Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2017/2018 > III liga grupa 4
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 3 9 10-1 3 0 0 2 6 7-1 2 0 0 1 3 3-0 1 0 0
2 Wólczanka Wólka Pełkińska 3 9 7-2 3 0 0 2 6 4-1 2 0 0 1 3 3-1 1 0 0
3 NKP Podhale Nowy Targ 3 7 7-1 2 1 0 2 4 2-1 1 1 0 1 3 5-0 1 0 0
4 Resovia Rzeszów 3 7 6-1 2 1 0 2 6 6-1 2 0 0 1 1 0-0 0 1 0
5 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 3 7 4-1 2 1 0 2 4 3-1 1 1 0 1 3 1-0 1 0 0
6 Chełmianka Chełm 3 6 7-2 2 0 1 2 3 3-2 1 0 1 1 3 4-0 1 0 0
7 Wiślanie Jaśkowice 3 6 5-3 2 0 1 2 3 3-2 1 0 1 1 3 2-1 1 0 0
8 Stal Rzeszów 3 4 2-3 1 1 1 1 1 0-0 0 1 0 2 3 2-3 1 0 1
9 Motor Lublin 3 3 3-4 1 0 2 1 3 2-1 1 0 0 2 0 1-3 0 0 2
10 Wisła Sandomierz 3 3 2-3 1 0 2 2 3 2-1 1 0 1 1 0 0-2 0 0 1
11 JKS Jarosław 3 3 4-8 1 0 2 1 3 3-0 1 0 0 2 0 1-8 0 0 2
12 Soła Oświęcim 3 3 2-6 1 0 2 1 0 0-4 0 0 1 2 3 2-2 1 0 1
13 Podlasie Biała Podlaska 3 3 2-6 1 0 2 1 3 1-0 1 0 0 2 0 1-6 0 0 2
14 Unia Tarnów 3 2 2-3 0 2 1 1 0 0-1 0 0 1 2 2 2-2 0 2 0
15 Avia Świdnik 3 2 2-5 0 2 1 2 2 2-2 0 2 0 1 0 0-3 0 0 1
16 Spartakus Daleszyce 3 1 1-6 0 1 2 1 0 0-3 0 0 1 2 1 1-3 0 1 1
17 Karpaty Krosno 3 1 0-6 0 1 2 1 0 0-5 0 0 1 2 1 0-1 0 1 1
18 MKS Trzebinia 3 0 2-7 0 0 3 1 0 1-3 0 0 1 2 0 1-4 0 0 2
kolejka 1 (12-08-2017/13-08-2017):
1 Wiślanie Jaśkowice 1-2 Stal Rzeszów 2017-08-11 17:30
2 Wisła Sandomierz 0-1 Soła Oświęcim 2017-08-12 17:00
3 Chełmianka Chełm 2-0 MKS Trzebinia 2017-08-12 17:30
4 Wólczanka Wólka Pełkińska 2-0 Spartakus Daleszyce 2017-08-12 17:00
5 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 5-0 JKS Jarosław 2017-08-12 17:00
6 Avia Świdnik 1-1 Unia Tarnów 2017-08-12 13:00
7 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-0 Karpaty Krosno 2017-08-12 17:00
8 NKP Podhale Nowy Targ 1-0 Motor Lublin 2017-08-12 17:00
9 Resovia Rzeszów 4-0 Podlasie Biała Podlaska 2017-08-12 17:00
kolejka 2 (15-08-2017):
10 Stal Rzeszów 0-0 Resovia Rzeszów 2017-08-15 17:00
11 Motor Lublin 2-1 Podlasie Biała Podlaska 2017-08-16 19:00
12 Karpaty Krosno 0-5 NKP Podhale Nowy Targ 2017-08-15 17:00
13 Unia Tarnów 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-08-15 17:00
14 JKS Jarosław 3-0 Avia Świdnik 2017-08-15 17:00
15 Spartakus Daleszyce 0-3 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2017-08-15 17:00
16 MKS Trzebinia 1-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 2017-08-15 13:00
17 Soła Oświęcim 0-4 Chełmianka Chełm 2017-08-15 17:00
18 Wiślanie Jaśkowice 2-0 Wisła Sandomierz 2017-08-15 17:00
kolejka 3 (19-08-2017/20-08-2017):
19 Wisła Sandomierz 2-0 Stal Rzeszów 2017-08-20 17:00
20 Chełmianka Chełm 1-2 Wiślanie Jaśkowice 2017-08-20 17:00
21 Wólczanka Wólka Pełkińska 2-1 Soła Oświęcim 2017-08-19 17:00
22 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2-1 MKS Trzebinia 2017-08-19 11:00
23 Avia Świdnik 1-1 Spartakus Daleszyce 2017-08-19 17:00
24 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 3-1 JKS Jarosław 2017-08-19 17:00
25 NKP Podhale Nowy Targ 1-1 Unia Tarnów 2017-08-19 14:00
26 Podlasie Biała Podlaska 1-0 Karpaty Krosno 2017-08-19 17:00
27 Resovia Rzeszów 2-1 Motor Lublin 2017-08-20 17:00
kolejka 4 (26-08-2017/27-08-2017):
28 Stal Rzeszów Motor Lublin 2017-08-26 16:00
29 Karpaty Krosno Resovia Rzeszów 2017-08-26 17:00
30 Unia Tarnów Podlasie Biała Podlaska 2017-08-26 16:00
31 JKS Jarosław NKP Podhale Nowy Targ 2017-08-27 17:00
32 Spartakus Daleszyce KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-08-27 17:00
33 MKS Trzebinia Avia Świdnik 2017-08-27 17:00
34 Soła Oświęcim Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2017-08-26 11:00
35 Wiślanie Jaśkowice Wólczanka Wólka Pełkińska 2017-08-26 17:00
36 Wisła Sandomierz Chełmianka Chełm 2017-08-26 17:00
kolejka 5 (30-08-2017):
37 Chełmianka Chełm Stal Rzeszów 2017-08-30 17:00
38 Wólczanka Wólka Pełkińska Wisła Sandomierz 2017-08-30 17:00
39 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. Wiślanie Jaśkowice 2017-08-30 17:00
40 Avia Świdnik Soła Oświęcim 2017-08-30 17:00
41 KSZO 1929 Ostrowiec Św. MKS Trzebinia 2017-08-30 17:00
42 NKP Podhale Nowy Targ Spartakus Daleszyce 2017-08-30 17:00
43 Podlasie Biała Podlaska JKS Jarosław 2017-08-30 17:00
44 Resovia Rzeszów Unia Tarnów 2017-08-30 17:00
45 Motor Lublin Karpaty Krosno 2017-08-30 19:00
kolejka 6 (02-09-2017/03-09-2017):
46 Stal Rzeszów Karpaty Krosno 2017-09-02 16:00
47 Unia Tarnów Motor Lublin 2017-09-02 17:00
48 JKS Jarosław Resovia Rzeszów 2017-09-02 16:00
49 Spartakus Daleszyce Podlasie Biała Podlaska 2017-09-03 16:00
50 MKS Trzebinia NKP Podhale Nowy Targ 2017-09-03 16:00
51 Soła Oświęcim KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-09-02 17:00
52 Wiślanie Jaśkowice Avia Świdnik 2017-09-02 16:30
53 Wisła Sandomierz Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2017-09-03 17:00
54 Chełmianka Chełm Wólczanka Wólka Pełkińska 2017-09-03 16:00
kolejka 7 (09-09-2017/10-09-2017):
55 Wólczanka Wólka Pełkińska Stal Rzeszów
56 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. Chełmianka Chełm 2017-09-09 16:00
57 Avia Świdnik Wisła Sandomierz 2017-09-09 16:00
58 KSZO 1929 Ostrowiec Św. Wiślanie Jaśkowice 2017-09-09 16:00
59 NKP Podhale Nowy Targ Soła Oświęcim 2017-09-09 16:00
60 Podlasie Biała Podlaska MKS Trzebinia 2017-09-09 16:00
61 Resovia Rzeszów Spartakus Daleszyce 2017-09-09 16:00
62 Motor Lublin JKS Jarosław
63 Karpaty Krosno Unia Tarnów 2017-09-09 17:00
kolejka 8 (16-09-2017/17-09-2017):
64 Stal Rzeszów Unia Tarnów 2017-09-16 16:00
65 JKS Jarosław Karpaty Krosno 2017-09-16 16:00
66 Spartakus Daleszyce Motor Lublin 2017-09-17 16:00
67 MKS Trzebinia Resovia Rzeszów 2017-09-16 13:00
68 Soła Oświęcim Podlasie Biała Podlaska 2017-09-16 16:00
69 Wiślanie Jaśkowice NKP Podhale Nowy Targ 2017-09-16 16:00
70 Wisła Sandomierz KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-09-17 16:00
71 Chełmianka Chełm Avia Świdnik 2017-09-16 16:00
72 Wólczanka Wólka Pełkińska Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2017-09-16 16:00
kolejka 9 (23-09-2017/24-09-2017):
73 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. Stal Rzeszów 2017-09-23 16:00
74 Avia Świdnik Wólczanka Wólka Pełkińska 2017-09-23 16:00
75 KSZO 1929 Ostrowiec Św. Chełmianka Chełm 2017-09-23 16:00
76 NKP Podhale Nowy Targ Wisła Sandomierz 2017-09-23 15:00
77 Podlasie Biała Podlaska Wiślanie Jaśkowice 2017-09-23 16:00
78 Resovia Rzeszów Soła Oświęcim 2017-09-23 16:00
79 Motor Lublin MKS Trzebinia 2017-09-23 18:00
80 Karpaty Krosno Spartakus Daleszyce 2017-09-23 16:00
81 Unia Tarnów JKS Jarosław 2017-09-23 16:00
kolejka 10 (30-09-2017/01-10-2017):
82 Stal Rzeszów JKS Jarosław 2017-09-30 16:00
83 Spartakus Daleszyce Unia Tarnów 2017-10-01 15:00
84 MKS Trzebinia Karpaty Krosno 2017-09-29 16:00
85 Soła Oświęcim Motor Lublin 2017-09-30 16:00
86 Wiślanie Jaśkowice Resovia Rzeszów 2017-09-30 16:00
87 Wisła Sandomierz Podlasie Biała Podlaska 2017-10-01 15:00
88 Chełmianka Chełm NKP Podhale Nowy Targ 2017-09-30 16:00
89 Wólczanka Wólka Pełkińska KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-09-30 16:00
90 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. Avia Świdnik 2017-09-30 15:00
kolejka 11 (07-10-2017/08-10-2017):
91 Avia Świdnik Stal Rzeszów 2017-10-07 15:00
92 KSZO 1929 Ostrowiec Św. Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2017-10-07 15:00
93 NKP Podhale Nowy Targ Wólczanka Wólka Pełkińska 2017-10-07 15:00
94 Podlasie Biała Podlaska Chełmianka Chełm 2017-10-07 15:00
95 Resovia Rzeszów Wisła Sandomierz 2017-10-07 15:00
96 Motor Lublin Wiślanie Jaśkowice 2017-10-07 18:00
97 Karpaty Krosno Soła Oświęcim 2017-10-07 15:00
98 Unia Tarnów MKS Trzebinia 2017-10-07 16:00
99 JKS Jarosław Spartakus Daleszyce 2017-10-07 15:00
kolejka 12 (14-10-2017/15-10-2017):
kolejka 13 (21-10-2017/22-10-2017):
kolejka 14 (28-10-2017/29-10-2017):
kolejka 15 (04-11-2017/05-11-2017):
kolejka 16 (11-11-2017/12-11-2017):
kolejka 17 (18-11-2017/19-11-2017):

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty