Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2017/2018 > ML Trampkarzy (2004), gr. 2
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wisła SA Kraków 11 28 49-9 9 1 1 5 12 27-6 4 0 1 6 16 22-3 5 1 0
2 AS Progres Kraków 11 27 42-15 9 0 2 5 15 28-5 5 0 0 6 12 14-10 4 0 2
3 Garbarnia Kraków 11 27 37-24 9 0 2 5 15 18-5 5 0 0 6 12 19-19 4 0 2
4 NKP Podhale Nowy Targ 11 24 40-18 7 3 1 6 14 24-9 4 2 0 5 10 16-9 3 1 1
5 ZKS Unia Tarnów 11 21 26-20 7 0 4 8 15 19-15 5 0 3 3 6 7-5 2 0 1
6 Cracovia II 11 16 11-15 5 1 5 4 7 6-5 2 1 1 7 9 5-10 3 0 4
7 Pcimianka Pcim 11 15 24-28 5 0 6 5 9 10-8 3 0 2 6 6 14-20 2 0 4
8 Borek Kraków 11 14 24-38 4 2 5 5 9 9-13 3 0 2 6 5 15-25 1 2 3
9 Górnik Wieliczka 11 9 12-28 3 0 8 5 6 6-14 2 0 3 6 3 6-14 1 0 5
10 Okocimski KS Brzesko 20 6 15-68 2 0 18 10 3 11-30 1 0 9 10 3 4-38 1 0 9
11 Pogoń Skotniki Kraków 11 4 7-24 1 1 9 7 1 4-15 0 1 6 4 3 3-9 1 0 3
Górnik Wieliczka rozgrywa mecze na Arenie Wieliczka (sztuczna trawa, ul. Bogucka). Okocimski KS Brzesko wycofał się z rozgrywek 23 stycznia 2018 r.
kolejka 1 (26-08-2017/27-08-2017):
1 ZKS Unia Tarnów 1-4 AS Progres Kraków 2017-08-30 18:00
Z uwagi na turniej zmiana z 27.08 na 30.08.2017
2 Wisła SA Kraków 8-1 Okocimski KS Brzesko 2017-08-30 15:00
Wyjazd Wisły na turniej w Holandii
3 Cracovia II pauza
4 Pogoń Skotniki Kraków 1-3 Garbarnia Kraków 2017-08-28 17:00
5 Pcimianka Pcim 2-1 Górnik Wieliczka 2017-08-27 10:00
6 NKP Podhale Nowy Targ 4-4 Borek Kraków 2017-08-26 12:00
kolejka 2 (02-09-2017/03-09-2017):
7 AS Progres Kraków 6-1 Borek Kraków 2017-09-03 10:00
8 Górnik Wieliczka 2-5 NKP Podhale Nowy Targ 2017-09-03 11:00
Górnik rozgrywa mecze na Arenie Wieliczka (sztuczna trawa, ul. Bogucka)
9 Garbarnia Kraków 3-1 Pcimianka Pcim 2017-09-02 10:00
10 Pogoń Skotniki Kraków 0-1 Cracovia II 2017-11-11 13:00
Z uwagi na remont boiska Cracovii zmiana z 4.09 na 11.11.2017; zmiana gospodarza i mecz na J&J Sport Center w Skotnikach
11 Okocimski KS Brzesko pauza
12 ZKS Unia Tarnów 0-5 Wisła SA Kraków 2017-09-03 13:00
Zmiana z godz. 11:00 na 13:00; boisko TOSiR w Tarnowie, ul. Piłsudskiego 32
kolejka 3 (09-09-2017/10-09-2017):
13 Wisła SA Kraków 4-1 AS Progres Kraków 2017-09-10 10:00
14 ZKS Unia Tarnów pauza
15 Pogoń Skotniki Kraków 0-1 Okocimski KS Brzesko 2017-09-09 12:00
Zmiana godziny z 11:00 na 12:00
16 Pcimianka Pcim 0-1 Cracovia II 2017-09-10 10:00
17 NKP Podhale Nowy Targ 7-1 Garbarnia Kraków 2017-09-09 11:00
18 Borek Kraków 4-0 Górnik Wieliczka 2017-09-09 10:00
kolejka 4 (16-09-2017/02-09-2017):
19 AS Progres Kraków 4-0 Górnik Wieliczka 2017-09-17 10:00
20 Garbarnia Kraków 5-2 Borek Kraków 2017-09-17 09:00
21 Cracovia II 2-2 NKP Podhale Nowy Targ 2017-09-16 10:00
Mecz na stadionie Gwiazdy Brzegi (murawa naturalna)
22 Okocimski KS Brzesko 4-0 Pcimianka Pcim 2017-09-16 10:00
Na boisko 4-2, po weryfikacji walkower 4-0 dla Okocimskiego
23 ZKS Unia Tarnów 4-0 Pogoń Skotniki Kraków 2017-09-16 11:00
Zmiana z 17.09 na 16.09.2017
24 Wisła SA Kraków pauza
kolejka 5 (23-09-2017/24-09-2017):
25 AS Progres Kraków pauza
26 Pogoń Skotniki Kraków 1-5 Wisła SA Kraków 2017-09-28 17:00
zmiana z 23.09.2017 na 28.09.2017
27 ZKS Unia Tarnów 3-1 Pcimianka Pcim 2017-09-25 19:00
Zmiana gospodarza
28 NKP Podhale Nowy Targ 3-1 Okocimski KS Brzesko 2017-09-23 11:00
29 Borek Kraków 1-0 Cracovia II 2017-10-04 19:00
Mecz z 23.09 odwołany; nowy termin to 4.10.2017
30 Górnik Wieliczka 0-4 Garbarnia Kraków 2017-09-24 10:00
kolejka 6 (30-09-2017/01-10-2017):
31 AS Progres Kraków 7-4 Garbarnia Kraków 2017-10-01 10:00
32 Cracovia II 1-0 Górnik Wieliczka 2017-10-01 15:30
Mecz na Arenie Lekkoatletyczne w Wieliczce, ul. Bogucka; Cracovia gospdoarzem
33 Okocimski KS Brzesko 3-4 Borek Kraków 2017-09-30 14:00
Boczne boisko Okocimskiego, ul. Mickiewicza
34 ZKS Unia Tarnów 1-3 NKP Podhale Nowy Targ 2017-10-01 14:00
zmiana godz. z 11 na 14; mecz na boisku TOSIR przy ul. Wojska Polskiego 14
35 Wisła SA Kraków 9-0 Pcimianka Pcim 2017-10-01 10:00
Mecz na sztucznej trawie Nadwiślanu, ul. Koletek 20
36 Pogoń Skotniki Kraków pauza
kolejka 7 (07-10-2017/08-10-2017):
37 Pogoń Skotniki Kraków 0-2 AS Progres Kraków 2017-10-08 11:00
38 Pcimianka Pcim pauza
39 NKP Podhale Nowy Targ 2-2 Wisła SA Kraków 2017-10-07 11:00
40 Borek Kraków 0-2 ZKS Unia Tarnów 2017-10-07 15:30
41 Górnik Wieliczka 3-1 Okocimski KS Brzesko 2017-10-07 11:00
42 Garbarnia Kraków 3-0 Cracovia II 2017-10-08 10:00
kolejka 8 (14-10-2017/15-10-2017):
43 AS Progres Kraków 2-0 Cracovia II 2017-10-15 12:00
44 Okocimski KS Brzesko 3-5 Garbarnia Kraków 2017-10-14 10:00
Boisko przy ul. Okocimskiej 34
45 ZKS Unia Tarnów 3-2 Górnik Wieliczka 2017-10-15 15:30
Zmiana godziny z 11:00 na 15:30; mecz na boisku TOSiR w Tarnowie, ul. Piłsudskiego 32
46 Wisła SA Kraków 5-2 Borek Kraków 2017-10-15 10:00
47 NKP Podhale Nowy Targ pauza
48 Pogoń Skotniki Kraków 0-1 Pcimianka Pcim 2017-10-14 10:00
kolejka 9 (21-10-2017/22-10-2017):
49 Pcimianka Pcim 1-3 AS Progres Kraków 2017-10-22 10:00
50 NKP Podhale Nowy Targ 4-0 Pogoń Skotniki Kraków 2017-10-21 11:00
51 Borek Kraków pauza
52 Górnik Wieliczka 0-4 Wisła SA Kraków 2017-10-21 10:00
53 Garbarnia Kraków 4-2 ZKS Unia Tarnów 2017-10-22 10:00
54 Cracovia II 3-0 Okocimski KS Brzesko 2017-10-21 15:00
Walkower 3-0 (brak gości)
kolejka 10 (28-10-2017/29-10-2017):
55 AS Progres Kraków 9-0 Okocimski KS Brzesko 2017-10-28 14:00
po weryfikacji walkower 9-0; w zespole Okocimskiego zawodnik rozegrał 2 mecze w czasie krótszym niż 48 godzin
56 ZKS Unia Tarnów 4-0 Cracovia II 2017-10-29 15:30
zmiana godziny z 11:00 na 15:30; boisko MOSiR w Tarnowie, ul. Piłsudskiego 32
57 Wisła SA Kraków 1-2 Garbarnia Kraków 2017-10-30 15:45
odwołany z 29.10 mecz odbędzie się 30.10.2017 na sztucznej trawie boiska Garbarni
58 Górnik Wieliczka pauza
59 Pogoń Skotniki Kraków 2-2 Borek Kraków 2017-10-28 11:00
60 Pcimianka Pcim 4-3 NKP Podhale Nowy Targ 2017-11-09 15:00
29.10 mecz się nie odbył; nowy termin to 9.11.2017
kolejka 11 (04-11-2017):
61 NKP Podhale Nowy Targ 4-1 AS Progres Kraków 2017-11-05 11:00
62 Borek Kraków 1-11 Pcimianka Pcim 2017-11-04 10:00
mecz na boisku Orła Sidzina, ul. Działowskiego 1
63 Górnik Wieliczka 1-0 Pogoń Skotniki Kraków 2017-11-04 10:00
64 Garbarnia Kraków pauza
65 Cracovia II 0-3 Wisła SA Kraków 2017-11-05 10:00
boisko Gwiazdy Brzegi, 32-002 Brzegi 175
66 Okocimski KS Brzesko 1-3 ZKS Unia Tarnów 2017-11-04 10:00
boisko przy ul. Mickiewicza
kolejka 12 (07-04-2018/08-04-2018):
67 AS Progres Kraków ZKS Unia Tarnów
68 Okocimski KS Brzesko 0-3 Wisła SA Kraków
walkower
69 Cracovia II pauza
70 Garbarnia Kraków Pogoń Skotniki Kraków
71 Górnik Wieliczka Pcimianka Pcim
72 Borek Kraków NKP Podhale Nowy Targ
kolejka 13 (14-04-2018/15-04-2018):
73 Borek Kraków AS Progres Kraków
74 NKP Podhale Nowy Targ Górnik Wieliczka
75 Pcimianka Pcim Garbarnia Kraków
76 Cracovia II Pogoń Skotniki Kraków
77 Okocimski KS Brzesko pauza
78 Wisła SA Kraków ZKS Unia Tarnów
kolejka 14 (21-04-2018/22-04-2018):
79 AS Progres Kraków Wisła SA Kraków
80 ZKS Unia Tarnów pauza
81 Okocimski KS Brzesko 0-3 Pogoń Skotniki Kraków
walkower
82 Cracovia II Pcimianka Pcim
83 Garbarnia Kraków NKP Podhale Nowy Targ
84 Górnik Wieliczka Borek Kraków
kolejka 15 (28-04-2018/29-04-2018):
85 Górnik Wieliczka AS Progres Kraków
86 Borek Kraków Garbarnia Kraków
87 NKP Podhale Nowy Targ Cracovia II
88 Pcimianka Pcim 3-0 Okocimski KS Brzesko
walkower
89 Pogoń Skotniki Kraków ZKS Unia Tarnów
90 Wisła SA Kraków pauza
kolejka 16 (05-05-2018/06-05-2018):
91 AS Progres Kraków pauza
92 Wisła SA Kraków Pogoń Skotniki Kraków
93 Pcimianka Pcim ZKS Unia Tarnów
94 Okocimski KS Brzesko 0-3 NKP Podhale Nowy Targ
walkower
95 Cracovia II Borek Kraków
96 Garbarnia Kraków Górnik Wieliczka
kolejka 17 (12-05-2018/13-05-2018):
97 Garbarnia Kraków AS Progres Kraków
98 Górnik Wieliczka Cracovia II
99 Borek Kraków 3-0 Okocimski KS Brzesko
walkower
100 NKP Podhale Nowy Targ ZKS Unia Tarnów
101 Pcimianka Pcim Wisła SA Kraków
102 Pogoń Skotniki Kraków pauza
kolejka 18 (19-05-2018/20-05-2018):
103 AS Progres Kraków Pogoń Skotniki Kraków
104 Pcimianka Pcim pauza
105 Wisła SA Kraków NKP Podhale Nowy Targ
106 ZKS Unia Tarnów Borek Kraków
107 Okocimski KS Brzesko 0-3 Górnik Wieliczka
walkower
108 Cracovia II Garbarnia Kraków
kolejka 19 (26-05-2018/27-05-2018):
109 Cracovia II AS Progres Kraków
110 Garbarnia Kraków 3-0 Okocimski KS Brzesko
walkower
111 Górnik Wieliczka ZKS Unia Tarnów
112 Borek Kraków Wisła SA Kraków
113 NKP Podhale Nowy Targ pauza
114 Pcimianka Pcim Pogoń Skotniki Kraków
kolejka 20 (02-06-2018/03-06-2018):
115 AS Progres Kraków Pcimianka Pcim
116 Pogoń Skotniki Kraków NKP Podhale Nowy Targ
117 Borek Kraków pauza
118 Wisła SA Kraków Górnik Wieliczka
119 ZKS Unia Tarnów Garbarnia Kraków
120 Okocimski KS Brzesko 0-3 Cracovia II
walkower
kolejka 21 (09-06-2018/10-06-2018):
121 Okocimski KS Brzesko 0-3 AS Progres Kraków
walkower
122 Cracovia II ZKS Unia Tarnów
123 Garbarnia Kraków Wisła SA Kraków
124 Górnik Wieliczka pauza
125 Borek Kraków Pogoń Skotniki Kraków
126 NKP Podhale Nowy Targ Pcimianka Pcim
kolejka 22 (16-06-2018/17-06-2018):
127 AS Progres Kraków NKP Podhale Nowy Targ 2018-06-17 11:00
128 Pcimianka Pcim Borek Kraków 2018-06-17 11:00
129 Pogoń Skotniki Kraków Górnik Wieliczka 2018-06-17 11:00
130 Garbarnia Kraków pauza
131 Wisła SA Kraków Cracovia II 2018-06-17 11:00
132 ZKS Unia Tarnów 3-0 Okocimski KS Brzesko
walkower

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty