Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga JM
Od wtorku piłkarskie MP 16-latków2012-07-01 17:24:00

We wtorek 3 lipca rozpoczynają się w Krakowie i Zabierzowie rozgrywki piłkarskie XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Małopolska będzie reprezentowana zarówno w turnieju dziewcząt, jak i chłopców.


Zawody są mistrzostwami Polski rocznika 1996, wśród chłopców toczą się także o Puchar PZPN im. Kazimierza Deyny.

Reprezentacja Małopolskiego ZPN chłopców:
Wisła SA Kraków: Grzegorz Marszalik, Mateusz Zając, Kamil Kuczak, Jakub Mordec, Paweł Stolarski, Błażej Skrobowski, Jakub Bartosz
Hutnik Kraków: Jakub Dziubas
Cracovia: Krzysztof Szewczyk, Szymon Słowiak, Mateusz Wdowiak
Sandecja Nowy Sącz: Konrad Kołodziej, Dawid Janczarzyk, Bartosz Nowakowski
Tarnovia Tarnów: Bartosz Kapustka
Górnik Wieliczka: Patryk Pilch
Halniak Maków Podhalański: Marcin Koper
Garbarnia Kraków: Adam Buksa
Zawodnicy rezerwowi:
Orzeł Piaski Wielkie: Damian Paździor
Hutnik Kraków: Patryk Serafin, Kamil Butkiewicz, Norbert Bębenek
Sandecja Nowy Sącz: Piotr Nowak
Wisła Kraków: Mateusz Mlostek, Oskar Wąsikowski
Cracovia: Bartosz Chlebda, Krzysztof Ropski, Kacper Kapera
I trener: Jerzy Smoter, II trener: Michał Wiącek, kierownik reprezentacji: Wiesław Gawlik.

Reprezentacja Małopolskiego ZPN dziewcząt:
UKS Victoria Gaj: Alicja Banaś, Katarzyna Nowak, Magdalena Gozdecka, Angelika Biskup, Sylwia Ćwięczek, Klaudia Stafińska   
KS Bronowianka Kraków: Natalia Malota, Dominika Woźniak, Magdalena Warzecha, Magdalena Matyja, Karolina Sikora
MKS Halniak Maków Podhalański: Aleksandra Nieciąg, Magdalena Howińska
KS Starówka Nowy Sącz: Wioleta Myjak, Monika Zwolenik
KS Wanda Kraków: Gabriela Grzywińska, Anna Dyba
AZS UJ Kraków: Anna Zapała
Rezerwowe: Weronika Czulak (Wanda), Wiktoria Porosło (Victoria), Lucyna Surowczyk (Bronowianka).

PROGRAM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ chłopców (rocznik 96)

Wtorek, 3 lipca 2012
Grupa A (boisko Wawelu)
11:00 Mazowiecki ZPN - Pomorski ZPN
16:00 Śląski ZPN - Małopolski ZPN

Grupa B (boisko w Zabierzowie)
11:00 Warmińsko-Mazurski ZPN - Wielkopolski ZPN
16:00 Opolski ZPN - Podkarpacki ZPN

Środa, 4 lipca 2012
Grupa A (boisko Wawelu)
11:00 Pomorski ZPN - Śląski ZPN
16:00 Małopolski ZPN - Mazowiecki ZPN

Grupa B (boisko w Zabierzowie)
11:00 Wielkopolski ZPN - Opolski ZPN
16:00 Podkarpacki ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN

Piątek, 6 lipca 2012
Grupa A
11:00 Mazowiecki ZPN - Śląski ZPN (boisko Wawelu)
11:00 Pomorski ZPN - Małopolski ZPN (boisko w Zabierzowie)

Grupa B
14:00 Warmińsko-Mazurski ZPN - Opolski ZPN (boisko Wawelu)
16:00 Wielkopolski ZPN - Podkarpacki ZPN (boisko w Zabierzowie)

Niedziela, 8 lipca 2012
11:00 mecz o 3. miejsce (2A - 2B), boisko Wieczystej
13:30 mecz o 1. miejsce (1A - 1B), boisko przy ul. Ptaszyckiego 4
15:00 ceremonia zamknięcia XVIII OOM w piłce nożnej juniorów (boisko przy ul. Ptaszyckiego 4)

PROGRAM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ dziewcząt (rocznik 96 i młodsze)

Wtorek, 3 lipca 2012
Grupa A (boisko Bronowianki)
11:00 Wielkopolski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN
16:00 Śląski ZPN - Małopolski ZPN

Grupa B (boisko Borku)
11:00 Mazowiecki ZPN - Opolski ZPN
16:00 Lubelski ZPN - Lubuski ZPN

Środa, 4 lipca 2012
Grupa A (boisko Bronowianki)
11:00 Warmińsko-Mazurski ZPN - Śląski ZPN
16:00 Wielkopolski ZPN - Małopolski ZPN

Grupa B (boisko Borku)
11:00 Opolski ZPN - Lubelski ZPN
16:00 Mazowiecki ZPN - Lubuski ZPN

Piątek, 6 lipca 2012
Grupa A
11:00 Wielkopolski ZPN - Śląski ZPN (boisko Bronowianki)
11:00 Warmińsko-Mazurski ZPN - Małopolski ZPN (boisko Borku)

Grupa B
16:00 Mazowiecki ZPN - Lubelski ZPN (boisko Bronowianki)
16:00 Opolski ZPN - Lubuski ZPN (boisko Borku)

Sobota, 7 lipca 2012
11:00 A3 - B4 (boisko Borku)
11:00 B3 - A4 (boisko Wawelu)
16:00 A1 - B2 (boisko Bronowianki)
16:00 B1 - A2 (boisko Wieczystej)

Poniedziałek, 9 lipca 2012
10:00 mecz o 5. miejsce (boisko Bronowianki)
11:00 mecz o 3. miejsce (boisko Wawelu)
12:00 mecz o 7. miejsce (boisko Bronowianki)
13:30 mecz o 1. miejsce (boisko Wawelu)
15:00 Ceremonia zamknięcia XVIII OOM w piłce nożnej juniorek (boisko Wawelu)


mzpn, st




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty