanka i Kołodzieja. Krzystanek po podaniu Tucharza strzelił 4. bramkę, uderzając po "długim" słupku, a przy kolejnej asystował. Zdobył ją Kołodziej strzałem głową. Ostatni gol to idealna kontra przeprowadzona przez trzech zawodników. Frosik podał na wolne pole do Pogana, ten na 16. metr do Krzystanka, który uderzył celnie do siatki Tonianki.