Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > II liga (wschód)
Garbarnia remisuje z Kolejarzem (FOTO)2012-07-10 19:59:00

W meczu kontrolnym rozegranym na boisku Orła Piaski Wielkie II-ligowa Garbarnia Kraków zremisowała z I-ligowym Kolejarzem Stróże 2-2. W obu zespołach w każdej połowie zaprezentowały się inne jedenastki.

Garbarnia Kraków - Kolejarz Stróże 2-2 (1-0)

1-0 Nwachukwu 36

1-1 Pietrzak 56

1-2 Cichy (karny)

2-2 Pluta 70

Sędziowali: Paweł Kukla - Magdalena Syta, Przemysław Hibner. Widzów 100.

GARBARNIA (I połowa):  Szwiec  - Stokłosa, Piszczek, Ryś, Byrski - Rado, Zelek, Wajda, Leszczak, Fedoruk - Nwachukwu. GARBARNIA (II połowa): Jękot - Kuźma, Haxhijaj, Pluta, Talaga - Kozub, Mroczka, Sepioł, Chodźko - Kalicki, Praciak.

KOLEJARZ: Lisak - Cichy, Szufryn, Walęciak, Romańczuk - Nitkiewicz, Niane, Duda, Czady, Budnik - Trafarski oraz Gryźlak, Pietrzak, Michalik, Rokita, Azikiewicz, Bocian, Szyguła.

Mecz toczył się w potwornym upale, stąd sędzia robił przerwy na uzupełnienie płynów. Kuriozalna była pierwsza bramka - bramkarz pomylił się przy wybiegu z bramki i Nigeryjczyk Ifeanyi Tony Nwachukwu skierował futbolówkę do pustej siatki.

W 70 minucie Marcin Pluta mocnym strzałem z 17 metrów ulokował futbolówkę pod poprzeczką bramki Kolejarza, a piłka po drodze odbiła się od jednego z obrońców i przelobowała bramkarza.

Kolejny sparing Garbarnia rozegra już jutro, tj. w środę 11 lipca o 17 z Unią Tarnów, także na stadionie Orła.

Marek Holocher został trenerem bramkarzy Garbarni zastępując Artura Sarnata. Nadal jednak będzie prowadził IV-ligowego Orła Piaski Wielkie.