Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2017/2018 > Klasa Okręgowa Kraków III
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Węgrzcanka Węgrzce W. 22 51 48-17 16 3 3 11 25 23-10 8 1 2 11 26 25-7 8 2 1
2 Gościbia Sułkowice 22 38 34-32 11 5 6 11 21 18-12 6 3 2 11 17 16-20 5 2 4
3 LKS Mogilany 22 37 53-30 11 4 7 11 20 32-12 6 2 3 11 17 21-18 5 2 4
4 Targowianka Targowisko 22 36 43-27 10 6 6 11 18 21-14 5 3 3 11 18 22-13 5 3 3
5 Orzeł Myślenice 22 32 34-21 8 8 6 11 17 14-7 4 5 2 11 15 20-14 4 3 4
6 Tempo Rzeszotary 22 31 49-36 8 7 7 11 18 32-19 5 3 3 11 13 17-17 3 4 4
7 Raba Dobczyce 22 30 47-54 8 6 8 11 16 27-31 5 1 5 11 14 20-23 3 5 3
8 Pasternik Ochojno 22 30 36-47 8 6 8 11 14 22-27 3 5 3 11 16 14-20 5 1 5
9 Gdovia Gdów 22 26 31-32 6 8 8 11 18 19-16 5 3 3 11 8 12-16 1 5 5
10 Karpaty Siepraw 22 25 30-47 7 4 11 11 15 13-17 4 3 4 11 10 17-30 3 1 7
11 Czarni Staniątki 22 24 25-29 6 6 10 11 12 10-13 3 3 5 11 12 15-16 3 3 5
12 Wolni Kłaj 22 22 30-49 6 4 12 11 17 20-20 5 2 4 11 5 10-29 1 2 8
13 Radziszowianka Radziszów 22 20 27-44 4 8 10 11 12 15-20 3 3 5 11 8 12-24 1 5 5
14 Zielonka Wrząsowice 22 20 34-56 5 5 12 11 15 18-19 4 3 4 11 5 16-37 1 2 8
kolejka 1 (19-08-2017/20-08-2017):
1 Czarni Staniątki 4-0 Zielonka Wrząsowice 2017-08-19 17:30
2 Wolni Kłaj 2-2 Gdovia Gdów 2017-08-20 17:00
3 Węgrzcanka Węgrzce W. 2-3 Gościbia Sułkowice 2017-08-19 17:00
4 Tempo Rzeszotary 7-0 Karpaty Siepraw 2017-08-19 17:00
5 Targowianka Targowisko 0-1 LKS Mogilany 2017-08-20 17:30
6 Radziszowianka Radziszów 0-2 Orzeł Myślenice 2017-08-19 17:00
7 Raba Dobczyce 0-4 Pasternik Ochojno 2017-08-19 15:00
kolejka 2 (26-08-2017/27-08-2017):
8 Czarni Staniątki 0-1 Pasternik Ochojno 2017-08-27 17:00
9 Raba Dobczyce 0-6 Orzeł Myślenice 2017-08-26 14:00
Zmiana gospodarza
10 LKS Mogilany 0-1 Radziszowianka Radziszów 2017-08-27 17:00
11 Karpaty Siepraw 1-3 Targowianka Targowisko 2017-08-26 17:00
12 Gościbia Sułkowice 2-0 Tempo Rzeszotary 2017-08-26 11:00
13 Gdovia Gdów 0-5 Węgrzcanka Węgrzce W. 2017-08-26 17:00
14 Zielonka Wrząsowice 2-0 Wolni Kłaj 2017-08-26 17:00
kolejka 3 (02-09-2017/03-09-2017):
15 Wolni Kłaj 1-4 Czarni Staniątki 2017-09-03 16:30
16 Węgrzcanka Węgrzce W. 3-1 Zielonka Wrząsowice 2017-09-03 17:00
17 Tempo Rzeszotary 3-3 Gdovia Gdów 2017-09-02 17:00
18 Targowianka Targowisko 1-3 Gościbia Sułkowice 2017-09-02 17:00
19 Radziszowianka Radziszów 2-1 Karpaty Siepraw 2017-09-02 17:00
20 Raba Dobczyce 5-4 LKS Mogilany 2017-09-02 17:00
21 Pasternik Ochojno 1-1 Orzeł Myślenice 2017-09-03 17:00
kolejka 4 (09-09-2017/10-09-2017):
22 Czarni Staniątki 0-0 Orzeł Myślenice 2017-09-10 16:30
23 LKS Mogilany 3-0 Pasternik Ochojno 2017-09-10 16:30
24 Karpaty Siepraw 0-2 Raba Dobczyce 2017-09-09 16:30
25 Gościbia Sułkowice 2-2 Radziszowianka Radziszów 2017-09-09 11:00
26 Gdovia Gdów 1-1 Targowianka Targowisko 2017-09-09 17:00
27 Zielonka Wrząsowice 1-1 Tempo Rzeszotary 2017-09-10 16:30
28 Wolni Kłaj 1-2 Węgrzcanka Węgrzce W. 2017-09-13 17:00
kolejka 5 (16-09-2017/17-09-2017):
29 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-0 Czarni Staniątki 2017-09-16 16:30
30 Tempo Rzeszotary 5-0 Wolni Kłaj 2017-09-16 16:00
31 Targowianka Targowisko 5-2 Zielonka Wrząsowice 2017-09-17 16:00
32 Radziszowianka Radziszów 1-0 Gdovia Gdów 2017-09-17 16:00
33 Raba Dobczyce 2-1 Gościbia Sułkowice 2017-09-16 11:00
34 Pasternik Ochojno 3-6 Karpaty Siepraw 2017-09-17 16:00
35 Orzeł Myślenice 1-2 LKS Mogilany 2017-09-16 16:30
kolejka 6 (23-09-2017/24-09-2017):
36 Czarni Staniątki 1-4 LKS Mogilany 2017-11-19 13:00
37 Karpaty Siepraw 3-2 Orzeł Myślenice 2017-11-18 13:00
38 Gościbia Sułkowice 3-0 Pasternik Ochojno 2017-11-18 13:00
39 Gdovia Gdów 2-1 Raba Dobczyce 2018-04-04 17:00
Mecz się nie odbył - zły stan murawy
40 Zielonka Wrząsowice 3-2 Radziszowianka Radziszów 2017-11-19 13:00
41 Wolni Kłaj 1-0 Targowianka Targowisko 2017-11-19 13:00
42 Węgrzcanka Węgrzce W. 3-0 Tempo Rzeszotary 2017-09-24 16:00
kolejka 7 (30-09-2017/01-10-2017):
43 Tempo Rzeszotary 2-1 Czarni Staniątki 2017-09-30 16:00
44 Targowianka Targowisko 0-0 Węgrzcanka Węgrzce W. 2017-10-01 16:00
45 Radziszowianka Radziszów 1-1 Wolni Kłaj 2017-09-30 16:00
46 Raba Dobczyce 2-2 Zielonka Wrząsowice 2017-09-30 16:00
47 Pasternik Ochojno 2-1 Gdovia Gdów 2017-10-01 16:00
48 Orzeł Myślenice 0-0 Gościbia Sułkowice 2017-09-30 13:00
49 LKS Mogilany 2-3 Karpaty Siepraw 2017-10-01 16:00
kolejka 8 (07-10-2017/08-10-2017):
50 Czarni Staniątki 2-0 Karpaty Siepraw 2017-10-07 15:00
51 Gościbia Sułkowice 4-1 LKS Mogilany 2017-10-07 15:00
52 Gdovia Gdów 0-4 Orzeł Myślenice 2017-10-07 16:00
53 Zielonka Wrząsowice 4-1 Pasternik Ochojno 2017-10-08 15:30
54 Wolni Kłaj 3-2 Raba Dobczyce 2017-10-08 15:30
55 Węgrzcanka Węgrzce W. 3-1 Radziszowianka Radziszów 2017-10-08 15:00
56 Tempo Rzeszotary 0-4 Targowianka Targowisko 2017-10-07 15:00
kolejka 9 (14-10-2017/15-10-2017):
57 Targowianka Targowisko 1-0 Czarni Staniątki 2017-10-14 15:30
58 Radziszowianka Radziszów 1-1 Tempo Rzeszotary 2017-10-14 11:00
59 Raba Dobczyce 1-2 Węgrzcanka Węgrzce W. 2017-10-14 15:30
60 Pasternik Ochojno 2-4 Wolni Kłaj 2017-10-15 15:00
61 Orzeł Myślenice 3-0 Zielonka Wrząsowice 2017-10-14 15:30
62 LKS Mogilany 0-0 Gdovia Gdów 2017-10-15 15:30
63 Karpaty Siepraw 2-0 Gościbia Sułkowice 2017-10-14 15:30
kolejka 10 (21-10-2017/22-10-2017):
64 Czarni Staniątki 1-0 Gościbia Sułkowice 2017-10-21 15:00
65 Gdovia Gdów 3-3 Karpaty Siepraw 2017-10-21 15:00
66 Zielonka Wrząsowice 2-1 LKS Mogilany 2017-10-22 15:00
