Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Trampkarze młodsi > III liga (Kraków)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Kmita Zabierzów226295-82020113357-11100112938-7920
2Prądniczanka Kraków225485-151732113143-51010112342-10722
3Bronowianka Kraków224154-371327112223-21713111931-16614
4LKS Niedźwiedź223759-581147112134-17632111625-41515
5Gwiazda Ściejowice223741-251147111414-17425112327-8722
6Bieżanowianka Kraków223639-271138112021-13623111618-14515
7Słomniczanka Słomniki223543-361129111720-16524111823-20605
8Zieleńczanka Zielonki223130-4010111111917-14614111213-26407
9Zwierzyniecki Kraków222229-607114111215-27407111014-33317
10Błękitni Modlnica221618-6651161199-403081179-26218
11Grzegórzecki Kraków221011-7231181166-442091145-28119
12Orzeł Sidzina2200-6600221100-3300111100-330011
1. kolejka 26 sierpnia 2009
Bieżanowianka Kraków1-3Zieleńczanka Zielonki26 sierpnia, 10:00
Kmita Zabierzów13-0LKS Niedźwiedź26 sierpnia, 18:00
Bronowianka Kraków3-0Słomniczanka Słomniki26 sierpnia, 18:30
Gwiazda Ściejowice3-0Orzeł Sidzina26 sierpnia, 16:00
Grzegórzecki Kraków0-10Prądniczanka Kraków1 kwietnia, 14:30
Mecz się nie odbył, brak gości. Ustalono, że mecz odbędzie się w nowym terminie. 14.10.2009 spotkanie odwołano wskutek złych warunków atmosferycznych; 1.04.2010 mecz na boisku Prądniczanki
Błękitni Modlnica3-1Zwierzyniecki Kraków12 września, 13:30
2. kolejka 29-30 sierpnia 2009
Zieleńczanka Zielonki6-2LKS Niedźwiedź29 sierpnia, 11:30
Prądniczanka Kraków3-1Gwiazda Ściejowice29 sierpnia, 11:30
Słomniczanka Słomniki4-1Grzegórzecki Kraków29 sierpnia, 11:30
Zwierzyniecki Kraków0-6Bronowianka Kraków8 września, 16:00
Bieżanowianka Kraków2-1Błękitni Modlnica29 sierpnia, 10:00
Orzeł Sidzina0-3Kmita Zabierzów30 sierpnia, 12:30
3. kolejka 1 września 2009
Zwierzyniecki Kraków3-0Grzegórzecki Kraków1 września, 18:00
LKS Niedźwiedź3-0Orzeł Sidzina1 września, 17:30
Błękitni Modlnica0-2Zieleńczanka Zielonki1 września, 18:00
Bronowianka Kraków1-0Bieżanowianka Kraków1 września, 18:00
Gwiazda Ściejowice1-2Słomniczanka Słomniki1 września, 16:00
Kmita Zabierzów3-1Prądniczanka Kraków1 września, 16:30
4. kolejka 4-6 września 2009
Zwierzyniecki Kraków0-2Gwiazda Ściejowice4 września, 16:30
Prądniczanka Kraków9-0LKS Niedźwiedź5 września, 11:00
Zieleńczanka Zielonki3-0Orzeł Sidzina5 września, 11:30
Słomniczanka Słomniki1-4Kmita Zabierzów5 września, 11:30
Bieżanowianka Kraków3-0Grzegórzecki Kraków5 września, 10:00
Błękitni Modlnica0-10Bronowianka Kraków6 września, 18:00
5. kolejka 12-14 września 2009
Bronowianka Kraków4-0Zieleńczanka Zielonki12 września, 11:30
Gwiazda Ściejowice2-0Bieżanowianka Kraków12 września, 15:00
LKS Niedźwiedź5-2Słomniczanka Słomniki13 września, 11:30
Orzeł Sidzina0-3Prądniczanka Kraków13 września, 12:30
Kmita Zabierzów10-0Zwierzyniecki Kraków14 września, 17:30
Grzegórzecki Kraków2-1Błękitni Modlnica14 września, 16:00
6. kolejka 19-20 września 2009
Zwierzyniecki Kraków1-3LKS Niedźwiedź18 września, 16:00
Zieleńczanka Zielonki0-2Prądniczanka Kraków19 września, 11:30
Słomniczanka Słomniki3-0Orzeł Sidzina19 września, 11:30
Bronowianka Kraków2-0Grzegórzecki Kraków19 września, 11:30
Błękitni Modlnica0-3Gwiazda Ściejowice20 września, 12:00
Bieżanowianka Kraków1-1Kmita Zabierzów21 września, 16:00
7. kolejka 26-27 września 2009
Kmita Zabierzów9-0Błękitni Modlnica25 września, 17:30
Prądniczanka Kraków2-0Słomniczanka Słomniki26 września, 11:30
Gwiazda Ściejowice2-3Bronowianka Kraków26 września, 12:30
LKS Niedźwiedź2-2Bieżanowianka Kraków27 września, 11:30
Orzeł Sidzina0-3Zwierzyniecki Kraków27 września, 12:30
Grzegórzecki Kraków1-5Zieleńczanka Zielonki28 września, 16:00
8. kolejka 3-4 października 2009
Zwierzyniecki Kraków0-6Prądniczanka Kraków2 października, 15:30
Zieleńczanka Zielonki1-0Słomniczanka Słomniki3 października, 11:30
Bronowianka Kraków1-4Kmita Zabierzów3 października, 11:30
LKS Niedźwiedź4-1Błękitni Modlnica4 października, 11:30
Bieżanowianka Kraków3-0Orzeł Sidzina4 października, 10:00
Grzegórzecki Kraków0-8Gwiazda Ściejowice3 października
9. kolejka 10-11 października 2009
Prądniczanka Kraków4-1Bieżanowianka Kraków10 października, 10:30
Kmita Zabierzów3-0Grzegórzecki Kraków10 października, 11:00
Słomniczanka Słomniki3-1Zwierzyniecki Kraków10 października, 11:30
Gwiazda Ściejowice1-0Zieleńczanka Zielonki22 października, 16:00
W pierwotnym terminie (10.10.2009) mecz nie odbył się, gdyż po ulewie boisko nie nadawało się do gry
LKS Niedźwiedź4-4Bronowianka Kraków11 października, 11:30
Orzeł Sidzina0-3Błękitni Modlnica11 października, 11:30
10. kolejka 17-18 października 2009
Bronowianka Kraków3-0Orzeł Sidzina31 października
Gwiazda Ściejowice0-5Kmita Zabierzów7 listopada, 12:30
Błękitni Modlnica0-4Prądniczanka Kraków8 listopada, 14:30
Zieleńczanka Zielonki0-0Zwierzyniecki Kraków7 listopada, 11:30
Bieżanowianka Kraków1-5Słomniczanka Słomniki8 listopada, 10:00
Grzegórzecki Kraków0-3LKS Niedźwiedź6 kwietnia, 12:00
Mecz w Niedźwiedziu
W pierwotnym terminie (17-18.10.2009) mecze 10. kolejki zostały odwołane wskutek złych warunków atmosferycznych
11. kolejka 24-25 października 2009
Zwierzyniecki Kraków0-2Bieżanowianka Kraków23 października, 14:30
Prądniczanka Kraków5-1Bronowianka Kraków24 października, 10:30
Kmita Zabierzów3-0Zieleńczanka Zielonki24 października, 11:30
LKS Niedźwiedź0-0Gwiazda Ściejowice24 października, 11:30
Słomniczanka Słomniki1-1Błękitni Modlnica24 października, 11:30
Orzeł Sidzina0-3Grzegórzecki Kraków25 października, 12:30
12. kolejka 10-11 kwietnia 2010
Słomniczanka Słomniki0-1Bronowianka Kraków10 kwietnia, 11:30
Zieleńczanka Zielonki0-3Bieżanowianka Kraków10 kwietnia, 10:30
Prądniczanka Kraków3-0Grzegórzecki Kraków1 czerwca
Mecz przełożony z 10.04 na 20.05 (odwołany ze względu na zły stan boiska), a następnie na 1.06.2010
LKS Niedźwiedź3-5Kmita Zabierzów8 czerwca
Mecz przełożony z 10.04 na 20.05 (odwołany ze względu na zły stan boiska), nowy termin: 8.06.2010
Orzeł Sidzina0-3Gwiazda Ściejowice 
Zwierzyniecki Kraków3-0Błękitni Modlnica27 maja
Mecz przełożony z 13.04 na 27.05.2010
13. kolejka 17-18 kwietnia 2010
LKS Niedźwiedź7-0Zieleńczanka Zielonki12 maja, 15:00
Mecz przełożony z 17.04 na 12.05.2010
Grzegórzecki Kraków0-3Słomniczanka Słomniki17 kwietnia, 11:30
Gwiazda Ściejowice1-1Prądniczanka Kraków19 kwietnia
Mecz przełożony z 17.04 na 19.04.2010
Bronowianka Kraków4-1Zwierzyniecki Kraków8 czerwca
Mecz przełożony z 17.04 na 17.05 (odwołany ze względu na zły stan boiska), nowy termin: 8.06.2010
Kmita Zabierzów3-0Orzeł Sidzina 
Błękitni Modlnica0-6Bieżanowianka Kraków19 kwietnia, 16:00
14. kolejka 24-25 kwietnia 2010
Grzegórzecki Kraków2-5Zwierzyniecki Kraków23 kwietnia, 15:30
Mecz na boisku Zwierzynieckiego
Bieżanowianka Kraków2-0Bronowianka Kraków23 kwietnia, 16:30
Słomniczanka Słomniki1-1Gwiazda Ściejowice24 kwietnia, 11:30
Zieleńczanka Zielonki2-1Błękitni Modlnica24 kwietnia, 12:30
Prądniczanka Kraków1-1Kmita Zabierzów24 kwietnia, 13:30
Orzeł Sidzina0-3LKS Niedźwiedź24 kwietnia
15. kolejka 29-30 kwietnia 2010
LKS Niedźwiedź2-1Prądniczanka Kraków29 kwietnia, 16:30
Bronowianka Kraków1-0Błękitni Modlnica29 kwietnia, 17:30
Kmita Zabierzów5-0Słomniczanka Słomniki29 kwietnia, 18:30
Orzeł Sidzina0-3Zieleńczanka Zielonki29 kwietnia
Gwiazda Ściejowice1-0Zwierzyniecki Kraków30 kwietnia, 16:30
Grzegórzecki Kraków1-0Bieżanowianka Kraków29 kwietnia, 16:00
Mecz na boisku Bieżanowianki
16. kolejka 8-9 maja 2010
Zwierzyniecki Kraków0-4Kmita Zabierzów7 maja, 16:00
Słomniczanka Słomniki4-3LKS Niedźwiedź8 maja, 11:30
Zieleńczanka Zielonki2-0Bronowianka Kraków8 maja, 12:30
Prądniczanka Kraków3-0Orzeł Sidzina8 maja
Bieżanowianka Kraków0-1Gwiazda Ściejowice7 czerwca
Mecz odwołany ze względu na zły stan boiska, przełożony z 9.05 na 7.06.2010
Błękitni Modlnica3-0Grzegórzecki Kraków10 maja, 16:30
17. kolejka 15-16 maja 2010
LKS Niedźwiedź1-2Zwierzyniecki Kraków15 maja, 11:30
Grzegórzecki Kraków0-3Bronowianka Kraków11 maja
Mecz na boisku Bronowianki, gospodarzem Grzegórzecki
Prądniczanka Kraków5-0Zieleńczanka Zielonki15 maja, 11:00
Gwiazda Ściejowice0-1Błękitni Modlnica15 maja, 12:00
Kmita Zabierzów4-0Bieżanowianka Kraków15 czerwca, 16:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 16.05 na 15.06.2010
Orzeł Sidzina0-3Słomniczanka Słomniki15 maja
18. kolejka 22-23 maja 2010
Zwierzyniecki Kraków3-0Orzeł Sidzina22 maja
Słomniczanka Słomniki2-3Prądniczanka Kraków14 czerwca, 17:00
Mecz przełożony z 22.05 na 14.06.2010
Zieleńczanka Zielonki3-0Grzegórzecki Kraków22 maja
Bronowianka Kraków1-4Gwiazda Ściejowice15 czerwca, 16:30
Mecz przełożony z 23.05 na 15.06.2010
Błękitni Modlnica0-6Kmita Zabierzów23 maja, 16:00
Bieżanowianka Kraków3-0LKS Niedźwiedź27 czerwca, 15:00
Mecz przełożony z 23.05 na 27.06.2010
19. kolejka 29 maja 2010
Słomniczanka Słomniki1-0Zieleńczanka Zielonki29 maja, 11:30
Kmita Zabierzów1-0Bronowianka Kraków29 maja, 11:30
Gwiazda Ściejowice1-1Grzegórzecki Kraków29 maja, 12:00
Błękitni Modlnica0-4LKS Niedźwiedź29 maja, 13:30
Prądniczanka Kraków6-1Zwierzyniecki Kraków29 maja, 13:00
Orzeł Sidzina0-3Bieżanowianka Kraków29 maja
20. kolejka 5 czerwca 2010
Zwierzyniecki Kraków2-4Słomniczanka Słomniki23 czerwca, 18:30
Mecz nie odbył się ze względu na zły stan boiska, przełożony z 4.06 na 23.06.2010
Bieżanowianka Kraków2-2Prądniczanka Kraków21 czerwca, 16:30
Mecz nie odbył się ze względu na zły stan boiska, przełożony z 4.06 na 21.06.2010
Grzegórzecki Kraków0-3Kmita Zabierzów5 czerwca, 11:30
Mecz na boisku Kmity, gospodarzem Grzegórzecki
Zieleńczanka Zielonki0-4Gwiazda Ściejowice17 czerwca, 16:30
Mecz nie odbył się ze względu na zły stan boiska, przełożony z 5.06 na 17.06.2010
Bronowianka Kraków3-3LKS Niedźwiedź5 czerwca, 12:30
Błękitni Modlnica3-0Orzeł Sidzina5 czerwca
21. kolejka 12-13 czerwca 2010
Słomniczanka Słomniki0-1Bieżanowianka Kraków11 czerwca, 18:00
Zwierzyniecki Kraków3-0Zieleńczanka Zielonki11 czerwca, 16:30
LKS Niedźwiedź3-0Grzegórzecki Kraków12 czerwca, 12:30
Prądniczanka Kraków2-0Błękitni Modlnica12 czerwca, 15:00
Orzeł Sidzina0-3Bronowianka Kraków12 czerwca
Kmita Zabierzów3-0Gwiazda Ściejowice13 czerwca, 15:30
22. kolejka 19-20 czerwca 2010
Bieżanowianka Kraków3-0Zwierzyniecki Kraków17 czerwca, 16:30
Bronowianka Kraków0-9Prądniczanka Kraków19 czerwca, 11:30
Zieleńczanka Zielonki0-2Kmita Zabierzów19 czerwca, 12:30
Gwiazda Ściejowice2-4LKS Niedźwiedź19 czerwca, 12:00
Błękitni Modlnica0-4Słomniczanka Słomniki20 czerwca, 13:30
Grzegórzecki Krakóww.Orzeł Sidzina19 czerwca
Obustronny walkower

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty