Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2017/2018 > ML Trampkarzy (2004), gr. 2
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wisła SA Kraków 20 48 84-17 15 3 2 10 25 51-6 8 1 1 10 23 33-11 7 2 1
2 AS Progres Kraków 20 46 67-26 15 1 4 10 25 43-13 8 1 1 10 21 24-13 7 0 3
3 Garbarnia Kraków 20 45 65-44 15 0 5 10 27 35-13 9 0 1 10 18 30-31 6 0 4
4 ZKS Unia Tarnów 20 38 42-29 12 2 6 10 21 25-16 7 0 3 10 17 17-13 5 2 3
5 NKP Podhale Nowy Targ 20 37 67-46 11 4 5 10 21 34-15 6 3 1 10 16 33-31 5 1 4
6 Pcimianka Pcim 20 28 41-48 9 1 10 10 16 20-21 5 1 4 10 12 21-27 4 0 6
7 Borek Kraków 20 24 36-56 7 3 10 10 15 18-25 5 0 5 10 9 18-31 2 3 5
8 Cracovia II 20 22 19-36 7 1 12 10 13 14-17 4 1 5 10 9 5-19 3 0 7
9 Górnik Wieliczka 20 18 25-45 5 3 12 10 13 15-22 4 1 5 10 5 10-23 1 2 7
10 Pogoń Skotniki Kraków 20 8 14-60 2 2 16 10 2 7-24 0 2 8 10 6 7-36 2 0 8
11 Okocimski KS Brzesko 20 6 15-68 2 0 18 10 3 11-30 1 0 9 10 3 4-38 1 0 9
Górnik Wieliczka rozgrywa mecze na Arenie Wieliczka (sztuczna trawa, ul. Bogucka). Okocimski KS Brzesko wycofał się z rozgrywek 23 stycznia 2018 r.
kolejka 1 (26-08-2017/27-08-2017):
1 ZKS Unia Tarnów 1-4 AS Progres Kraków 2017-08-30 18:00
Z uwagi na turniej zmiana z 27.08 na 30.08.2017
2 Wisła SA Kraków 8-1 Okocimski KS Brzesko 2017-08-30 15:00
Wyjazd Wisły na turniej w Holandii
3 Cracovia II pauza
4 Pogoń Skotniki Kraków 1-3 Garbarnia Kraków 2017-08-28 17:00
5 Pcimianka Pcim 2-1 Górnik Wieliczka 2017-08-27 10:00
6 NKP Podhale Nowy Targ 4-4 Borek Kraków 2017-08-26 12:00
kolejka 2 (02-09-2017/03-09-2017):
7 AS Progres Kraków 6-1 Borek Kraków 2017-09-03 10:00
8 Górnik Wieliczka 2-5 NKP Podhale Nowy Targ 2017-09-03 11:00
Górnik rozgrywa mecze na Arenie Wieliczka (sztuczna trawa, ul. Bogucka)
9 Garbarnia Kraków 3-1 Pcimianka Pcim 2017-09-02 10:00
10 Pogoń Skotniki Kraków 0-1 Cracovia II 2017-11-11 13:00
Z uwagi na remont boiska Cracovii zmiana z 4.09 na 11.11.2017; zmiana gospodarza i mecz na J&J Sport Center w Skotnikach
11 Okocimski KS Brzesko pauza
12 ZKS Unia Tarnów 0-5 Wisła SA Kraków 2017-09-03 13:00
Zmiana z godz. 11:00 na 13:00; boisko TOSiR w Tarnowie, ul. Piłsudskiego 32
kolejka 3 (09-09-2017/10-09-2017):
13 Wisła SA Kraków 4-1 AS Progres Kraków 2017-09-10 10:00
14 ZKS Unia Tarnów pauza
15 Pogoń Skotniki Kraków 0-1 Okocimski KS Brzesko 2017-09-09 12:00
Zmiana godziny z 11:00 na 12:00
16 Pcimianka Pcim 0-1 Cracovia II 2017-09-10 10:00
17 NKP Podhale Nowy Targ 7-1 Garbarnia Kraków 2017-09-09 11:00
18 Borek Kraków 4-0 Górnik Wieliczka 2017-09-09 10:00
kolejka 4 (16-09-2017/02-09-2017):
19 AS Progres Kraków 4-0 Górnik Wieliczka 2017-09-17 10:00
20 Garbarnia Kraków 5-2 Borek Kraków 2017-09-17 09:00
21 Cracovia II 2-2 NKP Podhale Nowy Targ 2017-09-16 10:00
Mecz na stadionie Gwiazdy Brzegi (murawa naturalna)
22 Okocimski KS Brzesko 4-0 Pcimianka Pcim 2017-09-16 10:00
Na boisko 4-2, po weryfikacji walkower 4-0 dla Okocimskiego
23 ZKS Unia Tarnów 4-0 Pogoń Skotniki Kraków 2017-09-16 11:00
Zmiana z 17.09 na 16.09.2017
24 Wisła SA Kraków pauza
kolejka 5 (23-09-2017/24-09-2017):
25 AS Progres Kraków pauza
26 Pogoń Skotniki Kraków 1-5 Wisła SA Kraków 2017-09-28 17:00
zmiana z 23.09.2017 na 28.09.2017
27 ZKS Unia Tarnów 3-1 Pcimianka Pcim 2017-09-25 19:00
Zmiana gospodarza
28 NKP Podhale Nowy Targ 3-1 Okocimski KS Brzesko 2017-09-23 11:00
29 Borek Kraków 1-0 Cracovia II 2017-10-04 19:00
Mecz z 23.09 odwołany; nowy termin to 4.10.2017
30 Górnik Wieliczka 0-4 Garbarnia Kraków 2017-09-24 10:00
kolejka 6 (30-09-2017/01-10-2017):
31 AS Progres Kraków 7-4 Garbarnia Kraków 2017-10-01 10:00
32 Cracovia II 1-0 Górnik Wieliczka 2017-10-01 15:30
Mecz na Arenie Lekkoatletyczne w Wieliczce, ul. Bogucka; Cracovia gospdoarzem
33 Okocimski KS Brzesko 3-4 Borek Kraków 2017-09-30 14:00
Boczne boisko Okocimskiego, ul. Mickiewicza
34 ZKS Unia Tarnów 1-3 NKP Podhale Nowy Targ 2017-10-01 14:00
zmiana godz. z 11 na 14; mecz na boisku TOSIR przy ul. Wojska Polskiego 14
35 Wisła SA Kraków 9-0 Pcimianka Pcim 2017-10-01 10:00
Mecz na sztucznej trawie Nadwiślanu, ul. Koletek 20
36 Pogoń Skotniki Kraków pauza
kolejka 7 (07-10-2017/08-10-2017):
37 Pogoń Skotniki Kraków 0-2 AS Progres Kraków 2017-10-08 11:00
38 Pcimianka Pcim pauza
39 NKP Podhale Nowy Targ 2-2 Wisła SA Kraków 2017-10-07 11:00
40 Borek Kraków 0-2 ZKS Unia Tarnów 2017-10-07 15:30
41 Górnik Wieliczka 3-1 Okocimski KS Brzesko 2017-10-07 11:00
42 Garbarnia Kraków 3-0 Cracovia II 2017-10-08 10:00
kolejka 8 (14-10-2017/15-10-2017):
43 AS Progres Kraków 2-0 Cracovia II 2017-10-15 12:00
44 Okocimski KS Brzesko 3-5 Garbarnia Kraków 2017-10-14 10:00
Boisko przy ul. Okocimskiej 34
45 ZKS Unia Tarnów 3-2 Górnik Wieliczka 2017-10-15 15:30
Zmiana godziny z 11:00 na 15:30; mecz na boisku TOSiR w Tarnowie, ul. Piłsudskiego 32
46 Wisła SA Kraków 5-2 Borek Kraków 2017-10-15 10:00
47 NKP Podhale Nowy Targ pauza
48 Pogoń Skotniki Kraków 0-1 Pcimianka Pcim 2017-10-14 10:00
kolejka 9 (21-10-2017/22-10-2017):
49 Pcimianka Pcim 1-3 AS Progres Kraków 2017-10-22 10:00
50 NKP Podhale Nowy Targ 4-0 Pogoń Skotniki Kraków 2017-10-21 11:00
51 Borek Kraków pauza
52 Górnik Wieliczka 0-4 Wisła SA Kraków 2017-10-21 10:00
53 Garbarnia Kraków 4-2 ZKS Unia Tarnów 2017-10-22 10:00
54 Cracovia II 3-0 Okocimski KS Brzesko 2017-10-21 15:00
Walkower 3-0 (brak gości)
kolejka 10 (28-10-2017/29-10-2017):
55 AS Progres Kraków 9-0 Okocimski KS Brzesko 2017-10-28 14:00
po weryfikacji walkower 9-0; w zespole Okocimskiego zawodnik rozegrał 2 mecze w czasie krótszym niż 48 godzin
56 ZKS Unia Tarnów 4-0 Cracovia II 2017-10-29 15:30
zmiana godziny z 11:00 na 15:30; boisko MOSiR w Tarnowie, ul. Piłsudskiego 32
57 Wisła SA Kraków 1-2 Garbarnia Kraków 2017-10-30 15:45
odwołany z 29.10 mecz odbędzie się 30.10.2017 na sztucznej trawie boiska Garbarni
58 Górnik Wieliczka pauza
59 Pogoń Skotniki Kraków 2-2 Borek Kraków 2017-10-28 11:00
60 Pcimianka Pcim 4-3 NKP Podhale Nowy Targ 2017-11-09 15:00
29.10 mecz się nie odbył; nowy termin to 9.11.2017
kolejka 11 (04-11-2017):
61 NKP Podhale Nowy Targ 4-1 AS Progres Kraków 2017-11-05 11:00
62 Borek Kraków 1-11 Pcimianka Pcim 2017-11-04 10:00
mecz na boisku Orła Sidzina, ul. Działowskiego 1
63 Górnik Wieliczka 1-0 Pogoń Skotniki Kraków 2017-11-04 10:00
64 Garbarnia Kraków pauza
65 Cracovia II 0-3 Wisła SA Kraków 2017-11-05 10:00
boisko Gwiazdy Brzegi, 32-002 Brzegi 175
66 Okocimski KS Brzesko 1-3 ZKS Unia Tarnów 2017-11-04 10:00
boisko przy ul. Mickiewicza
kolejka 12 (07-04-2018/08-04-2018):
67 AS Progres Kraków 0-3 ZKS Unia Tarnów 2018-04-07 15:30
68 Okocimski KS Brzesko 0-3 Wisła SA Kraków
walkower
69 Cracovia II pauza
70 Garbarnia Kraków 7-0 Pogoń Skotniki Kraków 2018-04-08 18:00
Zmiana z 7.04 na 8.04.2018
71 Górnik Wieliczka 1-4 Pcimianka Pcim 2018-04-07 14:30
Arena Lekkoatletyczna w Wieliczce
72 Borek Kraków 1-6 NKP Podhale Nowy Targ 2018-04-08 16:00
kolejka 13 (14-04-2018/15-04-2018):
73 Borek Kraków 1-2 AS Progres Kraków 2018-04-15 16:00
74 NKP Podhale Nowy Targ 3-3 Górnik Wieliczka 2018-04-15 11:00
75 Pcimianka Pcim 3-5 Garbarnia Kraków 2018-04-15 11:00
Zmiana godziny z 13:30 na 11:00
76 Cracovia II 1-2 Pogoń Skotniki Kraków 2018-04-14 12:00
77 Okocimski KS Brzesko pauza
78 Wisła SA Kraków 0-0 ZKS Unia Tarnów 2018-04-14 10:00
kolejka 14 (21-04-2018/22-04-2018):
79 AS Progres Kraków 2-2 Wisła SA Kraków 2018-04-22 15:30
80 ZKS Unia Tarnów pauza
81 Okocimski KS Brzesko 0-3 Pogoń Skotniki Kraków
walkower
82 Cracovia II 3-1 Pcimianka Pcim 2018-04-21 13:00
83 Garbarnia Kraków 5-4 NKP Podhale Nowy Targ 2018-04-22 10:00
84 Górnik Wieliczka 4-0 Borek Kraków 2018-04-21 13:30
kolejka 15 (28-04-2018/29-04-2018):
85 Górnik Wieliczka 0-3 AS Progres Kraków 2018-04-28 11:00
wynik z boiska 1-2, po weryfikacji walkower 0-3
86 Borek Kraków 2-1 Garbarnia Kraków 2018-04-29 16:00
87 NKP Podhale Nowy Targ 3-0 Cracovia II 2018-04-28 11:00
88 Pcimianka Pcim 3-0 Okocimski KS Brzesko
walkower
89 Pogoń Skotniki Kraków 0-2 ZKS Unia Tarnów 2018-04-28 11:00
90 Wisła SA Kraków pauza
kolejka 16 (05-05-2018/06-05-2018):
91 AS Progres Kraków pauza
92 Wisła SA Kraków 11-0 Pogoń Skotniki Kraków 2018-05-06 17:00
93 Pcimianka Pcim 3-0 ZKS Unia Tarnów 2018-05-03 12:00
termin ustalony przez Wydział Gier (poniżej 14 dni); następnie na prośbę obu klubów zmieniony na 3.05.2018; wynik z boiska 2-6, a po weryfikacji walkower 3-0 na korzyść Pcimianki za grę nieuprawnionego zawodnika w zespole Unii
94 Okocimski KS Brzesko 0-3 NKP Podhale Nowy Targ
walkower
95 Cracovia II 0-2 Borek Kraków 2018-05-06 15:00
96 Garbarnia Kraków 2-0 Górnik Wieliczka 2018-05-06 18:30
mecz na sztucznej trawie w Wieliczce, ul. Bogucka 6
kolejka 17 (12-05-2018/13-05-2018):
97 Garbarnia Kraków 0-4 AS Progres Kraków 2018-05-29 19:00
Zmiana z 12.05 na 29.05.2018
98 Górnik Wieliczka 3-0 Cracovia II 2018-05-13 09:00
Zmiana z 12.05 na 13.05.2018; godzina 9:00 za zgodą obu klubów, mecz na boisku przy ul. Wielickiej 101
99 Borek Kraków 3-0 Okocimski KS Brzesko
walkower
100 NKP Podhale Nowy Targ 4-2 ZKS Unia Tarnów 2018-05-12 11:00
101 Pcimianka Pcim 1-6 Wisła SA Kraków 2018-05-13 11:00
102 Pogoń Skotniki Kraków pauza
kolejka 18 (19-05-2018/20-05-2018):
103 AS Progres Kraków 3-1 Pogoń Skotniki Kraków 2018-05-19 09:00
Godzina 9:00 za zgodą obu klubów
104 Pcimianka Pcim pauza
105 Wisła SA Kraków 7-0 NKP Podhale Nowy Targ 2018-05-16 17:00
Zmiana z 19.05 na 16.05.2018
106 ZKS Unia Tarnów 1-0 Borek Kraków 2018-05-19 11:00
107 Okocimski KS Brzesko 0-3 Górnik Wieliczka
walkower
108 Cracovia II 2-4 Garbarnia Kraków 2018-05-16 17:30
kolejka 19 (26-05-2018/27-05-2018):
109 Cracovia II 2-1 AS Progres Kraków 2018-05-26 17:00
Zmiana z 27.05 na 26.05.2018
110 Garbarnia Kraków 3-0 Okocimski KS Brzesko
walkower
111 Górnik Wieliczka 1-1 ZKS Unia Tarnów 2018-05-27 11:00
mecz na boisku Strażaka Kokotów
112 Borek Kraków 2-3 Wisła SA Kraków 2018-05-26 18:00
Zmiana z 27.05 na 26.05.2018
113 NKP Podhale Nowy Targ pauza
114 Pcimianka Pcim 2-1 Pogoń Skotniki Kraków 2018-05-26 10:00
kolejka 20 (02-06-2018/03-06-2018):
115 AS Progres Kraków 3-1 Pcimianka Pcim 2018-06-05 18:30
116 Pogoń Skotniki Kraków 2-6 NKP Podhale Nowy Targ 2018-06-02 12:00
117 Borek Kraków pauza
118 Wisła SA Kraków 3-0 Górnik Wieliczka 2018-06-02 10:00
119 ZKS Unia Tarnów 5-1 Garbarnia Kraków 2018-06-02 10:30
Zmiana godziny z 10:00 na 10:30; na boisku ze sztuczną nawierzchnią TOSiR przy ul. Wojska Polskiego 14
120 Okocimski KS Brzesko 0-3 Cracovia II
walkower
kolejka 21 (09-06-2018/10-06-2018):
121 Okocimski KS Brzesko 0-3 AS Progres Kraków
walkower
122 Cracovia II 0-2 ZKS Unia Tarnów 2018-06-09 14:00
123 Garbarnia Kraków 3-0 Wisła SA Kraków 2018-06-10 18:00
walkower 3-0 dla Garbarni, bowiem w zespole Wisły zagrał nieuprawniony zawodnik
124 Górnik Wieliczka pauza
125 Borek Kraków 3-0 Pogoń Skotniki Kraków 2018-06-09 16:00
126 NKP Podhale Nowy Targ 0-1 Pcimianka Pcim 2018-06-09 11:00
kolejka 22 (16-06-2018/17-06-2018):
127 AS Progres Kraków 7-1 NKP Podhale Nowy Targ 2018-06-14 18:30
Zmiana z 17.06 na 16.062018, a następnie z 16.06 na 14.06.2018
128 Pcimianka Pcim 1-1 Borek Kraków 2018-06-12 18:30
Zmiana z 16.06 na 12.06.2018
129 Pogoń Skotniki Kraków 1-1 Górnik Wieliczka 2018-06-13 18:30
Za zgodą obu klubów zmiana z 17.06 na 13.06.2018
130 Garbarnia Kraków pauza
131 Wisła SA Kraków 3-0 Cracovia II 2018-05-30 17:00
Zmiana z 17.06 na 30.05.2018
132 ZKS Unia Tarnów 3-0 Okocimski KS Brzesko
walkower

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty