Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Kraków I)
Przerwany mecz w Modlnicy (ZOBACZ NA FILMIE ATAK NA SĘDZIEGO)2011-05-08 09:47:00

Mecz A klasy krakowskiej (gr. I) pomiędzy Błękitnymi Modlnica a Bibiczanką Bibice został przerwany w 70. minucie przy stanie 0-1.

Sędzia Damian Sobór chwilę wcześniej podyktował karnego dla gospodarzy za faul bramkarza Bibiczanki Wadowskiego na Piszczku. Golkiper gości nie zgodził się z decyzją i ruszył w kierunku arbitra, który w wyniku popchnięcia przewrócił się. W związku z tym, że została naruszona nietykalność cielesna sędziego, mecz został przerwany i gospodarze już nie zdążyli wykonać karnego.

Na trybunie był obecny obserwator Edward Iwański, sam prezes Podokręgu Kraków, więc na pewno Komisji Gier Podokręgu PN Kraków łatwiej będzie podjąć decyzję w sprawie przerwanego meczu w Modlnicy.

Gwoli formalności: Bibiczanka prowadziła 1-0, gola zdobył z wolnego z ok. 25 m Kurczek. W 65. minucie czerwoną kartkę zobaczył zawodnik gości - Łysek.