Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2017/2018 > Klasa Okręgowa Kraków II
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Kaszowianka Kaszów 13 31 43-21 10 1 2 7 18 29-13 6 0 1 6 13 14-8 4 1 1
2 Bronowianka Kraków 13 28 37-12 9 1 3 6 13 16-4 4 1 1 7 15 21-8 5 0 2
3 Błękitni Modlnica 13 25 33-23 8 1 4 6 12 16-11 4 0 2 7 13 17-12 4 1 2
4 Garbarnia II Kraków 13 24 29-14 7 3 3 7 19 22-5 6 1 0 6 5 7-9 1 2 3
5 Prokocim Kraków 13 21 26-19 6 3 4 7 14 15-7 4 2 1 6 7 11-12 2 1 3
6 Świt Krzeszowice 13 19 34-32 6 1 6 6 15 19-9 5 0 1 7 4 15-23 1 1 5
7 Skawinka Skawina 13 17 11-15 4 5 4 6 10 6-7 3 1 2 7 7 5-8 1 4 2
8 Piast Wołowice 13 17 22-25 5 2 6 8 15 19-17 5 0 3 5 2 3-8 0 2 3
9 Borek Kraków 13 15 20-26 4 3 6 6 5 6-9 1 2 3 7 10 14-17 3 1 3
10 Wieczysta Kraków 13 14 18-32 4 2 7 7 7 11-18 2 1 4 6 7 7-14 2 1 3
11 Iskra Radwanowice 13 14 23-23 3 5 5 6 11 15-8 3 2 1 7 3 8-15 0 3 4
12 AP Kmita Zabierzów 13 11 18-30 2 5 6 6 6 7-11 1 3 2 7 5 11-19 1 2 4
13 Nadwiślan Kraków 13 11 23-45 3 2 8 6 5 14-17 1 2 3 7 6 9-28 2 0 5
14 Wisła Jeziorzany 13 7 8-28 1 4 8 7 4 5-9 0 4 3 6 3 3-19 1 0 5
kolejka 1 (15-08-2017):
1 Wisła Jeziorzany 2-2 AP Kmita Zabierzów 2017-08-15 17:00
2 Wieczysta Kraków 2-2 Błękitni Modlnica 2017-08-15 11:00
3 Świt Krzeszowice 2-1 Borek Kraków 2017-08-15 17:00
4 Garbarnia II Kraków 2-0 Bronowianka Kraków 2017-08-12 10:00
5 Prokocim Kraków 0-0 Skawinka Skawina 2017-08-15 17:30
6 Piast Wołowice 3-2 Iskra Radwanowice 2017-08-15 16:00
7 Kaszowianka Kaszów 4-0 Nadwiślan Kraków 2017-08-15 14:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
kolejka 2 (19-08-2017/20-08-2017):
8 AP Kmita Zabierzów 2-2 Kaszowianka Kaszów 2017-08-19 17:00
9 Iskra Radwanowice 2-3 Nadwiślan Kraków 2017-08-19 13:00
Zmiana godziny z 11:00 na 13:00
10 Skawinka Skawina 1-0 Piast Wołowice 2017-08-19 17:00
11 Bronowianka Kraków 4-0 Prokocim Kraków 2017-08-19 17:00
12 Borek Kraków 1-1 Garbarnia II Kraków 2017-08-19 17:00
13 Błękitni Modlnica 4-2 Świt Krzeszowice 2017-08-19 17:00
14 Wisła Jeziorzany 0-2 Wieczysta Kraków 2017-08-19 17:00
kolejka 3 (26-08-2017/27-08-2017):
15 Wieczysta Kraków 1-2 AP Kmita Zabierzów 2017-08-26 17:00
16 Świt Krzeszowice 6-0 Wisła Jeziorzany 2017-08-26 17:00
17 Garbarnia II Kraków 2-1 Błękitni Modlnica 2017-08-27 17:00
18 Prokocim Kraków 1-1 Borek Kraków 2017-08-26 17:00
19 Piast Wołowice 0-2 Bronowianka Kraków 2017-08-27 16:00
20 Nadwiślan Kraków 0-2 Skawinka Skawina 2017-08-26 17:00
21 Kaszowianka Kaszów 6-3 Iskra Radwanowice 2017-08-27 14:00
kolejka 4 (02-09-2017/03-09-2017):
22 AP Kmita Zabierzów 1-1 Iskra Radwanowice 2017-09-02 17:00
23 Skawinka Skawina 3-1 Kaszowianka Kaszów 2017-09-03 15:00
24 Bronowianka Kraków 6-0 Nadwiślan Kraków 2017-09-03 17:00
Zmiana z 2.09 na 3.09.2017
25 Borek Kraków 1-1 Piast Wołowice 2017-09-02 17:00
26 Błękitni Modlnica 3-1 Prokocim Kraków 2017-09-02 17:00
27 Wisła Jeziorzany 1-1 Garbarnia II Kraków 2017-09-02 17:00
28 Wieczysta Kraków 1-3 Świt Krzeszowice 2017-09-02 17:00
kolejka 5 (09-09-2017/10-09-2017):
29 Świt Krzeszowice 4-2 AP Kmita Zabierzów 2017-09-09 16:30
30 Garbarnia II Kraków 5-2 Wieczysta Kraków 2017-09-10 14:00
Zmiana z 10.09 na 9.09.2017 wycofana z uwagi na brak zgody Garbarni
31 Prokocim Kraków 4-1 Wisła Jeziorzany 2017-09-09 16:30
32 Piast Wołowice 2-4 Błękitni Modlnica 2017-09-10 16:00
33 Nadwiślan Kraków 5-6 Borek Kraków 2017-09-13 18:00
Na wniosek obu klubów zmiana na 13.09.2017
34 Kaszowianka Kaszów 1-6 Bronowianka Kraków 2017-09-10 14:00
35 Iskra Radwanowice 1-1 Skawinka Skawina 2017-09-09 11:00
kolejka 6 (16-09-2017/17-09-2017):
36 AP Kmita Zabierzów 1-1 Skawinka Skawina 2017-09-16 16:00
37 Bronowianka Kraków 0-0 Iskra Radwanowice 2017-09-16 16:00
38 Borek Kraków 1-2 Kaszowianka Kaszów 2017-09-16 16:00
39 Błękitni Modlnica 3-4 Nadwiślan Kraków 2017-09-16 12:00
Zmiana godziny z 16:00 na 12:00
40 Wisła Jeziorzany 0-0 Piast Wołowice 2017-09-17 16:00
Zmiana z 16.09 na 17.09.2017
41 Wieczysta Kraków 0-5 Prokocim Kraków 2017-09-16 16:00
42 Świt Krzeszowice 2-0 Garbarnia II Kraków 2017-09-16 16:00
kolejka 7 (23-09-2017/24-09-2017):
43 Garbarnia II Kraków 4-1 AP Kmita Zabierzów 2017-09-24 14:00
44 Prokocim Kraków 4-1 Świt Krzeszowice 2017-11-11 11:00
zmiana z 23.09.2017 na 11.11.2017, godz. 11:00
45 Piast Wołowice 1-0 Wieczysta Kraków 2017-09-24 16:00
46 Nadwiślan Kraków 2-0 Wisła Jeziorzany 2017-09-23 16:00
47 Kaszowianka Kaszów 6-2 Błękitni Modlnica 2017-09-24 16:00
Zmiana godziny z 14:00 na 16:00
48 Iskra Radwanowice 4-2 Borek Kraków 2017-11-11 13:00
Mecz z 23.09 odwołany; nowy termin to 11.11.2017
49 Skawinka Skawina 0-4 Bronowianka Kraków 2017-11-11 11:00
Sędziowie w porozumieniu z trenerami odwołali mecz; nowy termin to 12.11.2017; zmiana z 12.11 na 11.11.2017; mecz na boisku Bronowianki przy ul. Zarzecze 124 A (gospodarzem Skawinka)
kolejka 8 (30-09-2017/01-10-2017):
50 AP Kmita Zabierzów 0-3 Bronowianka Kraków 2017-09-30 15:30
51 Borek Kraków 2-0 Skawinka Skawina 2017-09-30 15:30
52 Błękitni Modlnica 3-1 Iskra Radwanowice 2017-09-30 11:00
53 Wisła Jeziorzany 0-1 Kaszowianka Kaszów 2017-09-30 15:30
54 Wieczysta Kraków 2-0 Nadwiślan Kraków 2017-09-30 15:30
55 Piast Wołowice 4-2 Świt Krzeszowice 2017-10-01 15:00
Zmiana gospodarza i daty z 30.09 na 1.10.2017
56 Garbarnia II Kraków 2-0 Prokocim Kraków 2017-10-01 14:30
kolejka 9 (07-10-2017/08-10-2017):
57 Prokocim Kraków 2-0 AP Kmita Zabierzów 2017-10-07 15:30
58 Piast Wołowice 1-4 Garbarnia II Kraków 2017-10-07 15:30
59 Nadwiślan Kraków 3-3 Świt Krzeszowice 2017-10-07 15:30
60 Kaszowianka Kaszów 6-0 Wieczysta Kraków 2017-10-08 14:00
61 Iskra Radwanowice 4-0 Wisła Jeziorzany 2017-10-07 11:00
62 Skawinka Skawina 0-1 Błękitni Modlnica 2017-10-07 15:00
63 Bronowianka Kraków 0-1 Borek Kraków 2017-10-07 15:30
kolejka 10 (14-10-2017/15-10-2017):
64 AP Kmita Zabierzów 3-0 Borek Kraków 2017-10-14 15:00
Mecz się nie odbył z powodu braku kart zdrowia zawodników Borku; decyzją WG MZPN walkower 3-0
65 Błękitni Modlnica 2-1 Bronowianka Kraków 2017-10-14 15:00
66 Wisła Jeziorzany 0-0 Skawinka Skawina 2017-10-14 15:00
67 Wieczysta Kraków 2-1 Iskra Radwanowice 2017-10-14 15:00
68 Świt Krzeszowice 1-5 Kaszowianka Kaszów 2017-10-14 15:00
69 Garbarnia II Kraków 7-1 Nadwiślan Kraków 2017-10-15 11:00
70 Prokocim Kraków 3-1 Piast Wołowice 2017-10-14 15:00
kolejka 11 (21-10-2017/22-10-2017):
71 Piast Wołowice 4-2 AP Kmita Zabierzów 2017-10-22 13:00
Zmiana godziny z 15:00 na 13:00
72 Nadwiślan Kraków 2-4 Prokocim Kraków 2017-10-21 15:00
73 Kaszowianka Kaszów 3-1 Garbarnia II Kraków 2017-10-21 15:00
Zmiana z 22.10 na 21.10.2017
74 Iskra Radwanowice 3-1 Świt Krzeszowice 2017-10-21 13:00
75 Skawinka Skawina 1-1 Wieczysta Kraków 2017-10-21 15:00
76 Bronowianka Kraków 2-0 Wisła Jeziorzany 2017-10-21 15:00
77 Borek Kraków 0-3 Błękitni Modlnica 2017-10-21 15:00
kolejka 12 (28-10-2017/29-10-2017):
78 AP Kmita Zabierzów 0-4 Błękitni Modlnica 2017-10-28 15:00
79 Wisła Jeziorzany 2-3 Borek Kraków 2017-10-28 15:00
80 Wieczysta Kraków 3-5 Bronowianka Kraków 2017-10-29 11:00
zmiana z 28.10 na 29.10.2017
81 Świt Krzeszowice 4-1 Skawinka Skawina 2017-10-28 11:00
zmiana godziny z 15:00 na 11:00
82 Garbarnia II Kraków 0-0 Iskra Radwanowice 2017-10-29 12:45
zmiana godziny z 15:00 na 12:45
83 Prokocim Kraków 1-3 Kaszowianka Kaszów 2017-10-28 15:00
84 Piast Wołowice 4-1 Nadwiślan Kraków 2017-10-29 14:00
kolejka 13 (04-11-2017/05-11-2017):
85 Nadwiślan Kraków 2-2 AP Kmita Zabierzów 2017-11-04 13:00
86 Kaszowianka Kaszów 3-1 Piast Wołowice 2017-11-05 13:30
87 Iskra Radwanowice 1-1 Prokocim Kraków 2017-11-04 11:00
88 Skawinka Skawina 1-0 Garbarnia II Kraków 2017-11-04 14:00
zmiana godziny z 13:00 na 14:00
89 Bronowianka Kraków 4-3 Świt Krzeszowice 2017-11-04 14:00
zmiana godziny z 13:30 na 14:00
90 Borek Kraków 1-2 Wieczysta Kraków 2017-11-04 13:30
91 Błękitni Modlnica 1-2 Wisła Jeziorzany 2017-11-04 13:30
mecz na boisku Wisły w Jeziorzanach
kolejka 14 (24-03-2018/25-03-2018):
92 AP Kmita Zabierzów Wisła Jeziorzany
93 Błękitni Modlnica Wieczysta Kraków
94 Borek Kraków Świt Krzeszowice
95 Bronowianka Kraków Garbarnia II Kraków
96 Skawinka Skawina Prokocim Kraków
97 Iskra Radwanowice Piast Wołowice
98 Nadwiślan Kraków Kaszowianka Kaszów 2018-03-24 15:30
kolejka 15 (31-03-2018/01-04-2018):
99 Kaszowianka Kaszów AP Kmita Zabierzów
100 Nadwiślan Kraków Iskra Radwanowice
Propozycja Nadwiślanu: 29.03.2018 (czwartek) godz. 18:00
101 Piast Wołowice Skawinka Skawina
102 Prokocim Kraków Bronowianka Kraków 2018-03-31 11:00
103 Garbarnia II Kraków Borek Kraków
104 Świt Krzeszowice Błękitni Modlnica
105 Wieczysta Kraków Wisła Jeziorzany
kolejka 16 (07-04-2018/08-04-2018):
106 AP Kmita Zabierzów Wieczysta Kraków
107 Wisła Jeziorzany Świt Krzeszowice
108 Błękitni Modlnica Garbarnia II Kraków
109 Borek Kraków Prokocim Kraków
110 Bronowianka Kraków Piast Wołowice 2018-04-07 17:00
111 Skawinka Skawina Nadwiślan Kraków
112 Iskra Radwanowice Kaszowianka Kaszów
kolejka 17 (14-04-2018/15-04-2018):
113 Iskra Radwanowice AP Kmita Zabierzów
114 Kaszowianka Kaszów Skawinka Skawina
115 Nadwiślan Kraków Bronowianka Kraków 2018-04-14 17:00
116 Piast Wołowice Borek Kraków
117 Prokocim Kraków Błękitni Modlnica 2018-04-14 17:00
118 Garbarnia II Kraków Wisła Jeziorzany
119 Świt Krzeszowice Wieczysta Kraków
kolejka 18 (21-04-2018/28-04-2018):
120 AP Kmita Zabierzów Świt Krzeszowice
121 Wieczysta Kraków Garbarnia II Kraków
122 Wisła Jeziorzany Prokocim Kraków
123 Błękitni Modlnica Piast Wołowice
124 Borek Kraków Nadwiślan Kraków
125 Bronowianka Kraków Kaszowianka Kaszów 2018-04-21 17:00
126 Skawinka Skawina Iskra Radwanowice
kolejka 19 (28-04-2018/29-04-2018):
127 Skawinka Skawina AP Kmita Zabierzów
128 Iskra Radwanowice Bronowianka Kraków
129 Kaszowianka Kaszów Borek Kraków
130 Nadwiślan Kraków Błękitni Modlnica 2018-04-28 17:00
131 Piast Wołowice Wisła Jeziorzany
132 Prokocim Kraków Wieczysta Kraków 2018-04-28 17:30
133 Garbarnia II Kraków Świt Krzeszowice
kolejka 20 (01-05-2018/03-05-2018):
134 AP Kmita Zabierzów Garbarnia II Kraków
135 Świt Krzeszowice Prokocim Kraków
136 Wieczysta Kraków Piast Wołowice
137 Wisła Jeziorzany Nadwiślan Kraków
138 Błękitni Modlnica Kaszowianka Kaszów
139 Borek Kraków Iskra Radwanowice
140 Bronowianka Kraków Skawinka Skawina 2018-05-02 17:30
kolejka 21 (05-05-2018/06-05-2018):
141 Bronowianka Kraków AP Kmita Zabierzów 2018-05-05 17:30
142 Skawinka Skawina Borek Kraków
143 Iskra Radwanowice Błękitni Modlnica
144 Kaszowianka Kaszów Wisła Jeziorzany
145 Nadwiślan Kraków Wieczysta Kraków 2018-05-05 17:00
146 Świt Krzeszowice Piast Wołowice
147 Prokocim Kraków Garbarnia II Kraków 2018-05-05 17:30
kolejka 22 (12-05-2018/13-05-2018):
148 AP Kmita Zabierzów Prokocim Kraków
149 Garbarnia II Kraków Piast Wołowice
150 Świt Krzeszowice Nadwiślan Kraków
151 Wieczysta Kraków Kaszowianka Kaszów
152 Wisła Jeziorzany Iskra Radwanowice
153 Błękitni Modlnica Skawinka Skawina
154 Borek Kraków Bronowianka Kraków
kolejka 23 (19-05-2018/20-05-2018):
155 Borek Kraków AP Kmita Zabierzów
156 Bronowianka Kraków Błękitni Modlnica 2018-05-19 18:00
157 Skawinka Skawina Wisła Jeziorzany
158 Iskra Radwanowice Wieczysta Kraków
159 Kaszowianka Kaszów Świt Krzeszowice
160 Nadwiślan Kraków Garbarnia II Kraków 2018-05-19 17:00
161 Piast Wołowice Prokocim Kraków
kolejka 24 (26-05-2018/27-05-2018):
162 AP Kmita Zabierzów Piast Wołowice
163 Prokocim Kraków Nadwiślan Kraków 2018-05-26 18:00
164 Garbarnia II Kraków Kaszowianka Kaszów
165 Świt Krzeszowice Iskra Radwanowice
166 Wieczysta Kraków Skawinka Skawina
167 Wisła Jeziorzany Bronowianka Kraków
168 Błękitni Modlnica Borek Kraków
kolejka 25 (02-06-2018/03-06-2018):
169 Błękitni Modlnica AP Kmita Zabierzów
170 Borek Kraków Wisła Jeziorzany
171 Bronowianka Kraków Wieczysta Kraków 2018-06-03 18:00
172 Skawinka Skawina Świt Krzeszowice
173 Iskra Radwanowice Garbarnia II Kraków
174 Kaszowianka Kaszów Prokocim Kraków
175 Nadwiślan Kraków Piast Wołowice 2018-06-02 17:00
kolejka 26 (10-06-2018):
176 AP Kmita Zabierzów Nadwiślan Kraków 2018-06-10 17:00
177 Piast Wołowice Kaszowianka Kaszów 2018-06-10 17:00
178 Prokocim Kraków Iskra Radwanowice 2018-06-10 17:00
179 Garbarnia II Kraków Skawinka Skawina 2018-06-10 17:00
180 Świt Krzeszowice Bronowianka Kraków 2018-06-10 17:00
181 Wieczysta Kraków Borek Kraków 2018-06-10 17:00
182 Wisła Jeziorzany Błękitni Modlnica 2018-06-10 17:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty