Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2017/2018 > III liga kobiet
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Prądniczanka Kraków 13 39 49-5 13 0 0 7 21 29-2 7 0 0 6 18 20-3 6 0 0
2 Iskra Brzezinka 13 31 46-12 10 1 2 7 18 24-4 6 0 1 6 13 22-8 4 1 1
3 AS Progres Kraków 12 21 39-22 6 3 3 5 10 24-5 3 1 1 7 11 15-17 3 2 2
4 Piast Skawina 12 19 30-15 5 4 3 7 9 16-10 2 3 2 5 10 14-5 3 1 1
5 Podgórze Kraków 12 18 31-24 6 0 6 5 12 22-8 4 0 1 7 6 9-16 2 0 5
6 Puszcza Niepołomice 12 17 22-21 5 2 5 6 6 11-15 2 0 4 6 11 11-6 3 2 1
7 Victoria Gaj 13 16 21-34 5 1 7 7 7 10-12 2 1 4 6 9 11-22 3 0 3
8 Tuchovia 11 10 29-36 3 1 7 6 4 12-19 1 1 4 5 6 17-17 2 0 3
9 Rysy II Bukowina Tatrzańska 12 10 18-36 3 1 8 6 3 10-23 1 0 5 6 7 8-13 2 1 3
10 LKS Szaflary 12 7 14-52 2 1 9 6 4 8-20 1 1 4 6 3 6-32 1 0 5
11 Olimpia Osieczany 12 6 6-48 2 0 10 5 3 3-18 1 0 4 7 3 3-30 1 0 6
Od 3. kolejki Prądniczanka rozgrywa mecze na boisku Zieleńczanki w Zielonkach, ul. Do Cegielni 22; 13 października 2017 r. zarząd Glinika Gorlice wycofał drużynę z rozgrywek III ligi (wyniki zostały anulowane)
kolejka 1 (26-08-2017/27-08-2017):
1 Victoria Gaj 1-3 AS Progres Kraków 2017-08-27 11:00
2 Tuchovia Glinik Gorlice 2017-08-29 18:00
Na boisku 4-0; wynik anulowany
3 Rysy II Bukowina Tatrzańska 1-9 Iskra Brzezinka 2017-08-27 10:00
Mecz na boisku Dunajca Ostrowsko, Pl. Floriana 3
4 Puszcza Niepołomice 4-1 LKS Szaflary 2017-08-27 17:00
Puszcza gra mecze na boisku Piłkarza Podłęże
5 Prądniczanka Kraków 7-0 Olimpia Osieczany 2017-08-26 14:00
Mecz na boisku w Bibicach, ul. Sportowa
6 Podgórze Kraków 1-0 Piast Skawina 2017-08-26 16:30
kolejka 2 (02-09-2017/03-09-2017):
7 AS Progres Kraków 1-1 Piast Skawina 2017-09-03 14:00
8 Olimpia Osieczany 1-0 Podgórze Kraków 2017-09-03 11:00
9 LKS Szaflary 0-3 Prądniczanka Kraków 2017-09-03 13:00
10 Iskra Brzezinka 3-0 Puszcza Niepołomice 2017-09-02 17:00
11 Glinik Gorlice Rysy II Bukowina Tatrzańska 2017-09-03 11:30
Na boisku 0-1; wynik anulowany
12 Victoria Gaj 3-4 Tuchovia 2017-09-03 11:00
kolejka 3 (09-09-2017/10-09-2017):
13 Tuchovia 1-1 AS Progres Kraków 2017-09-10 12:00
Zmiana z 9.09 na 10.09.2017
14 Rysy II Bukowina Tatrzańska 4-1 Victoria Gaj 2017-11-12 13:00
Mecz przełożony na inny termin; nowy termin to 12.11.2017
15 Puszcza Niepołomice Glinik Gorlice
Zmiana z 9.09 na 12.11.2017; później mecz anulowany
16 Prądniczanka Kraków 2-0 Iskra Brzezinka 2017-09-09 12:00
Mecz na boisku Zieleńczanki
17 Podgórze Kraków 10-0 LKS Szaflary 2017-09-10 10:00
Zmiana z 16:30 na 14:30, następnie z 9.09 na 10.09
18 Piast Skawina 8-0 Olimpia Osieczany 2017-09-10 10:00
kolejka 4 (16-09-2017/17-09-2017):
19 AS Progres Kraków 4-0 Olimpia Osieczany 2017-09-17 16:00
20 LKS Szaflary 2-6 Piast Skawina 2017-09-17 11:00
21 Iskra Brzezinka 5-1 Podgórze Kraków 2017-09-16 17:00
22 Glinik Gorlice Prądniczanka Kraków 2017-09-17 15:00
Na boisku 0-11; wynik anulowany
23 Victoria Gaj 1-1 Puszcza Niepołomice 2017-09-17 11:00
24 Tuchovia 2-4 Rysy II Bukowina Tatrzańska 2017-09-16 17:00
kolejka 5 (23-09-2017/24-09-2017):
25 Rysy II Bukowina Tatrzańska 2-4 AS Progres Kraków 2017-11-19 12:00
Boisko w Ostrowsku; zmiana z 23.09 na 19.11.2017
26 Puszcza Niepołomice 4-3 Tuchovia 2017-09-24 16:00
27 Prądniczanka Kraków 4-1 Victoria Gaj 2017-10-11 16:00
Mecz z 23.09 odwołany; nowy termin 11.10
28 Podgórze Kraków Glinik Gorlice 2017-09-23 16:30
22.09 Glinik poinformował Wydział Gier, że oddaje mecz walkowerem z uwagi na choroby zawodniczek; później anulowany
29 Piast Skawina 1-1 Iskra Brzezinka 2017-11-12 10:00
Zmiana z 24.09 na 12.11.2017
30 Olimpia Osieczany 0-2 LKS Szaflary 2017-11-12 11:00
Zmiana z 24.09 na 12.11.2017
kolejka 6 (30-09-2017/01-10-2017):
31 AS Progres Kraków 7-0 LKS Szaflary 2017-10-01 16:00
32 Iskra Brzezinka 4-0 Olimpia Osieczany 2017-09-30 16:00
33 Glinik Gorlice Piast Skawina
Na wniosek Piasta mecz z 1.10.2017, godz. 10:30 został odwołany (§ 17, ust. 5 regulaminu, powołania zawodniczek do kadr Małopolski)
34 Victoria Gaj 2-1 Podgórze Kraków 2017-10-01 11:00
35 Tuchovia 1-3 Prądniczanka Kraków 2017-09-30 16:00
Zmiana godziny z 17:00 na 16:00
36 Rysy II Bukowina Tatrzańska 1-3 Puszcza Niepołomice 2017-10-01 13:00
kolejka 7 (07-10-2017/08-10-2017):
37 Puszcza Niepołomice 2-5 AS Progres Kraków 2017-10-08 15:30
38 Prądniczanka Kraków 5-0 Rysy II Bukowina Tatrzańska 2017-10-07 14:00
39 Podgórze Kraków 6-4 Tuchovia 2017-10-07 14:30
40 Piast Skawina 0-1 Victoria Gaj 2017-10-08 10:00
41 Olimpia Osieczany Glinik Gorlice
Mecz z 8.10.2017, godz. 11:00 odwołany - Glinik Gorlice wycofał się z rozgrywek
42 LKS Szaflary 2-6 Iskra Brzezinka 2017-10-07 13:00
zmiana godziny z 12:00 na 13:00
kolejka 8 (14-10-2017/15-10-2017):
43 Iskra Brzezinka 6-0 AS Progres Kraków 2017-10-15 15:00
zmiana gospodarza i godziny; mecz w Brzezince przy ul. Sportowej 9
44 Glinik Gorlice LKS Szaflary
Mecz z 15.10.2017 odwołany z powodu wycofania drużyny Glinika z rozgrywek w dn. 13.10.2017.
45 Victoria Gaj 2-0 Olimpia Osieczany 2017-10-15 11:00
46 Tuchovia 1-6 Piast Skawina 2017-10-14 16:00
47 Rysy II Bukowina Tatrzańska 1-4 Podgórze Kraków 2017-10-14 12:00
48 Puszcza Niepołomice 0-1 Prądniczanka Kraków 2017-10-14 11:00
zmiana godziny z 15:30 na 11:00
kolejka 9 (21-10-2017/22-10-2017):
49 Prądniczanka Kraków 3-0 AS Progres Kraków 2017-10-21 14:00
50 Podgórze Kraków 1-3 Puszcza Niepołomice 2017-10-21 14:30
Zmiana godziny z 12:00 na 14:30
51 Piast Skawina 1-1 Rysy II Bukowina Tatrzańska 2017-10-22 10:00
52 Olimpia Osieczany 1-6 Tuchovia 2017-10-22 11:00
53 LKS Szaflary 2-4 Victoria Gaj 2017-10-21 15:00
54 Iskra Brzezinka Glinik Gorlice
Mecz z 21.10.2017 odwołany po wycofaniu się Glinika z rozgrywek
kolejka 10 (28-10-2017/29-10-2017):
55 AS Progres Kraków Glinik Gorlice
Mecz z 29.10.2017 odwołany po wycofaniu się Glinika z rozgrywek
56 Victoria Gaj 1-2 Iskra Brzezinka 2018-04-03 16:00
Mecz 29.10 nie odbył się z powodu zalania murawy; nowy termin to 18.11.2017; z powodu opadów i murawy nie nadającej się do gry mecz z 18.11.2017 odwołany. Ostateczny termin 3.04.2018
57 Tuchovia 5-2 LKS Szaflary 2017-11-19 12:00
Mecz 29.10 nie odbył się z powodu zalania murawy; nowy termin to 19.11.2017
58 Rysy II Bukowina Tatrzańska 1-2 Olimpia Osieczany 2017-10-28 14:00
ustalony termin
59 Puszcza Niepołomice 0-1 Piast Skawina 2017-10-28 15:00
60 Prądniczanka Kraków 2-0 Podgórze Kraków 2017-10-28 11:00
kolejka 11 (04-11-2017/05-11-2017):
61 AS Progres Kraków 2-3 Podgórze Kraków 2017-11-04 12:00
Zmiana gospodarza i mecz na Com-Com Zone
62 Piast Skawina 1-5 Prądniczanka Kraków 2017-11-05 13:00
Zmiana z 4.11 na 5.11.2017
63 Olimpia Osieczany 0-4 Puszcza Niepołomice 2017-11-04 11:00
64 LKS Szaflary 2-1 Rysy II Bukowina Tatrzańska 2017-11-05 11:00
65 Iskra Brzezinka 3-0 Tuchovia 2017-11-04 14:00
Tuchovia z powodu chorób zawodniczek oddała punkty walkowerem
66 Glinik Gorlice Victoria Gaj
Mecz z 5.11.2017 odwołany po wycofaniu się Glinika z rozgrywek
kolejka 12 (07-04-2018/08-04-2018):
67 AS Progres Kraków 10-1 Victoria Gaj 2018-04-07 12:00
68 Tuchovia pauza
69 Iskra Brzezinka 3-1 Rysy II Bukowina Tatrzańska 2018-04-07 16:00
70 LKS Szaflary 0-0 Puszcza Niepołomice 2018-04-08 11:00
71 Olimpia Osieczany 1-6 Prądniczanka Kraków 2018-04-08 11:00
72 Piast Skawina 3-0 Podgórze Kraków 2018-04-08 10:00
Wynik z boiska 3-1 dla Podgórza, po weryfikacji walkower 3-0 dla Piasta (w zespole krakowskim zagrały nieuprawnione zawodniczki)
kolejka 13 (14-04-2018/15-04-2018):
73 Piast Skawina 2-2 AS Progres Kraków 2018-04-15 10:00
74 Podgórze Kraków 4-1 Olimpia Osieczany 2018-04-15 16:30
75 Prądniczanka Kraków 6-1 LKS Szaflary 2018-04-14 11:00
76 Puszcza Niepołomice 1-4 Iskra Brzezinka 2018-04-15 11:00
77 Rysy II Bukowina Tatrzańska pauza
78 Tuchovia 2-3 Victoria Gaj 2018-04-15 13:30
kolejka 14 (21-04-2018/22-04-2018):
79 AS Progres Kraków Tuchovia 2018-04-21 14:00
80 Victoria Gaj 0-1 Rysy II Bukowina Tatrzańska 2018-04-21 11:00
81 Puszcza Niepołomice pauza
82 Iskra Brzezinka 0-2 Prądniczanka Kraków 2018-04-21 11:00
83 LKS Szaflary Podgórze Kraków 2018-04-22 11:00
84 Olimpia Osieczany Piast Skawina 2018-04-22 11:00
kolejka 15 (28-04-2018/29-04-2018):
85 Olimpia Osieczany AS Progres Kraków 2018-04-29 11:00
86 Piast Skawina LKS Szaflary 2018-04-29 10:00
87 Podgórze Kraków Iskra Brzezinka 2018-04-29 16:30
88 Prądniczanka Kraków pauza
89 Puszcza Niepołomice Victoria Gaj 2018-04-29 16:00
90 Rysy II Bukowina Tatrzańska Tuchovia 2018-04-29 11:00
kolejka 16 (05-05-2018/06-05-2018):
91 AS Progres Kraków Rysy II Bukowina Tatrzańska 2018-05-05 11:00
92 Tuchovia Puszcza Niepołomice 2018-05-06 13:30
93 Victoria Gaj Prądniczanka Kraków 2018-05-06 16:00
94 Podgórze Kraków pauza
95 Iskra Brzezinka Piast Skawina 2018-05-05 11:00
96 LKS Szaflary Olimpia Osieczany 2018-05-03 11:00
kolejka 17 (12-05-2018/13-05-2018):
97 LKS Szaflary AS Progres Kraków 2018-05-13 13:00
98 Olimpia Osieczany Iskra Brzezinka 2018-05-13 11:00
99 Piast Skawina pauza
100 Podgórze Kraków Victoria Gaj 2018-05-13 16:30
101 Prądniczanka Kraków Tuchovia 2018-05-12 14:00
102 Puszcza Niepołomice Rysy II Bukowina Tatrzańska 2018-05-12 12:00
kolejka 18 (19-05-2018/20-05-2018):
103 AS Progres Kraków Puszcza Niepołomice 2018-05-20 14:00
104 Rysy II Bukowina Tatrzańska Prądniczanka Kraków 2018-05-19 11:00
105 Tuchovia Podgórze Kraków 2018-05-20 11:00
106 Victoria Gaj Piast Skawina 2018-05-19 11:00
107 Olimpia Osieczany pauza
108 Iskra Brzezinka LKS Szaflary 2018-05-19 17:00
kolejka 19 (26-05-2018/27-05-2018):
109 AS Progres Kraków Iskra Brzezinka 2018-05-26 11:00
110 LKS Szaflary pauza
111 Olimpia Osieczany Victoria Gaj 2018-05-27 11:00
112 Piast Skawina Tuchovia 2018-05-27 10:00
113 Podgórze Kraków Rysy II Bukowina Tatrzańska 2018-05-27 16:30
114 Prądniczanka Kraków Puszcza Niepołomice
kolejka 20 (02-06-2018/03-06-2018):
115 AS Progres Kraków Prądniczanka Kraków 2018-06-02 11:00
116 Puszcza Niepołomice Podgórze Kraków 2018-06-02 14:30
117 Rysy II Bukowina Tatrzańska Piast Skawina 2018-06-03 11:00
118 Tuchovia Olimpia Osieczany 2018-06-02 12:00
119 Victoria Gaj LKS Szaflary 2018-06-02 11:00
120 Iskra Brzezinka pauza
kolejka 21 (09-06-2018/10-06-2018):
121 AS Progres Kraków pauza
122 Iskra Brzezinka Victoria Gaj 2018-06-10 14:00
123 LKS Szaflary Tuchovia 2018-06-10 14:00
124 Olimpia Osieczany Rysy II Bukowina Tatrzańska 2018-06-10 14:00
125 Piast Skawina Puszcza Niepołomice 2018-06-10 10:00
Zmiana godziny za zgodą Puszczy
126 Podgórze Kraków Prądniczanka Kraków 2018-06-10 14:00
kolejka 22 (16-06-2018/17-06-2018):
127 Podgórze Kraków AS Progres Kraków 2018-06-17 14:00
128 Prądniczanka Kraków Piast Skawina 2018-06-17 14:00
129 Puszcza Niepołomice Olimpia Osieczany 2018-06-17 14:00
130 Rysy II Bukowina Tatrzańska LKS Szaflary 2018-06-17 14:00
131 Tuchovia Iskra Brzezinka 2018-06-17 14:00
132 Victoria Gaj pauza

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty