Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga JM
Mateusz Klich na testach w... SMS-ie2012-06-06 11:44:00

Krakowską Szkołę Mistrzostwa Sportowego odwiedził Mateusz Klich, były piłkarz Cracovii, a obecnie VfL Wolfsburg. Jest on absolwentem szkoły z ulicy Szablowskiego, w której ukończył Gimnazjum, a następnie Liceum.


Uczęszczając do szkoły Mateusz grał w Cracovii. Do Pasów ściągnął go z Tarnovii Marcin Gędłek (trener w SMS), u którego występował kilka lat w zespole juniorów młodszych i starszych oraz w Młodej Ekstraklasie. W trakcie nauki w liceum Klich rozpoczął karierę w pierwszym zespole Cracovii, gdzie grał na pozycji pomocnika.

Mateusz Klich odwiedził SMS w poniedziałek, w dniu testów do szkoły. Zawodnik VfL Wolfsburg bacznie przyglądał się swoim następcom.
- Cieszę się, że mogłem trafić do SMS-u na Szablowskiego, bo to jest idealna szkoła dla osób, które chcą połączyć naukę ze sportem. Czasy SMS-u i mieszkanie w internacie wspominam bardzo dobrze. Spędziłem tam pięć lat i poznałem naprawdę świetnych ludzi – mówił Mateusz.

Już 25 czerwca kolejne osoby mają szansę powalczyć o możliwość szkolenia i nauki w murach Szkoły Mistrzostwa Sportowego i dołączenia do znakomitego grona absolwentów SMS-u.

25 czerwca odbędą się dodatkowe egzaminy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Dla chętnych do rozpoczęcia nauki w „Szkole Mistrzów” - więcej informacji na stronie:

www.sms.krakow.pl


Dyrektor Gilarski zaprasza do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie - dodatkowa rekrutacja: 25 czerwca! - kliknij tutaj


SMS/PC


klichgilarski.jpg
klichy.jpg
klichy2.jpg
klichy3.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty