Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2017/2018 > IV liga Małopolska grupa zachodnia
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Clepardia Kraków 2 6 11-2 2 0 0 1 3 6-0 1 0 0 1 3 5-2 1 0 0
2 Hutnik Kraków 2 6 10-4 2 0 0 1 3 5-2 1 0 0 1 3 5-2 1 0 0
3 Dalin Myślenice 2 6 6-1 2 0 0 1 3 3-1 1 0 0 1 3 3-0 1 0 0
4 Wiślanka Grabie 2 6 6-3 2 0 0 1 3 2-1 1 0 0 1 3 4-2 1 0 0
5 Orzeł Piaski Wielkie 2 4 5-4 1 1 0 1 3 3-2 1 0 0 1 1 2-2 0 1 0
6 Górnik Wieliczka 2 3 4-2 1 0 1 1 0 1-2 0 0 1 1 3 3-0 1 0 0
7 Jutrzenka Giebułtów 1 3 2-0 1 0 0 1 3 2-0 1 0 0 0 0 0-0 0 0 0
8 Michałowianka Michałowice 2 3 4-5 1 0 1 1 3 2-0 1 0 0 1 0 2-5 0 0 1
9 D&R Unia Oświęcim 2 3 4-6 1 0 1 1 0 2-5 0 0 1 1 3 2-1 1 0 0
10 Beskid Andrychów 2 1 5-7 0 1 1 2 1 5-7 0 1 1 0 0 0-0 0 0 0
11 TS Węgrzce 2 1 5-8 0 1 1 1 0 2-5 0 0 1 1 1 3-3 0 1 0
12 Sosnowianka Stanisław D. 2 1 2-8 0 1 1 1 1 2-2 0 1 0 1 0 0-6 0 0 1
13 KS Olkusz 1 0 0-2 0 0 1 0 0 0-0 0 0 0 1 0 0-2 0 0 1
14 Iskra Klecza 2 0 1-4 0 0 2 0 0 0-0 0 0 0 2 0 1-4 0 0 2
15 Pcimianka Pcim 2 0 2-6 0 0 2 1 0 0-3 0 0 1 1 0 2-3 0 0 1
16 Orzeł Ryczów 2 0 1-6 0 0 2 1 0 0-3 0 0 1 1 0 1-3 0 0 1
kolejka 1 (12-08-2017/13-08-2017):
1 Beskid Andrychów 2-4 Wiślanka Grabie 2017-08-12 17:30
2 TS Węgrzce 2-5 Clepardia Kraków 2017-08-12 11:00
Zmiana z 13.08 na 12.08.2017
3 Sosnowianka Stanisław D. 2-2 Orzeł Piaski Wielkie 2017-08-13 17:00
4 Pcimianka Pcim 0-3 Dalin Myślenice 2017-08-13 17:00
5 Orzeł Ryczów 0-3 Górnik Wieliczka 2017-08-12 17:30
6 D&R Unia Oświęcim 2-5 Hutnik Kraków 2017-08-12 17:00
Bez udziału kibiców gości
7 Michałowianka Michałowice 2-0 KS Olkusz 2017-08-12 17:30
8 Jutrzenka Giebułtów 2-0 Iskra Klecza 2017-08-12 17:00
Zmiana godziny z 11:00 na 17:00
kolejka 2 (15-08-2017):
9 Wiślanka Grabie 2-1 Iskra Klecza 2017-08-15 17:00
10 KS Olkusz Jutrzenka Giebułtów 2017-09-13 17:00
11 Hutnik Kraków 5-2 Michałowianka Michałowice 2017-08-15 17:00
12 Górnik Wieliczka 1-2 D&R Unia Oświęcim 2017-08-15 17:30
13 Dalin Myślenice 3-1 Orzeł Ryczów 2017-08-15 17:30
14 Orzeł Piaski Wielkie 3-2 Pcimianka Pcim 2017-08-15 17:30
15 Clepardia Kraków 6-0 Sosnowianka Stanisław D. 2017-08-15 11:00
16 Beskid Andrychów 3-3 TS Węgrzce 2017-08-15 17:00
kolejka 3 (19-08-2017/20-08-2017):
17 TS Węgrzce Wiślanka Grabie 2017-08-19 11:00
18 Sosnowianka Stanisław D. Beskid Andrychów 2017-08-20 17:00
19 Pcimianka Pcim Clepardia Kraków 2017-08-20 17:00
20 Orzeł Ryczów Orzeł Piaski Wielkie 2017-08-19 17:00
21 D&R Unia Oświęcim Dalin Myślenice 2017-08-19 17:30
Zmiana godziny z 17:00 na 17:30
22 Michałowianka Michałowice Górnik Wieliczka 2017-08-19 17:00
23 Jutrzenka Giebułtów Hutnik Kraków 2017-08-19 11:00
24 Iskra Klecza KS Olkusz 2017-08-19 17:00
kolejka 4 (26-08-2017/27-08-2017):
25 Wiślanka Grabie KS Olkusz 2017-08-26 17:00
26 Hutnik Kraków Iskra Klecza 2017-08-27 17:00
27 Górnik Wieliczka Jutrzenka Giebułtów 2017-08-26 17:00
28 Dalin Myślenice Michałowianka Michałowice 2017-08-26 11:00
29 Orzeł Piaski Wielkie D&R Unia Oświęcim 2017-08-26 17:00
30 Clepardia Kraków Orzeł Ryczów 2017-08-26 11:00
31 Beskid Andrychów Pcimianka Pcim 2017-08-26 17:00
32 TS Węgrzce Sosnowianka Stanisław D. 2017-08-26 11:00
Zmiana gospodarza i powrót do terminu 26.08
kolejka 5 (02-09-2017/03-09-2017):
33 Sosnowianka Stanisław D. Wiślanka Grabie 2017-09-03 16:00
34 Pcimianka Pcim TS Węgrzce 2017-09-03 16:00
35 Orzeł Ryczów Beskid Andrychów 2017-09-02 17:00
36 Clepardia Kraków D&R Unia Oświęcim 2017-09-02 11:00
Zmiana gospodarza
37 Michałowianka Michałowice Orzeł Piaski Wielkie 2017-09-02 17:00
38 Jutrzenka Giebułtów Dalin Myślenice 2017-09-02 11:00
39 Iskra Klecza Górnik Wieliczka 2017-09-02 17:00
40 KS Olkusz Hutnik Kraków 2017-09-02 17:00
kolejka 6 (09-09-2017/10-09-2017):
41 Wiślanka Grabie Hutnik Kraków 2017-09-09 16:00
Zmiana z 10.09 na 9.09.2017
42 Górnik Wieliczka KS Olkusz 2017-09-09 16:30
43 Dalin Myślenice Iskra Klecza 2017-09-09 16:30
44 Orzeł Piaski Wielkie Jutrzenka Giebułtów 2017-09-09 16:30
45 Clepardia Kraków Michałowianka Michałowice 2017-09-09 11:00
46 Beskid Andrychów D&R Unia Oświęcim 2017-09-09 16:30
47 TS Węgrzce Orzeł Ryczów 2017-09-09 11:00
48 Sosnowianka Stanisław D. Pcimianka Pcim 2017-09-10 16:00
kolejka 7 (16-09-2017/17-09-2017):
49 Pcimianka Pcim Wiślanka Grabie 2017-09-17 16:00
50 Orzeł Ryczów Sosnowianka Stanisław D. 2017-09-16 16:00
Zmiana z 17.09 na 16.09.2017
51 D&R Unia Oświęcim TS Węgrzce 2017-09-16 16:30
Zmiana godziny z 16:00 na 16:30
52 Michałowianka Michałowice Beskid Andrychów 2017-09-16 16:00
53 Jutrzenka Giebułtów Clepardia Kraków 2017-09-16 16:00
54 Iskra Klecza Orzeł Piaski Wielkie 2017-09-16 16:00
55 KS Olkusz Dalin Myślenice 2017-09-16 16:30
56 Hutnik Kraków Górnik Wieliczka 2017-09-17 16:00
kolejka 8 (23-09-2017/24-09-2017):
57 Wiślanka Grabie Górnik Wieliczka 2017-09-24 16:00
58 Dalin Myślenice Hutnik Kraków 2017-09-23 16:00
59 Orzeł Piaski Wielkie KS Olkusz 2017-09-23 16:00
60 Clepardia Kraków Iskra Klecza 2017-09-23 11:00
61 Beskid Andrychów Jutrzenka Giebułtów 2017-09-23 16:00
62 TS Węgrzce Michałowianka Michałowice 2017-09-23 16:00
63 Sosnowianka Stanisław D. D&R Unia Oświęcim 2017-09-24 16:00
64 Pcimianka Pcim Orzeł Ryczów 2017-09-24 16:00
kolejka 9 (30-09-2017/01-10-2017):
65 Orzeł Ryczów Wiślanka Grabie 2017-10-01 15:30
66 D&R Unia Oświęcim Pcimianka Pcim 2017-09-30 15:30
67 Michałowianka Michałowice Sosnowianka Stanisław D. 2017-09-30 15:30
68 Jutrzenka Giebułtów TS Węgrzce 2017-09-30 15:00
69 Iskra Klecza Beskid Andrychów 2017-09-30 15:30
70 KS Olkusz Clepardia Kraków 2017-09-30 16:00
71 Hutnik Kraków Orzeł Piaski Wielkie 2017-10-01 15:30
72 Górnik Wieliczka Dalin Myślenice 2017-10-01 15:30
kolejka 10 (07-10-2017/08-10-2017):
73 Wiślanka Grabie Dalin Myślenice 2017-10-08 15:30
74 Orzeł Piaski Wielkie Górnik Wieliczka 2017-10-07 15:30
75 Clepardia Kraków Hutnik Kraków 2017-10-07 11:00
76 Beskid Andrychów KS Olkusz 2017-10-07 15:30
77 TS Węgrzce Iskra Klecza 2017-10-08 15:30
78 Sosnowianka Stanisław D. Jutrzenka Giebułtów 2017-10-08 15:00
79 Pcimianka Pcim Michałowianka Michałowice 2017-10-08 15:30
80 Orzeł Ryczów D&R Unia Oświęcim 2017-10-08 15:30
kolejka 11 (14-10-2017/15-10-2017):
81 D&R Unia Oświęcim Wiślanka Grabie 2017-10-14 15:00
82 Michałowianka Michałowice Orzeł Ryczów 2017-10-14 15:00
83 Jutrzenka Giebułtów Pcimianka Pcim 2017-10-14 13:00
84 Iskra Klecza Sosnowianka Stanisław D. 2017-10-14 15:00
85 KS Olkusz TS Węgrzce 2017-10-14 15:00
86 Hutnik Kraków Beskid Andrychów 2017-10-15 15:00
87 Górnik Wieliczka Clepardia Kraków 2017-10-14 15:00
88 Dalin Myślenice Orzeł Piaski Wielkie 2017-10-14 15:00
kolejka 12 (21-10-2017/22-10-2017):
89 Wiślanka Grabie Orzeł Piaski Wielkie 2017-10-21 15:00
90 Clepardia Kraków Dalin Myślenice 2017-10-21 11:00
91 Beskid Andrychów Górnik Wieliczka 2017-10-21 15:00
92 TS Węgrzce Hutnik Kraków 2017-10-21 11:00
93 Sosnowianka Stanisław D. KS Olkusz 2017-10-22 15:00
94 Pcimianka Pcim Iskra Klecza 2017-10-22 15:00
95 Orzeł Ryczów Jutrzenka Giebułtów 2017-10-22 15:00
96 D&R Unia Oświęcim Michałowianka Michałowice 2017-10-21 15:00
kolejka 13 (28-10-2017/29-10-2017):
97 Michałowianka Michałowice Wiślanka Grabie 2017-10-28 15:00
98 Jutrzenka Giebułtów D&R Unia Oświęcim 2017-10-28 12:00
99 Iskra Klecza Orzeł Ryczów 2017-10-28 15:00
100 KS Olkusz Pcimianka Pcim 2017-10-28 15:00
101 Hutnik Kraków Sosnowianka Stanisław D. 2017-10-29 14:00
102 Górnik Wieliczka TS Węgrzce 2017-10-28 15:00
103 Dalin Myślenice Beskid Andrychów 2017-10-28 13:30
104 Orzeł Piaski Wielkie Clepardia Kraków 2017-10-28 15:00
kolejka 14 (04-11-2017/05-11-2017):
105 Wiślanka Grabie Clepardia Kraków 2017-11-05 13:30
106 Beskid Andrychów Orzeł Piaski Wielkie 2017-11-04 13:30
107 TS Węgrzce Dalin Myślenice 2017-11-04 11:00
108 Sosnowianka Stanisław D. Górnik Wieliczka 2017-11-05 13:30
109 Pcimianka Pcim Hutnik Kraków 2017-11-05 13:30
110 Orzeł Ryczów KS Olkusz 2017-11-05 13:30
111 D&R Unia Oświęcim Iskra Klecza 2017-11-04 13:30
112 Michałowianka Michałowice Jutrzenka Giebułtów 2017-11-04 13:30
kolejka 15 (11-11-2017/12-11-2017):
113 Jutrzenka Giebułtów Wiślanka Grabie 2017-11-11 12:00
114 Iskra Klecza Michałowianka Michałowice 2017-11-11 13:30
115 KS Olkusz D&R Unia Oświęcim 2017-11-11 13:30
116 Hutnik Kraków Orzeł Ryczów 2017-11-12 13:30
117 Górnik Wieliczka Pcimianka Pcim 2017-11-12 13:30
118 Dalin Myślenice Sosnowianka Stanisław D. 2017-11-11 13:00
119 Orzeł Piaski Wielkie TS Węgrzce 2017-11-11 13:30
120 Clepardia Kraków Beskid Andrychów 2017-11-11 11:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty