Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2017/2018 > Klasa Okręgowa Kraków I
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Grębałowianka Kraków 1 3 5-2 1 0 0 0 0 0-0 0 0 0 1 3 5-2 1 0 0
2 Przemsza Klucze 1 3 3-1 1 0 0 1 3 3-1 1 0 0 0 0 0-0 0 0 0
3 Orzeł Iwanowice 1 3 2-0 1 0 0 0 0 0-0 0 0 0 1 3 2-0 1 0 0
4 Bibiczanka Bibice 1 3 3-2 1 0 0 0 0 0-0 0 0 0 1 3 3-2 1 0 0
5 Bolesław Bukowno 1 3 2-1 1 0 0 0 0 0-0 0 0 0 1 3 2-1 1 0 0
6 Słomniczanka Słomniki 1 3 1-0 1 0 0 1 3 1-0 1 0 0 0 0 0-0 0 0 0
7 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1 1 2-2 0 1 0 1 1 2-2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0
8 Nowa Proszowianka 1 1 2-2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 1 2-2 0 1 0
9 Zieleńczanka Zielonki 1 0 2-3 0 0 1 1 0 2-3 0 0 1 0 0 0-0 0 0 0
10 Przebój Wolbrom 1 0 1-2 0 0 1 1 0 1-2 0 0 1 0 0 0-0 0 0 0
11 Piliczanka Pilica 1 0 0-1 0 0 1 0 0 0-0 0 0 0 1 0 0-1 0 0 1
12 Prądniczanka Kraków 1 0 1-3 0 0 1 0 0 0-0 0 0 0 1 0 1-3 0 0 1
13 Sokół Kocmyrzów 1 0 0-2 0 0 1 1 0 0-2 0 0 1 0 0 0-0 0 0 0
14 Strażak Przybysławice 1 0 2-5 0 0 1 1 0 2-5 0 0 1 0 0 0-0 0 0 0
kolejka 1 (15-08-2017):
1 Zieleńczanka Zielonki 2-3 Bibiczanka Bibice 2017-08-15 17:30
2 Przebój Wolbrom 1-2 Bolesław Bukowno 2017-08-15 17:00
Termin wyznaczony przez Wydział Gier
3 Strażak Przybysławice 2-5 Grębałowianka Kraków 2017-08-15 17:00
4 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2-2 Nowa Proszowianka 2017-08-15 17:00
Termin wyznaczony przez Wydział Gier
5 Sokół Kocmyrzów 0-2 Orzeł Iwanowice 2017-08-15 17:00
6 Słomniczanka Słomniki 1-0 Piliczanka Pilica 2017-08-15 17:00
7 Przemsza Klucze 3-1 Prądniczanka Kraków 2017-08-13 17:30
Mecz przełożony z 15.08 na 13.08.2017
kolejka 2 (19-08-2017/20-08-2017):
8 Bibiczanka Bibice Prądniczanka Kraków 2017-08-20 17:00
9 Piliczanka Pilica Przemsza Klucze 2017-08-20 12:00
Zmiana godziny z 17:30 na 12:00
10 Orzeł Iwanowice Słomniczanka Słomniki 2017-08-20 17:00
11 Nowa Proszowianka Sokół Kocmyrzów 2017-08-20 17:00
12 Grębałowianka Kraków Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2017-08-19 17:00
13 Strażak Przybysławice Bolesław Bukowno 2017-08-19 17:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
14 Zieleńczanka Zielonki Przebój Wolbrom 2017-08-19 17:00
kolejka 3 (26-08-2017/27-08-2017):
15 Przebój Wolbrom Bibiczanka Bibice 2017-08-26 17:00
16 Strażak Przybysławice Zieleńczanka Zielonki 2017-08-26 17:00
17 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Bolesław Bukowno 2017-08-26 17:00
18 Sokół Kocmyrzów Grębałowianka Kraków 2017-08-26 17:00
19 Słomniczanka Słomniki Nowa Proszowianka 2017-08-26 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
20 Przemsza Klucze Orzeł Iwanowice 2017-08-26 17:00
21 Piliczanka Pilica Prądniczanka Kraków 2017-08-27 11:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
kolejka 4 (02-09-2017/03-09-2017):
22 Bibiczanka Bibice Piliczanka Pilica 2017-09-03 17:00
23 Orzeł Iwanowice Prądniczanka Kraków 2017-09-03 17:00
24 Nowa Proszowianka Przemsza Klucze 2017-09-03 17:00
25 Grębałowianka Kraków Słomniczanka Słomniki 2017-09-02 16:30
26 Sokół Kocmyrzów Bolesław Bukowno 2017-09-02 17:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
27 Zieleńczanka Zielonki Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2017-09-02 17:00
28 Przebój Wolbrom Strażak Przybysławice 2017-09-02 17:00
kolejka 5 (09-09-2017/10-09-2017):
29 Strażak Przybysławice Bibiczanka Bibice 2017-09-09 16:30
30 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Przebój Wolbrom 2017-09-09 16:30
31 Sokół Kocmyrzów Zieleńczanka Zielonki 2017-09-09 11:00
32 Słomniczanka Słomniki Bolesław Bukowno 2017-09-09 16:30
33 Przemsza Klucze Grębałowianka Kraków 2017-09-09 16:30
34 Nowa Proszowianka Prądniczanka Kraków 2017-09-10 16:30
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
35 Piliczanka Pilica Orzeł Iwanowice 2017-09-09 16:00
kolejka 6 (16-09-2017/17-09-2017):
36 Bibiczanka Bibice Orzeł Iwanowice 2017-09-17 16:00
37 Nowa Proszowianka Piliczanka Pilica 2017-09-17 16:00
38 Grębałowianka Kraków Prądniczanka Kraków 2017-09-16 16:00
39 Bolesław Bukowno Przemsza Klucze 2017-09-16 16:00
40 Zieleńczanka Zielonki Słomniczanka Słomniki 2017-09-16 16:00
Zmiana gospodarza na prośbę obu klubów, po czym powrót na boisko w Zielonkach
41 Przebój Wolbrom Sokół Kocmyrzów 2017-09-16 16:00
42 Strażak Przybysławice Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2017-09-16 16:00
kolejka 7 (23-09-2017/24-09-2017):
43 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Bibiczanka Bibice 2017-09-23 16:00
44 Sokół Kocmyrzów Strażak Przybysławice 2017-09-23 16:00
45 Słomniczanka Słomniki Przebój Wolbrom 2017-09-23 16:00
46 Przemsza Klucze Zieleńczanka Zielonki 2017-09-23 16:00
47 Bolesław Bukowno Prądniczanka Kraków 2017-09-23 16:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
48 Piliczanka Pilica Grębałowianka Kraków 2017-09-23 16:00
49 Orzeł Iwanowice Nowa Proszowianka 2017-09-24 16:00
kolejka 8 (30-09-2017/01-10-2017):
50 Bibiczanka Bibice Nowa Proszowianka 2017-10-01 15:00
51 Grębałowianka Kraków Orzeł Iwanowice 2017-09-30 15:00
52 Bolesław Bukowno Piliczanka Pilica 2017-09-30 15:30
53 Prądniczanka Kraków Zieleńczanka Zielonki 2017-09-30 15:30
Zmiana gospodarza
54 Przebój Wolbrom Przemsza Klucze 2017-09-30 15:30
55 Strażak Przybysławice Słomniczanka Słomniki 2017-09-30 15:30
56 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Sokół Kocmyrzów 2017-09-30 15:30
kolejka 9 (07-10-2017/08-10-2017):
57 Sokół Kocmyrzów Bibiczanka Bibice 2017-10-07 15:00
58 Słomniczanka Słomniki Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2017-10-07 15:30
59 Przemsza Klucze Strażak Przybysławice 2017-10-07 15:30
60 Prądniczanka Kraków Przebój Wolbrom
61 Piliczanka Pilica Zieleńczanka Zielonki 2017-10-07 15:00
62 Orzeł Iwanowice Bolesław Bukowno 2017-10-08 15:00
63 Nowa Proszowianka Grębałowianka Kraków 2017-10-08 15:00
kolejka 10 (14-10-2017/15-10-2017):
64 Bibiczanka Bibice Grębałowianka Kraków 2017-10-15 15:00
65 Bolesław Bukowno Nowa Proszowianka 2017-10-14 15:00
66 Orzeł Iwanowice Zieleńczanka Zielonki 2017-10-14 15:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
67 Przebój Wolbrom Piliczanka Pilica 2017-10-14 15:00
68 Strażak Przybysławice Prądniczanka Kraków 2017-10-14 15:00
69 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Przemsza Klucze 2017-10-14 15:00
70 Sokół Kocmyrzów Słomniczanka Słomniki 2017-10-14 15:00
kolejka 11 (21-10-2017/22-10-2017):
71 Słomniczanka Słomniki Bibiczanka Bibice 2017-10-21 15:00
72 Przemsza Klucze Sokół Kocmyrzów 2017-10-21 15:00
73 Prądniczanka Kraków Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
74 Piliczanka Pilica Strażak Przybysławice 2017-10-21 14:00
75 Orzeł Iwanowice Przebój Wolbrom 2017-10-22 15:00
76 Nowa Proszowianka Zieleńczanka Zielonki 2017-10-22 15:00
77 Grębałowianka Kraków Bolesław Bukowno 2017-10-21 15:00
kolejka 12 (28-10-2017/29-10-2017):
78 Bibiczanka Bibice Bolesław Bukowno 2017-10-29 14:00
79 Grębałowianka Kraków Zieleńczanka Zielonki 2017-10-28 15:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
80 Przebój Wolbrom Nowa Proszowianka 2017-10-28 15:00
81 Strażak Przybysławice Orzeł Iwanowice 2017-10-28 15:00
82 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Piliczanka Pilica 2017-10-28 15:00
83 Prądniczanka Kraków Sokół Kocmyrzów 2017-10-28 15:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów; mecz na boisku TS Węgrzce
84 Słomniczanka Słomniki Przemsza Klucze 2017-10-28 15:00
kolejka 13 (04-11-2017/05-11-2017):
85 Przemsza Klucze Bibiczanka Bibice 2017-11-04 13:00
86 Słomniczanka Słomniki Prądniczanka Kraków 2017-11-04 13:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
87 Piliczanka Pilica Sokół Kocmyrzów 2017-11-04 13:00
88 Orzeł Iwanowice Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2017-11-05 11:00
Zmiana godziny z 13:00 na 11:00
89 Nowa Proszowianka Strażak Przybysławice 2017-11-05 13:30
90 Grębałowianka Kraków Przebój Wolbrom 2017-11-04 13:00
91 Bolesław Bukowno Zieleńczanka Zielonki 2017-11-04 13:30

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty