Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > C klasa (Wadowice I)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Amator Babica163342-3096181622-1344081720-17521
2Grom Grzechynia163338-22103381916-861181422-14422
3Korona Skawinki162736-2383582224-67108512-17125
4Zryw Lanckorona162739-3583581421-1842281318-17413
5Tarnawianka Tarnawa162334-3172781521-145038813-17224
6Pogoń Bugaj161933-3761981017-193148916-18305
7LKS Bieńkówka161842-435388924-243058918-19233
8Dąb Sidzina161531-444398920-222338611-22206
9Skawa Witanowice16826-5622128713-192158113-37017
Sokół II Przytkowice wycofał się z rozgrywek.WKS Grom Grzechynia rozgrywa mecze na starym boisku treningowym w Makowie Podhalańskim, LKS Korona Skawinki w Lanckoronie
1. kolejka 23 sierpnia 2009
Dąb Sidzina0-5Grom Grzechynia23 sierpnia, 17:00
Amator Babica3-3Zryw Lanckorona23 sierpnia, 11:00
Tarnawianka Tarnawa1-5LKS Bieńkówka23 sierpnia, 17:00
Pogoń Bugaj5-2Skawa Witanowice23 sierpnia, 14:00
2. kolejka 30 sierpnia 2009
Grom Grzechynia5-3Skawa Witanowice30 sierpnia, 11:00
LKS Bieńkówka5-3Korona Skawinki30 sierpnia, 17:00
Zryw Lanckorona2-1Tarnawianka Tarnawa30 sierpnia, 17:00
Dąb Sidzina2-2Amator Babica30 sierpnia, 17:00
3. kolejka 6 września 2009
Amator Babica3-3Grom Grzechynia6 września, 11:00
Tarnawianka Tarnawa5-0Dąb Sidzina6 września, 17:00
Korona Skawinki1-0Zryw Lanckorona6 września, 11:00
Pogoń Bugaj2-3LKS Bieńkówka6 września, 14:00
4. kolejka 13 września 2009
LKS Bieńkówka4-2Skawa Witanowice13 września, 16:00
Zryw Lanckorona4-1Pogoń Bugaj13 września, 16:00
Dąb Sidzina1-0Korona Skawinki13 września, 16:00
Amator Babica1-1Tarnawianka Tarnawa13 września, 11:00
5. kolejka 20 września 2009
Tarnawianka Tarnawa1-3Grom Grzechynia20 września, 16:00
Korona Skawinki2-2Amator Babica20 września, 11:00
Pogoń Bugaj2-1Dąb Sidzina20 września, 14:00
Skawa Witanowice1-3Zryw Lanckorona20 września, 11:00
6. kolejka 27 września 2009
Grom Grzechynia2-1LKS Bieńkówka27 września, 11:00
Dąb Sidzina8-1Skawa Witanowice27 września, 16:00
Amator Babica3-2Pogoń Bugaj27 września, 11:00
Tarnawianka Tarnawa1-0Korona Skawinki27 września, 16:00
7. kolejka 4 października 2009
Korona Skawinki2-0Grom Grzechynia4 października, 11:00
Pogoń Bugaj3-1Tarnawianka Tarnawa4 października, 14:00
Skawa Witanowice2-3Amator Babica4 października, 11:00
LKS Bieńkówka2-4Zryw Lanckorona4 października, 15:00
8. kolejka 11 października 2009
Grom Grzechynia2-0Zryw Lanckorona11 października, 11:00
Dąb Sidzina4-4LKS Bieńkówka11 października, 15:00
Tarnawianka Tarnawa4-1Skawa Witanowice11 października, 15:00
Korona Skawinki2-1Pogoń Bugaj11 października, 11:00
9. kolejka 18 października 2009
Pogoń Bugaj3-3Grom Grzechynia25 października, 11:00
Skawa Witanowice3-1Korona Skawinki25 października, 11:00
LKS Bieńkówka5-6Amator Babica25 października, 13:00
Zryw Lanckorona4-3Dąb Sidzina25 października, 11:00
W pierwotnym terminie (18.10.2009) mecze 9. kolejki zostały odwołane wskutek złych warunków atmosferycznych
10. kolejka 18 kwietnia 2010
Grom Grzechynia1-0Dąb Sidzina20 czerwca, 11:00
Zryw Lanckorona1-2Amator Babica20 czerwca, 11:00
LKS Bieńkówka0-3Tarnawianka Tarnawa20 czerwca, 11:00
Skawa Witanowice1-4Pogoń Bugaj20 czerwca, 11:00
Ze względu na żałobę narodową kolejka przełożona na 20.06.2010
11. kolejka 25 kwietnia 2010
Skawa Witanowice2-1Grom Grzechynia25 kwietnia, 17:00
Korona Skawinki2-1LKS Bieńkówka25 kwietnia, 11:00
Tarnawianka Tarnawa3-0Zryw Lanckorona25 kwietnia, 17:00
Amator Babica2-0Dąb Sidzina25 kwietnia, 11:00
12. kolejka 2 maja 2010
Grom Grzechynia0-2Amator Babica2 maja, 17:00
Dąb Sidzina2-2Tarnawianka Tarnawa2 maja, 17:00
Zryw Lanckorona1-1Korona Skawinki2 maja, 17:00
LKS Bieńkówka4-0Pogoń Bugaj2 maja, 17:00
13. kolejka 9 maja 2010
Skawa Witanowice1-1LKS Bieńkówka9 maja, 17:00
Pogoń Bugaj2-3Zryw Lanckorona9 maja, 14:00
Korona Skawinki5-1Dąb Sidzina9 maja, 11:00
Tarnawianka Tarnawa5-0Amator Babica9 maja, 17:00
14. kolejka 16 maja 2010
Grom Grzechynia2-1Tarnawianka Tarnawa3 czerwca, 17:00
Amator Babica5-3Korona Skawinki3 czerwca, 17:00
Dąb Sidzina0-3Pogoń Bugaj3 czerwca, 17:00
Zryw Lanckorona5-3Skawa Witanowice3 czerwca, 17:00
Kolejka odwołana ze względu na zły stan boisk, przełożona z 16.05 na 3.06.2010
15. kolejka 23 maja 2010
LKS Bieńkówka2-3Grom Grzechynia23 maja, 17:00
Skawa Witanowice1-3Dąb Sidzina9 czerwca, 17:00
Mecz odwołany ze względu na zły stan boiska, przełożony z 23.05 na 9.06.2010
Pogoń Bugaj0-3Amator Babica10 czerwca, 18:00
Mecz odwołany ze względu na zły stan boiska, przełożony z 23.05 na 9.06.2010
Korona Skawinki5-1Tarnawianka Tarnawa23 maja, 11:00
16. kolejka 30 maja 2010
Grom Grzechynia1-1Korona Skawinki30 maja, 17:00
Tarnawianka Tarnawa1-5Pogoń Bugaj30 maja, 17:00
Amator Babica1-1Skawa Witanowice30 maja, 11:00
Zryw Lanckorona3-3LKS Bieńkówka30 maja, 17:00
Mecz przełożony na 3.06, a następnie na 30.05.2010
17. kolejka 6 czerwca 2010
Zryw Lanckorona1-4Grom Grzechynia6 czerwca, 11:00
LKS Bieńkówka2-3Dąb Sidzina6 czerwca, 11:00
Skawa Witanowice2-3Tarnawianka Tarnawa6 czerwca, 11:00
Pogoń Bugaj0-3Korona Skawinki6 czerwca, 11:00
18. kolejka 13 czerwca 2010
Grom Grzechynia3-0Pogoń Bugaj13 czerwca, 11:00
Korona Skawinki5-0Skawa Witanowice13 czerwca, 11:00
Amator Babica4-0LKS Bieńkówka13 czerwca, 11:00
Dąb Sidzina3-5Zryw Lanckorona13 czerwca, 11:00

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty