Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy starsi > Liga Małopolska

1-0 Rzeszutko 28
2-0 Bachleda 75
3-0 Stanisławczyk 87

SMS: Radzimowski - Stanisławczyk, Wierzycki, Gubała, Żaczek (85 Gil) - Rzeszutko, Mrózek, Dąbrowski (65 Kozioł), Kaczkowski (55 Lizak) - Wiśniewski (70 Pietras), Bachleda (80 Stańczyk).

Przez prawie półgodziny mecz był wyrównany, Skawinka grała mądrze w defensywie. W 28. minucie goście popełnili jednak błąd, Wiśniewski podał prostopadle do Rzeszutki, który w sytuacji "sam na sam" minął bramkarza, "położył" obrońcę i strzelił do pustej bramki. 7 minut później Skawinka zdobyła gola po główce Curzydły, ale ze spalonego...

Po przerwie grę ustawiła czerwona kartka dla zawodnika Skawinki (za uderzenie przeciwnika łokciem). Od tej pory przewagę uzyskał SMS, strzelając w ostatnim kwadransie dwie bramki. Na 2-0 podwyższył Bachleda po indywidualnej akcji zakończonej uderzeniem sprzed szesnastki - lewą nogą po "długim"; piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki. Na 3 minuty przed końcem padł trzeci gol dla SMS. Po krótko rozegranym rzucie rożnym Pietras wrzucił futbolówkę na dalszy słupek, Wierzycki zgrał do środka, a Stanisławczyk "szczupakiem" ustalił wynik meczu.