Strona główna > IO > Vancouver 2010 > Wiadomości Vancouver 2010
Wielka nagroda dla gwiazdy
27.04.2010 19:27 -

Polski Związek Narciarski nagrodził dziś w Krakowie Justynę Kowalczyk i jej trenera Aleksandra Wierietielnego. Otrzymali nagrody finansowe za wyniki tego sezonu.

18.03.2010 03:23 -

W Vancouver trwają X Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie. W piątym dniu zawodów bliska kolejnego medalu była Katarzyna Rogowiec, która zajęła 4. miejsce w biathlonowym biegu na 12.5 km.

więcej »
Prowadzi Rosja
17.03.2010 02:07 -
więcej »
Brąz Katarzyny Rogowiec w Vancouver
15.03.2010 23:44 - RK

W Vancouver trwają X Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie. W trzecim dniu zawodów brązowy medal w biegu narciarskim na 15 km st. dowolnym wywalczyła 32-letnia Katarzyna Rogowiec, krakowianka reprezentująca Start Nowy Sącz.

więcej »
Na razie bez medalu
15.03.2010 02:00 -
więcej »
Katarzyna Rogowiec piąta
14.03.2010 08:33 -

W Vancouver rozpoczęły się Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie, w których bierze udział 506 sportowców z 44 krajów. W pierwszym dniu zawodów 5. miejsce w biathlonie zajęła Katarzyna Rogowiec, krakowianka w barwach Startu Nowy Sącz.