Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > II liga (wschód)
Po sezonie w II lidze, a oni ciągle grają2012-05-31 11:11:00

Sezon już się skończył, ale piłkarze nie odpoczywają. Okocimski Brzesko w pierwszym sparingu podczas okresu roztrenowania pokonał w Niepołomicach Puszczę 3-2.W drugim sparingu niepołomiczanie przegrali z beniaminkiem III ligi Hutnikiem Nowa Huta 0-4.


W barwach „Piwoszy” zagrało trzech testowanych zawodników, którzy trenowali z brzeszczanami od poniedziałku. Po pojedynku z niepołomiczanami cała trójka wróciła do swoich klubów. Podopieczni Krzysztofa Łętochy w piątek zagrają w Brzesku z Górnikiem Zabrze ME, a później udadzą się na wypoczynek, który potrwa do 20 czerwca.
 
Puszcza Niepołomice – Okocimski KS Brzesko 2:3
Bramki: Żywczak 35, karny, Kok 65 - Łytwyniuk 20, Smółka 52, 68
Okocimski: Testowany I – Konrad Wieczorek, Rafał Cegliński, Mateusz Urbański, Testowany II – Wojciech Wojcieszyński, Tomasz Baliga, Iwan Litiwniuk, Testowany III – Michał Oświęcimka, Tomasz Ogar, po przerwie zagrali także: Aleksander Kozioł, Damian Szymonik, Radosław Jacek, Piotr Darmochwał, Paweł Pyciak, Dawid Dynarek, Jarosław Krzak, Paweł Smółka, Robert Trznadel.
 W kadrze meczowej zabrakło Dawida Mieczkowskiego i Mateusza Wawryki, którzy dostali wolne od sztabu szkoleniowego, a także Mateusza Pawłowicza (w trakcie rehabilitacji).

W drugim meczu sparingowym Puszcza przegrała z Hutnikiem Nowa Huta 0-4 (0-2). Bramki: Lampart, Cichy, Sierakowski, Witek.

okocimski.com/st
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty