Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Kraków II)
Podgórze grało z oldbojami Wisły2011-03-07 09:38:00

A-klasowy zespół Podgórza Kraków zmierzył się w sobotę towarzysko z oldbojami Wisły. Wygrała Biała Gwiazda 4-3.

Podgórze Kraków - Wisła Kraków oldboje 3-4 (1-2)

3-4 Winnicki 78

Wiślacy rozpoczęli spotkanie od... błędu. Złe podanie na własnej połowie Knap przeciął wślizgiem i piłka wtoczyła się do pustej bramki. Oldboje wyrównali w 17. minucie - Matyja strzelił spokojnie obok bramkarza. Na 7 minut przed przerwą piłkarze Białej Gwiazdy znakomicie rozegrali akcję, a wykończył ją Janik.

Druga połowa rozpoczęła się dla Podgórza równie dobrze jak pierwsza. Do prostopadłej piłki dobiegł Ochałek i spokojnym strzałem obok Sarnata zdobył wyrównującego gola. Później okazji nie wykorzystali Winnicki i Ochałek, za to w 63. minucie było 3-2 dla wiślaków. Grający po przerwie w ich zespole Gorszkow przelobował Szydłowskiego. Niebawem mógł być remis, ale Knap trafił w słupek. W 68. minucie Grzegorz Pater, grający trener Podgórza występujący jednak w przeciwnej drużynie, pokonał Szydłowskiego i oldboje prowadzili już 4-2. Wynik ustalił Winnicki płaskim strzałem.

Mecz odbył się na sztucznej nawierzchni Nadwiślanu. Kolejny sparing Podgórza - w sobotę 12 marca o godz. 13 z juniorami Wisły Kraków.