67 Wolni Kłaj 3-1 Orzeł Myślenice 2017-10-22 15:00
68 Węgrzcanka Węgrzce W. 0-1 Pasternik Ochojno 2017-10-22 15:00
69 Tempo Rzeszotary 4-4 Raba Dobczyce 2017-10-21 15:00
70 Targowianka Targowisko 6-1 Radziszowianka Radziszów 2017-10-22 15:00
kolejka 11 (28-10-2017/29-10-2017):
71 Radziszowianka Radziszów 1-5 Czarni Staniątki 2017-10-28 15:00
72 Raba Dobczyce 3-5 Targowianka Targowisko 2017-10-28 15:00
73 Pasternik Ochojno 3-3 Tempo Rzeszotary 2017-10-29 14:00
mecz się nie odbył, bowiem po opadach boisko nie nadawało się do gry
74 Orzeł Myślenice 2-1 Węgrzcanka Węgrzce W. 2017-10-28 15:00
75 LKS Mogilany 5-3 Wolni Kłaj 2018-05-23 18:00
mecz się nie odbył, bowiem po opadach boisko nie nadawało się do gry; ostatecznie mecz przełożony na wiosnę 2018
76 Karpaty Siepraw 0-3 Zielonka Wrząsowice 2017-10-28 15:00
mecz się nie odbył, bowiem po opadach boisko nie nadawało się do gry
77 Gościbia Sułkowice 2-1 Gdovia Gdów 2017-10-28 11:00
kolejka 12 (04-11-2017/05-11-2017):
78 Czarni Staniątki 0-0 Gdovia Gdów 2017-11-04 14:00
79 Zielonka Wrząsowice 2-4 Gościbia Sułkowice 2017-11-04 14:00
80 Wolni Kłaj 2-0 Karpaty Siepraw 2017-11-05 14:00
81 Węgrzcanka Węgrzce W. 4-1 LKS Mogilany 2017-11-05 14:00
82 Tempo Rzeszotary 3-0 Orzeł Myślenice 2017-11-04 14:00
83 Targowianka Targowisko 1-1 Pasternik Ochojno 2017-11-05 14:00
84 Radziszowianka Radziszów 2-3 Raba Dobczyce 2017-11-04 11:00
kolejka 13 (11-11-2017/12-11-2017):
85 Raba Dobczyce 4-0 Czarni Staniątki 2017-11-11 13:30
86 Pasternik Ochojno 3-1 Radziszowianka Radziszów 2017-11-11 13:30
87 Orzeł Myślenice 1-1 Targowianka Targowisko 2017-11-11 13:30
88 LKS Mogilany 1-1 Tempo Rzeszotary 2017-11-12 13:30
89 Karpaty Siepraw 0-3 Węgrzcanka Węgrzce W. 2017-11-11 13:30
90 Gościbia Sułkowice 1-0 Wolni Kłaj 2017-11-11 13:30
91 Gdovia Gdów 1-1 Zielonka Wrząsowice 2017-11-11 14:00
kolejka 14 (24-03-2018/25-03-2018):
92 Zielonka Wrząsowice 1-3 Czarni Staniątki 2018-05-09 17:30
mecz przełożony
93 Gdovia Gdów 4-0 Wolni Kłaj 2018-05-09 17:30
mecz przełożony
94 Gościbia Sułkowice 1-1 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-05-09 17:30
mecz przełożony
95 Karpaty Siepraw 2-1 Tempo Rzeszotary 2018-05-09 17:30
mecz przełożony
96 LKS Mogilany 0-2 Targowianka Targowisko 2018-03-25 12:30
Na sztucznej trawie w Wieliczce
97 Orzeł Myślenice 0-0 Radziszowianka Radziszów 2018-05-09 17:30
mecz przełożony
98 Pasternik Ochojno 2-2 Raba Dobczyce 2018-05-09 17:30
mecz przełożony
kolejka 15 (31-03-2018/01-04-2018):
99 Pasternik Ochojno 1-1 Czarni Staniątki 2018-03-31 15:00
100 Orzeł Myślenice 0-0 Raba Dobczyce 2018-03-31 11:00
101 Radziszowianka Radziszów 1-1 LKS Mogilany 2018-03-31 14:00
102 Targowianka Targowisko 3-1 Karpaty Siepraw 2018-03-31 16:00
103 Tempo Rzeszotary 1-3 Gościbia Sułkowice 2018-03-31 13:00
104 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-0 Gdovia Gdów 2018-03-31 13:00
105 Wolni Kłaj 3-2 Zielonka Wrząsowice 2018-03-31 14:00
kolejka 16 (07-04-2018/08-04-2018):
106 Czarni Staniątki 0-0 Wolni Kłaj 2018-04-07 16:00
107 Zielonka Wrząsowice 0-3 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-04-08 17:00
Zielonka po odejściu trenera Rafał Jędrszczyka i strajku piłkarzy oddała mecz walkowerem
108 Gdovia Gdów 2-0 Tempo Rzeszotary 2018-04-07 17:00
109 Gościbia Sułkowice 2-1 Targowianka Targowisko 2018-04-07 17:00
110 Karpaty Siepraw 2-2 Radziszowianka Radziszów 2018-04-07 17:00
111 LKS Mogilany 5-0 Raba Dobczyce 2018-04-08 17:00
112 Orzeł Myślenice 1-2 Pasternik Ochojno 2018-04-07 17:00
kolejka 17 (14-04-2018/15-04-2018):
113 Orzeł Myślenice 1-1 Czarni Staniątki 2018-04-14 17:00
114 Pasternik Ochojno 0-5 LKS Mogilany 2018-04-15 17:00
115 Raba Dobczyce 4-1 Karpaty Siepraw 2018-04-14 16:00
116 Radziszowianka Radziszów 0-1 Gościbia Sułkowice 2018-04-14 16:00
117 Targowianka Targowisko 1-1 Gdovia Gdów 2018-04-15 17:00
118 Tempo Rzeszotary 5-1 Zielonka Wrząsowice 2018-04-14 17:00
119 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-0 Wolni Kłaj 2018-04-14 16:00
kolejka 18 (21-04-2018/22-04-2018):
120 Czarni Staniątki 1-2 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-04-21 17:00
121 Wolni Kłaj 1-3 Tempo Rzeszotary 2018-04-22 17:00
122 Zielonka Wrząsowice 1-1 Targowianka Targowisko 2018-04-21 17:30
123 Gdovia Gdów 3-0 Radziszowianka Radziszów 2018-04-21 17:00
124 Gościbia Sułkowice 1-1 Raba Dobczyce 2018-04-21 17:00
125 Karpaty Siepraw 3-1 Pasternik Ochojno 2018-04-22 17:00
126 LKS Mogilany 4-1 Orzeł Myślenice 2018-04-22 17:00
kolejka 19 (28-04-2018/29-04-2018):
127 LKS Mogilany 3-0 Czarni Staniątki 2018-04-28 17:00
128 Orzeł Myślenice 2-0 Karpaty Siepraw 2018-04-28 14:00
129 Pasternik Ochojno 0-0 Gościbia Sułkowice 2018-04-28 18:00
130 Raba Dobczyce 1-4 Gdovia Gdów 2018-04-28 17:00
131 Radziszowianka Radziszów 6-1 Zielonka Wrząsowice 2018-04-28 16:00
132 Targowianka Targowisko 3-0 Wolni Kłaj 2018-04-28 11:00
133 Tempo Rzeszotary 1-2 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-04-28 17:00
kolejka 20 (05-05-2018/06-05-2018):
134 Czarni Staniątki 1-3 Tempo Rzeszotary 2018-05-05 17:00
135 Węgrzcanka Węgrzce W. 3-1 Targowianka Targowisko 2018-05-06 17:00
136 Wolni Kłaj 1-1 Radziszowianka Radziszów 2018-05-06 17:00
137 Zielonka Wrząsowice 2-3 Raba Dobczyce 2018-05-05 17:30
138 Gdovia Gdów 3-0 Pasternik Ochojno 2018-05-05 17:00
Wynik z boiska 0-0, po weryfikacji walkower 3-0 dla Gdovii
139 Gościbia Sułkowice 0-3 Orzeł Myślenice 2018-05-05 13:00
140 Karpaty Siepraw 0-0 LKS Mogilany 2018-05-05 17:00
kolejka 21 (12-05-2018/13-05-2018):
141 Karpaty Siepraw 0-0 Czarni Staniątki 2018-05-12 17:00
142 LKS Mogilany 9-1 Gościbia Sułkowice 2018-05-13 17:00
143 Orzeł Myślenice 3-0 Gdovia Gdów 2018-05-12 17:00
Wynik z boiska 0-1, po weryfikacji walkower 3-0 dla Orła
144 Pasternik Ochojno 5-3 Zielonka Wrząsowice 2018-05-12 17:00
145 Raba Dobczyce 5-2 Wolni Kłaj 2018-05-12 17:00
146 Radziszowianka Radziszów 0-4 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-05-12 16:00
147 Targowianka Targowisko 0-4 Tempo Rzeszotary 2018-05-13 17:00
kolejka 22 (19-05-2018/20-05-2018):
148 Czarni Staniątki 0-3 Targowianka Targowisko 2018-05-19 17:00
149 Tempo Rzeszotary 1-1 Radziszowianka Radziszów 2018-05-19 17:00
150 Węgrzcanka Węgrzce W. 2-2 Raba Dobczyce 2018-05-19 17:00
151 Wolni Kłaj 2-3 Pasternik Ochojno 2018-05-20 17:00
152 Zielonka Wrząsowice 0-0 Orzeł Myślenice 2018-05-19 17:30
153 Gdovia Gdów 0-1 LKS Mogilany 2018-05-19 17:00
154 Gościbia Sułkowice 0-2 Karpaty Siepraw 2018-05-19 17:00
kolejka 23 (26-05-2018/27-05-2018):
155 Gościbia Sułkowice Czarni Staniątki 2018-05-26 17:00
156 Karpaty Siepraw Gdovia Gdów 2018-05-26 17:00
157 LKS Mogilany Zielonka Wrząsowice 2018-05-26 17:30
158 Orzeł Myślenice Wolni Kłaj 2018-05-26 17:00
159 Pasternik Ochojno Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-05-26 17:00
160 Raba Dobczyce Tempo Rzeszotary 2018-05-26 17:00
161 Radziszowianka Radziszów Targowianka Targowisko 2018-05-26 17:00
kolejka 24 (02-06-2018/03-06-2018):
162 Czarni Staniątki Radziszowianka Radziszów 2018-06-02 18:00
163 Targowianka Targowisko Raba Dobczyce 2018-06-03 18:00
164 Tempo Rzeszotary Pasternik Ochojno 2018-06-02 17:00
165 Węgrzcanka Węgrzce W. Orzeł Myślenice 2018-06-03 17:00
166 Wolni Kłaj LKS Mogilany 2018-06-03 17:00
167 Zielonka Wrząsowice Karpaty Siepraw 2018-06-03 17:00
168 Gdovia Gdów Gościbia Sułkowice 2018-06-02 18:00
kolejka 25 (09-06-2018/10-06-2018):
169 Gdovia Gdów Czarni Staniątki 2018-06-09 18:00
170 Gościbia Sułkowice Zielonka Wrząsowice 2018-06-09 17:00
171 Karpaty Siepraw Wolni Kłaj 2018-06-09 17:00
172 LKS Mogilany Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-06-10 17:30
173 Orzeł Myślenice Tempo Rzeszotary 2018-06-09 17:00
174 Pasternik Ochojno Targowianka Targowisko 2018-06-10 17:00
175 Raba Dobczyce Radziszowianka Radziszów 2018-06-09 18:00
kolejka 26 (16-06-2018/17-06-2018):
176 Czarni Staniątki Raba Dobczyce 2018-06-16 17:00
177 Radziszowianka Radziszów Pasternik Ochojno 2018-06-16 17:00
178 Targowianka Targowisko Orzeł Myślenice 2018-06-16 17:00
179 Tempo Rzeszotary LKS Mogilany 2018-06-16 17:00
180 Węgrzcanka Węgrzce W. Karpaty Siepraw 2018-06-16 17:00
181 Wolni Kłaj Gościbia Sułkowice 2018-06-16 17:00
182 Zielonka Wrząsowice Gdovia Gdów 2018-06-16 17:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty