Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2017/2018 > Małopolska Liga Trampkarzy (2003) 1 liga 2017/2018
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Cracovia 14 31 41-7 9 4 1 7 16 26-6 5 1 1 7 15 15-1 4 3 0
2 AS Progres Kraków 14 29 36-16 8 5 1 7 12 15-7 3 3 1 7 17 21-9 5 2 0
3 Unia Tarnów 14 23 34-21 6 5 3 7 12 15-9 3 3 1 7 11 19-12 3 2 2
4 Beskid Andrychów 14 19 24-23 6 1 7 7 13 13-5 4 1 2 7 6 11-18 2 0 5
5 Limanovia 14 16 22-46 5 1 8 7 13 16-19 4 1 2 7 3 6-27 1 0 6
6 Krakus Nowa Huta 14 14 24-31 3 5 6 7 8 14-14 2 2 3 7 6 10-17 1 3 3
7 Sokół Stary Sącz 14 13 19-42 3 4 7 7 10 12-19 3 1 3 7 3 7-23 0 3 4
8 Tarnovia 14 9 11-25 2 3 9 7 5 8-13 1 2 4 7 4 3-12 1 1 5
kolejka 1 (24-03-2018/25-03-2018):
1 Cracovia 7-0 Sokół Stary Sącz 2018-03-25 10:30
2 Tarnovia 1-2 Beskid Andrychów 2018-04-10 17:00
Zmiana z 24.03 na 10.04.2018
3 Limanovia 4-3 Unia Tarnów 2018-03-24 15:30
Zmiana gospodarza i godziny z 10:00 na 15:30
4 AS Progres Kraków 3-3 Krakus Nowa Huta 2018-03-24 09:00
Zmiana godziny z 10:00 na 9:00
kolejka 2 (29-03-2018):
5 Sokół Stary Sącz 2-1 Krakus Nowa Huta 2018-03-29 11:00
6 Limanovia 2-5 AS Progres Kraków 2018-03-29 10:00
7 Beskid Andrychów 1-0 Unia Tarnów 2018-03-29 13:30
Zmiana godziny z 15:00 na 13:30
8 Cracovia 3-0 Tarnovia 2018-03-29 11:00
kolejka 3 (03-04-2018):
9 Tarnovia 1-1 Sokół Stary Sącz 2018-04-03 10:00
10 Unia Tarnów 1-1 Cracovia 2018-04-17 15:00
Zmiana z 3.04 na 17.04.2018
11 AS Progres Kraków 0-1 Beskid Andrychów 2018-04-03 10:00
12 Krakus Nowa Huta 5-0 Limanovia 2018-04-03 14:30
Zmiana godziny z 10:00 na 14:30
kolejka 4 (07-04-2018/08-04-2018):
13 Sokół Stary Sącz 1-2 Limanovia 2018-04-07 11:00
14 Beskid Andrychów 1-1 Krakus Nowa Huta 2018-04-07 10:00
15 Cracovia 2-2 AS Progres Kraków 2018-04-07 11:00
16 Tarnovia 0-3 Unia Tarnów 2018-04-07 10:00
kolejka 5 (14-04-2018/15-04-2018):
17 Unia Tarnów 2-1 Sokół Stary Sącz 2018-04-14 10:00
18 AS Progres Kraków 3-0 Tarnovia 2018-04-13 17:30
Zmiana z 14.04 na 13.04.2018
19 Krakus Nowa Huta 0-1 Cracovia 2018-04-14 14:30
Zmiana godziny z 10:00 na 14:30; mecz na sztucznej trawie boiska Hutnika przy ul. Ptaszyckiego 4
20 Limanovia 3-2 Beskid Andrychów 2018-04-14 10:00
kolejka 6 (21-04-2018/22-04-2018):
21 Sokół Stary Sącz 3-2 Beskid Andrychów 2018-04-21 11:00
22 Cracovia 4-1 Limanovia 2018-04-21 15:00
23 Tarnovia 0-1 Krakus Nowa Huta 2018-04-21 10:00
24 Unia Tarnów 1-1 AS Progres Kraków 2018-04-21 10:00
kolejka 7 (28-04-2018/29-04-2018):
25 AS Progres Kraków 5-1 Sokół Stary Sącz 2018-04-28 11:00
26 Krakus Nowa Huta 0-5 Unia Tarnów 2018-04-29 10:00
27 Limanovia 1-0 Tarnovia 2018-04-28 10:00
28 Beskid Andrychów 0-2 Cracovia 2018-05-29 17:00
Zmiana z 28.04 na 29.05.2018
kolejka 8 (01-05-2018):
29 Sokół Stary Sącz 0-6 Cracovia 2018-05-01 11:00
30 Beskid Andrychów 2-0 Tarnovia 2018-05-03 10:00
31 Unia Tarnów 6-2 Limanovia 2018-05-01 10:00
Zmiana gospodarza
32 Krakus Nowa Huta 1-2 AS Progres Kraków 2018-05-02 09:00
Godzina 9:00 za zgodą obu klubów
kolejka 9 (05-05-2018/06-05-2018):
33 Krakus Nowa Huta 2-2 Sokół Stary Sącz 2018-05-05 10:00
Zmiana boiska - mecz na Com-Com Zone, ul. Ptaszyckiego 6
34 AS Progres Kraków 2-0 Limanovia 2018-05-05 10:00
35 Unia Tarnów 3-1 Beskid Andrychów 2018-05-05 10:00
36 Tarnovia 0-0 Cracovia 2018-05-05 10:00
kolejka 10 (12-05-2018/13-05-2018):
37 Sokół Stary Sącz 1-0 Tarnovia 2018-05-12 10:00
38 Cracovia 1-2 Unia Tarnów 2018-05-12 10:30
39 Beskid Andrychów 0-2 AS Progres Kraków 2018-05-12 10:00
40 Limanovia 4-2 Krakus Nowa Huta 2018-05-12 10:00
kolejka 11 (19-05-2018/20-05-2018):
41 Limanovia 2-2 Sokół Stary Sącz 2018-05-19 10:00
42 Krakus Nowa Huta 4-2 Beskid Andrychów 2018-05-19 15:00
Mecz na boisku Hutnika, ul. Ptaszyckiego 4
43 AS Progres Kraków 0-0 Cracovia 2018-05-20 10:00
44 Unia Tarnów 0-1 Tarnovia 2018-05-19 10:00
kolejka 12 (26-05-2018/27-05-2018):
45 Sokół Stary Sącz 4-4 Unia Tarnów 2018-05-26 11:00
46 Tarnovia 2-5 AS Progres Kraków 2018-05-26 10:00
47 Cracovia 5-0 Krakus Nowa Huta 2018-05-26 15:00
Zmiana godziny z 10:30 na 15:00
48 Beskid Andrychów 5-0 Limanovia 2018-05-26 10:00
kolejka 13 (02-06-2018/03-06-2018):
49 Beskid Andrychów 4-0 Sokół Stary Sącz 2018-06-02 10:00
50 Limanovia 0-5 Cracovia 2018-06-02 10:00
51 Krakus Nowa Huta 2-2 Tarnovia 2018-06-02 10:00
52 AS Progres Kraków 2-2 Unia Tarnów 2018-06-01 17:00
kolejka 14 (09-06-2018/10-06-2018):
53 Sokół Stary Sącz 1-4 AS Progres Kraków 2018-06-10 10:00
Mecz na boisku LKS Poprad Rytro,
54 Unia Tarnów 2-2 Krakus Nowa Huta 2018-06-06 18:30
Za zgodą obu klubów zmiana z 10.06 na 6.06.2018
55 Tarnovia 4-1 Limanovia 2018-06-10 10:00
56 Cracovia 4-1 Beskid Andrychów 2018-06-10 10:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty