Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Kraków I)

Strażak Goszcza - Tonianka Tonie 4-0 (2-0)

1-0 Maciej Gajoch 20
2-0 Tomasz Pawlik 32
3-0 Maciej Gajoch 72
4-0 Łukasz Lech 85

W meczu beniaminków zdecydowanie lepszy okazał się Strażak. Gospodarze objęli prowadzenie w 20. minucie - z podania Łukasza Lecha gola zdobył Maciej Gajoch. Podwyższył Tomasz Pawlik, który z wolnego trafił w "mur", ale skutecznie poprawił.

Po przerwie Tonianka chciała odrobić stratę, ale w zasadzie nie stworzyła żadnej sytuacji, poza strzałem z 30 metrów w poprzeczkę. Gospodarze spokojnie przyjmowali rywali, po czym groźnie kontrowali. W 72. minucie było 3-0 po golu Macieja Gajocha, z podania Łukasza Lecha. Lech, który zanotował dwie asysty, w końcu sam trafił do bramki. Przerzucił sobie piłkę nad obrońcą i uderzył celnie w "krótki" róg. Snajper z Goszczy miał jeszcze parę okazji, w tym m.in. strzał w słupek.