Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > II liga (wschód)
Puszcza lepsza od Garbarni w sparingu2011-11-24 11:44:00

Na sztucznej nawierzchni boiska SMS Kraków w sparingowym meczu zmierzyli się małopolscy II-ligowcy. Grano 3x30 minut. Puszcza pokonała Garbarnię 3-0.

GARBARNIA - PUSZCZA Niepołomice 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)
0-1 Paul 72, 0-2 Łukasz Nowak 78, 0-3  Lewiński 86
GARBARNIA: Jękot (Wałach) - Kopeć, Testowany I, Cygal, Schacherer (Krajewski) - Kuźma, Kalemba (Kalicki), Piechówka, Testowany II - Kasprzak, Chodźko (Ropek).

Porażka 0:3 z ligowym rywalem nie oddaje w pełni układu sił na boisku, gdyż zawodnicyMłodych Lwów przez 60 minut dzielnie stawiali czoła przeciwnikom, a gra była wyrównana i oba zespoły miały swoje okazje bramkowe.
Trener Krzysztof Bukalski potraktował mecz z Puszczą wybitnie towarzysko, desygnując do gry zawodników szerokiej kadry, juniorów oraz piłkarzy testowanych. Ten swoisty przegląd klubowego stanu posiadania na tle niepołomiczan grających drugoligowym składem nie wypadł tak słabo, jak wskazywałby na to wynik.