Strona główna > Koszykówka
Świetna końcówka Finów, koniec turnieju dla Polaków
05.07.2024 00:14 -

Finlandia pokonała reprezentację Polski 89:88 w turnieju kwalifikacyjnym koszykarzy w Walencji. Rywale zagrali świetnie w ostatniej kwarcie - wygrali ją 29:17.

więcej »
Bahamy wygrywają z Polską w Walencji
03.07.2024 23:52 -

Bahamy pokonały reprezentację Polski 90:81 podczas turnieju kwalifikacyjnego koszykarzy rozgrywanego w Walencji.

więcej »
Kadra koszykarzy wyleciała do Walencji
30.06.2024 18:04 -

Koszykarska reprezentacja Polski już od środy weźmie udział w turnieju kwalifikacyjnym w Walencji. Trener Igor Milicić wybrał 12 zawodników, którzy w Hiszpanii powalczą o awans.

więcej »
Polacy lepsi od Filipińczyków
29.06.2024 21:48 -

Koszykarska reprezentacja Polski pokonała w Arenie Sosnowiec Filipiny 82:80 w swoim ostatnim meczu towarzyskim przed turniejem kwalifikacyjnym w Walencji.

więcej »
Koszykarze pokonali Nową Zelandię, zagrał Sochan
28.06.2024 23:22 -

Reprezentacja Polski koszykarzy pokonała Nową Zelandię 88:59 w meczu towarzyskim rozegranym w Katowicach. W sobotę o godz. 18:00 w Arenie Sosnowiec biało-czerwoni zagrają z Filipinami.

więcej »
Ostatni sparing w Chorwacji dla Brazylii
24.06.2024 21:46 -

Brazylia pokonała reprezentację Polski koszykarzy 91:75 w meczu towarzyskim rozegranym w chorwackiej Opatiji.

więcej »
Chorwaci lepsi od Polaków w sparingu
23.06.2024 22:45 -

W meczu towarzyskim rozegranym w Opatiji Chorwacja - głównie dzięki świetnej postawie w drugiej połowie - pokonała reprezentację Polski koszykarzy 82:68.

więcej »
Grecja wygrywa z reprezentacją Polski
21.06.2024 22:54 -

W meczu towarzyskim koszykarzy rozegranym w Pireusie Grecja pokonała reprezentację Polski 78:73.

więcej »
Trefl Sopot mistrzem ORLEN Basket Ligi
17.06.2024 06:48 -

Od 1-3 do 4-3 w finale ORLEN Basket Ligi! Trefl Sopot w decydującym spotkaniu pokonał Kinga Szczecin 77:71 i został mistrzem Polski!

więcej »
Kadra koszykarzy na pracowite lato
07.06.2024 16:46 -

Trener Igor Milicić wybrał skład koszykarskiej reprezentacji Polski, który będzie przygotowywał się do turnieju kwalifikacyjnego w Walencji. Kadra zgrupowanie we Wrocławiu rozpocznie w poniedziałek 10 czerwca.