Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > A klasa (Nowy Sącz)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Sokół Stary Sącz3073109-352415153457-161113153952-191302
2Zawada Nowy Sącz306295-601956152943-33924153352-271032
3Hart Tęgoborze305878-481776153340-171032152538-31744
4Zyndram Łącko305183-6416311163152-291015142031-35626
5LKS Świniarsko305069-5415510153039-23933152030-31627
6Zabełcze Nowy Sącz304975-691479152742-34834152233-35645
7Zawisza Rożnów304867-5714610152537-27744152330-30726
8Dąbrovia Wielogłowy304861-5314610162532-26745142329-27725
9Jedność Nowy Sącz304580-5615015152133-23708152447-33807
10Nawoj Nawojowa304458-6412810152736-26834151722-38456
11Zuber Krynica-Zdrój304369-4912711142239-26644162130-23637
12Dunajec/Start N. Sącz303343-619615151824-34537151519-27438
13Librantovia302658-917518151230-49339151428-42429
14Piątkowa Łęg301943-1166123151226-51401115717-652112
15LKS Łęka301857-1155322151028-54311115829-612211
16Budowlani Jazowsko301531-84362114311-390311161220-453310
Awans: Sokół Stary Sącz i po barażach Zawada Nowy Sącz. Nikt nie spadł.
1. kolejka 8-9 sierpnia 2009
Dunajec/Start N. Sącz2-1LKS Łęka8 sierpnia, 17:00
Zawada Nowy Sącz12-3Piątkowa Łęg9 sierpnia, 17:00
Zuber Krynica-Zdrój1-1Librantovia9 sierpnia, 17:00
Zabełcze Nowy Sącz3-1Zyndram Łącko9 sierpnia, 11:00
LKS Świniarsko1-3Sokół Stary Sącz9 sierpnia, 17:00
Jedność Nowy Sącz0-1Hart Tęgoborze9 sierpnia, 11:00
Budowlani Jazowsko1-4Zawisza Rożnów9 sierpnia, 11:00
Nawoj Nawojowa0-2Dąbrovia Wielogłowy9 sierpnia, 17:00
2. kolejka 15-16 sierpnia 2009
Dunajec/Start N. Sącz3-1Zyndram Łącko15 sierpnia, 17:00
Piątkowa Łęg2-7Dąbrovia Wielogłowy16 sierpnia, 11:00
Zawisza Rożnów5-2Nawoj Nawojowa16 sierpnia, 17:00
Hart Tęgoborze1-0Budowlani Jazowsko16 sierpnia, 14:00
LKS Świniarsko4-1Jedność Nowy Sącz16 sierpnia, 17:00
LKS Łęka1-4Sokół Stary Sącz16 sierpnia, 17:00
Zawada Nowy Sącz2-1Zuber Krynica-Zdrój16 sierpnia, 17:00
Librantovia2-9Zabełcze Nowy Sącz16 sierpnia, 12:00
3. kolejka 19 sierpnia 2009
Zuber Krynica-Zdrój6-1Piątkowa Łęg19 sierpnia, 17:00
Zabełcze Nowy Sącz0-4Zawada Nowy Sącz19 sierpnia, 17:00
Dunajec/Start N. Sącz4-3Librantovia19 sierpnia, 17:00
Zyndram Łącko4-0Sokół Stary Sącz19 sierpnia, 17:00
Jedność Nowy Sącz2-1LKS Łęka19 sierpnia, 17:00
Budowlani Jazowsko0-3LKS Świniarsko19 sierpnia, 17:00
Nawoj Nawojowa3-3Hart Tęgoborze19 sierpnia, 17:00
Zawisza Rożnów3-0Dąbrovia Wielogłowy19 sierpnia, 17:00
4. kolejka 23 sierpnia 2009
Piątkowa Łęg4-2Zawisza Rożnów23 sierpnia, 17:00
Hart Tęgoborze3-3Dąbrovia Wielogłowy23 sierpnia, 17:00
LKS Świniarsko1-1Nawoj Nawojowa23 sierpnia, 17:00
LKS Łęka7-1Budowlani Jazowsko23 sierpnia, 14:00
Zyndram Łącko3-1Jedność Nowy Sącz23 sierpnia, 17:00
Librantovia1-3Sokół Stary Sącz23 sierpnia, 12:00
Zawada Nowy Sącz3-1Dunajec/Start N. Sącz23 sierpnia, 17:00
Zuber Krynica-Zdrój2-0Zabełcze Nowy Sącz2 września, 11:00
Mecz Zuber Krynica - Zabełcze Nowy Sącz został odwołany, z powodu ulewy boisko nie nadawało się do gry
5. kolejka 30 sierpnia 2009
Zabełcze Nowy Sącz2-0Piątkowa Łęg30 sierpnia, 14:00
Dunajec/Start N. Sącz2-2Zuber Krynica-Zdrój30 sierpnia, 16:30
Sokół Stary Sącz3-4Zawada Nowy Sącz30 sierpnia, 16:30
Jedność Nowy Sącz3-1Librantovia30 sierpnia, 14:00
Budowlani Jazowsko2-2Zyndram Łącko30 sierpnia, 16:30
Nawoj Nawojowa3-2LKS Łęka30 sierpnia, 16:30
LKS Świniarsko1-1Dąbrovia Wielogłowy30 sierpnia, 11:00
Zawisza Rożnów0-2Hart Tęgoborze30 sierpnia, 14:00
6. kolejka 6 września 2009
Zyndram Łącko7-0Nawoj Nawojowa6 września, 16:30
Piątkowa Łęg3-7Hart Tęgoborze6 września, 16:30
LKS Świniarsko2-0Zawisza Rożnów6 września, 16:30
LKS Łęka2-4Dąbrovia Wielogłowy6 września, 11:00
Librantovia1-1Budowlani Jazowsko6 września, 12:00
Zawada Nowy Sącz4-3Jedność Nowy Sącz6 września, 16:30
Zuber Krynica-Zdrój1-2Sokół Stary Sącz6 września, 11:00
Zabełcze Nowy Sącz2-2Dunajec/Start N. Sącz6 września, 11:00
7. kolejka 13 września 2009
Dunajec/Start N. Sącz2-2Piątkowa Łęg13 września, 13:30
Sokół Stary Sącz2-2Zabełcze Nowy Sącz13 września, 11:00
Jedność Nowy Sącz2-0Zuber Krynica-Zdrój13 września, 16:30
Budowlani Jazowsko0-2Zawada Nowy Sącz13 września, 11:00
Nawoj Nawojowa4-1Librantovia13 września, 16:30
Zyndram Łącko1-5Dąbrovia Wielogłowy13 września, 11:00
Zawisza Rożnów3-3LKS Łęka13 września, 11:00
Hart Tęgoborze4-0LKS Świniarsko13 września, 16:30
8. kolejka 19-20 września 2009
Dunajec/Start N. Sącz1-3Sokół Stary Sącz19 września, 16:00
Piątkowa Łęg2-1LKS Świniarsko20 września, 13:30
LKS Łęka3-3Hart Tęgoborze20 września, 11:00
Zyndram Łącko1-2Zawisza Rożnów20 września, 11:00
Librantovia0-1Dąbrovia Wielogłowy20 września, 16:00
Zawada Nowy Sącz1-1Nawoj Nawojowa20 września, 16:00
Zuber Krynica-Zdrój7-1Budowlani Jazowsko20 września, 11:00
Zabełcze Nowy Sącz2-8Jedność Nowy Sącz20 września, 11:00
9. kolejka 27 września 2009
Sokół Stary Sącz7-0Piątkowa Łęg27 września, 11:00
Jedność Nowy Sącz1-3Dunajec/Start N. Sącz27 września, 16:00
Budowlani Jazowsko2-2Zabełcze Nowy Sącz27 września, 11:00
Nawoj Nawojowa2-5Zuber Krynica-Zdrój27 września, 11:00
Zawada Nowy Sącz3-1Dąbrovia Wielogłowy27 września, 16:00
Zawisza Rożnów5-1Librantovia27 września, 16:00
Hart Tęgoborze5-0Zyndram Łącko27 września, 16:00
LKS Świniarsko5-3LKS Łęka27 września, 16:00
10. kolejka 4 października 2009
Piątkowa Łęg5-2LKS Łęka4 października, 15:30
Zyndram Łącko6-2LKS Świniarsko4 października, 11:00
Librantovia0-4Hart Tęgoborze4 października, 12:00
Zawada Nowy Sącz1-4Zawisza Rożnów4 października, 11:00
Zuber Krynica-Zdrój1-2Dąbrovia Wielogłowy4 października, 15:30
Zabełcze Nowy Sącz4-0Nawoj Nawojowa4 października, 11:00
Dunajec/Start N. Sącz2-5Budowlani Jazowsko4 października, 11:00
Sokół Stary Sącz3-1Jedność Nowy Sącz4 października, 15:30
11. kolejka 11 października 2009
Jedność Nowy Sącz6-0Piątkowa Łęg11 października, 15:00
Budowlani Jazowsko1-8Sokół Stary Sącz10 października, 15:00
Nawoj Nawojowa3-1Dunajec/Start N. Sącz11 października, 11:00
Zabełcze Nowy Sącz2-1Dąbrovia Wielogłowy11 października, 11:00
Zawisza Rożnów2-1Zuber Krynica-Zdrój11 października, 15:00
Hart Tęgoborze4-1Zawada Nowy Sącz11 października, 15:00
LKS Świniarsko6-0Librantovia11 października, 11:00
LKS Łęka0-5Zyndram Łącko11 października, 15:00
12. kolejka 18 października 2009
Piątkowa Łęg0-3Zyndram Łącko28 marca, 11:00
Librantovia1-4LKS Łęka28 marca, 15:00
Zawada Nowy Sącz3-0LKS Świniarsko28 marca, 15:00
Zuber Krynica-Zdrój2-2Hart Tęgoborze28 marca, 15:00
Zabełcze Nowy Sącz4-1Zawisza Rożnów28 marca, 11:00
Dunajec/Start N. Sącz2-1Dąbrovia Wielogłowy28 marca, 11:00
Sokół Stary Sącz3-1Nawoj Nawojowa28 marca, 11:00
Jedność Nowy Sącz0-1Budowlani Jazowsko28 marca, 11:00
W pierwotnym terminie (18.10.2009) mecze 12. kolejki zostały odwołane wskutek złych warunków atmosferycznych. Podobnie było 11 listopada.
13. kolejka 25 października 2009
Budowlani Jazowsko0-2Piątkowa Łęg25 października, 11:00
Nawoj Nawojowa3-0Jedność Nowy Sącz25 października, 14:30
Sokół Stary Sącz7-0Dąbrovia Wielogłowy25 października, 11:00
Zawisza Rożnów1-1Dunajec/Start N. Sącz25 października, 14:30
Hart Tęgoborze4-1Zabełcze Nowy Sącz25 października, 14:30
LKS Świniarsko0-2Zuber Krynica-Zdrój25 października, 11:00
Zawada Nowy Sącz4-0LKS Łęka25 października, 14:30
Zyndram Łącko4-1Librantovia25 października, 11:00
14. kolejka 31 października 2009
Piątkowa Łęg0-3Librantovia31 października, 13:30
Sędzia Bogusław Moroń z Gorlic przerwał mecz w 25 minucie przy stanie 0-2, bowiem został czynnie zaatakowany przez zawodnika gospodarzy - Taraska; po weryfikacji: 0-3 w.o.
Zawada Nowy Sącz2-3Zyndram Łącko31 października, 13:30
Zuber Krynica-Zdrój5-3LKS Łęka31 października, 13:30
Zabełcze Nowy Sącz3-7LKS Świniarsko31 października, 13:30
Dunajec/Start N. Sącz1-4Hart Tęgoborze31 października, 11:00
Sokół Stary Sącz4-1Zawisza Rożnów31 października, 11:00
Jedność Nowy Sącz0-1Dąbrovia Wielogłowy31 października, 11:00
Budowlani Jazowsko1-1Nawoj Nawojowa31 października, 11:00
15. kolejka 8 listopada 2009
Nawoj Nawojowa3-0Piątkowa Łęg8 listopada, 11:00
Dąbrovia Wielogłowy2-0Budowlani Jazowsko8 listopada, 10:30
Zawisza Rożnów2-0Jedność Nowy Sącz8 listopada, 13:30
Hart Tęgoborze0-2Sokół Stary Sącz8 listopada, 11:00
LKS Świniarsko3-2Dunajec/Start N. Sącz8 listopada, 13:30
LKS Łęka2-3Zabełcze Nowy Sącz8 listopada, 11:00
Zyndram Łącko1-4Zuber Krynica-Zdrój8 listopada, 13:30
Librantovia4-4Zawada Nowy Sącz8 listopada, 13:30
16. kolejka 3 kwietnia 2010
LKS Łęka2-0Dunajec/Start N. Sącz3 kwietnia, 11:00
Dąbrovia Wielogłowy1-2Nawoj Nawojowa3 kwietnia, 11:00
Piątkowa Łęg2-3Zawada Nowy Sącz3 kwietnia, 11:00
Librantovia3-6Zuber Krynica-Zdrój3 kwietnia, 10:00
Zyndram Łącko1-2Zabełcze Nowy Sącz3 kwietnia, 11:00
Sokół Stary Sącz1-2LKS Świniarsko3 kwietnia, 11:00
Hart Tęgoborze3-2Jedność Nowy Sącz3 kwietnia, 11:00
Zawisza Rożnów1-1Budowlani Jazowsko3 kwietnia, 14:00
17. kolejka 11 kwietnia 2010
Zyndram Łącko3-1Dunajec/Start N. Sącz12 maja, 17:30
Dąbrovia Wielogłowy5-0Piątkowa Łęg12 maja, 17:30
Nawoj Nawojowa1-1Zawisza Rożnów12 maja, 17:30
Budowlani Jazowsko1-2Hart Tęgoborze12 maja, 17:30
Jedność Nowy Sącz0-2LKS Świniarsko12 maja, 17:30
Sokół Stary Sącz10-2LKS Łęka12 maja, 17:30
Zuber Krynica-Zdrój1-3Zawada Nowy Sącz12 maja, 17:30
Zabełcze Nowy Sącz4-1Librantovia12 maja, 17:30
Kolejka w pierwotnym terminie odwołana z uwagi na żałobę narodową
18. kolejka 18 kwietnia 2010
Dąbrovia Wielogłowy1-4Zawisza Rożnów20 kwietnia, 17:30
Hart Tęgoborze1-2Nawoj Nawojowa20 kwietnia, 17:30
Piątkowa Łęg0-3Zuber Krynica-Zdrój20 kwietnia, 17:30
Zawada Nowy Sącz1-1Zabełcze Nowy Sącz20 kwietnia, 17:30
Librantovia0-1Dunajec/Start N. Sącz20 kwietnia, 17:30
Sokół Stary Sącz6-0Zyndram Łącko20 kwietnia, 17:30
LKS Łęka0-7Jedność Nowy Sącz20 kwietnia, 17:30
LKS Świniarsko2-1Budowlani Jazowsko21 kwietnia, 17:30
Kolejka w pierwotnym terminie odwołana z uwagi na żałobę narodową
19. kolejka 25 kwietnia 2010
Zawisza Rożnów6-0Piątkowa Łęg25 kwietnia, 11:00
Dąbrovia Wielogłowy1-1Hart Tęgoborze25 kwietnia, 11:00
Nawoj Nawojowa1-0LKS Świniarsko25 kwietnia, 17:00
Budowlani Jazowsko0-1LKS Łęka25 kwietnia, 17:00
Jedność Nowy Sącz2-4Zyndram Łącko25 kwietnia, 13:00
Sokół Stary Sącz4-0Librantovia25 kwietnia, 11:00
Dunajec/Start N. Sącz0-1Zawada Nowy Sącz25 kwietnia, 11:00
Zabełcze Nowy Sącz1-1Zuber Krynica-Zdrój25 kwietnia, 11:00
20. kolejka 1 maja 2010
Piątkowa Łęg1-2Zabełcze Nowy Sącz1 maja, 14:30
Zuber Krynica-Zdrój2-2Dunajec/Start N. Sącz1 maja, 14:30
Zawada Nowy Sącz0-5Sokół Stary Sącz1 maja, 14:30
Librantovia2-3Jedność Nowy Sącz1 maja, 14:30
Zyndram Łącko0-1Budowlani Jazowsko9 czerwca, 18:00
Na prośbę Budowlanych mecz został przełożony z 1.05 na 9.06
LKS Łęka1-4Nawoj Nawojowa1 maja, 14:30
Dąbrovia Wielogłowy0-0LKS Świniarsko1 maja, 11:00
Hart Tęgoborze1-1Zawisza Rożnów1 maja, 14:30
21. kolejka 3 maja 2010
Dunajec/Start N. Sącz3-1Zabełcze Nowy Sącz3 maja, 11:00
Nawoj Nawojowa3-0Zyndram Łącko3 maja, 17:30
Hart Tęgoborze2-1Piątkowa Łęg3 maja, 17:30
Zawisza Rożnów2-0LKS Świniarsko3 maja, 14:00
Dąbrovia Wielogłowy1-1LKS Łęka3 maja, 11:00
Budowlani Jazowsko0-1Librantovia3 maja, 17:30
Jedność Nowy Sącz2-4Zawada Nowy Sącz3 maja, 17:30
Sokół Stary Sącz1-0Zuber Krynica-Zdrój3 maja, 17:30
22. kolejka 9 maja 2010
LKS Świniarsko3-1Hart Tęgoborze9 maja, 11:00
Piątkowa Łęg0-2Dunajec/Start N. Sącz9 czerwca, 18:00
Mecz odwołany ze względu na zły stan boiska, przełożony na 9.06.2010
Zabełcze Nowy Sącz1-3Sokół Stary Sącz9 maja, 11:00
Zuber Krynica-Zdrój3-6Jedność Nowy Sącz9 maja, 17:00
Zawada Nowy Sącz5-2Budowlani Jazowsko9 maja, 14:30
Librantovia5-2Nawoj Nawojowa9 maja, 17:30
Dąbrovia Wielogłowy1-2Zyndram Łącko8 maja, 18:00
LKS Łęka1-3Zawisza Rożnów9 maja, 14:30
23. kolejka 15-16 maja 2010
Sokół Stary Sącz1-0Dunajec/Start N. Sącz15 maja, 17:30
LKS Świniarsko4-1Piątkowa Łęg16 maja, 14:30
Hart Tęgoborze5-1LKS Łęka15 czerwca, 17:30
Zawisza Rożnów3-3Zyndram Łącko16 maja, 16:30
Dąbrovia Wielogłowy2-1Librantovia15 czerwca, 17:30
Nawoj Nawojowa4-4Zawada Nowy Sącz15 czerwca, 17:30
Budowlani Jazowsko0-3Zuber Krynica-Zdrój15 czerwca, 17:30
Jedność Nowy Sącz6-0Zabełcze Nowy Sącz15 czerwca, 17:30
Z całej kolejki odbył się trzy mecze. Inne przełożone z uwagi na rozmokłe murawy, z 16.05 na 15.06.2010
24. kolejka 19 maja 2010
Piątkowa Łęg0-8Sokół Stary Sącz25 maja, 17:30
Dunajec/Start N. Sącz0-4Jedność Nowy Sącz26 maja, 17:30
Zabełcze Nowy Sącz1-1Budowlani Jazowsko25 maja, 17:30
Zuber Krynica-Zdrój1-1Nawoj Nawojowa25 maja, 17:30
Dąbrovia Wielogłowy2-8Zawada Nowy Sącz23 maja, 17:30
Librantovia1-3Zawisza Rożnów25 maja, 17:30
Zyndram Łącko4-2Hart Tęgoborze25 maja, 17:30
LKS Łęka2-6LKS Świniarsko26 maja, 17:30
Mecz przełożony z 19.05 na 20.05.2010
Kolejka przełożona z 19/20.05 na 25.05.2010
25. kolejka 23 maja 2010
LKS Łęka0-1Piątkowa Łęg27 czerwca, 11:00
LKS Świniarsko1-4Zyndram Łącko27 czerwca, 11:00
Hart Tęgoborze2-2Librantovia27 czerwca, 11:00
Zawisza Rożnów1-6Zawada Nowy Sącz27 czerwca, 11:00
Dąbrovia Wielogłowy0-0Zuber Krynica-Zdrój27 czerwca, 11:00
Nawoj Nawojowa1-3Zabełcze Nowy Sącz27 czerwca, 11:00
Budowlani Jazowsko1-2Dunajec/Start N. Sącz27 czerwca, 11:00
Jedność Nowy Sącz1-3Sokół Stary Sącz27 czerwca, 11:00
26. kolejka 30 maja 2010
Piątkowa Łęg1-2Jedność Nowy Sącz30 maja, 17:30
Sokół Stary Sącz4-1Budowlani Jazowsko30 maja, 11:00
Dunajec/Start N. Sącz0-0Nawoj Nawojowa30 maja, 15:00
Dąbrovia Wielogłowy3-1Zabełcze Nowy Sącz30 maja, 11:00
Zuber Krynica-Zdrój3-0Zawisza Rożnów30 maja, 17:00
Zawada Nowy Sącz2-1Hart Tęgoborze30 maja, 18:00
Librantovia2-2LKS Świniarsko30 maja, 11:00
Zyndram Łącko9-4LKS Łęka30 maja, 14:30
27. kolejka 2-3 czerwca 2010
Dąbrovia Wielogłowy1-0Dunajec/Start N. Sącz2 czerwca, 18:00
Zyndram Łącko6-3Piątkowa Łęg3 czerwca, 17:00
LKS Łęka3-5Librantovia3 czerwca, 18:00
LKS Świniarsko4-1Zawada Nowy Sącz3 czerwca, 18:00
Hart Tęgoborze1-0Zuber Krynica-Zdrój3 czerwca, 18:00
Zawisza Rożnów3-4Zabełcze Nowy Sącz3 czerwca, 18:00
Nawoj Nawojowa0-2Sokół Stary Sącz3 czerwca, 18:00
Budowlani Jazowsko2-6Jedność Nowy Sącz3 czerwca, 18:00
28. kolejka 6 czerwca 2010
Piątkowa Łęg3-2Budowlani Jazowsko24 czerwca, 18:00
Jedność Nowy Sącz4-1Nawoj Nawojowa24 czerwca, 18:00
Dąbrovia Wielogłowy7-3Sokół Stary Sącz24 czerwca, 18:00
Dunajec/Start N. Sącz1-3Zawisza Rożnów24 czerwca, 18:00
Zabełcze Nowy Sącz7-3Hart Tęgoborze24 czerwca, 18:00
Zuber Krynica-Zdrój4-2LKS Świniarsko24 czerwca, 18:00
LKS Łęka0-7Zawada Nowy Sącz24 czerwca, 18:00
Librantovia4-3Zyndram Łącko6 czerwca, 11:00
Niemal cała kolejka przełożona z uwagi na opady deszczu i zalane boiska. Udało się rozegrać mecz Librantovia - Zyndram
29. kolejka 13 czerwca 2010
Librantovia4-3Piątkowa Łęg13 czerwca, 14:30
Zyndram Łącko0-0Zawada Nowy Sącz13 czerwca, 17:30
LKS Łęka4-1Zuber Krynica-Zdrój13 czerwca, 17:30
LKS Świniarsko2-2Zabełcze Nowy Sącz13 czerwca, 17:30
Hart Tęgoborze4-1Dunajec/Start N. Sącz13 czerwca, 17:30
Zawisza Rożnów0-3Sokół Stary Sącz13 czerwca, 17:30
Dąbrovia Wielogłowy1-3Jedność Nowy Sącz13 czerwca, 17:30
Nawoj Nawojowa5-2Budowlani Jazowsko13 czerwca, 17:30
30. kolejka 20 czerwca 2010
Piątkowa Łęg3-4Nawoj Nawojowa20 czerwca, 11:00
Dąbrovia Wielogłowy4-0Budowlani Jazowsko20 czerwca, 11:00
Jedność Nowy Sącz4-1Zawisza Rożnów20 czerwca, 16:00
Sokół Stary Sącz1-2Hart Tęgoborze20 czerwca, 11:00
Dunajec/Start N. Sącz1-3LKS Świniarsko20 czerwca, 11:00
Zabełcze Nowy Sącz6-1LKS Łęka20 czerwca, 11:00
Zyndram Łącko2-1Zuber Krynica-Zdrój20 czerwca, 11:00
Zawada Nowy Sącz0-7Librantovia20 czerwca, 11:00

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty