Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga JM
Olimpiada Młodzieży: Porażka bez konsekwencji2012-07-06 15:12:00

Po dwóch zwycięstwach przyszła porażka, na szczęście bez konsekwencji. Małopolska przegrała dziś w Zabierzowie z Pomorzem 1-2 (1-1), ale już wcześniej zapewniła sobie awans do finału XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, w której biorą udział piłkarze z rocznika 1996.


Małopolanie grali w rezerwowym składzie i oszczędzali siły na mecz finałowy z Warmińsko-Mazurskim ZPN, który zostanie rozegrany w niedzielę o godz. 13.30 na boisku przy ul. Ptaszyckiego 4 w Nowej Hucie. Mimo to objęli prowadzenie, bramkę zdobył Janczarzyk. Pomorze wyrównało, a na 5 minut przed końcem uzyskało zwycięskiego gola.


Wyniki grupy A:
Małopolski ZPN - Pomorski ZPN 1-2
Gole: Dawid Janczarzyk - Maciej Koziara, Dawid Zieliński

Mazowiecki ZPN - Śląski ZPN 2-0
1-0 Kamil Anczewski
2-0 Kamil Anczewski

1. Małopolski ZPN       3  6  4-3
2. Mazowiecki ZPN      3  6  5-3
3. Pomorski ZPN         3  4  3-3
4. Śląski ZPN               3  1  0-3

Wyniki grupy B:
Opolski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 2-1
Gole: Radosław Kowalczyk 2 - Rafał Maciążek

Podkarpacki ZPN - Wielkopolski ZPN 0-1
0-1 Krystian Sanocki

1. Warmińsko-Mazurski ZPN      3  6  6-4
2. Wielkopolski ZPN                     3  6  6-3
3. Podkarpacki ZPN                      3  3  6-3
4. Opolski ZPN                              3  3  2-10


Finały - niedziela, 8 lipca 2012
11:00 mecz o 3. miejsce: Mazowiecki ZPN - Wielkopolski ZPN (boisko Wieczystej)
13:30 mecz o 1. miejsce: Małopolski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN (boisko przy ul. Ptaszyckiego 4)
15:00 ceremonia zamknięcia XVIII OOM w piłce nożnej juniorów (boisko przy ul. Ptaszyckiego 4)


Wyniki III dnia turnieju dziewcząt:
Grupa A:
Warmińsko-Mazurski ZPN - Małopolski ZPN 1-9
Gole: Weronika Dziadura - Aleksandra Nieciąg 5, Gabriela Grzywińska 3, Anna Zapała

Wielkopolski ZPN - Śląski ZPN 0-2
Gole: Patrycja Matla, Aleksandra Lizoń

1. Śląski ZPN                                     3  7  10-2
2. Wielkopolski ZPN                         3  6  9-3
3. Małopolski ZPN                            3  4  12-7
4. Warmińsko-Mazurski ZPN         3  0  1-20

Grupa B:
Opolski ZPN - Lubuski ZPN 1-1
Gole: Dominika Małycha - Paulina Sanocka

Mazowiecki ZPN - Lubelski ZPN 4-1
Gole: Dominika Grabowska, Anna Rędzia, Oliwia Rapacka, Katarzyna Mostowska - Agnieszka Jędrzejewicz

1. Mazowiecki ZPN        3  9  10-1
2. Lubelski ZPN             3  4  6-6
3. Lubuski ZPN              3  2  1-2
4. Opolski ZPN               3  1  3-11


Półfinały, 7 lipca 2012:
O miejsca 1-4
16:00 Śląski ZPN - Lubelski ZPN (boisko Bronowianki)
16:00 Mazowiecki ZPN - Wielkopolski ZPN (boisko Wieczystej)

o miejsca 5-8
11:00 Małopolski ZPN - Opolski ZPN (boisko Borku)
11:00 Lubuski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN (boisko Wawelu)


st


Aktualizacja 20:15


dsc_0636.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty