Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > Ekstraklasa

1-0 Jarecki 51
Sędziował: Marcin Szulc (Warszawa). Żółte kartki: Barcik  - Olszar.
POLONIA: Gąsiński - Hricko, Hanek, Żytko, Mysona - Barcik (81 Bykowski), Sawala, Kobylik, Jarecki(84 Radzewicz) - Ujek (69 Bażik), Matawu
RUCH: Pilarz - Nykiel, Grodzicki, Stawarczyk, Derbich - Grzyb, Pulkowski, Sadlok, Straka (20 Jankowski) - Janoszka (83 Zając), Olszar (78 Piech)

Polonia Bytom pokonała w małych derbach Śląska Ruchu Chorzów 1-0. Gola na wagę trzech punktów strzelił w 51. minucie Dariusz Jarecki.

Polonia wygrała po dosyć wyrównanym pojedynku. To drugie zwycięstwo z rzędu tego zespołu. Po raz kolejny bytomianie zawdzięczają trzy punkty Davidowi Kobylikovi, który w 51. minucie idealnie obsłużył Dariusza Jareckiego, podając z rzutu wolnego wprost na głowę kolegi z drużyny. Po strzale Jareckiego Pilarz był bez szans. Pod koniec spotkania Polonia mogła dobić rywala, ale wynik ostatecznie nie uległ już zmianie.