Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > II liga (wschód)
Termalica skromnie pokonała Puszczę w sparingu2012-02-21 19:31:00

Piłkarze Termaliki Bruk-Betu Nieciecza pokonali w sparingowym meczu w Dębicy II-ligową Puszczę Niepołomice 1-0.

Pierwsza odsłona nie przyniosła wielu bramkowych sytuacji z obu strony. W drugiej połowie gra w wykonaniu niecieczan wyglądała znacznie lepiej. Przyniosło to rezultat w postaci gola. W 61 min z rzutu rożnego zagrywał Pawlusiński, Rybski przedłużył do Ł.Kowalskiego, a ten z bliska wpakował piłkę do siatki rywala. Tuż przed końcem meczu boisku z powodu kontuzji opuścił Jarecki. To kolejna sparingowa kontuzja. W sobotnim meczu z Limanovią urazu kolana doznał Jakub Biskup, ma pauzować kilka dni.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Puszcza Niepołomice 1-0 (0-0)
1-0 Ł.Kowalski 61
Termalica, I połowa:
Nowak (30 Budka) - Skołorzyński, Cios, M. Kowalski, Kubowicz - Martuś, Piątek, Metz, Ceglarz - Drozdowicz, Szczoczarz;  połowa: Budka (60 Pochroń) - Jarecki, Pleva, Czerwiński, Ł.Kowalski - Szałęga, Baran, Lipecki, Pawlusiński - Rybski, Trafarski.

Puszcza, I połowa: Turbasa - Zontek, Księżyc, Kowalski, Morawski - Janik, Kałat, Strózik, Paul, - Cholewiak, Moskwik; II połowa: Turbasa, - Zontek (60 Kołodziej), Księżyc, Morawski, Jurkowski - Nowak, Lizak, Majcherczyk, Balawender - Olszak, Mizia.